Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

kad udaris patkom o sto, ili brod potone ili gledaoci ostanu zapanjeni.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Jel trivit kosticev mozda?

Hattrick


SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

dzimika


Hattrick

Citat: SSZGO poslato 08 Novembar, 2015, 19:59
350k eura za FF?

nov nosta 275

Pa kao pedigre, bivsi auto Spanskog kralja i te varijante.
Ali ocigledno prica nije prosla na licitaciji.


dzimika

Citat: OKi poslato 08 Novembar, 2015, 21:29
Citat: dzimika poslato 08 Novembar, 2015, 20:29
http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/aleksandar-rodic-srbijo-izvini-clanak-2008557

cudo niko ne postavi ovo
Najzaaaaad  [thumb_up] [clapp] [clapp] [clapp]   [vatromet]

samo je pitanje da i to nije smisljeno jer pominje samo njih trojcu i poneku emisiju a tu su sigurno ucestvovali i drugi vlasnici televizija, drugih novina, drugih radija

OKi

Tanjugovci cutase i odose :(

monsterbnt

Predstava ljudi.... Predstava... Pao tiraz pa malo da se napuca.... Ne sme niko od medija da udari na vucica...
Smrt SVIMA!!!!

dzimika

pretpostavio sam da jeste, fazon negativni marketing da bi ovi krenuli sa pozitivnim

monsterbnt

sad ce svi pricaju kako je kurir kul i kako eto ima muda da se usprotivi vucicu dok svi ostali cute...
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

To pisem ja odaaaavno al ne smeju i nece da objave,objavlju samo kad naises nesto u smislu "kurir je tako kul novina"

penzos

Opaaaaaa, jebi narod, rokaj akcize! Da se usklade cene sa evropskim, samo kada æe poèeti plate da usklaðuju?
http://niskevesti.rs/index.php/ekonomija/item/6439-deset-dinara-po-paklici-cigarete-poskupljuju-od-1-decembra
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic


mrle

Nije Kososovo u¹lo u UNESCO.
A ovo su dr¾ave koje su podr¾avale Kososvo, abili protiv Srbije:

"Protiv Francuska, Britanija, Hrvatska, Slovenija, Makedonija, Belgija, Estonija, Saudijska Arabija, Austrija, Bugarska, Nemaèka, Australija, Ujedinjeni Arapski Emirati... BiH uzdr¾ana. "


Sve na¹i  "prijatelji"

USTANI SRBIJO!
USTANAK!

Lazic

Bosanci poluprijatno iznenadi¹e...

Joker

Jel ima neko zvanicko, pojedinacno objasnjenje za svakoga ko je glasao za da Kosovo udje u Unesco?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

balcan girl

ima joker :D lova do krova :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

PECA BMW

Citam sad u svim novinama ili je slucajno ili namerno izostavljeno kako se izjasnila crna gora ... ili nisam bio dovoljno uporan da nadjem podatak ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !