Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Citat: monsterbnt poslato 20 Oktobar, 2015, 00:07
http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/135/Hronika/2075704/Hrvatska+policija+napala+fotoreportera+AFP-a.html

Hrvatski panduri potuno odlepili danas.... Mislim da sam jedan od retkih koji nije imao problem...

Vidi komentare na nekom hrvatskom portalu o napadu na novinara : http://forum.tportal.hr/showthread.php?tid=92851
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

ЯЭВОЛУТИОН

cujem Bosko (onaj sto mu na gey paradi slomise nogu) zamalo opet najebao....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt

njega su valda uvukli na Ustasku teritoriju

monsterbnt

Da. I onda kao hteli da ga hapse za ilegalni upad u hrvatsku.... Srecom neki komandir bio relativno normalan pa im samo reko da ga vrate u srbiju...
Smrt SVIMA!!!!

Hohštapler

...monster brate, ove slike su jezive.... deca...  :(
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

monsterbnt

Ali najbolja scena od juce.... Stoje nasi panduri... NJih dvojca... Jedan od metar i zilet psuje.... Ja reko besan je sto stoji na kisi u blatu... ponudim pljugu i kafu....
-''Ma brate ne smeta meni kisa... Al vidis onog ustasu grmalja (pokazuje na lika od preko 2 metra).. E ako opet krenu preko crte taj je moj.... Da mu pokazem kako mali moze da bije i baca u blato ko on onu jadnu decu juce... Ima da mu nabijem pendrek u dupe pa ce na ovoj zimi da izigrava sladoled....''

Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Olo¹ u uniformi(izvr¹na vlast), najgora sorta na svetu...

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

monsterbnt

Demokratija bato...
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 21 Oktobar, 2015, 23:13
Olo¹ u uniformi(izvr¹na vlast), najgora sorta na svetu...

Izvr¹na vlast je premijer sa ministrima. Policajac je slu¾benik, nije vlast.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Zakonodavna(skup¹tina, vlada, premijer)
Sudska(jel'te sudovi, tu¾ila¹tvo)
Izvr¹na(policija i vojska)

I¹'o li si u ¹kolu bre...??? :P ;D :-*

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 23 Oktobar, 2015, 15:35
Zakonodavna(skup¹tina, vlada, premijer)
Sudska(jel'te sudovi, tu¾ila¹tvo)
Izvr¹na(policija i vojska)

I¹'o li si u ¹kolu bre...??? :P ;D :-*

Ja jesam, al' ti kanda nisi.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Svejedno.... svi su govna...
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4


Ivicat

Citat: eclipse4 poslato 20 Oktobar, 2015, 13:11
Potrebno nam je 100,000 potpisa u sledeæih 72 sata kako bismo spreèili primanje Kosova u èlanstvo Uneska

Organizacija 28. Jun se udru¾uje sa èuvenim filmskim re¾iserom Borisom Malagurskim u poslednjem poku¹aju da poni¹ti prijavu Kosova za èlanstvo u Unesko. Cilj nam je da prikupimo 100,000 potpisa pre odluèivanja o ovome na skup¹tini koja se odr¾ava 21. oktobra. 28. Jun je u pro¹losti saraðivao sa Ujedinjenim nacijama i iskoristiæe sve kontakte kako bi uticao na odluku, ali molimo javnost da iska¾u svoj stav.

Pozivamo ceo civilizovan svet da za¹titi srpsko kulturno, versko i istorijsko nasleðe u ju¾noj srpskoj pokrajini Kosovu i Metohiji i potpi¹u peticiju protiv primanja separatistièkih vlasti u Pri¹tini u èlanstvo Uneska.

MOLIMO VAS POTPI©ITE I PODELITE OVDE:

http://www.ipetitions.com/petition/NoKosovoUnesco

http://www.srbijadanas.com/clanak/sve-je-pocelo-u-kanadi-kako-je-nastala-peticija-koja-je-podigla-na-noge-srbe-sirom-sveta-23

eclipse4

evo malo pre dobih mail (sa zakasnjenjem) :)

PREKO 100,000 POTPISA ZA #NOKOSOVOUNESCO ZA MANJE OD 72 SATA!

®eleli bismo da se zahvalimo svima koji su potpisali na¹u #NoKosovoUnesco peticiju na sajtu iPetitions, kao i da se zahvalimo svima koji su podr¾ali peticiju tako ¹to su ¹irili vest o peticiji na dru¹tvenim mre¾ama i u medijima!

Prikupili smo preko 100,000 potpisa za manje od 72 sata, predali smo potpise zajedno sa dopisom koji su potpisali predsednik 28. Juna Filip Filipi i srpsko-kanadski re¾iser Boris Malagurski generalnoj direktorki Uneska Irini Bokovoj u sedi¹tu Uneska u Parizu, te smo se usredsredili na na¹ sledeæi cilj: Prikupljanje 200,000 potpisa do godi¹nje skup¹tine Uneska koja poèinje 3. novembra, a tokom koje æe se odluèivati o tome da li æe Kosovo postati èlanica Uneska.

Molimo vas da potpi¹ete peticiju i podelite je sa svim prijateljima:

www.ipetitions.com/petition/NoKosovoUnesco

Takoðe pa¾ljivo pratimo dogaðaje u Crnoj Gori, gde Demokratski front poku¹ava da sru¹i crnogorskog diktatora Mila Ðukanoviæa, èija vlada je podr¾ala aplikaciju Kosova za èlanstvo u Unesku. Primili smo uveravanja Demokratskog fronta da, ukoliko doðu na vlast, neæe podr¾ati ulazak Kosova u Unesko, uzimajuæi u obzir da su se protivili i priznanju Kosova, od strane crnogorske vlade, kada je Pri¹tina proglasila otcepljenje.

®eleli bismo da se zahvalimo demokratskoj opoziciji u Crnoj Gori za podr¹ku, te vas pozivamo na veliki protest protiv vlade Mila Ðukanoviæa u subotu, 24. oktobra u 19 èasova u Podgorici. ®eleli bismo da vas pozovemo i da podr¾ite ovaj pokret za promene u Crnoj Gori tako ¹to æete da donirate za njihov cilj na njihovom zvaniènom vebsajtu.

Bitka za za¹titu na¹eg nasleða i nacionalnih interesa se nastavlja, hvala ¹to ste deo svega toga!

Filip Filipi Jankoviæ
predsednik 28. Jun