Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

http://www.umrezen.in.rs/security/skandal-sbb-bez-vaseg-znanja-pretvara-vas-kucni-ruter-u-unifi-zonu/

sad jos da nadjem nacina da ga sam iskljucim jer me smara, na zalost nece da mi se uloguje na modem sa korisnickim i sifrom koju sam ja postavio a nemam pojma zasto

Slaninar

#15481
Mislim da je pode¹eno da unifi uvek bude on.

S tim ¹to, barem za sad, mo¾e¹ da stavi¹ MAC filter na jednu adresu samo da pu¹ta na primer - tako da si ga za 99% smrtnika praktièno iskljuèio.

Ruteri nisu neka ekstra klasa, ali nisu ni smeæe, trebalo bi da su mre¾e bezbedno odvojene i da ti ni¹ta ne naru¹ava bezbednost/privatnost, a èak ni protok ako radi taj unifi.


edit: mo¾e¹ zvati SBB i tra¾iti da ti iskljuèe unifi, ali onda nema¹ pravo da ga koristi¹ ni sam (sa svojom ¹ifrom i kor. imenom).
Druga varijanta je da od SBB tra¾i¹ da ti wi-fi zamene samo njihovim modemom. Tada mo¾e¹ koristiti unifi, ali treba sam da kupi¹ wireless ruter ako æe¹ da ima¹ wi-fi u kuæi, a ne samo kabel.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

goranvojska


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

farbach

! No longer available

Uhapsilo ga, a na U92 i Novostima jos nema komentara. Malo ih ima, ponedeljak, jos se nisu svi razbudili, pa dok ispisu.
Ko sme da dira najveceg sina njihovih naroda i narodnosti?
Onaj prosli je upamcen po najmanje dva bisera. Po izjavi da je prosrpski predsednik.
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.69.html:308749-Tadic-Ja-sam-prosrpski-predsednik
Nikad - niko, u istoriji nije tako nesto odvalio. Ako si predsednik Srbije onda si srpski, a mozes biti probosanski, recimo. Sto je i potvrdio. Na pitanje ¹ta mo¾e da uèini za Srbiju, Boris Tadiæ odgovorio Putinu da „u Tuzli izgradi najveæe skladi¹te gasa u Evropi“! Zbunjeno, Putin ga je pitao za¹to kod Tuzle kad tamo i nema Srba, na ¹ta mu je Tadiæ rekao da bi to bilo va¾no za Evropsku uniju! Predsednik Rusije mu je poruèio da u EU mo¾e da kupi kravatu ili ko¹ulju, ali da ih neæe pustiti da oni dr¾e ventil za gas i uvreðeno napustio ruèak.
http://www.kurir.rs/tadic-putine-ulazi-u-bosnu-a-ne-u-srbiju-clanak-482645


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mrle

Citat: farbach poslato 23 Novembar, 2015, 09:32
! No longer available

Uhapsilo ga, a na U92 i Novostima jos nema komentara. Malo ih ima, ponedeljak, jos se nisu svi razbudili, pa dok ispisu.
Ko sme da dira najveceg sina njihovih naroda i narodnosti?
Onaj prosli je upamcen po najmanje dva bisera. Po izjavi da je prosrpski predsednik.
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.69.html:308749-Tadic-Ja-sam-prosrpski-predsednik
Nikad - niko, u istoriji nije tako nesto odvalio. Ako si predsednik Srbije onda si srpski, a mozes biti probosanski, recimo. Sto je i potvrdio. Na pitanje ¹ta mo¾e da uèini za Srbiju, Boris Tadiæ odgovorio Putinu da „u Tuzli izgradi najveæe skladi¹te gasa u Evropi“! Zbunjeno, Putin ga je pitao za¹to kod Tuzle kad tamo i nema Srba, na ¹ta mu je Tadiæ rekao da bi to bilo va¾no za Evropsku uniju! Predsednik Rusije mu je poruèio da u EU mo¾e da kupi kravatu ili ko¹ulju, ali da ih neæe pustiti da oni dr¾e ventil za gas i uvreðeno napustio ruèak.
http://www.kurir.rs/tadic-putine-ulazi-u-bosnu-a-ne-u-srbiju-clanak-482645



mi ako nastavimo da laprdamo ovako, a neko vidi i ovu temu, najbasmo


http://www.blic.rs/Vesti/Politika/608562/Pisali-Lazes-Vucicu-preti-im-sest-meseci-zatvora

ЯЭВОЛУТИОН

A ja sam video da je neki lik u emisili nosio majcu VUCICU PEDERU.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ivicat

Ipak nije u redu sto je napisao VUCICU PEDERU. Trebao je da bude malo suptilniji, kao na primer ovaj. Covek bas ima lepu majicu na kojoj ne pise VUCICU PEDERU, vec zastave simbolisu jedinstvo...
! No longer available

eclipse4

aman vise sa time VUCICU PEDERU,preterali ste ga....sta vam znaci to da pisete VUCICU PEDERU? odakle vi znate dal je covek peder ili je pedercina?a mozda i nije....ali bitno da ste sad svi u fazonu VUCICU PEDERU.
kada bi recimo amerikanac napisao za svog predsednika VUCICU PEDERU ili mozda nemac da napise za svog VUCICU PEDERU? pokazite malo postovanja prema coveku ( cu covek) i prestanite vise da pisete VUCICU PEDERU umesto VUCICU PEDERU napisite bolje recimo VUCICU PEDERU

evo za pocetak ja necu napisati VUCICU PEDERU!!!
a vi nastavite da pisete VUCICU PEDERU
VUCICU PEDERU

upsss omaklo mi se

[cheers]

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 23 Novembar, 2015, 19:53
aman vise sa time VUCICU PEDERU,preterali ste ga....sta vam znaci to da pisete VUCICU PEDERU? odakle vi znate dal je covek peder ili je pedercina?a mozda i nije....ali bitno da ste sad svi u fazonu VUCICU PEDERU.
kada bi recimo amerikanac napisao za svog predsednika VUCICU PEDERU ili mozda nemac da napise za svog VUCICU PEDERU? pokazite malo postovanja prema coveku ( cu covek) i prestanite vise da pisete VUCICU PEDERU umesto VUCICU PEDERU napisite bolje recimo VUCICU PEDERU

evo za pocetak ja necu napisati VUCICU PEDERU!!!
a vi nastavite da pisete VUCICU PEDERU

[cheers]

Kolega, moram Vas ispraviti. U poslednjoj reèenici napisali Ste:
"pokazite malo postovanja prema coveku ( cu covek) i prestanite vise da pisete VUCICU PEDERU umesto VUCICU PEDERU napisite bolje recimo VUCICU .....".

Posle prvog "VUÈIÆU PEDERU", trebalo je da se stavi zapeta, inaèe reèenica potpuno menja smisao. Kakvog smisla ima reæi: "...prestanite da pi¹ete VUÈIÆU PEDERU umesto VUÈIÆU PEDERU", kad je i jedno drugo isto? Pretpostavljam da ste hteli reæi: "...prestanite da pi¹ete VUÈIÆU PEDERU, umesto VUÈIÆU PEDERU napi¹ite..."  i tako dalje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


monsterbnt

Prestanite da vredjate pedere...
Smrt SVIMA!!!!

penzos

Ama pogre¹nog Andreja uhapsili, pome¹ali papire, desi se jbg!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Biker-Boy

sad pedere treba da vredjaju sa "vucicu" to jest "pederu vucicu"  [rofl] [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

eclipse4

Citat: Slaninar poslato 23 Novembar, 2015, 19:58
Citat: eclipse4 poslato 23 Novembar, 2015, 19:53
aman vise sa time VUCICU PEDERU,preterali ste ga....sta vam znaci to da pisete VUCICU PEDERU? odakle vi znate dal je covek peder ili je pedercina?a mozda i nije....ali bitno da ste sad svi u fazonu VUCICU PEDERU.
kada bi recimo amerikanac napisao za svog predsednika VUCICU PEDERU ili mozda nemac da napise za svog VUCICU PEDERU? pokazite malo postovanja prema coveku ( cu covek) i prestanite vise da pisete VUCICU PEDERU umesto VUCICU PEDERU napisite bolje recimo VUCICU PEDERU

evo za pocetak ja necu napisati VUCICU PEDERU!!!
a vi nastavite da pisete VUCICU PEDERU

[cheers]

Kolega, moram Vas ispraviti. U poslednjoj reèenici napisali Ste:
"pokazite malo postovanja prema coveku ( cu covek) i prestanite vise da pisete VUCICU PEDERU umesto VUCICU PEDERU napisite bolje recimo VUCICU .....".

Posle prvog "VUÈIÆU PEDERU", trebalo je da se stavi zapeta, inaèe reèenica potpuno menja smisao. Kakvog smisla ima reæi: "...prestanite da pi¹ete VUÈIÆU PEDERU umesto VUÈIÆU PEDERU", kad je i jedno drugo isto? Pretpostavljam da ste hteli reæi: "...prestanite da pi¹ete VUÈIÆU PEDERU, umesto VUÈIÆU PEDERU napi¹ite..."  i tako dalje.
E pa postovani kolega moram vam reci da ste previse optereceni pisanjem VUCICU PEDERU,VUCICU PEDERU jer se jasno vidi da gledate na to VUCICU PEDERU previse povrsno!
Kada bi ste usli grubije i malo dublje u subjekat VUCICU shvatli bi ste da nakon subjekta nisu ispisane tri tackice vec tajna poruka!
Zato se potrudite malo vise i zagledajte se dublje u tekstu iza VUCICU PEDERU pa ce vam sve biti malo jasnije.pravda za VUCICA PEDERA i pravda za ANDREJU TRANNYSLUT-a....vlasnicu kafica "asicuminhiseye" na cijem je zidu bilo ispisano VUCICU PEDERU!

farbach

Citat: mrle poslato 23 Novembar, 2015, 16:28
Citat: farbach poslato 23 Novembar, 2015, 09:32
! No longer available

Uhapsilo ga, a na U92 i Novostima jos nema komentara. Malo ih ima, ponedeljak, jos se nisu svi razbudili, pa dok ispisu.
Ko sme da dira najveceg sina njihovih naroda i narodnosti?
Onaj prosli je upamcen po najmanje dva bisera. Po izjavi da je prosrpski predsednik.
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.69.html:308749-Tadic-Ja-sam-prosrpski-predsednik
Nikad - niko, u istoriji nije tako nesto odvalio. Ako si predsednik Srbije onda si srpski, a mozes biti probosanski, recimo. Sto je i potvrdio. Na pitanje ¹ta mo¾e da uèini za Srbiju, Boris Tadiæ odgovorio Putinu da „u Tuzli izgradi najveæe skladi¹te gasa u Evropi“! Zbunjeno, Putin ga je pitao za¹to kod Tuzle kad tamo i nema Srba, na ¹ta mu je Tadiæ rekao da bi to bilo va¾no za Evropsku uniju! Predsednik Rusije mu je poruèio da u EU mo¾e da kupi kravatu ili ko¹ulju, ali da ih neæe pustiti da oni dr¾e ventil za gas i uvreðeno napustio ruèak.
http://www.kurir.rs/tadic-putine-ulazi-u-bosnu-a-ne-u-srbiju-clanak-482645



mi ako nastavimo da laprdamo ovako, a neko vidi i ovu temu, najbasmo


http://www.blic.rs/Vesti/Politika/608562/Pisali-Lazes-Vucicu-preti-im-sest-meseci-zatvora

He he, pa ja pljujem proslog Vucica ne ovog sadasnjeg. Onog sto od cele Srbije najvise voli Vis.