Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


balcan girl

#15421
aaa pa proèitaj text :D i ako hoces da ti nadjem jos jedan link al je prièa iz pet dela pa mislim da æe da te mrzi :D al ako hoces ja cu da potrazim :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

Citat: eclipse4 poslato 19 Novembar, 2015, 00:04
Citat: mi¹ko_kolo poslato 18 Novembar, 2015, 22:02
Citat: Slaninar poslato 18 Novembar, 2015, 18:52
Citat: mi¹ko_kolo poslato 18 Novembar, 2015, 18:45
Vrlo su se borili za slobodu. Da oslobode ljude od njihovih kuæa, zemlje, fabrika... Da ponovim samo jedan primer, koji sam veæ navodio. Sve ono ¹to je u Borovu izgraðeno u okolini fabrike obuæe, napravio je gazda Bata pre rata. Imali su sve: stanove za samce i porodice, zdravstvenu za¹titu, dom kulture... Sve ono ¹to je potrebno za normalan ¾ivot.

Raj je bio pre rata - kao i sad ¹to je raj u kapitalizmu. Dobro smo pre¾iveli te zle komuniste!
Jo¹ jednom ponavljam, sada su na vlasti deca i unuci tih istih komunista. Ni¹ta bolje od njih nije ni moglo da se oèekuje.

Citat: eclipse4 poslato 18 Novembar, 2015, 21:58
trebao je jos jedan tito pa jos jedan pa jos jedan i danas isto....i sve bi to bilo uredu...a mozda bi danas svaba kopao kod nas za 25e dnevnicu....ups....za 25 dinara...kakav crni evro

Izvini brate, be¹e li ono tvoja familija u Austriji, Nemaèkoj?! Deda, a iotac? Ili se varam?! Ako nisu, izvini. A ako jesu, ¹to su odlazili ako je ovde bilo tako dobro?

garnitura posle tita je krenula nizbrdo zato...

Biznis je biznis brate a posao je posao.nemoze svima biti zlatno a svako ko zeli i nadje nacin da mu bude jos zlatnije ce iskoristiti priliku za to.....sta da ti kazem....

Jecko

Zato i treba da izumremo globalno...jer brinemo samo o sami sebi, gledamo samo svoje dupe, zato sto komsiji treba da crkne krava, zato sto cemo mi da se osecamo bolje ili ce nam vraititi preminule ako jos neko pogine, zato sto ce nam mrznja ispuniti srce i bicemo srecni i spunjeni, zato sto ako su drugi govna trebamo i mi da budemo govna....i tako u nedogled.... [povracanje]

Ja sam vise za ovu varijantu....pa bila ona evropska...ili americka....ili arapska.....ruska.....ma cija god.

https://www.facebook.com/MissArabUSA/videos/907633255954187/?pnref=story

p.s. Posto vidim da mnogi kazu da je vlada=narod.....onda smo mi sami krivi za sve to sto se desava u Srbiji.
      Sami smo stvorili tu banana republiku...

Lazicu gde je bre ta tvoja bomba....

mrle

ne¹to ¹to nisam video u ¹tampi.
Sinoæ je Èepurin trebao da odr¾i neko predavanje na Pravnom fakultetu.
I moja supruga je bila pozvana, ali nije oti¹la.
Odmah je zvala prijateljica koja je bila tamo. Otkazano zbog pretnji i bezbednosnih razloga.

monsterbnt

Citat: mrle poslato 19 Novembar, 2015, 09:51
ne¹to ¹to nisam video u ¹tampi.
Sinoæ je Èepurin trebao da odr¾i neko predavanje na Pravnom fakultetu.
I moja supruga je bila pozvana, ali nije oti¹la.
Odmah je zvala prijateljica koja je bila tamo. Otkazano zbog pretnji i bezbednosnih razloga.

Juce je bilo je ukupno 5 dojava o bombi... Reagovali smo samo na prvu, u palati pravde...
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 18 Novembar, 2015, 22:02
Jo¹ jednom ponavljam, sada su na vlasti deca i unuci tih istih komunista. Ni¹ta bolje od njih nije ni moglo da se oèekuje.

Govna su isplivala i do¹la na vlast. Nacionalisti i lopovi - mnogi su se predstavljali kao komunisti, ali su krali.

Citat: mi¹ko_kolo poslato 18 Novembar, 2015, 22:02
Izvini brate, be¹e li ono tvoja familija u Austriji, Nemaèkoj?! Deda, a iotac? Ili se varam?! Ako nisu, izvini. A ako jesu, ¹to su odlazili ako je ovde bilo tako dobro?

Otac biv¹e ¾ene je oti¹ao sedamdesetih u Austriju. Posvaðao se s æaletom. Inaèe ma¹inac. Ka¾e da su ga posle vojske odmah zvali u fabriku da doðe da radi. Prièao kakve su ma¹ine pravili, kako su unapreðivali modele da budu konkurentni...

U Austriji je sedamdesetih ¾iveo lo¹ije nego u Jugoslaviji. Sve dok se nije zaratilo, pa inflacija, ka¾e da nije bilo bolje tamo.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Ja se nesto mislim....Kad francuzi avionima bacaju bombe na Siriju, libiju, .....sta god... onda je to rat....a kad ovi uzvrate bombama onda je tragedija...

1. ako izostavimo medije (avioni i bombasi samoubice) u oba slucaja stradaju obicno civili
2. civili se 8u jednom slucaju zovu nevini gradjani a u drugom kolateralna steta
3. kad su bombardovali srbiju ne secam se da smo mi njima ubili ijednog nevinog gradjanina na njihovoj teritoriji pa im to uopste nije smetalo
4. stara narodna kaze "ko sa decom spava upisan se budi" , ili da pojasnim, ako nekoga tetosis na ustrb drugog, taj te popisa kad se najmanje nadas....rat izmedju frncuza i arapskog sveta traje vec vekovima....ko ih jebe kad su kolonizovali divljake....da su bili pametni kao englezi da kolonizuju miroljubive induse, kojima vera ne dozvoljava samoubistvo bilo biim bolje....mada su englezi indijcima jebali kevu vise nego francuzi arapima....


Kao sto je Francusku u celini, boleo kurac za malu Milicu, voz u grdelici, porodilista , bolnice i nase mlade vojnike koji su branili svoju drzavu, i mene savrseno boli kurac za poginule u parizu u naletu arapske avijacije.......kolateralna steta....jednio mi zao sto im nisu srusili i Aifelov toranj.....pa nek oni prave veci. lepsi i bolji.....a u sput i triumfalnu kapiju....da budu svesni da nisu pobedili.

Aj da se osvrnemo i na ruski avion, u kojem je stradalo vise ljudinego u Parizu....nesto se ne secah sveca i suza....nije bilo osramocenih ponasanjem ljudi sa zeljom za iseljenjem....

zakljucak

postali smo prilicno imuni na pobudu saosecanja prema onima koji za nas saosecanja nisu imali....u tu grupu smatram i one ruse.....jer dsa je jebena rusija zalegla ne bi nas bombardovali nikada.....vec su precutno to dozvolili.....i njima se odredjene stvari vracaju.....hvala im za sve sto su nam pomogli i prokleti bili sto nisu kad ne najvise trebalo.....
Znam kako narod u rusiji razmislja, ali oni su na vlast doveli one koji odlucuju....a oni koji odlucuju su odlucili da nas puste niz vodu.....nekada davno je ruski car rekao da ako ne podrza srbiju on izlazi iz rata....pa su nevoljno pomogli......
Evropa se uvek oslanjala na srbiju kad trba da se gine za dobrobit evrope a nakon toga su se ostrvljavali na nju cim prodje rat.....da us dozvolili da Srbija bude kompletna u granicama u kojoj zivi srpski narod imali bi dugotrajan mir na balkanu....
-tzv federacija bi bila izolovana
-kosovo i metohija bi bila pod kontrolom srbije
-cak i ka hrvatskoj bi postojala dublja tampon zoma, jer bi republika srpska krajina i SBiZS bili u sastavu te srbije....
-albanija bi bila izlovana i stisnuta sa tri strane (crna gora naravno da bi bila u sastavu srbije) izmedju srbije bugarske i grcka (makedoniji je jedini nacin da opstane da bude u srbiji)

eto kako se pravi velika srbija a ne ko ovi nasi bedni i jadni politicari :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jecko

Ni meni ne bi smetalo da su srusili bilo sta u Parizu, toranj, kapiju....i iskreno me boli uvo za parisku ekonomiju, politicke odnose i slicno...zao mi je ljudi....ili ako mi nije zao....svakako se ne radujem.

Ali stoka...cija god....je usla na koncert i opalila rafal po ljudima koji su dosli da slusaju muziku, da veceraju, da popiju pice sa drustvom....
Moze da me ne dotice njihova smrt i ne moram da ih zalim, i necu da kacim francuske zastave nigde.....ali daleko daleko daleko od toga da cu da se tome radujem i jedne sekunde.

eclipse4

Od kad ja to pisem revolucijo.....od kad....al mi se cini da niko ni ne zeli da razume.....da budem iskren,mislim da pola ni ne citao.....cisto sumnjam da ce i tvoj tekst neko procitati do kraja.


mi¹ko_kolo

Citat: mi¹ko_kolo poslato 18 Novembar, 2015, 22:02
Jo¹ jednom ponavljam, sada su na vlasti deca i unuci tih istih komunista. Ni¹ta bolje od njih nije ni moglo da se oèekuje.
Citat: Slaninar poslato 19 Novembar, 2015, 10:01
Govna su isplivala i do¹la na vlast. Nacionalisti i lopovi - mnogi su se predstavljali kao komunisti, ali su krali.
Stvar je u tome ¹to je veæina pravih komunista pobijena u raznim èistkama pre i posle rata. Tako da je ostao talog koji nije bio ni malo gadljiv na tuðe.
Citat: mi¹ko_kolo poslato 18 Novembar, 2015, 22:02
Izvini brate, be¹e li ono tvoja familija u Austriji, Nemaèkoj?! Deda, a i otac? Ili se varam?! Ako nisu, izvini. A ako jesu, ¹to su odlazili ako je ovde bilo tako dobro?

Citat: Slaninar poslato 19 Novembar, 2015, 10:01
Otac biv¹e ¾ene je oti¹ao sedamdesetih u Austriju. Posvaðao se s æaletom. Inaèe ma¹inac. Ka¾e da su ga posle vojske odmah zvali u fabriku da doðe da radi. Prièao kakve su ma¹ine pravili, kako su unapreðivali modele da budu konkurentni...

U Austriji je sedamdesetih ¾iveo lo¹ije nego u Jugoslaviji. Sve dok se nije zaratilo, pa inflacija, ka¾e da nije bilo bolje tamo.



Pitanje je bilo upuæeno eclipse-u ali nema veze., Talas ekonomske emigracije je krenuo iz Jugoslavije veæ od 1960-e, tako da nikako ne stoji ta prièa da se u Austriji lo¹ije ¾ivelo nego u SFRJ. Da ne prièamo o ©vajcarskoj, Nemaèkoj ili Francuskoj.
Mali izvod sa wiki :
Чињеница да је Југословенима било дозвољено да слободно емигрирају од 1960-их изазвала је драстичан пад броја незапослених, и могућност да многи нађу посао у западној Европи, посебно у Немачкој. Емиграција је углавном изазвана дерурализацијом и пре-насељавањем већих градова. Емиграција је била извор капитала и страних валута. Систем је институционализован у привреди. Од 1961. до 1971. године, број ткз. гостујућих радника из Југославије у Западној Hемачкој је повећан са 16.000 на 410.000.
Za deset godina 25 puta poveæan broj. Koliko je to samo deviznih doznaka u toku jedne godine?

p0peye

Citat: eclipse4 poslato 19 Novembar, 2015, 12:21
Od kad ja to pisem revolucijo.....od kad....al mi se cini da niko ni ne zeli da razume.....da budem iskren,mislim da pola ni ne citao.....cisto sumnjam da ce i tvoj tekst neko procitati do kraja.
Ја прочитао. До краја.
Као ја да сам се прикрао његовом компу док је био у клоњи, откуцао на брзину и стис'о "Ентер"...
П.с. - И још сам био мало блажи јер не куцам са свог налога...
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

Slaninar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 19 Novembar, 2015, 14:57
e bilo upuæeno eclipse-u ali nema veze., Talas ekonomske emigracije je krenuo iz Jugoslavije veæ od 1960-e, tako da nikako ne stoji ta prièa da se u Austriji lo¹ije ¾ivelo nego u SFRJ. Da ne prièamo o ©vajcarskoj, Nemaèkoj ili Francuskoj.

