Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: Slaninar poslato 16 Novembar, 2015, 07:50
Citat: Hattrick poslato 15 Novembar, 2015, 15:45
Od jutros Arapi dobili po glavi Americke bombe sa novim dizajnom.




Odvratno. ®ao mi ljudi ¹to su izginuli u Parizu, ali jebem Amerima mater bahatu!

imaju posla sa samoubicama.....francuze samoubice neznam,a ovi ekber alah svaki drugi je samoubica.
francuske bombe ce ubijati teroriste van francuskih granica ali ce zato i teroristi ubijati nevine francuze van svojih granica (francuze uzeo za primer samo)
i ovo bi trebalo da im bude opomena,jer sledeci put ce mozda dedamraz doneti torbu punu rucno izradjenog eksploziva u nekom obdanistu.....tako da bih se ja jaaaako zabrinuo sa kim imam posla.(mozemo da se kladimo da ce se i to desiti mozda u skoli,predstavi itd....ali ce deca stradati....ne treba nam nostradamus ni baba vanga za logiku,zar ne?)
zato ne verujem da ce im se isplatiti ovo napisano na pavijanskom jeziku!!!
na kraju krajeva da je nesto licno i personalno bilo bi ispisano francuskim jezikom.

i da se jos jednom samocitiram:

rusili su tudje drzave i domove a sad se pitaju odakle toliko izbeglica?
ubijali tudju decu a sad se pitaju zasto drugi ubijaju njihovu?
ratovali u tudjim drzavama a sad se pitaju sta ce teroristi u njihovoj?
mnogo je dece ostalo bez ruku i nogu od njihovih bombi a sad se pitaju sto im prerezuju vratove?

zajsta je pravo pitanje ko je ovde terorista i kome se spustaju zastave na pola koplja....

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Mene malo nervira ova situacija: podsetim nekoga da smo bombardovani od strane istih zemalja koje bombarduju islamske zemlje, a on mi ka¾e nije tebe bormbardovao narod nego je to njihova dr¾ava. Narod nas voli.

Moj jedini logièan odgovor je da ni ja nisam bombardovao njihovu zemlju, a zamislite èuda nije ni moja dr¾ava. Tako da PRC! minimum smo 2:1 u na¹u korist bez moguænosti promene rezultata. Osim ako nas ONI ponovo ne bombarduju. Al naravno ne oni kao narod, nego njihova dr¾ava zbog èega æe nam biti mnogo lak¹e.

I kako onda ja ispadam negativac ¹to branim svoje dvori¹te i narod, a onaj ko me napada je dobar?!?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hattrick

Sve to stoji, i sa svime time se (uglavnom) slazem. Tako i Francuz kaze da Siptar kolje Srbina jer im ovi ruse domove, Cecen ubija Rusa jer ih ovi sakate, i naravno Turcin istrebljuje Jermena jer ih ovi ubijaju, Ujgur kolje Kineza jer ih ovi jelte maltretiraju.
Sve te izlizane floskule stoje i poznate su vec decenijama.
Mene medjutim nesto drugo intrigira. Kako to da su ama bas uvek muslimani u pitanju ? kako to da ako svi muslimani mozda nisu teroristi, ali svi teroristi jesu muslimani ?
Kako to da su ugrozeni u USA, Evropi, Australiji, Srbiji, Kini, Bliskom istoku, Africi i gde god islam postoji ?
I poslednje pitanje, moze li mi neko protumaciti znacenje ovih reci u Kuranu, u koji svi muslimanji veruju, i da li su ove reci Kurana zapisane pre 1.500 godina, ili kao posledica Americkog bombardovanja:

Kuran

(8;17)
"Allah kaze kada ubijate nevjernike to ja cinim umesto Vas."
(60:5)
„Mi vas nevernike odbacujemo. Neprijateljstvo i mr¾nja meðu nama je nastanjena zauvek, sem ako ne verujete jedino u Alaha“
(72:15)
„Nevernici su drvo za potpalu u paklu“
(98:6)
„Oni koji ne veruju (u islam i proroka) oni su najgora stvorenja“
(3:28)
„Neka vernici ne uzimaju za prijatelje nevernike kad ima vernika; a onoga ko to èini – Alah neæe ¹tititi.“

.. I da ne nabrajam dalje, i ne, nisam uzeo najgore, ima i mnogo slikovitijih.  :)

Slaninar

Sve velike svetske religije propovedaju ljubav.

Bomba¹ samoubica je isto toliko musliman, koliko je i sve¹tenik koljaè iz Jasenovca hri¹æanin.

Voleti, ili mrzeti... ili se pla¹iti nekog zbog boje ko¾e, religije, ili nacije je po meni isto kao i pla¹iti se levorukih ljudi, jer je to ðavolja ruka!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hattrick

Ma vidi generalno jebe se meni i za Francuza i za Engleza, Amerikanca ili Izraelca. Ali bukvalno.
Sve su to nuklearne sile, koje su spremne na sve kad dogori do nokata. Kada njima bude stvarno stani pani, resice to oni na ovaj, ili onaj nacin, kao sto je reseno na Hirosimi.
Mene drugo kopka, sta ce biti kada se ponovo Balkan bude destabilizovao, a hoce sigurno, samo je pitanje vremena.
Svakako su bradonje iz ISIS-a to i najavile kao sledecu akciju. Dao bog malo imaju domacih jataka na Kosovu, u Bosni, Sandzaku, Bujanovcu, Presevu, Medvedji, i da ne nabrajam. A doduse ima ih i par desetina hiljada i sveze pristiglih iz Jemena, Sirije i Iraka.
Da li cemo i tada reci, ma svi smo mi isti, slobodno pucaj, ne plasim se ja tvoje boje koze, ili zaklao mi je dete, ali nije taj Siptar kriv, to je zato sto je Putin bombardovao Ceceniju, pa on to iz islamske solidarnosti.
Neka hvala, svaka cast i njima i njihovoj religiji, ali realno ne zanima me koji je dobar, a koji malo manje dobar. Samo sto dalje od mene. Mozemo da se druzimo preko nocne optike. Kad god. Nikako drugacije.

mali_zmaj

ja sam vec napisao,nije mi zao amera,francuza jos manje....  bombardovali su nas, zarad novog svjetskog poretka,i opet kazem ma ovo je sitnica sta se desilo nama...,ali i ostalima...

e sad isti ti islamisti mogu odluciti da se krenu raznositi bombama po BGu ili  B.Luci,posto smo mi hriscani i njihove mete... e to je druga strana ove ostrice jbg.
ali isto tako mislim da im nismo nesto posebno interesantni, pa realno koji smo mi kurcic u svjetu,ne jebe nas niko dva odsto,niti imamo ikakav utjecaj na bilo kakva desavanja u svijetu..

znaci zakljucak svega .. mi smo goli kurcic!!!  hehhehehhe
jin-jang

Slaninar

Citat: Hattrick poslato 16 Novembar, 2015, 20:19
Neka hvala, svaka cast i njima i njihovoj religiji, ali realno ne zanima me koji je dobar, a koji malo manje dobar. Samo sto dalje od mene. Mozemo da se druzimo preko nocne optike. Kad god. Nikako drugacije.

Ako tako misli¹ unapred za sve pripadnike jedne religije... mislim da je ksenofobija najtaèniji naziv za to.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


Hattrick

Nije u pitanju uticaj i vaznost u svetu, vec zaokruzivanje i finalizovanje ZETRE.
Domace celije ce dobiti nalog za akciju.
Ti "domaci" muslimani koji su u tim ex-yu drzavama rodjeni, skolovani, i koji zive u njima, a kojima etnicka i verska struktura ne odgovara, jer takve kakve jesu stoje na putu ekspanzije islama ka Evropi, oni ce prvi ustati u Dzihad.
Nadam se iskreno da ce ISIS "Osmanlije" zaboraviti da postojimo u nadolazecem sukobu.
Ali istorija nas je uglavnom uvek uverila u suprotno.

balcan girl

religiozni fanatici postoje u svakoj veri :D pa zar nisu katolièki sve¹tenici prvi ispropagirali rat protiv varvara muslimana kao fora za dobrobit jerusalima i hrisæanske vere?? kurac to bilo zbog vere to je bilo zbog paraaaaa, sad to isto rade i ovi ali je to zbog nafte, ja se nesto ne seæam da bilo muslimanskih fundamentalista i terorista po svetu dok nisu nasli naftu jel te? ili npr. dok nisu hteli tu naftu da prodaju u evrima a ne u dolarima? odjednom teroristi, bombe, zrtve, bombarodvanja i uvodjenje amerièke demokratije :D
p.s. mi nismo interesantni previse ako se ne kurèimo ali jbg stojimo na putu, jel da bi dosli u evropu moraju preko nas kao i svi ostali pre njih, hoces kod njih dole moras preko nas, hoces gore opet moras preko nas...jebe nas geografija a ne vera.
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick

Citat: Slaninar poslato 16 Novembar, 2015, 20:36
Ako tako misli¹ unapred za sve pripadnike jedne religije... mislim da je ksenofobija najtaèniji naziv za to.

Poznajem ih mnogo vise nego sto si u zivotu imao prilike da ih sretnes. Alzirce, Marokance, Tunizane, Egipcane, Imame, i to cak vrlo radikalne Imame, koji rade iskljucivo po ilegalnim radikalnim dzamijama u Belgiji, Francuskoj, Svajcarskoj i Nemackoj, i po stanovima, dok cuvari cekaju ispred zgrade da jave ide li policija. Sa nekima sam se kroz neke poslove, i privatno druzio i bio im u kucama. I da ne pricam previse preko interneta. Ja sam ziveo sa njima, znam sta misle, znam sta govore u javnosti, a sta kade su privatno izmedju sebe. Sa ovima bar znas odmah na cemu si. Oni "obicni" i "dobri" su jos gori, 99% njih dok ti se kezi u facu i pravi dobar, fin i urban, misli potpuno isto kao onaj zabradjeni u Jemenu. Oni su me naucili da ne mogu vise da ih smislim. Ako neko ko ih je sreo preko TV-a i interneta kaze da je to ksenofobija, onda neka to bude moja ksenofobija, nemam ja nikakav problem sa tim.

Slaninar

To kako pi¹e¹ je, koliko se razumem, ¹kolski primer.

"Oni "obicni" i "dobri" su jos gori, 99% njih dok ti se kezi u facu i pravi dobar, fin i urban, misli potpuno isto kao onaj zabradjeni u Jemenu."
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: Hattrick poslato 16 Novembar, 2015, 20:58
Citat: Slaninar poslato 16 Novembar, 2015, 20:36
Ako tako misli¹ unapred za sve pripadnike jedne religije... mislim da je ksenofobija najtaèniji naziv za to.

Poznajem ih mnogo vise nego sto si u zivotu imao prilike da ih sretnes. Alzirce, Marokance, Tunizane, Egipcane, Imame, i to cak vrlo radikalne Imame, koji rade iskljucivo po ilegalnim radikalnim dzamijama u Belgiji, Francuskoj, Svajcarskoj i Nemackoj, i po stanovima, dok cuvari cekaju ispred zgrade da jave ide li policija. Sa nekima sam se kroz neke poslove, i privatno druzio i bio im u kucama. I da ne pricam previse preko interneta. Ja sam ziveo sa njima, znam sta misle, znam sta govore u javnosti, a sta kade su privatno izmedju sebe. Sa ovima bar znas odmah na cemu si. Oni "obicni" i "dobri" su jos gori, 99% njih dok ti se kezi u facu i pravi dobar, fin i urban, misli potpuno isto kao onaj zabradjeni u Jemenu. Oni su me naucili da ne mogu vise da ih smislim. Ako neko ko ih je sreo preko TV-a i interneta kaze da je to ksenofobija, onda neka to bude moja ksenofobija, nemam ja nikakav problem sa tim.
Interesantno, ono malo ¹to ih ja poznajem su vrlo kvalitetna ljudska biæa... ;D Biæe da si se dru¾io sa pogre¹nima... ;D

balcan girl

pazi sto se toga tièe hattrick za neke stvari si u pravu ali ne za sve, znam ih i ja masu i znam ih lièno, velike podele postoje medju muslimanima, to je jedino dobro trenutno jer se zbog toga ne ujedinjuju u punoj formaciji, onog trenutka kad zaborave na razlike izmedju sebe mislim da je svet tada u fazonu pa pa, islam je sam po sebi agresivna vera isto kao i katolièka, koliko je samo pravoslavnih vernika poturèeno, koliko pounijaæeno, najgore sto mozes da kazes muslimanu u bosni je da mu je deda prodao veru za veèeru ili hrvatu to isto jer je masa onih koji se kunu da su èisti hrvati u stvari srbi koji su se pokatolièili milom ili silom, islam u bosni nije postojao do turaka, a i srbija je jedina zemlja u tadasnjem osmanlijskom carstvu koja je morala da daje danak u krvi..najveæi musliman je onaj musliman koji se nije rodio kao musliman odnosno porodica mu je muslimanska do tri kolena jer mora da se dokaze...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 16 Novembar, 2015, 21:07
najgore sto mozes da kazes muslimanu u bosni je da mu je deda prodao veru za veèeru ili hrvatu to isto


Muslimani iz Bosne su u stvari Srbi, a pravoslavci iz Srbije su u stvari Turci.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

a turci su u stvari srbi i svi smo u stvari braæa :D jel tako? :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 16 Novembar, 2015, 21:13
a turci su u stvari srbi i svi smo u stvari braæa :D jel tako? :D

Normalno!  Turska na starom keltskom znaèi "Ju¾na Srbija!"
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hattrick

Ne sporim, bice da sam se druzio sa pogresnima  :)
Pojedini nisu vise medju zivima, izgibose po bliskoistocnim cukama, neki su po robijama, neki su deportovani, ali su otisli da sire njihovu interpretaciju islama po nekim drugim drzavama. A neki su bogami i dalje tu gde su uvek i bili.  :)
To je za ne poverovati ko sve dolazi po tim ilegalnim dzamijama, i u kolikom broju. Koliko na prvi pogled urbanih i cool likova, a sa ustvari mozgovima zatvrovanim anti hriscanskom ideologijom, dok istovremeno zive, rade i druze se sa hriscanima. Tempirane bombe koje svakog trenutka mogu da krenu u pokolj. Bio sam klinac, sve me je zanimalo, pa sam malo istrazio i neke mracnije strane medalje, sasvim slucajno, mozda i vise nego sto sam zaista hteo, druzeci se sa nekim ljudima kroz neke poslove. Tada sam shvatio da je multi-kulti tikva koja ce se svakome obiti o glavu. Danas ili sutra.