Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

ja sam siguran da rak prouzrokuje

-zivot u Srbiji
-rad u privatnoj firmi
-manjek godisnjeg odmora
-manjak druzenja sa ljudima i (termicki obradjenim) zivotinjama
-i jos par indirektnih izazivaca


ako ovo gore izaziva rak...onda ja imam bar dva.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ivicat


eclipse4

od jednog veoma velikog prijatelja,pa koga zanima,zanima....prosledjujem kako sam i dobio....


predla¾em da po¹alje¹ i ovaj dokumentarni film prijateljima (ja ga upload-ovao i preveo jer youtube ga brani naravno)
https://vimeo.com/104022314

- govori o praktièno najveæoj tajni istorije svih vremena, tj. mo¾da i celokupne ljudske istorije - a to je kako je zaista dobijen II svetski rat; Evo ukratko.. jula 1943 god je poèela Kurska bitka, najveæi oru¾ani sukob u istoriji sa 1,3 miliona poginulih na obe strane za 14 dana (sluèajno ba¹ pre par meseci èitam novine gde Rusi zvanièno prvi put priznaju 800.000 poginulih tamo..ostalih 500.000 su Nemci..to je bila klanica bez presedana) i ta bitka je prelomila rat.Sovjeti su je dobili pre svega zahvaljujuæi ukradenim obave¹tajnim informacijama iz Bleèli Parka, mesta gde su englezi jo¹ 1942 probili nacistièke ¹ifre za komunikaciju - i otad su znali sve ¹ta ¹vabe rade, kad "Hitler prdne posle 5 min to je bilo na stolu ¹efa MI6 i Èerèila").

Bez toga izgubili bi Kursku bitku 99%.. a  kasnije, ko zna, i ceo drugi svetski rat. To je i bio plan bankara iz senke, ðubradi koja i danas vlada svetom.

BBC ¹ta radi - snima 2012 dokumentarac gde sve la¾no prikazuje.."kao MI6 je dostavljao Rusima te tajne" - i to je taj dokumentarac ¹to ti ¹aljem samo je naznaèeno gde je ta la¾ u filmu; Kad su videli da je to plitko i providno - snimaju 2014 g igrani film "Igra kodova" koji je nedavno reklamiran po svetu, a koji govori o podvigu u Bleèli Parku.. i tu se kao ka¾e kako je MI6 namerno pustio Staljinovog ¹pijuna D¾ona Kernkrosa da krade informacije iz Bleèli Parka.. jer "je Èerèil eto malo tvrd da se obave¹tajno poma¾e Sovjetima.." - kao da od toga nije zavisila sudbina celog sveta, tj ishod rata. U ataèmentu ti je moj rad na tu temu, verovatno si video.
__________________________________________________

Kasnije je i iskrcavanje u Normandiji uspelo pomoæu iste ¹pijuna¾e! Veruje li iko normalan da MI6 1942 radi na svoju ruku tako strate¹ke stvari bez znanja Èerèila? Ne naravno..
pomoæu ovih la¾nih dokumentaraca i i igranih filmova zata¹kava se najveæa tajna istorije - da je Hitler pora¾en "za dlaku" ve¹tinom jednog super¹pijuna i krvlju Staljinove armije tj. Staljinovim dobrim rukovodstvom (koga danas zapad predstavlja diktatorom naravno - iako je to sme¹no blago reèeno za èoveka koji je svet oslobodio nacizma).

Koliko ljudi danas zna za ovo sve? Vrlo, vrlo malo..
Konaèno, dali si igde èuo rasprave o ovome ? Nema, samo farma, veliki brader i tome sliène budala¹tine

Slaninar

To ¹to je pobedio ©vabe ne znaèi da nije bio diktator - jedno ne iskljuèuje drugo.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

DIKTATURA-VLAST ELITE OLICENA KROZ JEDNOG COVEKA
DEMOKRATIJA-VLAST ELITE MASKIRANA U VLAST NARODA

razlike nema, rade ste oni hoce....samo je pitanje privida....i lakse je sjabati diktatora...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Oktobar, 2015, 23:33
DIKTATURA-VLAST ELITE OLICENA KROZ JEDNOG COVEKA
DEMOKRATIJA-VLAST ELITE MASKIRANA U VLAST NARODA

razlike nema, rade ste oni hoce....samo je pitanje privida....i lakse je sjabati diktatora...

I bar se ima¹ protiv koga boriti. Ove jajare ne mo¹' uhvatiti ni za glavu ni za rep ¹to se ka¾e. Odu isti da doðu isti.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Samo sto se planova za kursku bitku nije dokopala MI-6.... Planove je nabavio ruski spijun na okupiranoj teritoriji... Isti covek je spasio veliku trojcu gotovo sigurne smrti u teheranu...
https://en.wikipedia.org/wiki/Nikolai_Ivanovich_Kuznetsov

Englezi generalno vole da preuvelicavaju svoju ulogu u 2 sv ratu... To su radili i tad, a pogotovo sad... Nemce su pobedili rusi... Pobedili bi ih i bez iskrcavanja u normandiju... Englezi sa svojih 450.000 poginulih ZAJEDNO SA KOLONIJAMA su potpuno zanemarljivi... manje nego jedna iole ozbiljnija bitka na istocnom frontu... i manje od 1% stanovnistva.... Jugoslavija je po procentu pobijenog predratnog stanovnistva treca sa 10%.... Iza poljske 17% i SSSR 14%
Saljin nije bio toliko dobar strateg koliko je bio dobar ''menadzer''... Za razliku od hitlera on je slusao generale.... I definitivno pokvario planove ''velikim'' silama...

Smrt SVIMA!!!!

mrle



Lazic


Lazic



eclipse4

pojedinacno bi svi bili bolji od ovog magarca vucica.

uostalom okacite vucicevu sliku sa nabreklom pickom na licu  dok se oblizuje gore nego miroslav ilic na neki bugarski sajt i oni bi crkli od smeha

penzos

E, ne vidite lokalne, poenta je da kod Bugara ne daju neke novce za izbore. U Srbiji se mnogo ula¾e u kampanju i to rade profi timovi! Klasièan biznis. Ali kada malo zagrebete ispod lepih fotki koje su uradili profi fotografi:

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !