Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin


U vezi sa ovom temom imate i Aleksinu prièu sa TV Prva.
Ako je i deo ovoga taèan onda bi dobro trebalo da se zapitamo gde ¾ivimo i ko ¾ivi oko nas.


http://www.prva.rs/web-tv/emisija/zivot-prica.html
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle



El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

Citat: mareskin poslato 29 Oktobar, 2015, 12:54

U vezi sa ovom temom imate i Aleksinu prièu sa TV Prva.
Ako je i deo ovoga taèan onda bi dobro trebalo da se zapitamo gde ¾ivimo i ko ¾ivi oko nas.


http://www.prva.rs/web-tv/emisija/zivot-prica.html

A meni samo jedna stvar nije jasna.... Taj mali Aleksa sigurno nije bio zlatno i mirno dete èim je on sa svima imao problema. Verovatno je bio drzak i bezobrazan (nosio ikonu na èas?), èim mnogi profesori govore da je nevaspitan. Voleo bih da èujem drugu stranu prièe. Ne opravdava èinjenicu da ¹ta god da  radi, dete ne sme da bude tuèeno.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

kako narod kaze "batina je iz raja izasla" "gde svi turci tu i mali mujo" "kad negde dodjes ponasaj se kao domacin".... dakle ne mozes se ponasati u tudjoj kuci kao u svojoj....mi smo u zelji da zastitimo svoju decu izbili instrumente disciplinovanja uciteljima iz ruke....roditelji nisu u stanju ili nemaju vremena da se bave vaspitanjem svoje dece a ucitelji nemaju prava da ih vaspitaju.....rekli su mi da ako udarim dete doci ce iz socijalne sluzbe da ga vode....nek ga vode i nek ga oni izdrzavaju ako misle da mogu to da rede bolje nego ja....onda lepo cim dete napuni tri godine, otmes ga roditeljima i u drzavni internat na vaspitanje i skolovanje.....
ali da batalimo decu....jedan moj prijatelj koji je inace iz stare beogradske advokatske porodice, zavrsio pravo i polozio pravosudni ispit, je na svom sudjenju za ubistvo iz nehata (mamlaz mu sutirao dete, ovaj ga odgurnu a nasilnik od sedamdeset godina pao i udario glavom o ivicnjak i capnu) je rekao sudiji posle izricanje presude...."gospodjo vi nemate integritet...sudijin zadatak je da na osnovu zakona i prava dovede do pravde....vi to niste ucinili, i mozete da se userete na svoju diplomu"....nesto su ga globnuli zbog nepostovanja suda i dobio je 2 godine robije....pustili ga posle godinu dana kuci....a i tamo je sedeo sa upravnikom i igrao sah.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: Ho¹tapler poslato 29 Oktobar, 2015, 17:23
Citat: mareskin poslato 29 Oktobar, 2015, 12:54

U vezi sa ovom temom imate i Aleksinu prièu sa TV Prva.
Ako je i deo ovoga taèan onda bi dobro trebalo da se zapitamo gde ¾ivimo i ko ¾ivi oko nas.


http://www.prva.rs/web-tv/emisija/zivot-prica.html

A meni samo jedna stvar nije jasna.... Taj mali Aleksa sigurno nije bio zlatno i mirno dete èim je on sa svima imao problema. Verovatno je bio drzak i bezobrazan (nosio ikonu na èas?), èim mnogi profesori govore da je nevaspitan. Voleo bih da èujem drugu stranu prièe. Ne opravdava èinjenicu da ¹ta god da  radi, dete ne sme da bude tuèeno.

Meni je zanimljiva amnezija svih uèesnika u sluèaju. Prilièno sam siguran da su mnogima uprljane ruke. Jer kojom logikom neko ko konstantno prebija nekoga nema ni smanjenu ocenu iz vladanja?

Naravno, ne mogu ni¹ta da tvrdim 100%.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

imam drugaricu koja ima sina, mali je sad 6 razred osnovne skole i na neki naèin trpi vrsnjaèko nasilje, elem, znam klinca odlièno, stalno mu lupaju cvrge, samarcice i tako to, zezaju ga da je zenski petko, pederèiæ i ostalo. s obzirom da znam klinca ne znam kako da se postavim u ovom sluèaju, mali je inaèe jakoooo inteligentan, èak je genije ali je mali u sustini sociopata, kad ga slusam sta i kako prièa drugoj deci pomislim da je buduci serijski ubica, elem, nikad on njih ne udara prvi, ali ih provocira u enormnim kolièinama, izuzetno ume dobro da laze i maze a kapiram da mu ostala deca po inteligenciji nisu ni blizu a samim tim posto ne mogu da mu vrate reèima oni ga izudaraju odprilike. moja drugarica ga previse razmazila i on to koristi do besvesti, od mene malo ima frku al od keve ni malo, slihta se nevidjeno, ona bukvalno ne vidi sta on radi. jednom sam ja ostala nasamo sa njim i pitam ga zasto te tuku u skoli a on mi mrtav ladan kaze sa kezom od uva do uva zato sto su glupi, ja mogu da radim sta hocu jer odrasli meni veruju, ja sam jako fin i kulturan a oni su neandertalci koji meni ne mogu nista osim da me tuku, a onda ih ja prijavim i plaèem kod mame pa onda mama ide i pravi haos u skoli. i sta ti sad da radis takvom detetu???
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Ivicat

Ima li taj mali tatu

balcan girl

ima negdeeee dalekooo :D raèunaj da ga nema jer ga ne vidja
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

TEEfqd

Citat: balcan girl poslato 29 Oktobar, 2015, 23:21
imam drugaricu koja ima sina, mali je sad 6 razred osnovne skole i na neki način trpi vrsnjačko nasilje, elem, znam klinca odlično, stalno mu lupaju cvrge, samarcice i tako to, zezaju ga da je zenski petko, pederčić i ostalo. s obzirom da znam klinca ne znam kako da se postavim u ovom slučaju, mali je inače jakoooo inteligentan, čak je genije ali je mali u sustini sociopata, kad ga slusam sta i kako priča drugoj deci pomislim da je buduci serijski ubica, elem, nikad on njih ne udara prvi, ali ih provocira u enormnim količinama, izuzetno ume dobro da laze i maze a kapiram da mu ostala deca po inteligenciji nisu ni blizu a samim tim posto ne mogu da mu vrate rečima oni ga izudaraju odprilike. moja drugarica ga previse razmazila i on to koristi do besvesti, od mene malo ima frku al od keve ni malo, slihta se nevidjeno, ona bukvalno ne vidi sta on radi. jednom sam ja ostala nasamo sa njim i pitam ga zasto te tuku u skoli a on mi mrtav ladan kaze sa kezom od uva do uva zato sto su glupi, ja mogu da radim sta hocu jer odrasli meni veruju, ja sam jako fin i kulturan a oni su neandertalci koji meni ne mogu nista osim da me tuku, a onda ih ja prijavim i plačem kod mame pa onda mama ide i pravi haos u skoli. i sta ti sad da radis takvom detetu???

posaljes malog da trenira neku borilacku vestinu, pre svega da bude vise medju muskarcima, da nauci da respektuje druge a ne da se ponasa kao pickica i naravno da nauci da se brani posto ga vec lemaju. resen problem

balcan girl

#14894
pazi mali je taj koji prvi provocira pa onda dobije batine, elem, zamisli ti jos takvo dete nauèiti i da bije, sta mislis kako ce to da se odrazi u buducnosti?
p.s. iskreno da je moje dete prvo bi ga ja nalupala sto provocira, pa bi ga nauèila da postuje druge ljude i njihova osecanja, pa bi mozdaaaa eventuaaaalnooooo onda njega upisala na neki timski sport a ne borilaèki, jer su borilaèki sportovi mahom individualni zar ne :D ali posto to nije moje dete a njegova mama pobogu ne zeli da se on povredi na nekom grubooom sportuuuu ( boze me saèuvaj i sakloni pa ja sam trenirala dzudo 5 godina i nista mi nije falilo), i samo jos vise od njega pravi sociopatu jer koliko vidim mali nema drugareeeee, ne ide napolje, igra igrice po celi dan, uèi, a kad njegova mama krene negde on nju ispituje gde je posla i kad ce da se vrati  [doh] [ludak] ja mislim da je jos uvek moguce to dete lepo vaspitati al nikako sa takvom mamom. i koliko god ja njoj prièala ona kazee da ne moze da se promeni  [neampojma] mislim da bi pre svega trebalo nalupati takve majkeeee  [prebicute] [prebicute] [prebicute]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

pazite ovo :D steta sto je obrisao fb profil :D biæe da mu se neki bajker naèestitao mile nove godine :D
http://blog.bikerornot.com/the-post-that-is-pissing-off-a-lot-of-bikers/?ref=bikerpages
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Citat: Ivicat poslato 29 Oktobar, 2015, 23:46
Ima li taj mali tatu
Citat: balcan girl poslato 29 Oktobar, 2015, 23:48
ima negdeeee dalekooo :D raèunaj da ga nema jer ga ne vidja

Vidi se. Mu¹karci koji rastu bez oèinske figure, sa mamom i babom uglavnom i budu razma¾eni i mekani. Voli ples i gleda ja imam talenat
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle

Citat: Ho¹tapler poslato 30 Oktobar, 2015, 09:32

Vidi se. Mu¹karci koji rastu bez oèinske figure, sa mamom i babom uglavnom i budu razma¾eni i mekani. Voli ples i gleda ja imam talenat


ja odrastao sa mamom i babom...

Hohštapler

Citat: mrle poslato 30 Oktobar, 2015, 09:35
Citat: Ho¹tapler poslato 30 Oktobar, 2015, 09:32

Vidi se. Mu¹karci koji rastu bez oèinske figure, sa mamom i babom uglavnom i budu razma¾eni i mekani. Voli ples i gleda ja imam talenat


ja odrastao sa mamom i babom...

...nisu sve mame i babe iste. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!