Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

nemoj da se nerviras :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ostoja

Shtooo?
Shkodi lepoti?
E tu nema shta da se pokvari, ni tri generacije plastichnih hirurga ne mogu pomoci, hahhahaa.
Kaze zena moja (najbolja supruga na svetu, kao shto bi rekao Ephraim Kishon) takvo lice moze da voli samo rodjena majka i ludo zaljubljena zena...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ostoja

Dosta i mene vishe, kod mene je 0.23 a sutra radim (kao i svaki dan), odoh u krevet.  [hello]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mi¹ko_kolo


Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

u sustini ja bi sad trebala da uèim za kolokvijum :D al mi je zanimljivije da bistrim politiku sa vama nego da uèim :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ostoja

Jebem li ga, ujutro cu biti k'o mrtav konj, al' nerviranje mi sleduje pa sleduje, nema razlike kad legao...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

balcan girl

kazu dvojica vojnika u bosni jedan srbin drugi musliman, al kazu ne znaju da li je terorizam :D bure baruta je spremno :D

p.s. sad mi nesto pade na pamet, zamislite da se opet zarati ovde ( nedaj boze) zar to automatski ne bi zatvorilo put izbeglicama ka evropi a?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

Citat: mi¹ko_kolo poslato 18 Novembar, 2015, 22:02
Citat: Slaninar poslato 18 Novembar, 2015, 18:52
Citat: mi¹ko_kolo poslato 18 Novembar, 2015, 18:45
Vrlo su se borili za slobodu. Da oslobode ljude od njihovih kuæa, zemlje, fabrika... Da ponovim samo jedan primer, koji sam veæ navodio. Sve ono ¹to je u Borovu izgraðeno u okolini fabrike obuæe, napravio je gazda Bata pre rata. Imali su sve: stanove za samce i porodice, zdravstvenu za¹titu, dom kulture... Sve ono ¹to je potrebno za normalan ¾ivot.

Raj je bio pre rata - kao i sad ¹to je raj u kapitalizmu. Dobro smo pre¾iveli te zle komuniste!
Jo¹ jednom ponavljam, sada su na vlasti deca i unuci tih istih komunista. Ni¹ta bolje od njih nije ni moglo da se oèekuje.

Citat: eclipse4 poslato 18 Novembar, 2015, 21:58
trebao je jos jedan tito pa jos jedan pa jos jedan i danas isto....i sve bi to bilo uredu...a mozda bi danas svaba kopao kod nas za 25e dnevnicu....ups....za 25 dinara...kakav crni evro

Izvini brate, be¹e li ono tvoja familija u Austriji, Nemaèkoj?! Deda, a iotac? Ili se varam?! Ako nisu, izvini. A ako jesu, ¹to su odlazili ako je ovde bilo tako dobro?

garnitura posle tita je krenula nizbrdo zato...

mi¹ko_kolo

A kad su oti¹li? ©ezdesetih?! Sedamdesetih?! Zar tada nije bilo zlatno vreme ovde? Ili je bilo za neke, a za neke ipak nije?


Hattrick

Citat: balcan girl poslato 18 Novembar, 2015, 23:49
p.s. sad mi nesto pade na pamet, zamislite da se opet zarati ovde ( nedaj boze) zar to automatski ne bi zatvorilo put izbeglicama ka evropi a?

Jezik pregrizla.  :) Ne bi.  :)
Otvorila bi se Italijanska pomorska ruta, Spanska pomorska ruta, i pravac Bugarska-Rumunija-Madjarska.  [neampojma]
Ovde ako zarati, to ce biti iz slicnih razloga kao ovo sto se desava gore. Masivno namnozavanje gamadi. Masovno naseljavanje gamadi. Masivan osecaj nedodirljivosti zakonskim institucijama koje gamad uziva. Zone zabranjene za Policiju (delovi Pazara, Bujanovac, Medvedja, Trnovac itd), i paralizirajuci strah i apatija naroda u relaciji sa autocenzurom slobode govora i zaglupljujucom politickom korektnoscu.
Na taj koktel dodas par naoruzanih ludaka koja naprave dobar masakr, i eto ti opet rata na Balkanu na keca.

balcan girl

pa italijanska i spanska pomorska ruta veæ radi uveliko :D a bugarska i rumunija su zemlje èlanice natoaaaa :D mislim da bi njima bilo dozvoljeno da ture zicu na granicu :D nego ja èuh da ne vole brodove mnogo kazu da postoje "fantomi" koji nocu prevrcu i buse èamce i ostave ih da se udave u moru :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick

Pa boze moj, pukne i guma na autu, a kamoli kineski gumeni camac  ;D [ninja]
Steta, a bas zafalilo Srbiji stanovnika.  :D

durmitor2000

ISPOVEST ÐAKONA Otac Serafim: Vladika Kaèavenda organizovao orgije u Patrijar¹iji u vreme sahrane patrijarha Pavla http://blic.rs/i/607478

Lazic

Citat: balcan girl poslato 19 Novembar, 2015, 00:59
pa italijanska i spanska pomorska ruta veæ radi uveliko :D a bugarska i rumunija su zemlje èlanice natoaaaa :D mislim da bi njima bilo dozvoljeno da ture zicu na granicu :D nego ja èuh da ne vole brodove mnogo kazu da postoje "fantomi" koji nocu prevrcu i buse èamce i ostave ih da se udave u moru :D
Brate ti si èula i za 1500 le¹eva spaljenih posle poplava, red je da malo bolje proverava¹ izvore informacija pre nego ¹to objavi¹... :P ;D :-*

'oæe to od nedostatka sexa... :P ;D

balcan girl

nikad nisam rekla da ih je bilo 1500 :D rekla sam da sam èula ali da mislim da je preuvelièano :D ne teraj me sad da trazim :D :D ja inaèe pravim razliku od onoga sto èujem i onoga sto znam :D to su dve potpuno razlièite stvari :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!