Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Ho¹tapler poslato 30 Oktobar, 2015, 09:38
Citat: mrle poslato 30 Oktobar, 2015, 09:35
Citat: Ho¹tapler poslato 30 Oktobar, 2015, 09:32

Vidi se. Mu¹karci koji rastu bez oèinske figure, sa mamom i babom uglavnom i budu razma¾eni i mekani. Voli ples i gleda ja imam talenat


ja odrastao sa mamom i babom...

...nisu sve mame i babe iste. ;)

Da ste znali moju babu sve bi vam bilo jasno :D Kad ti ona obeæa batine, batine æe¹ i da dobije¹. To ¹to trèi¹ br¾e od nje i ¹to joj se plazi¹ obigravajuæi okolo nimalo ne poma¾e situaciji :D Gega baba polako i natenane i kad se umori¹ od trèanja oplevi te od batina :D

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mrle


PECA BMW

I sad uporedis ovo sa "kantrimenom"

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/602428/Ubicama-vlasnika-menjacnice-po-33-godine-zatvora

Dobro tako i treba ali na kraju teksta postaje zanimljivo !

Zbog podstrekivanja na razbojni¹tvo Milojko Èvrkiæ (47) iz Bajine Ba¹te i Milan Vasiljeviæ (38) iz Valjeva osuðeni su na sedam, odgnosno ¹est godina robije.
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mrle


mrle


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

monsterbnt

Citat: mrle poslato 30 Oktobar, 2015, 14:26
Citat: monsterbnt poslato 30 Oktobar, 2015, 10:25
Citat: mrle poslato 30 Oktobar, 2015, 09:35
ja odrastao sa mamom i babom...

[gej]

jebaæu te kad te sretnem

E... nisam ja jedan od onih koji jednom u guzu pa odma peder...
Smrt SVIMA!!!!

Lazic


Hohštapler

Nit je sme¹no nit zanimljivo da bi i¹lo u onu temu... ali kakve fotke...
Svedoci smo de¹avanja koji je ne zapamæen od drugog svetskog rata, ovakav exodus ljudi u Evropu, a opet, kao da je ceo svet nem i slep za njih.
Jer su druge vere?!
http://www.markorupena.com/blog/things-they-left
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.



El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Apelujem na UFF-a da odstampa jednu "plaketu" pocasnog clana foruma MM da urucimo coveku ..

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=10&dd=31&nav_category=11&nav_id=1057617

ko zna mozda i dobijemo neki orden a ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

eclipse4

http://www.radiosarajevo.ba/novost/205580/Nakon-pada-aviona-u-Egiptu-Do-sada-pronadjeno-75-bezivotnih-tijela


inace jedan detalj o nepristupacnom terenu (bar sam za sad ovo iskopao) ..........................jako jako nepristupacno






Ivicat

CitatНа простору Косова и Метохије уништена су 174 верска објекта, 33 културно-историјска споменика, покрадено је више од 10.000 икона, црквено-уметничких и богослужбених предмета. Уништено је или оштећено 5.261 надгробних споменика на 256 српских православних гробаља, а на више од 50 њих не постоји ниједан читав споменик.

eclipse4

Citat: Ivicat poslato 01 Novembar, 2015, 11:17
CitatНа простору Косова и Метохије уништена су 174 верска објекта, 33 културно-историјска споменика, покрадено је више од 10.000 икона, црквено-уметничких и богослужбених предмета. Уништено је или оштећено 5.261 надгробних споменика на 256 српских православних гробаља, а на више од 50 њих не постоји ниједан читав споменик.

pickousti i pickoustini drugari,prijateli i partneri ne dozvoljavaju odstupanja od  strateskog pridruzivanja srbije u eu (pazi ono stratesko  [rofl] ) ...... mi kao buduci uzorni gradjani euronacistije trebamo se pobuniti protiv ovakvih tekstova a same autore osuditi....jer po pravoj i jedinoj istoriji pisana od eu.....mi smo sami krivi sto smo okupirali kosovo i nase mrtve sahranili u tudjoj "drzavi" ......i to bas na mesto gde je predvidjeno groblje za njihove ljude kao i crkve na mestima njihovih dzamija.....

i na sledecim izborima ako damo glas nasem duhovnom vodji,njegovom preosvestenstvu,aleksandru pickoustom,mi ne samo da dajemo glas njemu i time podrzavamo dalji put srbije u euronacistiju,mi cemo tim glasom iskazati ljubav ka liderima euronacistije i  pavijanu iz vasingtona......i treba jer je amerika dosta milijardi ulozila u srbiju,bacajuci ih iz aviona......takodje je dosta ulozeno u biznis sa osiromasenim uranijumom...i ko zna jos cime.