Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Lazic

Citat: balcan girl poslato 18 Novembar, 2015, 15:25
brateee pa vi ste ludi :D :D ko da je bitno sad da li se borili partizani, nemci i èetnici :D mene sad nece da kolju ni jedni od ta tri  :D :D :D
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] A onaj Marjan pezi veæ godinama... ®ene... :P :-*

balcan girl

eto sad èitam zena se raznela bombom u parizu :D koliko ono slaninar oæe zena da ugosti??? :D brate ima da ga struzemo spaklom sa betona :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Citat: PECA BMW poslato 18 Novembar, 2015, 00:57
Ovo nazalost nije jedina fabrika koja tako radi . U fabrici gde moja majka radi sad ceo novembar i decembar ce raditi produzeno (11 sati dnevno) i sve to da bi se nadoknadili onih par slobodnih dana koje ce dobiti oko nove godine .
Tako se radi i pred letnji godisnji odmor .. po radnim satima (8 sati dnevno) u privatnim fabrikama u jagodini radnici rade 370 dana godisnje .. Kao onaj palmin bager na kopovima uglja sto je radio po 27 sati dnevno !

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2015&mm=11&dd=17&nav_id=1063985

Pa lo¹ nam je bio socijalizam, hteli su privatnika - da se zna red...
Lo¹e bilo ¹to su radnici dobijali stanove, regrese, tople obroke, letovanja, kredite za kikiriki...
Plata bila mala - al su pre¾ivljavali. Aj sad da ih vidim.
Setiæe se raja za¹to se uop¹te poèetkom 20.veka javio socijalistièki pokret... jer su ljudi u 19. veku u industrijskoj revoluciji radili po 20 sati. Umirali.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle

Mi smo potpisali 1999 kapitulaciju. Od onda traje savremena okupacija. Za¹to niko ne pominje bar Kosovo kao okupirani deo na¹e teritorije, nije mi jasno. Samo mislim da ga ne pominju tako jer je okupiran i ostali deo Srbije, pa mora da se prizna i izda sve.
A po¹to smo "vekovnim prijateljima" Nemcima i ostalima dosta u istoriji zapr¾ili èorbu, sada nas samo gaze i pokazuju da ni¹ta nije zavr¹eno, da æe da zavr¹e sa nama jednom za svagda. Polako, manji standard, vi¹e bolesti, manje dece i nema nas. A nema pokolja i logora. Pametno sa njihove strane.

Ivicat

Citat: hurricane poslato 18 Novembar, 2015, 15:20
..ne preostaje mi ni¹ta drugo nego da ja sad pomenem èetnike kad su tu veæ i komunisti, nije odavno bilo..

idemo èetnici, juri¹......
A sto neko ne spomene ove

http://s10.postimg.org/wl8bfmlrd/Bux_Mnen_CEAEg43c.jpg
:D

mkt


dzimika

Citat: hurricane poslato 18 Novembar, 2015, 15:38
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]



http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/607319/SRBI-GRADE-PUTEVE-U-PERUU-Energoprojekt-niskogradnja-dobila-posao-u-Limi-vredan-365-miliona-evra


koja su tek onda muka oni Peruanci...

a nama spanci grade auto put do bugarske

ne znam da li ste primetili kako moramo da pomazemo spaniju iako nismo u EU, kupujemo spanske buseve, spanske tramvaje iako nam ne odgovaraju, unajmljujemo spanske firme da grade puteve i boga pitaj sta je jos spansko moralo da se uzme

mrle


Lazic

Citat: mrle poslato 18 Novembar, 2015, 16:49
¹panske mu¹ice
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]





Citat: Ivicat poslato 18 Novembar, 2015, 16:02
Citat: hurricane poslato 18 Novembar, 2015, 15:20
..ne preostaje mi ni¹ta drugo nego da ja sad pomenem èetnike kad su tu veæ i komunisti, nije odavno bilo..

idemo èetnici, juri¹......
A sto neko ne spomene ove

http://s10.postimg.org/wl8bfmlrd/Bux_Mnen_CEAEg43c.jpg
:D

Apsolutno ih podr¾avam... ;D

balcan girl

samo sto su ove u francuskoj :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ostoja

Apropo nashih putarskih firmi, osim Puteva Uzice, odtalima je najbolje da ne grade nishta, verujte...
Obzirom na iskustvo i znanje rukovodilaca i strukturu ostalih zaposlenih, najjeeftinije je da ne rade nishta...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Biker-Boy

Citat: Laziæ poslato 18 Novembar, 2015, 16:51
Citat: mrle poslato 18 Novembar, 2015, 16:49
¹panske mu¹ice
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]





Citat: Ivicat poslato 18 Novembar, 2015, 16:02
Citat: hurricane poslato 18 Novembar, 2015, 15:20
..ne preostaje mi ni¹ta drugo nego da ja sad pomenem èetnike kad su tu veæ i komunisti, nije odavno bilo..

idemo èetnici, juri¹......
A sto neko ne spomene ove

http://s10.postimg.org/wl8bfmlrd/Bux_Mnen_CEAEg43c.jpg
:D

Apsolutno ih podr¾avam... ;D
s obe ruke :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 18 Novembar, 2015, 15:10
Komunisti su se borili za vlast...

Ja bih rekao za slobodu. Koliko god to neverovatno delovalo dana¹njoj deci - da se neko bori i gine za tako neke gluposti, koje nemaju veze sa vla¹æu, novcem.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

Vrlo su se borili za slobodu. Da oslobode ljude od njihovih kuæa, zemlje, fabrika... Da ponovim samo jedan primer, koji sam veæ navodio. Sve ono ¹to je u Borovu izgraðeno u okolini fabrike obuæe, napravio je gazda Bata pre rata. Imali su sve: stanove za samce i porodice, zdravstvenu za¹titu, dom kulture... Sve ono ¹to je potrebno za normalan ¾ivot.

Slaninar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 18 Novembar, 2015, 18:45
Vrlo su se borili za slobodu. Da oslobode ljude od njihovih kuæa, zemlje, fabrika... Da ponovim samo jedan primer, koji sam veæ navodio. Sve ono ¹to je u Borovu izgraðeno u okolini fabrike obuæe, napravio je gazda Bata pre rata. Imali su sve: stanove za samce i porodice, zdravstvenu za¹titu, dom kulture... Sve ono ¹to je potrebno za normalan ¾ivot.

Raj je bio pre rata - kao i sad ¹to je raj u kapitalizmu. Dobro smo pre¾iveli te zle komuniste!

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

da su ostali ti komunisti danas ne bi uzivali ovako!

ЯЭВОЛУТИОН

ne bi bili svesni kolko nam je dobro a bilo bi nas sramota...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

da zato nam sada ovi iz plemena talulu jako zavide sto oni idu bosi a mi idemo u kineskim cipelama.....

mali_zmaj

ma dobro je bilo,ima slaninar pravo,besplatno skolstvo,zdravstvo,sve.. ali svaki mac ima dve ostrice... a rezultat,se desio devedesetih... bilo je lijepo kad smo lagano presli iz komunizma u liberalniji socijalizam..,ali nije to moglo da traje zadugo,puno je krvi prosuto u ratu,ljudi to nisu zaboravili,nacionalizam zapravo nikad nije unisten do kraja,zahvaljujuci josipu,koji je ustase preveo u partizane,koji su lagano njucali,njucali,kopali,dok nisu razjebali utopiju... kad je trebao da zavrsi pricu,nije ju zavrsio..,i sta je bilo,cim je umro nismo sastavili ni deset godina.. e  jebiga,smrdo jedan,moj stari ga i dalje voli..  ne vrijedi,stari je dobro zivjeo u titovo vrijeme,i ja mu ne mogu,i nemam sa cime da pobijem njegov dobar zivot u to vrijeme...,i tu je slaninar u pravu.  al krv je pala,bajka je zavrsena,i sad ako se ne izborimo za nacionalni identitet,pojest ce nas ta tako zeljena demokracija..,jebala ih lijepa njihova,a i nasa.. kako sam lijep zivot imao u Puli.. kad se samo sjetim..jebo ih franjo... ubi me nostalgija..
jin-jang