Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


penzos

#14321
davno je jo¹ Luèiæ napisao "Islamska republika Nemaèka". Zajebavali smo se jo¹ osamdesetih-devedesetih sa ¹vabama da æe im ¾ene nositi burke. Skoro kada sam bio u Austriji-skrenem negde uz kurac, po mom obièaju, i uletim u naselje ko iz filmova. Sve u burkama, prljavo, .... Turci su po Nemaèkoj normalna pojava odavno, rade i ne talasaju. U stanove da im ni ne priðe¹. Naselja su fuj. Betonske zgrade, pretrpano. Veæina ne¹to muva, a ¹vabe bi ih najradije u furune. Ali, jbg  [srednjiprst]



Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic

Ovo dupe vredi uvelièati, i Allah bi se slo¾io... ;D

http://s14.postimg.org/qytlf345d/alah.jpg

DaChaS

Citat: Dukags poslato 26 Avgust, 2015, 09:54
Jel iza ovog brega se krije voðina nerazumno velika humanost prema migrantima?! Spominju se veæ faze ... dogovoreno.
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/585578/Poverenica-Migrante-treba-naseliti-u-pustim-delovima-Srbije

kakav retard od zene i ona i ovaj pickousti sto uzima pare od arapa pa sad prodaje muda kako treba da naseljavamo ovde nabijem ih sve redom na q ....

viper

Gde bre da prlja¹ q...... na tu gamad, nabio bih ja njih na kolac.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

DaChaS

mudro zboris ma procitao sam onu vest i pomislio sto je i otvori , pa zar nema neko u ovoj Srbiji ko zeli da se bori za prava Srba a ne za jebene cigane i sirijce i ostale parazite ...uzas

penzos

Citat: Laziæ poslato 26 Avgust, 2015, 23:09
Ovo dupe vredi uvelièati, i Allah bi se slo¾io... ;D

http://s14.postimg.org/qytlf345d/alah.jpg
evo i Abdulah se sla¾e, malo nevoljno, ali sla¾e se!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 26 Avgust, 2015, 23:09
Ovo dupe vredi uvelièati, i Allah bi se slo¾io... ;D

http://s14.postimg.org/qytlf345d/alah.jpg

uvek sam se pituvao koju li masinu ove zenske skrivaju ispod haube!

Lazic

Koju i sve ostale... ;D

Dukags

Zna¹ kakav je na¹ narod, voli da ne veruje svojim oèima i kad vidi do poslednjeg èasa misli neæe to oèigledno biti a ..., kao ona be¾anija tek poslednjim avionom iz Sarajeva, kao poplava u Obrenovcu...  PalMal

Lazic

A da se vratimo na Allaha i tange... ;D

juga

Vidim ja Laki da æe¹ biti stavljen na crnu listu Alahovih ratnika!!!

Slaninar

Citat: DaChaS poslato 26 Avgust, 2015, 23:40
mudro zboris ma procitao sam onu vest i pomislio sto je i otvori , pa zar nema neko u ovoj Srbiji ko zeli da se bori za prava Srba a ne za jebene cigane i sirijce i ostale parazite ...uzas

Ima vrednih cigana, ima i Srba parazita. ©ta smo mi ne¹to bolji, bogom dani? Be¾e ljudi od rata i bede. Ne daj Bo¾e nikome. Samo da ih puste sve da proðu gore i milina.  :)

©to se borbe za prava Srba tièe: pa mi smo veæina u svojoj zemlji, jo¹ uvek... samo smo pièke. Svi kukaju, a kad treba ne¹to da se uradi, prave se blesavi, nemoj ba¹ sad, nemoj ba¹ ja, pa ¾ena,deca, pa kredit, posao...

! No longer available
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


penzos

be¾e zbog rata i bede? Izvini brate, ali sa koje si ti planete? Jel mi prièamo o ovima iz Sirije? Pa evo primer iz skore istorije:


ljudi be¾e jer æe ih pobiti, sklanjaju se pred kamom i pu¹kom. Prete¾no ¾ene, deca, starci. Do prve granice gde je mir. Nisu imali za hleb, cigareta je bila misaona imenica. Nareðenje-skreæi te ih bilo gde, Beogradu ne smeju da priðu! I¹li su kroz kordone policije, gladni, ¾edni, u koloni iz koje nisu smeli da izaðu. Srbi, pravoslavci u pravoslavnoj Srbiji.

A pogledajmo sada gospodu koja kampuju u BG-u (ne daj bo¾e da smo Laziæ i ja razvukli ¹ator, uapsili bi nas na neodreðeno, jo¹ ako bi i Kosta svratio-bacili bi kljuè)  [neampojma]

Svaki ima u d¾epu kintu, svi su zdravi i sposobni. Zakleti islamisti koji na hri¹æane, a pogotovu pravoslavne, smatraju nevernicima koje treba zatrti. Sami izjavljuju da su dali krijumèarima toliko za ovo, toliko za ono. Odakle ako su u ratu i bedi?  Ako su be¾ali od rata-mogli su do Turske, Egipta, Gruzije, Saudi Arabije. Pa do Bugarske ili Grèke. Ili je i tamo rat i stradanje? Ne, gospoda hoæe ba¹ u Nemaèku! E pa ¹vabu ba¹ zabole kurac ¹to æe da ih primi, a i ostale iz EU. Ali eto, tu je Novi Sad. Ta vi ba¹ volite doðo¹e, neka ih  ;D Ionako su njive arapske, pa neæe valjda mi da im oremo!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

viper

Pravo zbori¹.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)



eclipse4

Citat: penzos poslato 27 Avgust, 2015, 17:14
be¾e zbog rata i bede? Izvini brate, ali sa koje si ti planete? Jel mi prièamo o ovima iz Sirije? Pa evo primer iz skore istorije:


ljudi be¾e jer æe ih pobiti, sklanjaju se pred kamom i pu¹kom. Prete¾no ¾ene, deca, starci. Do prve granice gde je mir. Nisu imali za hleb, cigareta je bila misaona imenica. Nareðenje-skreæi te ih bilo gde, Beogradu ne smeju da priðu! I¹li su kroz kordone policije, gladni, ¾edni, u koloni iz koje nisu smeli da izaðu. Srbi, pravoslavci u pravoslavnoj Srbiji.

A pogledajmo sada gospodu koja kampuju u BG-u (ne daj bo¾e da smo Laziæ i ja razvukli ¹ator, uapsili bi nas na neodreðeno, jo¹ ako bi i Kosta svratio-bacili bi kljuè)  [neampojma]

Svaki ima u d¾epu kintu, svi su zdravi i sposobni. Zakleti islamisti koji na hri¹æane, a pogotovu pravoslavne, smatraju nevernicima koje treba zatrti. Sami izjavljuju da su dali krijumèarima toliko za ovo, toliko za ono. Odakle ako su u ratu i bedi?  Ako su be¾ali od rata-mogli su do Turske, Egipta, Gruzije, Saudi Arabije. Pa do Bugarske ili Grèke. Ili je i tamo rat i stradanje? Ne, gospoda hoæe ba¹ u Nemaèku! E pa ¹vabu ba¹ zabole kurac ¹to æe da ih primi, a i ostale iz EU. Ali eto, tu je Novi Sad. Ta vi ba¹ volite doðo¹e, neka ih  ;D Ionako su njive arapske, pa neæe valjda mi da im oremo!

glasajmo opet za vucica i birajmo put u eu.....jer ce upravo eu da nam ih uglavi ovde.....a kad budu trazili da napuste srbiju eu ce reci "ili resite azilante (citaj migrante) ili vam stavljamo vizu" tako da cemo podici migrantima posle ovde kuce samo da bi nam eu dozvolio da ga ljubimo u dupe!


Slaninar

Citat: penzos poslato 27 Avgust, 2015, 17:14
be¾e zbog rata i bede? Izvini brate, ali sa koje si ti planete? Jel mi prièamo o ovima iz Sirije? Pa evo primer iz skore istorije:


ljudi be¾e jer æe ih pobiti, sklanjaju se pred kamom i pu¹kom. Prete¾no ¾ene, deca, starci. Do prve granice gde je mir. Nisu imali za hleb, cigareta je bila misaona imenica. Nareðenje-skreæi te ih bilo gde, Beogradu ne smeju da priðu! I¹li su kroz kordone policije, gladni, ¾edni, u koloni iz koje nisu smeli da izaðu. Srbi, pravoslavci u pravoslavnoj Srbiji.

A pogledajmo sada gospodu koja kampuju u BG-u (ne daj bo¾e da smo Laziæ i ja razvukli ¹ator, uapsili bi nas na neodreðeno, jo¹ ako bi i Kosta svratio-bacili bi kljuè)  [neampojma]

Svaki ima u d¾epu kintu, svi su zdravi i sposobni. Zakleti islamisti koji na hri¹æane, a pogotovu pravoslavne, smatraju nevernicima koje treba zatrti. Sami izjavljuju da su dali krijumèarima toliko za ovo, toliko za ono. Odakle ako su u ratu i bedi?  Ako su be¾ali od rata-mogli su do Turske, Egipta, Gruzije, Saudi Arabije. Pa do Bugarske ili Grèke. Ili je i tamo rat i stradanje? Ne, gospoda hoæe ba¹ u Nemaèku! E pa ¹vabu ba¹ zabole kurac ¹to æe da ih primi, a i ostale iz EU. Ali eto, tu je Novi Sad. Ta vi ba¹ volite doðo¹e, neka ih  ;D Ionako su njive arapske, pa neæe valjda mi da im oremo!

Proputovali pola sveta i kampuju u Srbiji. Pa ako se probiju do Nemaèke, probiju. Meni to deluje kao potez èoveka koji je oèajan.

Naravno da hoæe u Nemaèku. Treba svi da odu u Nemaèku, Englesku, Francusku, USA. Oni su sve to i zakuvali, pa neka se sad s njima jebu.

Verovatno su prodali poslednju lozu, skupili sve pare da odu, pa kad naðu posao da dovedu i porodicu i da ¹alju pare svojima. Kao i na¹i gastarbajteri.

Isto tako su ovde neki srali i za izbeglice iz Hrvatske i Bosne. Ne ide se tek tako od kuæe, pogotovo ne u Srbiju, ako muka ne natera. Tako bar ja kontam.



! No longer available
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen