Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

doktor

Bikers work is never done!

Lazic

Ma idi, to izjedam ceo ¾ivot...;D :-* [srce]

freepartyman

Pa najveca ironija je u tome sto su bosnjaci iliti muslimani mozda etnicki vise srbi nego  ljudi u srbiji koji se nisu turcili .  Srbi bi trebalo da su slicni ostalim slovenskim narodima,  da imaju svetlu kosu i svetao ten.
Lazicu reci komsinici da spremi baklave.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Lazic

Hehehe, pre 5 minuta...;D

Ivicat

На које муслимане мислиш, из Босне, из Турске, Египта, Индије,...? И ко су ти бошњаци?

freepartyman

Citat: Ivicat poslato 17 Jun, 2015, 21:31
На које муслимане мислиш, из Босне, из Турске, Египта, Индије,...? И ко су ти бошњаци?
Tesko da mislim na Induse. Mislim na ove nase domace. Inace kretenizam je da neko dobije ime nacije po veri. Kao sto je kretenizam izjendjacavati naciju sa verom. Tipa  srbin mora da bude pravoslavac..moze da bude sta hoce, i budista ali to ne menja njegovo poreklo naciju. Ma kada gledam danas celu tu istoriju balkana, i to sto sada svi peru ruke jedni od drugih peglira mi se..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Ivicat

Слажем се. Само треба ствари да зовемо правим именом.

balcan girl

a sta mislis sta su turci ovde radili 500 godina drkali a? :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 17 Jun, 2015, 23:20
a sta mislis sta su turci ovde radili 500 godina drkali a? :D
Nisu turci......ovde su i dahije bile poturice...nas jebu samo nasi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86

Ko ce koga ako ne svoj svoga? Svestenikov sin, ne zna za boga...

mali_zmaj

mrze nas zato sto znaju da su u dalekoj proslosti bili srbi, tj. pravoslavci!!  nazalost,nema nista gore od poturice!!!  mislim sad je svejedno,to si sto si,vjeruj u sta hoces,al sjasi mi sa grbace i prestani mi tvoju opciju nametat kao jedinu opciju!!  ovaj balkan je u totalnom kurcu!! da izvine zenski auditorijum na forumu,i tu ne racunam balcan,ona gore "suje" od mene!!!    ;)
jin-jang

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

BOKYBOY

Citat: balcan girl poslato 17 Jun, 2015, 23:20
a sta mislis sta su turci ovde radili 500 godina drkali a? :D

...kazu da smo Slovenski narod...a 90% Srba crni i markantni...svi smo mi pomalo Turci...neki malo vise... :P

freepartyman

Citat: mali_zmaj poslato 17 Jun, 2015, 23:54
mrze nas zato sto znaju da su u dalekoj proslosti bili srbi, tj. pravoslavci!!  nazalost,nema nista gore od poturice!!!  mislim sad je svejedno,to si sto si,vjeruj u sta hoces,al sjasi mi sa grbace i prestani mi tvoju opciju nametat kao jedinu opciju!!  ovaj balkan je u totalnom kurcu!! da izvine zenski auditorijum na forumu,i tu ne racunam balcan,ona gore "suje" od mene!!!    ;)
Slazem se osim sa delom srbi tj.pravoslavci. Imas primitivnih delova Srbije gde ljudi nisu znali sta je crkva pa to nije menjalo njihovo poreklo i naciju. Nacija je jedno vera je drugo. Mozes biti i srbin katolik i srbin musliman,budista itd...itd...
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

osim sto srpska pravoslavna crkva to negira :D po njoj srbin je samo ako je pravoslavac :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

Citat: balcan girl poslato 18 Jun, 2015, 02:44
osim sto srpska pravoslavna crkva to negira :D po njoj srbin je samo ako je pravoslavac :D
Od kada nema pokojnog Pavla, teski kreteni i hostapleri vode SPC
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Boban_m


Lazic

Istina i promaja, dve najopasnije stvari u ovim krajevima...;D

goranvojska

Citat: balcan girl poslato 18 Jun, 2015, 02:44
osim sto srpska pravoslavna crkva to negira :D po njoj srbin je samo ako je pravoslavac :D
I JA MISLIM DA JE CRKVA TU POGRESILA U DEOBI SRBA STO JE KAO REZULTAT IMALO OVE NESRECNE RATOVE A AMERI ISKORISTISE TO I OKORISTISE SE.
u pm za ova velika slova.

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 17 Jun, 2015, 23:54
mrze nas zato sto znaju da su u dalekoj proslosti bili srbi, tj. pravoslavci!!  nazalost,nema nista gore od poturice!!!  mislim sad je svejedno,to si sto si,vjeruj u sta hoces,al sjasi mi sa grbace i prestani mi tvoju opciju nametat kao jedinu opciju!!  ovaj balkan je u totalnom kurcu!! da izvine zenski auditorijum na forumu,i tu ne racunam balcan,ona gore "suje" od mene!!!    ;)

Muslimani su jedini èistokrvni Srbi. Sloveni, kako god. Oni su vi¹e plavi & kovrd¾avi. Pravoslavci su se me¹ali 500 godina s Turcima.

©to se poturica tièe, ja samo gledam sad kako biv¹i najveæi drugovi posta¹e najednom gospoda & zaklete demokrate. Posle rata nisu Slovenci jahali popove, veæ je to po Srbiji bio hit. A 90ih utrkivanje ko je veæi Srbin i pravoslavac. Kajle s gimnastièarem, crkve se podi¾u...

Hoæu da ka¾em: koliko se ja razumem i vidim - isti narod, sa svim vrlinama i manama.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen