Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

ma trik je da nas hrvati non stop prozivaju i pricaju besmislice u koje svet veruje , uvek nam bacaju koske i omalovazavaju a sa nase strane nema nikakvog odgovora ...

a pravilo je da sta ljudi citaju u novinama to i jeste tako ...  zalosno ali ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Slaninar

Citat: PECA BMW poslato 24 Septembar, 2015, 15:48
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/593061/MILANOVIC-NAPADA-SRBIJU-Hrvatska-je-starija-i-pametnija

Ne zna covek dal da im se divi ili sta .. godinama nas mediski napadaju i salju u svet neku sliku .. a ovi nasi nemaju muda ni da odgovore a kamoli nesto vise ....

Ali èovek ni¹ta nije slagao. Èinjenica je da na¹i pu¹taju emigrante da prolaze i da se prave blesavi.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

sto se mene tièe mogu imigranti da idu gde god hoce, nit im je srbija rusila drzavu nit im mi odredjujemo sta da rade :D samo sto mislim da bi glupa evropska unija trebala sve da ih spakuje na brodove i pravac amerika :D doduse trebalo bi i engleska i nemaèka da preuzmu odredjeni broj istih :D ko se pravio pametan da zavodi "demokratiju" na bliskom istoku taj neka sad i udomi izbeglice i taèka.
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 24 Septembar, 2015, 18:36
sto se mene tièe mogu imigranti da idu gde god hoce, nit im je srbija rusila drzavu nit im mi odredjujemo sta da rade :D samo sto mislim da bi glupa evropska unija trebala sve da ih spakuje na brodove i pravac amerika :D doduse trebalo bi i engleska i nemaèka da preuzmu odredjeni broj istih :D ko se pravio pametan da zavodi "demokratiju" na bliskom istoku taj neka sad i udomi izbeglice i taèka.

Apsolutno se sla¾em. Sve.

©to se Hrvata tièe: na¹i bi trebalo, po zakonu, da spreèavaju emigrante bez papira da prolaze, bez viza i slièno, ali èinjenica je da ¾mure i pu¹taju. I razumem da Hrvati pizde zbog toga. Kao i Maðari.


montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DaChaS

A ti migranti su se teleportovali u nasu zemlju ?? Zasto su onda Grcka koja je clanica Eu i makedonija pustila te iste ljude kod nas kako kazes bez vize i papira ?

balcan girl

s obzirom da se ovi kategorisu kao izbeglice a ne kao imigranti onda je razumljivo da nemaju papireeeee :D sto automatski po zakonima znaèi da mogu da prelaze graniceeeeeee :D elem sto se mene tièe ako ih pustaju grci, turci, makedonci da ulaze u srbiju ja im drzim sirom otvorena vrata da izadju iz isteee :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

i slaninar ono kad sam ti citirala neke postove zajedno da mi nisi jasan u nekim postovima htela bi ovom prilikom da se objasnim :D ti kazes sirote izbeglice iz sirije al te ujedno nervirale srpske izbeglice iz krajine, bosne itd... sad kazes mi saljemo izbeglice u hrvatsku, koliko ja znam mi ih ne saljemo nigde oni hoce da idu u eu a sta mi treba da radimo da ih zadrzimo ovde? hoces da ih sirote primis na gajbu a?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 24 Septembar, 2015, 19:06
i slaninar ono kad sam ti citirala neke postove zajedno da mi nisi jasan u nekim postovima htela bi ovom prilikom da se objasnim :D ti kazes sirote izbeglice iz sirije al te ujedno nervirale srpske izbeglice iz krajine, bosne itd... sad kazes mi saljemo izbeglice u hrvatsku, koliko ja znam mi ih ne saljemo nigde oni hoce da idu u eu a sta mi treba da radimo da ih zadrzimo ovde? hoces da ih sirote primis na gajbu a?

Izbeglice iz Sirije, po zakonu, ne bi smeli pu¹tati dalje, nego da ih zbrinemo mi. Tj. prvo Grèka koliko razumem. Naravno svi se prave blesavi. Zato pizde sad Maðari i Hrvati. Najpo¹tenije bi bilo poslati ih sve u Englesku, Nemaèku i Ameriku, ali po¹to to nema ¹anse, ostaæe gde se zadese, verovatno ih vraæaju sve nama, a posle ih mi ne mo¾emo slati dalje, jer nemamo takve ugovore potpisane s Makedoncima. Ako sam dobro razumeo.

Srpske izbeglice iz Krajine, Bosne su preplavile Novi Sad i pre¾iveli smo. 500.000 izbeglica je Vojvodina samo primila, plus ¹ta je do¹lo ljudi u samu Srbiju, uglavnom sa Kosova. Ako smo to pre¾iveli, ¹ta je za nas jo¹ 100.000 Sirijaca?  :)

Nisam nigde rekao da ¹aljemo izbeglice, veæ da ¾murimo i propu¹tamo ih. To prièa i taj hrvatski premijer i tu je u pravu. To ¹to ja mislim da treba da ih puste svi do Engleske i Nemaèke je moj problem. :)


Inaèe bih primio èetiri sirijke na gajbu - tako oko 18.  :)

I ako bude kao sa srpskim izbeglicama, za pet godina æe svi direktori po NS biti Sirijci. Mi kad ugostimo... :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] pazi ovako slaninar ja ne zelim nikog da gostim nemam namere da zbrinjavam sirijce jer ni mene niko zbrinuo nije, boli me kurac da li se ljuti madjarski ili hrvatski premijer nek se zali evropskoj uniji, nemcima, amerikancima, bogu ocu ako hoce ali nemoj sluèajno vuèicu da padne na pamet da prihvati bilo kakve izbeglice vraæene iz bilo koje zemlje ovde jer æe veruj meni da se zavrsi jebenim gradjanskim ratom, ako hoce u nemaèku evo od mene vode i sendviè za put i sreæan ti put, sto se toga tièe moze oni na sever, jug, istok i zapad al ovde ne moze, dokle vise srbija da bude budala? sto jel neka vlast pomogla srpskim izbeglicama?? druga stvar kod tebe u vojvodini su dosli srbi, kod mene su manje vise dosli srbi :D sta ja imam sa nekim odavde i odande je ipak moj problem a ne problem zemlje i to cu nekom drugom prilikom ali srbija nije ni srpske izbeglice zbrinula prema tome sirijci, iraèani, avganistanci slobodno sto se mene tièe u nemaèku i sire sreæan im put. ali da se razumemo nesto ja sam postala manjina u svojoj zemlji a ja to da trpim bas i necu a da mi jos uvode serijatski zakon to tek necuuuu, ako emirati nece da ih prime sta koj kurac ima mi da ih primamo. ko se ljuti u svakom sluèaju dobije kruti pa takoo izvolteee :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 24 Septembar, 2015, 19:56
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] pazi ovako slaninar ja ne zelim nikog da gostim nemam namere da zbrinjavam sirijce jer ni mene niko zbrinuo nije, boli me kurac da li se ljuti madjarski ili hrvatski premijer nek se zali evropskoj uniji, nemcima, amerikancima,

To mogu, ali mogu i da zatvore granice - ¹to rade. Ne znam ima li neki propis da im to zabrani. Ako nema - eto nam divote. Poznaniku otkazana svirka u Zagrebu sad ba¹ zbog te zajebancije na granicama.

Citat: balcan girl poslato 24 Septembar, 2015, 19:56
bogu ocu ako hoce ali nemoj sluèajno vuèicu da padne na pamet da prihvati bilo kakve izbeglice vraæene iz bilo koje zemlje ovde jer æe veruj meni da se zavrsi jebenim gradjanskim ratom,

Videæemo. Nismo se ba¹ ne¹to pokazali - pu¹tamo veæ tridesetak godina da nas jebe kako ko hoæe - ¹to domaæi, ¹to strani. Vidim po okru¾enju, neposrednom. Lepo reèe onaj seljak, narod treba...

Citat: balcan girl poslato 24 Septembar, 2015, 19:56
ako hoce u nemaèku evo od mene vode i sendviè za put i sreæan ti put, sto se toga tièe moze oni na sever, jug, istok i zapad al ovde ne moze, dokle vise srbija da bude budala? sto jel neka vlast pomogla srpskim izbeglicama??

Realno jeste. Onih devedesetih. Dosta ljudi je oti¹lo po inostranstvima i dobili su pomoæ, pa ostali, dobili dr¾avljanstva.

Citat: balcan girl poslato 24 Septembar, 2015, 19:56
druga stvar kod tebe u vojvodini su dosli srbi, kod mene su manje vise dosli srbi :D sta ja imam sa nekim odavde i odande je ipak moj problem a ne problem zemlje i to cu nekom drugom prilikom ali srbija nije ni srpske izbeglice zbrinula prema tome sirijci, iraèani, avganistanci slobodno sto se mene tièe u nemaèku i sire sreæan im put. ali da se razumemo nesto ja sam postala manjina u svojoj zemlji

To da si manjina u svojoj zemlji nije taèno. Odnosno, zavisi kako gleda¹, po kom kriterijumu manjina. Ako je ona prièa da ova i ona manjina ima vi¹e prava - to je sve kurac, mogu iz liènog iskustva da tvrdim. Ne bih se menjao ni sa ciganima, ni Mad¾arima, ni sa ovim Sirijcima. Jedino ¹to bi mi moglo eventualno pomoæi ovde u NS je da sam rodom iz Mrkonjiæa, "izbosne".  :)

Citat: balcan girl poslato 24 Septembar, 2015, 19:56
a ja to da trpim bas i necu a da mi jos uvode serijatski zakon to tek necuuuu, ako emirati nece da ih prime sta koj kurac ima mi da ih primamo. ko se ljuti u svakom sluèaju dobije kruti pa takoo izvolteee :D

Ode ti daleko. A to da ih primimo, mislim da æemo hteli-ne hteli morati. Nismo zatvorili granicu kao Hrvati i Maðari, nego smo po na¹em starom obièaju hteli da se pravimo grbavi. Kao ne damo im da proðu, a ustvari se pravimo blesavi i pu¹tamo ih da proðu dalje. E, onda smo dobili kurèinu, kao po ko zna koji put do sad. Umesto da smo napravili mi bodljikavu ¾icu na ju¾noj granici (koju ne smemo ni da priznamo javno da je de fakto granica), mi smo se grbavili, ali ovi ostali nisu toliko blesavi i eto nam sad. Videæemo kako æe se to ispetljati do kraja. Ja sam pesimista.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Biker-Boy

hteli to priznati ili ne, ali Slaninar je u pravu, bojim se da cemo gigantsku kurcinu da ispusimo sa ovim Sirijcima... a i takodje se slazem sa Balkankom Djevuskom, ne pada mi na pamet da gostim neke gastarbajtere u pokusaju
I feel the need..... the need for speed !!!

Joker

A gde je Adminrobot kada ti treba??
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

balcan girl

kad zatvore grci, turci, makedonci granice i ne daju da dodju ovamo onda granicu i mi treba da zatvorimo ovako æe da bude eto opet srbi genocidni narod sirote izbeglice ne mogu da prodju preko njih.. a bolja bi nam varijanta bila da budemo kao bugari i da budemo opasna teritorija za prelazak :D a da sam pesimista jesam a da ti kazem ako ti u tvom okruzenju vidis da neces da imas gradjanski rat ja po svom vidim da hocu :D jbg vi ste u novom sadu multikulturni mi nismo ovde u pièkim materinama nama ovde malo gori pod nogama jbg :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Ljudi a i ovi ¹to sa'raniste slannncu sa minusima, ja uop¹te nisam pesimista, ovo nam je velika ¹ansa da se neko jebe sa zapadom umesto nas, ja bih sve izbeglice primio nazad, lepo ih napojio, nahranio i naoru¾ao, a onda po mraku pustio da odu gde su zapeli, jebala ih Nemaèka...

balcan girl

daleko od toga da se ja ne slazem da cemo da ispusimo sa migrantima hocemo sigurno, samo kod mene se stav veæ zna sta ce da bude posle jbg a ja bi tako da presedim na rukama jedan rat ako je ikako moguceeee i da glumim neutralnu svajcarsku :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

jokeru srce malo jel se vidimo na rodjendanu manijaka? :D :D :D :-* necu vise da piskaram odoh u grad da pijem i na neku rock svirku da se opustim :D sutra æale treba takodje da nadje put do austrije na nekoj granici :D :D :D ima da mi uhapse tatu kao sirijsku izbeglicu hahahahaha :D :D :D :D :D

p.s. ja ti slaninar nisam dala minus :D dajem minus samo kad me neko mnogooo iznerviraaaa :D :D :D :D :D :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 24 Septembar, 2015, 21:46
p.s. ja ti slaninar nisam dala minus :D dajem minus samo kad me neko mnogooo iznerviraaaa :D :D :D :D :D :-*

Eto, a mog'o sam i tebe.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

mene si onda iznervirao sa sranjem o zenamaa :D :D ova politika me ne nervira mnogo posto scenario znam unapred :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Eh, ¾ene. Ne mo¾e¹ ih ubiti, ne mo¾e¹ ih pojesti. A ako doðe do graðanskog rata, doðem ti pivo. :)

Nego, ko æe tu protiv koga?

! No longer available

[rofl]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

ja ti kazem ja cu da iskuliram kao neutralna svajcarska :D :D :D a pivo æes definitivno da mi platis kad se budemo videli jednoooom :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!