Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivicat

Drugari, samo se vi zezajte. Do sada su nam problemi bili Vucic, penzije, poskupljenja i druge sitnice. Mada vecinu boli uvo, vazno im je da lade jaja i da imaju za gorivo.
Dnevno 3000-5000 muskaraca vojno sposobnih ulazi u Srbiju. A iz nje ne izlaze. Sposobni, iskusni, motivisani i na sve spremni. Sta, dosli su ovde da se zezaju? Kada se skupi njih 300 000, sta cemo da radimo?
U Makedoniji bacili suzavac na njih, A oni? Ne beze nego odmah rade nozevi.

Mrle je cesto pisao pobuna. Jos malo, pa ce biti kasno. Onda ce biti ili mi ili oni.

Najebali smo. Ko to ne vidi, budala je.

balcan girl

kako sad da ne kazem I told you sooooooooo ....a poèelo je sa siptarima "izbeglicama" sa kosovaaaaa...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

goranvojska

ZASTO ih ne dovezu lepo do granice,daju po sendvic i sok puste u medju zonu i izvolite........evropa je pred vama.sta komplikuju toliko.pusti ih tamo jer oni zele svabiju a ne srbiju.a na kraju eu je uzrok toga i sad pa nek se jebu sa njima.

Dukags

 jednostavno je (i psiholozi objasnili) na¹i ljudi u veæini ne ¾ele da veruju u ono ¹to im se odvija pred oèima pa odatle i reakcija ma neæe nas  ...bombardovati, poplaviti, osiroma¹iti, otpustiti, isterati,...

Lazic


Slaninar

Citat: Ivicat poslato 27 Avgust, 2015, 21:31
Drugari, samo se vi zezajte. Do sada su nam problemi bili Vucic, penzije, poskupljenja i druge sitnice. Mada vecinu boli uvo, vazno im je da lade jaja i da imaju za gorivo.
Dnevno 3000-5000 muskaraca vojno sposobnih ulazi u Srbiju. A iz nje ne izlaze. Sposobni, iskusni, motivisani i na sve spremni. Sta, dosli su ovde da se zezaju? Kada se skupi njih 300 000, sta cemo da radimo?
U Makedoniji bacili suzavac na njih, A oni? Ne beze nego odmah rade nozevi.

Mrle je cesto pisao pobuna. Jos malo, pa ce biti kasno. Onda ce biti ili mi ili oni.

Najebali smo. Ko to ne vidi, budala je.

Nemoj tako, zar ti sumnja¹ u doktora?!

http://www.021.rs/Info/Srbija/Stefanovic-Kontrolisemo-svakog-migranta.html

[rofl] [rofl]


Oèekujem da za 5 godina postanemo vele sila u atletici.  :)

I gomilu meleskinja.  :)

Plate su nam i tako ni¾e nego u Kini, minimalac evro na sat - koga ne zajebu pri isplati. Ko se do sad nije nervirao i bunio, sad je svakako kasno.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

juga

Citat: goranvojska poslato 27 Avgust, 2015, 22:18
ZASTO ih ne dovezu lepo do granice,daju po sendvic i sok puste u medju zonu i izvolite........evropa je pred vama.sta komplikuju toliko.pusti ih tamo jer oni zele svabiju a ne srbiju.a na kraju eu je uzrok toga i sad pa nek se jebu sa njima.
Evropa- nato jeste uzrok tome, al neæe onida se jebu sa njima, za¹to imaju Srbiju. Opet je srbija tampon zona ko u vrema turske najezde!

Lazic

Okreni obrni, dupe ti iza leða...


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Dukags poslato 27 Avgust, 2015, 22:19
jednostavno je (i psiholozi objasnili) na¹i ljudi u veæini ne ¾ele da veruju u ono ¹to im se odvija pred oèima pa odatle i reakcija ma neæe nas  ...bombardovati, poplaviti, osiroma¹iti, otpustiti, isterati,...


    Prvo su do¹li po komuniste, a ja se nisam pobunio,
    jer nisam bio komunista.

    Zatim su do¹li po Jevreje, a ja se nisam pobunio,
    jer nisam bio Jevrejin.

    Zatim su do¹li po katolike, a ja se nisam pobunio,
    jer ja sam bio protestant.

    Zatim su do¹li po mene, a tada vi¹e nikoga nije bilo
    da se zauzme za mene.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: OKi poslato 29 Avgust, 2015, 11:24
http://www.kurir.rs/vesti/biznis/muke-motociklista-registracija-skuplja-od-mopeda-clanak-1911357

jedu govna...traze A dozvolu za nesto sto se u evropi vozi na B, i to ne 50 ccm vec do 125 ccm i 15 konja......a sta cemo sa trazenjem COC-a za vozila koja se uvoze.....setritifak da je uskladjeno sa evropskim normama....jel smo mi to vec deo EU ili ja zivim uzabludi.....a sta cemo sa vozilima iz USA koja privatnik zeli da uveze a oni traze coc.....ta vozila mogu da se uzvezu u EU ali ne mogu kod nas.....stitimo intrese eu a oni ih ne stite.....ovde se lista retardizama ne zaustavlja.....nego nikako da organizuju neku emisiju sa gostima i gledaocima koji postavljaju pitanja....imam spisak pitanja za njega....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

juga

Pa da li si normalan, kako smeju da dozvole da postavi¹ pitanje na koje ne sme da odgovori, ili ne zna odgovor!

juga

U ostalom , koga boli tuki ¹ta narod misli i ¹ta ga boli!

balcan girl

s obzirom da sam radila na televiziji nikad ali nikad se u program ne pustaju gledaoci za koje ne znas sta æe da pitaju, ili se pitanja kucaju za novinara i onda èiste od zajebanih pitanja :D mozda postave malo skakljivo pitanje ali nikad se ne ulazi u teske teme na koje dotièni politièar ne moze ili nece da odgovori.
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: juga poslato 28 Avgust, 2015, 10:00
Citat: goranvojska poslato 27 Avgust, 2015, 22:18
ZASTO ih ne dovezu lepo do granice,daju po sendvic i sok puste u medju zonu i izvolite........evropa je pred vama.sta komplikuju toliko.pusti ih tamo jer oni zele svabiju a ne srbiju.a na kraju eu je uzrok toga i sad pa nek se jebu sa njima.
Evropa- nato jeste uzrok tome, al neæe onida se jebu sa njima, za¹to imaju Srbiju. Opet je srbija tampon zona ko u vrema turske najezde!

A svi znamo kako tamponi zavr¹e... krvavi i odbaèeni.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


Lazic


mi¹ko_kolo

Sa' æu se napijem! ;D Eeeeeeej, dvesta kinti!!!

Lazic

Ja odo' na letovanje...

eclipse4