Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Prvi put su me priveli zato sto sam ja i ortak isli od trafike do trafike, obijali njihove katance i stavljali nase.... Pola keve jevrosime dolazilo da vidi kakve su to budale...
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 16 Oktobar, 2015, 16:07
ja kao klinac i tu jos par mojih pajtosa smo imali foru da uzmemo debeli lanac i velike katance i vezemo ljudima kapije i zakljucavamo katancem  ;D
posle smo presli na bicikle i na automobile kroz felnu,jebi ga deca....

------------------------------------------------------------------------------------------


http://lekalizuj.rs/
Citat: monsterbnt poslato 16 Oktobar, 2015, 19:34
Prvi put su me priveli zato sto sam ja i ortak isli od trafike do trafike, obijali njihove katance i stavljali nase.... Pola keve jevrosime dolazilo da vidi kakve su to budale...
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

monsterbnt

Ma lazu bre sve. Vucic ce spasiti ovu zemlju ko dete u Feketicu...
Smrt SVIMA!!!!

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

penzos

Ja sam re¹io da iznajmim stan, jbg, ne mogu u kredit!  8)

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

idanijel



eclipse4

bar se ljudi trude za razliku od nas....mi se drzimo one praistorijske "mili boze cuda velikoga"...ne bi nista da radimo samo bi da se desi neko cudo da nam bude bolje....

bigbad86

Kolko mora da ti bude mali da resis da injekcijama ubrizgavas nesto u njega?!

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

jebote kao da je PIK komunizma 62ge godine...,udba,ozna,cenzura... a jebote nije ni cudo sta nam se desava kad imamo takve budale na vlasti.

Lazicu vadi atomsku iz podruma i da pobijemo govna i gotova stvar!!!
jin-jang

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 18 Oktobar, 2015, 21:31
jebote kao da je PIK komunizma 62ge godine...,udba,ozna,cenzura... a jebote nije ni cudo sta nam se desava kad imamo takve budale na vlasti.

Lazicu vadi atomsku iz podruma i da pobijemo govna i gotova stvar!!!

"Komunisti" su imali vi¹e sluha za umetnost i razlièita mi¹ljenja. Pogotovo pred kraj, osamdesetih. Poslu¹aj samo punk i novotalasne albume koji su tih godina izdavani, sa kakvim tekstovima. Sad je to sve gurnuto potpuno u stranu. Dodu¹e, ovi su pametniji - nema cenzure u vidu zabrane, samo ti ne daju pare.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

zato i kazem 62 ge.. racunam da je tad bilo malo zajebanije,mada kazu da je sedamdesetih bilo zajebano....
jin-jang

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: Slaninar poslato 18 Oktobar, 2015, 13:18
LAAAAZIÆUUUUUU. VADI ATOMSKUUUU!!!

Ne znam da li da se smejem, ili plaèem:

http://www.021.rs/Info/Srbija/Krec-preko-murala-jer-u-njima-uzivaju-mladi-koji-slusaju-cudnu-muziku.html
Citat: mali_zmaj poslato 18 Oktobar, 2015, 21:31
jebote kao da je PIK komunizma 62ge godine...,udba,ozna,cenzura... a jebote nije ni cudo sta nam se desava kad imamo takve budale na vlasti.

Lazicu vadi atomsku iz podruma i da pobijemo govna i gotova stvar!!!

Dakle, neki oblici ¾ivota samo d¾abe tro¹e na¹ kiseonik...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Moraæu jednog dana da obiðem taj top i da se poklonim...