Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

viper

La¾ovèina, prvo ukino pa sad vraæa, treba to ve¹ati da se ne osili previ¹e.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

ЯЭВОЛУТИОН

mene brine da za koju godinu ne digne cifru...ovih 150 kinti ce vecina da polati a ostale ce da naguze.....smesna je cifra za neplacanje.....ali za koju godinu to moze visestruko da naraste...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Novembar, 2015, 21:13
mene brine da za koju godinu ne digne cifru...ovih 150 kinti ce vecina da polati a ostale ce da naguze.....smesna je cifra za neplacanje.....ali za koju godinu to moze visestruko da naraste...

Upravo tako!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ostoja

@Revolution
I narashce, budi siguran.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

viper

Ako poveæaju cenu pretplate opet neæe plaæati veæina pa da vidim kako æe da naplate, vreme je da se tanðare podma¾u, treba ove turke pobitii dok nije kasno.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

ЯЭВОЛУТИОН

secam se kad su zuti dosli na vlast da su ostavili seseljevu taksu....cak su je i povecali....i sledeci koji dodju tesko ce se odricati prihoda...njima uvak malo....

hipoteticki....drzva se malo stisne....pet godina....
-smanji se pdv na 10 posto
-smanji se cena goriva na najmanju u regionu
-uvede se maksimana plata u javnom sektoru za odredjeno obrazovanje
-uvede se da najveca penzija moze biti samo duplo veca od najmanje
-ukinu se privilegije ministrima i pomocnicima
-ukinu se naknade za upravne odbore
-uvede se carina na svurobi kojaje u sistemu subvencija u drzavama izvoznicima
-napravi se exportno -importna agencija koja ce zaintresovanim uvoznicima i izvoznicima  davati  odobrenje za isti....minimalna izvozna cena (ne sme roba biti jeftinija nego ovde, i maksimalna uvozna(ne sme roba biti skuplja nego ovde)

ako mislite da niko ne bi hteo da bude ministar za male pare, ja bi za te pare angazovao nekoga ko bi nakon tri godine dobio bonus u zavisnosti od napretka u njogovom resoru....u evrima milionski bonus.....manje ce to da nas kosta nego niz nesposobnjakovica na ministarskim mestima....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Biker-Boy

ma sposobni su oni, ali samo za svoje dupe
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Novembar, 2015, 21:13
mene brine da za koju godinu ne digne cifru...ovih 150 kinti ce vecina da polati a ostale ce da naguze.....smesna je cifra za neplacanje.....ali za koju godinu to moze visestruko da naraste...
I tih 150 æu da im plaæam kao i poslednjih 30 godina, ne gledam javni servis i zabole me ba¹ da plaæam ne¹to ¹to ne koristim... Ako je iz nekog razloga ba¹ potrebno da imamo dr¾avnu televiziju, nek je stave na bud¾et skroz, ili nek dodaju procenat na pdv. Ovako jok...

eclipse4

#15150
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Novembar, 2015, 21:13
mene brine da za koju godinu ne digne cifru...ovih 150 kinti ce vecina da polati a ostale ce da naguze.....smesna je cifra za neplacanje.....ali za koju godinu to moze visestruko da naraste...

premijer je rekao samo preko,pretplata njega mrtvog,da ne budemo i mi cicije mozemo da izdvojimo 150 dinara da bi nam pickousti bio polumrtav.....ja bih evo dao i 500evra da cujem jos jednom kako onaj pandurski pendrek peva i zvizdi usred bela dana preko rebara ali pickoustog.....a onaj huligan sto je ometao paradu furnasa,vlasnik firme "cum on scum on my pussy lips" je dobio svoje.....mada opet mislim da kad ovom narodu dokurci sve,radice neomascen kolac.....a tada ce pickousti odleteti prvim al arabia eirlanzom za dojcland kod voje majke po rucnim prstima i tamo dobiti neki stancic ili basticu ko onaj kreten dzo....jebo li mu pas mater bageristicku....


nego da se vratimo normalnijim stvarima....sto rece i ovaj moj duhovni pratilac lazic....kako mogu da mi naplate nesto sto ne koristim???ako koristim zemlju platicu porez,ako koristim auto platicu registraciju,ali ako ne gledam jebeni rts za sta da im platim bre???