Znam samo da èovek poredi svoju ¹ljakersku platu u Austriji i u Jugoslaviji. O ostalim aspektima da ne prièa - dru¹tveni ¾ivot, iznajmljivanje stana i ostalo. Ne verujem da la¾e. S tim ¹to je on oti¹ao sedamdesetih.

Isto tako znam da se ni u jednoj dr¾avi u okolini nije ¾ivelo tako dobro kao u Jugoslaviji osamdesetih, niti æe. Barem ne obièni smrtnici.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

#15434
brate ja ovde bolje zivim nego u austriji i bilo gde drugde...e sad to sto se nema para jebi ga...pa nemoze i jare i pare.... :)
ali svoju zemlju ne bih dao ni za sta...nego eto s vremena na vreme dodje neko govno kao sto je ALEKSANDAR VUCIC,izdrkotina jedna siptarska i onda mi nije jasno da niko nista ne zeli da preduzme...a te price o "izgubio narod volju",to me tek posebno nervira i ide na kurac.jer to znaci u prevodu da je izgubio volju za bolje sutra?da zastiti dete?da stvara bolju drzavu i mesto za zivot? .....idi bre brate i ubi se...pusti druge da rade ne trosi im vazduh i ne smetaj.....(ali takvi ljudi su najjaci kad treba samo da se psuje i da se pravi mudonja preko neke tastature,bas kao i ja sada...priznajem,al ne zato sto sam picka nego zato sto ja oavde nemogu nista da uradim a jos manje kao pojedinac)

pazi kada bi svaki dan dosao neko u moje dvoriste da mi bude sef,da me izgladnjava da me ne placa da me jebava da mi prodaje stvari iz moje kuce,da mi ukucani beze iz kuce od njega......brate najebo bi mu se materi siptarske i istero bi ga,al ne lepim,nego gazio bih ga da do kapije!da puzi!a onda kad dodje sledeci i postane vremenom isti,opet bi tako izasao napolje,isto gazenjem! ALI PRE VEREMENA ne bi mu cekao ja ugovor da istekne (mandat)!!!! i tako kad dodje onaj 5-6ti taj ce da se pita oce li me praviti budalom u moje dvoriste ili ce raditi kako meni odgovara!!!navucice strah od ukucana brale....jer zna da mu ne bi ni bog otac pomogo,jer nema ni policije ni vojske u nekoj drzavi koliko ima naroda a ta vojska i policija nema oruzja koliko ima narod....a sav taj narod je zavrsio vojsku i zna isto sto i regularna....tako da ne bi mogo da se sa narodom niko meri!!!

e to je razlika izmedju nas i ostatka sveta.....cim im nesto ne stima nema lepo,odmah kuka i motika a kod nas,cim postane nesto zajebano u drzavi pocinje farma 9 svi ukucani su za sto,ko jebe politiku pa bitno da je djordje djordjevic reko peri milanovicu da je peder a mica rekla koviljki za sto da jee` govna....ukucani su legli da spavaju.....narod zadovoljan,sutra dan za radnim stolom u kancelariji ce se raspravljati zasto bi koviljka jela govna?

ali nista nije bitno jer je vucic jos jedan korak blizi eu....nema veze sto je iz berograda izasao jedan korak samo a uputio se peske na mesec...bitno da je korak blize tom nekom poglavlju.

nek kaze ko sta hoce i nek se ljuti ko hoce,I JA SAM SRBIN al smo postali najvece pizde na zemaljskoj kugli,eto tako nas ja vidim,da vam kazem najiskrenije.
http://[url=http://www.youtube.com/watch?v=LJT63HI1lWw#][b][color=red]![/color][/b]%20No%20longer%20available[/url]

penzos

Ma preko mo¾e¹ mnogo da zaradi¹, ali ti proporcijalno tome i uzimaju. ©to vi¹e zaraðuje¹-vi¹e im daje¹! Gastabajteri su trpeli jer su tako ovde mogli ne¹to da stvore, mada se moglo stvoriti i ako radi¹ u Jugi. Jako je malo na¹ih ljudi preko uspelo u pravom smislu te reèi! Veæina balkanaca koji sada rade preko rade za siæu poslove koje malo ko hoæe tamo da radi. Ka¾em veæina, da me ne iznapu¹avate oma! Sada je zajebano jer ima gomile Poljaka, Ukrajinaca, Rumuna, ...... Oni ranije nisu mogli da priðu zapadu.
A ¹to se tièe svega ovoga u Evropi evo ga razlog:





a i ovaj novinar je relativno realno objasnio:
! No longer available
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 19 Novembar, 2015, 19:30
brate ja ovde bolje zivim nego u austriji i bilo gde drugde...e sad to sto se nema para jebi ga...pa nemoze i jare i pare.... :)

Novac je najmanji problem... novac kao novac.

Bilo ko da se razboli - sad nema bez para da se leèi, samo da pali¹ sveæu da ne bude ni¹ta ozbiljno - kao u mraènom srednjem veku.

Kriminala i korupcije nikad vi¹e.

Kad doðe¹ od napolje, skonta¹ koliko su ljudi pukli, na kraju ¾ivaca. Na ulici ovako - prolaznici. U redovima.

Kad prièa¹ sa mladim ljudima, skonta¹ kako mnogi razmi¹ljaju, pogleda¹ moralne vrednosti koje preovlaðuju - u¾as!

©to je najgore, barem ja sam siguran da æe biti za nijansu gore svake naredne godine: materijalna kriza u paketu sa moralnim sunovratom.

Citat: eclipse4 poslato 19 Novembar, 2015, 19:30
ali svoju zemlju ne bih dao ni za sta...nego eto s vremena na vreme dodje neko govno kao sto je ALEKSANDAR VUCIC,

Mi smo ga birali, na¹ je. Dobio èovek veæinu, po¹teno! 

I Slobu smo izabrali po¹teno, ubedljivom veæinom (sem u Vojvodini  O:)  ).

Citat: eclipse4 poslato 19 Novembar, 2015, 19:30
izdrkotina jedna siptarska i onda mi nije jasno da niko nista ne zeli da preduzme...

Ja znam za sebe - kad god sam se bunio za ne¹to ¹to vidim da ne smeta samo meni, uvek kad naiðe tvrdo ljudi samo okrenu glave u fazonu "ko, ja?!"  Na kraju skonta¹ da je najbolje da gleda¹ sebe, svoju porodicu, prijatelje, za ostalo ne vredi - mo¾e¹ samo da najebe¹.

Poslednji koji su se ¾rtvovali za bolje sutra - partizani, i te generacije posle rata, kad se gradila zemlja, sad su ismevani i predstavljeni kao budale i zloèinci.

Citat: eclipse4 poslato 19 Novembar, 2015, 19:30
a te price o "izgubio narod volju",to me tek posebno nervira i ide na kurac.jer to znaci u prevodu da je izgubio volju za bolje sutra?da zastiti dete?da stvara bolju drzavu i mesto za zivot? .....idi bre brate i ubi se...pusti druge da rade ne trosi im vazduh i ne smetaj.....(ali takvi ljudi su najjaci kad treba samo da se psuje i da se pravi mudonja preko neke tastature,bas kao i ja sada...priznajem,al ne zato sto sam picka nego zato sto ja oavde nemogu nista da uradim a jos manje kao pojedinac)

Nemam TV veæ godinama u kuæi, ali pogledam povremeno. Bacim oko i na novine. Moj utisak (mo¾da gre¹im) je da se depresija i bezvoljnost sistematski izaziva kod ljudi. Propaganda. Zli komunisti su ispirali ljudima mozak sa izgradnjom i napredkom, ovi danas prodaju beznaðe i oèaj. Da sjebu i rasprodaju sve. Svaku fabriku, svaku njivu.

Citat: eclipse4 poslato 19 Novembar, 2015, 19:30
pazi kada bi svaki dan dosao neko u moje dvoriste da mi bude sef,da me izgladnjava da me ne placa da me jebava da mi prodaje stvari iz moje kuce,da mi ukucani beze iz kuce od njega......brate najebo bi mu se materi siptarske i istero bi ga,al ne lepim,nego gazio bih ga da do kapije!da puzi!a onda kad dodje sledeci i postane vremenom isti,opet bi tako izasao napolje,isto gazenjem! ALI PRE VEREMENA ne bi mu cekao ja ugovor da istekne (mandat)!!!! i tako kad dodje onaj 5-6ti taj ce da se pita oce li me praviti budalom u moje dvoriste ili ce raditi kako meni odgovara!!!navucice strah od ukucana brale....jer zna da mu ne bi ni bog otac pomogo,jer nema ni policije ni vojske u nekoj drzavi koliko ima naroda a ta vojska i policija nema oruzja koliko ima narod....a sav taj narod je zavrsio vojsku i zna isto sto i regularna....tako da ne bi mogo da se sa narodom niko meri!!!

Ne radi to tako u demokratiji. Nema¹ protiv koga da se buni¹ - zato je i izmi¹ljena. Uzme¹ pu¹ku, otera¹ ove pre vremena, silom - ko æe da doðe? Ko æe normalan i po¹ten ovde da se prihvati politike?! Pa normalne po¹tene i sposobne teramo veæ decenijama iz zemlje. Meni sutra da daju vlast, sa ovim stanjem, ne bih znao ¹ta da radim. Oti¹lo sve u tri lepe, ne zna¹ odakle da poène¹. Kad veæ pada¹ sa desetog sprata, kasno je da razmi¹lja¹ o padobranu, a kamo li o gelenderu za za¹titu od pada preko krova. Gotovo, nema nazad. Mo¾' da vièe¹, mo¾' da peva¹ - al' isto ti bude na kraju. Zemlja je mogla da se podigne na noge da se stalo sa sranjima negde poèetkom devedesetih. Ovako, kad preko deset godina ru¹i¹ sve i ne napreduje¹, ne hvata¹ korak, jaaaaako te¹ko posle mo¾e¹ da sustigne¹ razvijene privrede. Ostaje samo da bude¹ sirovina i (pre)jeftina radna snaga. Jo¹ ako si mala zemlja, da mogu da ti rade ¹ta hoæe - kupe sve i odreðuju kako æe da bude, ne pita¹ se.

Citat: eclipse4 poslato 19 Novembar, 2015, 19:30
e to je razlika izmedju nas i ostatka sveta.....cim im nesto ne stima nema lepo,odmah kuka i motika a kod nas,cim postane nesto zajebano u drzavi pocinje farma 9 svi ukucani su za sto,ko jebe politiku pa bitno da je djordje djordjevic reko peri milanovicu da je peder a mica rekla koviljki za sto da jee` govna....ukucani su legli da spavaju.....narod zadovoljan,sutra dan za radnim stolom u kancelariji ce se raspravljati zasto bi koviljka jela govna?

ali nista nije bitno jer je vucic jos jedan korak blizi eu....nema veze sto je iz berograda izasao jedan korak samo a uputio se peske na mesec...bitno da je korak blize tom nekom poglavlju.

nek kaze ko sta hoce i nek se ljuti ko hoce,I JA SAM SRBIN al smo postali najvece pizde na zemaljskoj kugli,eto tako nas ja vidim,da vam kazem najiskrenije.
http://[url=http://www.youtube.com/watch?v=LJT63HI1lWw#][b][color=red]![/color][/b]%20No%20longer%20available[/url]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

TEEfqd

ja bih znao sta da radim sa ovom zemljom da dodjem na vlast

ovo https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%83%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B8%D1%98%D0%B0

samo tu i samo tako nam vidim izlaz iz svega sto muci ovaj narod. ja nemam stokholmski sindrom pa da hrlim ka evropi i
smradovima koji su bacali bombe po mom gradu a ovaj nas drzavni vrh (u poslednjih 25+ godina) je gori nego da smo i dalje
pod turcima

Jecko


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen