Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


eclipse4

Citat: Laziæ poslato 31 Avgust, 2015, 23:39
http://s9.postimg.org/c8wwrlrtr/image.jpg

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

pickousti se ne nastaje...pickousti se radja ;)



nego za ovog je prikladnije ime pickoustobradi



mkt

Koja odvratna spodoba, sto je najgore opet ce da prodje na izbirima jebem ti zatucane metuzaleme

BOKYBOY


...istorija se ponavlja...mada...Milosevica smo skinuli...ove tesko... [samoubistvo]

! No longer available

mkt

Ma i ove ce pojesti mrak al do tad cemo opet jesti govna

Neos


Lazic


Hohštapler

Citat: Neos poslato 01 Septembar, 2015, 09:24
http://www.kurir.rs/vesti/biznis/muke-motociklista-registracija-skuplja-od-mopeda-clanak-1911357

Da li se ovo nekom desilo ovih dana?

Mom kom¹iji, deda, ima gara¾u do na¹e, svaki dan vozi nekog tomos automatika, ko juèe da je iza¹ao iz salona, deda njim ide do radnje, svaki, ali svaki dan, ki¹a, sneg, ne jebe ¾ivu silu.
I pita on nas pre koji dan ¹ta sad da radi, tra¾e mu neki papir da motor ne mo¾e preko 45, a to niko nema za tomosa.
I mi okretali par brojeva da se raspitamo al nismo mu pomogli. I sad mu motor ne registrovan a on po¹teni komunista, neæe da vara dr¾avu. Rekosmo mu da samo tera ko im jebe mater, malo nas èudno gledao ali vidim i dalje vozi...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

penzos

Malo mi ovo priglupo od "istitucija" "dr¾ave". Pa zar nije normalno da oni kao "institucija" imaju katalog sa karakteristikama svakog vozila? To je trebalo da agenciji za bezb saobr predaje svaki uvoznik kada dobija odobrenje da ne¹to izbaci na tr¾i¹te. Stvarno se majmuni¹u, glupi ko k... Jbt, i dalje ne mogu da se saberem. Pa toliki struènjaci, stvarno ¹kolovani ljudi koje i lièno znam se saginju i kriju pred partijski postavljenim nesposobnjakoviæima, i niko da se oglasi.  [povracanje]  [govance]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic

Dobrodo¹ao u Srbiju... Kao da nisi bio ovde par vekova...

El Jefe

Citat: Ho¹tapler poslato 01 Septembar, 2015, 10:10
Citat: Neos poslato 01 Septembar, 2015, 09:24
http://www.kurir.rs/vesti/biznis/muke-motociklista-registracija-skuplja-od-mopeda-clanak-1911357

Da li se ovo nekom desilo ovih dana?

Mom kom¹iji, deda, ima gara¾u do na¹e, svaki dan vozi nekog tomos automatika, ko juèe da je iza¹ao iz salona, deda njim ide do radnje, svaki, ali svaki dan, ki¹a, sneg, ne jebe ¾ivu silu.
I pita on nas pre koji dan ¹ta sad da radi, tra¾e mu neki papir da motor ne mo¾e preko 45, a to niko nema za tomosa.
I mi okretali par brojeva da se raspitamo al nismo mu pomogli. I sad mu motor ne registrovan a on po¹teni komunista, neæe da vara dr¾avu. Rekosmo mu da samo tera ko im jebe mater, malo nas èudno gledao ali vidim i dalje vozi...
Нека иде на технички у АМСС код НИС-а. Они су само преписивали податке из старе саобраћајне.
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

А ако то не помогне, заступник Томоса је Телетрејд
Друштво за заштиту од животиња

mali_zmaj

gledaj,par privatnika koji su sigurno bili sponzori vlasti,su do¹li na ideju da uzmu pare,tako ¹to æe naplaæivati,tj "praviti ateste" za jebene tomose i ostale mopede.. i naravno ovi su im to progurali zakonski,pod idejom da se to tako radi u EU.
  ja zbog jednog od takvih nebuloznih zakona  ne mogu da uvezem motor,ako nije euro 3 norma...i prosjek starosti motocikla u B i H je sigurno oko 15 god. i vi¹e. ko ima para danas da kupi novo!!pa se staro samo vrti i obræe,popvravlja,krpa,i vraæaju se satovi!!   0.5% guzonja ima za novo...
jin-jang

stilgar

pa ti stvarno skolovani ljudi koji su pametni al se ipak saginju misle samo na sebe, od njih i ne treba ocekivati nista. Oni su tu zarad sebe i para (plate) nisu tu da talasaju pa da ostanu na ulici. Takve prodane duse su mi gore od ovih partiskih "kadrova", jer stranacki kadrovi su tu samo zbog sebe i zbog para i to ne kriju. Ovi skolovani poltroncici su tu da prikriju nesposobnost partiskih kadrova, a kad nesto krene naopako oni ce da budu odgovorni, jer boze partiski kadrovi su ih tu doveli da odrade neki posao. Kad niko skolovan ne bi trco za pare kod njih mozda bi bilo drugacije.

bigbad86

Pa koliko tesko je na tehnickom utvrditi da vozilo ne moze brze od 45 na sat? To je bar lako, sedne vlasnik ili neko iz tehnickog i pun gas. Ako nece brze od 45 na ravnom, to je to. Izdaje se potvrda i teraj dalje.

penzos

Citat: bigbad86 poslato 01 Septembar, 2015, 18:31
Pa koliko tesko je na tehnickom utvrditi da vozilo ne moze brze od 45 na sat? To je bar lako, sedne vlasnik ili neko iz tehnickog i pun gas. Ako nece brze od 45 na ravnom, to je to. Izdaje se potvrda i teraj dalje.
Pa dobro bre ti nisi gledao snimak sa sednice povodom toga?  [rofl]
! No longer available
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

p0peye

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Avgust, 2015, 17:46
Citat: Dukags poslato 27 Avgust, 2015, 22:19
jednostavno je (i psiholozi objasnili) na¹i ljudi u veæini ne ¾ele da veruju u ono ¹to im se odvija pred oèima pa odatle i reakcija ma neæe nas  ...bombardovati, poplaviti, osiroma¹iti, otpustiti, isterati,...


    Prvo su do¹li po komuniste, a ja se nisam pobunio,
    jer nisam bio komunista.

    Zatim su do¹li po Jevreje, a ja se nisam pobunio,
    jer nisam bio Jevrejin.

    Zatim su do¹li po katolike, a ja se nisam pobunio,
    jer ja sam bio protestant.

    Zatim su do¹li po mene, a tada vi¹e nikoga nije bilo
    da se zauzme za mene.

Пастор Мартин Нимелер.
У ствари - то је ко зна која по реду верзија његове песме. Појавила се 1989 године у "Тајм" магазину -  вероватно по принципу ко плати више, или још вероватније, који им је геополитички ефекат потребан у том тренутку...
Оригинал из 1976те (гле чуда - није ни она писана за време рата...):

Original                              
Als die Nazis die Kommunisten holten,
habe ich geschwiegen;
ich war ja kein Kommunist.

Als sie die Sozialdemokraten einsperrten,
habe ich geschwiegen;
ich war ja kein Sozialdemokrat.

Als sie die Gewerkschafter holten,
habe ich nicht protestiert;
ich war ja kein Gewerkschafter.

Als sie mich holten,
gab es keinen mehr, der protestieren konnte.    

Превод:

Kada su nacisti do¹li po komuniste,
ja sam æutao;
jer nisam bio komunista.

Kada su zatvorili socijaldemokrate,
ja sam æutao;
jer nisam bio socijaldemokrata.

Kada su do¹li po sindikalce,
ja se nisam pobunio;
jer nisam bio sindikalac.

Kada su do¹li po mene,
nije preostao niko da se pobuni.

Види како се јевреји и католици увукоше у песму... За јевреје још и да разумем, али пази тај католички безобразлук, побише у Хрватској пола милиона Срба православаца, укупно преко 11 милиона људи, али ипак су успели да метну себе у песму као жртве...
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

Lazic

Jeste, ali zato ih ovaj papa jebe pa rastura... ;D Te vanzemaljci mogu da se krste ako doðu i po¾ele, te gej je skoro okej, te razvod i nije tako lo¹.... [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

sta fali sodomiji.....a....sta fali...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: p0peye poslato 01 Septembar, 2015, 22:51
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Avgust, 2015, 17:46
Citat: Dukags poslato 27 Avgust, 2015, 22:19
jednostavno je (i psiholozi objasnili) na¹i ljudi u veæini ne ¾ele da veruju u ono ¹to im se odvija pred oèima pa odatle i reakcija ma neæe nas  ...bombardovati, poplaviti, osiroma¹iti, otpustiti, isterati,...


    Prvo su do¹li po komuniste, a ja se nisam pobunio,
    jer nisam bio komunista.

    Zatim su do¹li po Jevreje, a ja se nisam pobunio,
    jer nisam bio Jevrejin.

    Zatim su do¹li po katolike, a ja se nisam pobunio,
    jer ja sam bio protestant.

    Zatim su do¹li po mene, a tada vi¹e nikoga nije bilo
    da se zauzme za mene.

Пастор Мартин Нимелер.
У ствари - то је ко зна која по реду верзија његове песме. Појавила се 1989 године у "Тајм" магазину -  вероватно по принципу ко плати више, или још вероватније, који им је геополитички ефекат потребан у том тренутку...
Оригинал из 1976те (гле чуда - није ни она писана за време рата...):

Original                              
Als die Nazis die Kommunisten holten,
habe ich geschwiegen;
ich war ja kein Kommunist.

Als sie die Sozialdemokraten einsperrten,
habe ich geschwiegen;
ich war ja kein Sozialdemokrat.

Als sie die Gewerkschafter holten,
habe ich nicht protestiert;
ich war ja kein Gewerkschafter.

Als sie mich holten,
gab es keinen mehr, der protestieren konnte.    

Превод:

Kada su nacisti do¹li po komuniste,
ja sam æutao;
jer nisam bio komunista.

Kada su zatvorili socijaldemokrate,
ja sam æutao;
jer nisam bio socijaldemokrata.

Kada su do¹li po sindikalce,
ja se nisam pobunio;
jer nisam bio sindikalac.

Kada su do¹li po mene,
nije preostao niko da se pobuni.

Види како се јевреји и католици увукоше у песму... За јевреје још и да разумем, али пази тај католички безобразлук, побише у Хрватској пола милиона Срба православаца, укупно преко 11 милиона људи, али ипак су успели да метну себе у песму као жртве...

znam....pravo da ti kazem nisam ni procitao tekst vec sam kopirao sa neta prvi koji se pojavio....vise se ni nezna koji je original i svi je menjaju kako se njima prohte....a nasa verzija bi glasila

prvo su dosli po licane
ja niisam licanin pa se nisam bunio
onda su dosli po kraisnike
ja nisam kraisnik pa se nisam bunio
onda su dosli po srbe sa kosova
ja nisam kosovar pa me nije bilo briga
sada su dosli po Srbe iz Vojvodine
ja nisam iz vojvodine pa menije briga
a kad budu dosli do Beograda ja cu vec biti daleko preko okeana
i bolece me kurac po koga ce posle dolaziti jer ce moja deca biti amerikanci
i nece ni znati da su Srbi postojali....mozda ce obilaziti dzamiju na Vracaru koja je napravljena od Hrama svetog Save....ili ce obilaziti kalemegdan....jer je ime turskog porekla....i setace se bazarom u beogradu na vodi i jesce tufahije i tulumbe....
ali ko ga jebe nestali su i veci narodi pa sta su Srbi nesto specijalno....da im genetika valja imali bi vise dece, da imaju vise pameti ulaga li bi u svoju zemlju a da imaju vise vremena obilzaili bi Srbiju sto puta uzduz i popreko, jer svi kazu da lepse zemlje nema osim nas....nama je lepsi egipat i smeju se kad treba da letuju u Srbiji....a ako im je do lepote peska ima delibleto....nam je lepsa turska, a turske u srbiji koliko hoces....a i to u turskoj je realno grcka.........
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11