Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Neos

Kad sam veæ kod registracije da nastavim
http://www.kurir.rs/vesti/biznis/konacno-dobra-vest-registracija-pojeftinjuje-do-30-clanak-1911989
Kakva fora ,kakva obmana,
qrac je jeftinije, u stvari jeste za one koji imaju 2000 kubika i vi¹e ali koliko je to procentualno.
Prvo su nas odvaljivali  jer smo vozili automobile sa veæim kubika¾ama.
Sad vozimo manje kubika¾e ali sad na 1,4 ima¹ od 90 konja pa do 110
E to je dr¾ava shvatila pa æe registracija u stvari da poskupi ali to nema u tekstu


Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Septembar, 2015, 23:44
sta fali sodomiji.....a....sta fali...
Bulj¹evici svih zemalja, ujedinite se... ;D

mrle


mali_zmaj

kako sam ljut zbog ovoga,dabogda im se zatrlo sjeme!! pizda li im materina... ko god da je kriv za nesretnu sudbinu ovoga maloga djeteta a i ostalih!!!

ovo me potreslo... bjes i tuga uporedo...
jin-jang

ranko

mrle druze i ja ... i sad... ne znam dal da kazem sebi konju sto si otvarao tu vest ili konju ( a sad i picko ) sto ne pogledas jos jednom da znas sutra ako trebas da biras da biras tako da ovo ne bude tvoje ili necije dete, a odmah zatim i siso jedna sto bar nesto ne uradis povodom ovoga, ne mora puno, nesto...

eto... u jednom trenutku sam ispao i konj, i picka i sisa... ceo zivot tako...

mozda jedino dobro sto priznajem sebi...zao mi deteta, nece imati tu mogucnost da nesto,nekome zgresi,da ispravi, da pokusa...

ode svet u q..odavno

Lazic

Mora da je u Evropi stvarno toliko dobro... :(

clutch&brake

Ovo su strasne stvari. Strasno poremecen sistem vrednosti celog covecanstva. Od same vere,religije,preko jebenog smrdljivog novca do onog sto treba da nosimo unutar sebe. Srca i duse. Gde smo se izgubili u ovom svetu i nasoj pakosti to se u poslednje vreme stalno pitam. jebo nam pas mater siromasnu(ne u materijalnom smislu)  :'( :'(
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Joker

Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 08 Februar, 2015, 19:08
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Citat: njanja poslato 03 Septembar, 2015, 16:05
Ovo su strasne stvari. Strasno poremecen sistem vrednosti celog covecanstva. Od same vere,religije,preko jebenog smrdljivog novca do onog sto treba da nosimo unutar sebe. Srca i duse. Gde smo se izgubili u ovom svetu i nasoj pakosti to se u poslednje vreme stalno pitam. jebo nam pas mater siromasnu(ne u materijalnom smislu)  :'( :'(
Zbog tebe ludog i jo¹ par sliènih nisam emigrirao na drugu planetu... [srce]

Hattrick

Zveri koje su stvorile Al Kaidu i ISIS, koje ih i dan danas naoruzavaju i snabdevaju zarad visih ciljeva Izraela, nisu posebno emotivno reagovali na slike stradanja neduznih. Ni juce, ni danas, a nece ni sutra.

http://www.globalresearch.ca/hillary-clinton-we-created-al-qaeda/5337222

Bitno je poslati milione jadnih ljudi preko okeana, tutnuti im par hiljada dolara u dzep i dati im kartu odredista. Medju njima infiltrirati  desetine hiljada boraca ISIS-a, koji ce se kao imigranti smestiti tu gde treba, i cekati naredjenje. Rezultat ce biti jasan vrlo brzo.
Slika ovog neduznog decacica je ikona ljudskog ludila 21. veka. Ne znam kada ce neka vojna sila stati cizmom za vrat imperiji zla, ali se nadam  da ce to biti vrlo brzo. Dokle god USA i Saudi Arabija ne dobiju ozbiljno po nosu, nista se nece izmeniti.

Lazic

Samo dve zemlje... I samo zbog nafte...

OKi

Citat: njanja poslato 03 Septembar, 2015, 16:05
Ovo su strasne stvari. Strasno poremecen sistem vrednosti celog covecanstva. Od same vere,religije,preko jebenog smrdljivog novca do onog sto treba da nosimo unutar sebe. Srca i duse. Gde smo se izgubili u ovom svetu i nasoj pakosti to se u poslednje vreme stalno pitam. jebo nam pas mater siromasnu(ne u materijalnom smislu)  :'( :'(
[clapp] [clapp] [clapp] [thumb_up] [dobarpost]

ЯЭВОЛУТИОН

Sad ce SSZGO da vam objasni sta i kako...nemate vi pojma....sto ne imigriraju kod njega nego krenuliu nemacku....valjda je bolje u emiratima...tamo je sigurno demokratija jer ih nisu bombardovali.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

U emiratima nema ljudskih prava, a i svi su muslimani, protiv koga bi se bunili...

ЯЭВОЛУТИОН

pa ovi iz ISISa uglavnom i mlate muslimane...jos nisu krenuli na ostale...a kako nema ljudskih prava...to je univerzala svetska stvar...kao samoopredeljnje, demokratija...to se nalazi u vodi i vazduhu....i jednostavno nije ograniceno ni na jedan deo sveta....pisalo na onim americkim bombama kojima su nas gadjale tako da je sigurno tacno..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Jebiga nisam ni sa jedne stigao da proèitam bill of rights, tj povelju o ljudskim pravima...

balcan girl

hmm ne znam sta da kazem, zao mi deteta, a s druge strane zao mi mene s obzirom da oni odavde da odu neæe sigurno...sto dalje povlaèi situaciju da medju 10 000 jelte izbeglica najmanje ima zena i dece a najveæi broj je vojno sposobnih...sto opet povlaèi situaciju da æe neko zeleti da nam uvodi demokratiju na amerièki naèin ovako ili onako....ili æe zeleti da nam uvode serijat pa sta pre dodje jbg...ne volim ni jedno ni drugo...sto znaèi kolumbo jebem te radoznalog bas...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

juga


juga


Lazic

Okreni obrni svetski rat nesluæenih razmera na vidiku...