i cek jos nesto pretpostavljam da im je 6 meseci dovoljno da ne platim da bi me tuzili.....znaci 6 meseci po 150 din je 900 dinara a neka bude i cela godina 1800 dinara....kako ce me tuziti i ko ce gubiti vreme na tolika sudjenja zbog 1800 dinara?
jos da je narod pametan i kaze vucicu "nemojte graditi stadion,gradite zatvore jer idemo svi u zatvor niko nece placati pretplatu,narod se dogovorio" da vidimo sta ce pickousti uraditi.....

cek ce...ako sam skontao 1000 din je dan u zatvoru?...koj ga jebe,dobrovoljno cu svake godine ici u zatvor dva dana i necu platiti taksu.....

obecavam!

Lazic

Porez na oseku... Porez na plimu... Porez na izlazak sunca... Porez na vazduh... Porez na porez...

eclipse4

lazicu dopunio sam kraj erotike gore.....idemo ja i ti svake godine dva dana na izlet,a? a mogli bi i svi manijaci ;)

Lazic


juga

@eclipse, Mislim da to neæe biti samo 1800 rsd, prvo ide zatezna kamata od xx%, pa naknada za utu¾enje koja ja xxxxx rsd, pa to sve su predali privatnoj advokatskoj kancelariji koja mora da naplati svoje usluge, zatim sudski tro¹kovi, i sve to dodje kod uterivaèa koji takodje ne rade za d¾abe, ¹to izadje: xx.xxx,00 rsd. I tako zbog1800 rsd, ljudi ostaju bez kola...

goranvojska

ja sam zbog izostanka kako kazu u sudu bio utuzen za 3600din.posle sudjenja na kome nisam isao smatrajuci da sam u pravu sto papiroloski i jesam bio ali nisam isao da sudiji dokumentujem dobio preko tih izvrsitelja 37.000din pa vi vidite.ne zezajte se.kad rese da naplate najebacemo svi.i ja sam za 2 dana izleta al ne biva bas tako.

eclipse4

Pa dobro ajmo onda 2 nedelje izleta,svi u jednoj sobi hahah


Ma ne placam bre nista,ne koristim i ne placam,kraj price.svoj jebeni servis kodirajte pa ko oce da vas gleda lepo ode i kupi karticu i zdravo dzaci...nacin u svskom slucaju ima kako da se zastite samo je pitanje da li zele da se zastite? (Ili da narod plati bez obzira)

Lazic

Citat: juga poslato 12 Novembar, 2015, 08:51
@eclipse, Mislim da to neæe biti samo 1800 rsd, prvo ide zatezna kamata od xx%, pa naknada za utu¾enje koja ja xxxxx rsd, pa to sve su predali privatnoj advokatskoj kancelariji koja mora da naplati svoje usluge, zatim sudski tro¹kovi, i sve to dodje kod uterivaèa koji takodje ne rade za d¾abe, ¹to izadje: xx.xxx,00 rsd. I tako zbog1800 rsd, ljudi ostaju bez kola...
Ako nema¹ ni¹ta na svoje ime, mogu da se u'vate za kurac...

ЯЭВОЛУТИОН

Nije tacno......supsticiarni duznkk.......laki neznas pojma...sedi jedan
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 12 Novembar, 2015, 11:46
Citat: juga poslato 12 Novembar, 2015, 08:51
@eclipse, Mislim da to neæe biti samo 1800 rsd, prvo ide zatezna kamata od xx%, pa naknada za utu¾enje koja ja xxxxx rsd, pa to sve su predali privatnoj advokatskoj kancelariji koja mora da naplati svoje usluge, zatim sudski tro¹kovi, i sve to dodje kod uterivaèa koji takodje ne rade za d¾abe, ¹to izadje: xx.xxx,00 rsd. I tako zbog1800 rsd, ljudi ostaju bez kola...
Ako nema¹ ni¹ta na svoje ime, mogu da se u'vate za kurac...

kupio bih jedan kame od 400-500kg da bude na moje ime i onda neka mi oduzmu imovinu slobodno ;) ;) ;)