Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

sad proèitah da su trojica terorista izgleda belgijanci i takoooo....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

Citat: mkt poslato 14 Novembar, 2015, 19:40
http://www.opozicionar.com/hit-na-internetu-uzivo-u-emisiji-gost-pokazao-transparent-vucicu-pedru-i-emisija-prekinuta/

da li primecujes na 0:26 po njegovom odelu,kako mu jako lupa srce?  samo posmatraj.....nije mu bilo lako.....sve jedno svaka mu cast!!!!

podrska za coveka....ja bih da stampam ovakvu majicu ozbiljno

eclipse4

Citat: DaChaS poslato 14 Novembar, 2015, 00:30
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/606208/HAOS-U-PARIZU-U-pucnjavama-i-eksplozijama-najmanje-30-mrtvih-talacka-kriza-na-koncertu

da budem iskren,vec mi se sere ovih dva dana od ovih francuza,gde god promenim kanal francuska,koju srtanu novina otvorim francuska....sto je najgore potresla nam se i ana i nole a to je jako zajebano....

sta mi se tu boje mostovi u zastavama francuske.....dal su ti francuzi bojili svoje mostove u zastavi Srbije dok su njihovi avioni bacali bombe na nase kuce???

ponedeljak dan zalosti i minut cutanja u evropskoj uniji....ha.....nit sam u evropskoj uniji nit cu cutati a jos manje zaliti.....vec cu dan provesti uobicajeno,bas kao sto je i svaki francuz tog dana (kad su nas bombardovali) proveo svoj dan....

njima nikad ovo necu oprostiti:

http://svisrbisveta.org/wp-content/uploads/2011/06/Milica-Rakic.jpg

sad ce se najesti plodova iz semena zla koji su sami posejali,iskreno,nadam se da ce sve plodove pojesti,do zadnje truncice.....najeli se.....

juga


MIGE

Citat: eclipse4 poslato 15 Novembar, 2015, 02:52
Citat: DaChaS poslato 14 Novembar, 2015, 00:30
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/606208/HAOS-U-PARIZU-U-pucnjavama-i-eksplozijama-najmanje-30-mrtvih-talacka-kriza-na-koncertu

da budem iskren,vec mi se sere ovih dva dana od ovih francuza,gde god promenim kanal francuska,koju srtanu novina otvorim francuska....sto je najgore potresla nam se i ana i nole a to je jako zajebano....

sta mi se tu boje mostovi u zastavama francuske.....dal su ti francuzi bojili svoje mostove u zastavi Srbije dok su njihovi avioni bacali bombe na nase kuce???

ponedeljak dan zalosti i minut cutanja u evropskoj uniji....ha.....nit sam u evropskoj uniji nit cu cutati a jos manje zaliti.....vec cu dan provesti uobicajeno,bas kao sto je i svaki francuz tog dana (kad su nas bombardovali) proveo svoj dan....

njima nikad ovo necu oprostiti:

http://svisrbisveta.org/wp-content/uploads/2011/06/Milica-Rakic.jpg

sad ce se najesti plodova iz semena zla koji su sami posejali,iskreno,nadam se da ce sve plodove pojesti,do zadnje truncice.....najeli se.....
You have already posted a thanks to this post at 02 Februar, 2012, 17:46

monsterbnt

Pocinju jezivo da me nerviraju ljudi koji stavljaju francusku zastavu preko profilne na FB.... Nisam video nijednu sirijsku ili libanski ili rusku... Kad pobiju ISIS-ivci takve onda je to ok, a kad pobiju francuze onda je to katastrofa...
Smrt SVIMA!!!!

balcan girl

ne znam sta da ti kazem vecina mojih drzi francusku al par njih drzi sirijsku, par rusku, par nasu itd..imam ja medju prijateljima razneee ludakeee :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

ja sam stavio rusku.... cisto eto da nerviram sve ove civilizovane zapadnjake...
Smrt SVIMA!!!!

balcan girl

ja i dalje drzim moje roze patofne u obliku zeke na profilu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Ja i dalje drzim psa u obliku patofne ali sa ruskom zastavom preko
Smrt SVIMA!!!!

Hohštapler

Citat: eclipse4 poslato 15 Novembar, 2015, 02:52
Citat: DaChaS poslato 14 Novembar, 2015, 00:30
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/606208/HAOS-U-PARIZU-U-pucnjavama-i-eksplozijama-najmanje-30-mrtvih-talacka-kriza-na-koncertu

da budem iskren,vec mi se sere ovih dva dana od ovih francuza,gde god promenim kanal francuska,koju srtanu novina otvorim francuska....sto je najgore potresla nam se i ana i nole a to je jako zajebano....

sta mi se tu boje mostovi u zastavama francuske.....dal su ti francuzi bojili svoje mostove u zastavi Srbije dok su njihovi avioni bacali bombe na nase kuce???

ponedeljak dan zalosti i minut cutanja u evropskoj uniji....ha.....nit sam u evropskoj uniji nit cu cutati a jos manje zaliti.....vec cu dan provesti uobicajeno,bas kao sto je i svaki francuz tog dana (kad su nas bombardovali) proveo svoj dan....

njima nikad ovo necu oprostiti:

http://svisrbisveta.org/wp-content/uploads/2011/06/Milica-Rakic.jpg

sad ce se najesti plodova iz semena zla koji su sami posejali,iskreno,nadam se da ce sve plodove pojesti,do zadnje truncice.....najeli se.....

Ok, sla¾em skoro sve, al da dodam i ovo:  ¾rtve su ¾rtve, decu su samo deca...
Svaki civil, dete, je tragedija. Bio Srbin, Francuz, Sirijac...  
Ne interesuje me ko u kog proroka veruje, ja verujem da je Bog jedan.
Meni je ¾ao ¹to ¾ivimo u "civilizovanom" svetu gde hiljade ljudi poku¹ava mesecima da doðe do EU da bi spaslo bede i rata jer ih tamo ubijaju - svi okreæu glavu... ukljuèujiæi i nas braæo Srbi.

Sad kad su evropljani videli krv u svom dvori¹tu - ajde da se molimo.
©to je Francuz vredniji od Sirijca? Kome? Jer je bogatiji? Pa bogat je jer vekovima pljaèka ¹ta i gde stigne, po svim kontintima, Francuzi su pljaèkali i Evropu i Rusiju i Afriku i Ameriku i Bliski Istok. Gde god ima ¹ta da se uzme uzimali su.
U neku ruku divim se i tim Sirijicima, neko bar poku¹ava da im stane na put.
Mi ostali smo bili u istoj situaciji i jo¹ uvek smo - tlaèe nas i pljaèkaju kako im volja i svi æutimo.

®ao mi ljudi koji nisu ni¹ta krivi, ali molite se za milost svoje du¹e, samo¾ive.  [cheers]
Reklo bi se da je ovo poèetak neèeg mnogo veæeg.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

viper

Biæe rata ka¾u svi. :(
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hattrick

Od jutros Arapi dobili po glavi Americke bombe sa novim dizajnom.



Dukags


eclipse4

Citat: monsterbnt poslato 15 Novembar, 2015, 09:26
.....Kad pobiju ISIS-ivci takve onda je to ok, a kad pobiju francuze onda je to katastrofa...

verujem da tog dana niko ko ima bilo kakve veze sa ISISom nije ni prosao tim ulicama.....to sve njihovi domaci,sto bi se reklo,ukucani!
rasturiste im drzavu i porobili....sad ih trpite....

svi zatvaraju granice,jedino ne cujem pickoustog i ministra volinu da izjavljuju nesto u vezi toga.....mozda ce im pored sabirnih centara graditi i kampove za trening....

Dukags

Koliko ih veæ sad pa da nas napadnu vilju¹kama ..!

balcan girl

a sta nas boli kurac nema kuce koja nema ili svinje u dvoristu ili slaninu na tavanu a i sami znate da oni ne smeju da pipnu prasetinu :D tako da samo se oblozi slaninicom i nema da brines :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4


Zverinjak II


Slaninar

Citat: Hattrick poslato 15 Novembar, 2015, 15:45
Od jutros Arapi dobili po glavi Americke bombe sa novim dizajnom.




Odvratno. ®ao mi ljudi ¹to su izginuli u Parizu, ali jebem Amerima mater bahatu!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen