Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Citat: freepartyman poslato 31 Maj, 2015, 14:17
Ja se u Sarajevu osecam bezbedno ,idem svake godine.
@malizmaj Kazes da se ne osecas bezbedno. U kom smilsu? Jel si imao neko neprijatno iskustvo.
Porediti Sarajevo i Beograd je mnogo glupo jer se u Bgu pilo pice na terazijama a u Sarajevu ratovalo. Isto tako i Zagrebcani nisu videli rata, a tamo ce pre da ti skinu tablicu sa kola nego u Sarajevu. Sta su dozivele Sarajlije tokom rata sada su super. (Kad kazem Sarajlije mislim i na Srbe pored muslimana i mali deo hrvata. Moram ovo da stavim u zagradu jer ima mnogo bukvalista na forumu koji bolje znaju od mene samog na sta ja mislim kada nesto napisem )
I mnogo se palite, i bas ste masa sa kojom se manipulise, zbog sacice kretena vi sad stvarate averziju prema jednom celom gradu i njegovim stanovnicima. Svuda imas budala. A koliko je do sada bilo nasih bajkera u Sarajevu sa slicnim obelezjima. Stotine verovatno a nije im se nista desilo.
monsterbnt@ Ja sam ti dao plus, potpisujem post. Obicnu tucu navijaca smo digli na politicki nivo, gde predsednik trazi najstrozije kazne. Kada bi se u Francuskoj oglasio predsednik opstine da se nesto slicno desilo nasem navijacu.? Ne nego je to bio FRancuz, Francuz koji zivi u zemlji gde je najveci rasizam u Evropi, gde arapi zive u getu i izdvojeni su od ostatka drustva. Gadi mi se ta prica, a da ne pricam o tome sto je sam skocio u smrt.
a ti bas vehabiju nisi vidjeo uzivo,vidis ja jesam,i onda me ne pitaj dali se osjecam sigurno!!! vi ne zivite sa njima.... da nemamo unificirane tablice ne bi smjeli primirisat u federaciju... idemo mi tamo,ali bez boja... barem ja.. vi slobodno idite tamo ja vam ne branim,ali ko zna mozda nikad ne bude nista,a ko zna.. a vise ta prica oko Sarajeva,ratovalo se i drugdje.. a ginuli su i Srbi,sta koji moj pravite mucenike od njih,rat je bio,u ratu se gine,mi smo bili jaci i to je to!!!! i sa mnom niko ne manipulise... vi ste se ususkali i mislite da je sve sjajno i bajno!! ovo na balkanu je daleko od svrsenog cina!!!! ali opet kazem nadam se da grijesim!!!!
jin-jang

mali_zmaj

Citat: Slaninar poslato 31 Maj, 2015, 20:31
Sramota je ¹to su napali goste. Samo sa takvom majicom nije pametno ¹etati Bosnom i Hrvatskom.

@Zmaj: upoznat sam sa svetlim likom Oriæa - najveæi, krunski biser Haga je bilo njegovo oslobaðanje - tu je 100% ceo tribunal pao u vodu ¹to se mene tièe. I Hitlera bi oslobodili.
Kapiram i to za Sarajevo ¹to prièa¹ i sla¾em se - ne bih se tamo ¹etao tek tako. Ne znam ¹ta je ovom trebalo da nosi takvu majicu tamo.
Isto je svugde, samo negde ekstremnije. S tim ¹to kontam da pola njih boli kurac, pola njih je u fazonu da ne voli ove druge (gde god bili), ali samo par najekstremnijih kretena æe napraviti sranje... ali dovoljan je jedan takav da ti se usere u provod. Mene su tako u diskoteci spopali zbog Vo¹inog ¹ala i opet kontam - sam sam kriv, zna¹ da to mo¾e da izazove. Isto je sa svim tim obele¾jima - nosi¹ na sopstvenu odgovornost. Da ne prièam da najveæi vernici i najveæe patriote najmanje kenjaju o tome, ne nose velike krsteve, zastave i ostale stvari.
stari moj ovo je sve u kurac otislo.... ,nekad ostanem bez rijeci,taman se zadnjih godina sve pomalo smirilo i sad su tenzije pocele da se dizu,napadi terorista,opet navijacki sukobi,ma zajebi to....pokajao sam se sto prije deset godina cim sam se ozenio nisam otisao...
jin-jang

Hurricane

@Hattrick

...ekipa  ;D, da, verovatno se dru¾e preko fejsa, nije to kao nekad dru¾e, mada nisam ni ja mator mnogo, ali nekako u zadnje vreme se stièe

utisak da je na tr¾i¹tu vrednosti, obraz pojeftinio..

mi¹ko_kolo

Citat: hurricane poslato 31 Maj, 2015, 22:02
edit: nose i svi brade danas pa nisu èetnici....

morao sam ovo zadnje nije ni jednom na ovoj strani niko pomenuo èetnike, pa da nas ne bije maler..




'Oæe¹ da zovem Malera?! Maleeeree!!! ;D

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

freepartyman

Citat: mali_zmaj poslato 31 Maj, 2015, 22:44
Citat: freepartyman poslato 31 Maj, 2015, 14:17
Ja se u Sarajevu osecam bezbedno ,idem svake godine.
@malizmaj Kazes da se ne osecas bezbedno. U kom smilsu? Jel si imao neko neprijatno iskustvo.
Porediti Sarajevo i Beograd je mnogo glupo jer se u Bgu pilo pice na terazijama a u Sarajevu ratovalo. Isto tako i Zagrebcani nisu videli rata, a tamo ce pre da ti skinu tablicu sa kola nego u Sarajevu. Sta su dozivele Sarajlije tokom rata sada su super. (Kad kazem Sarajlije mislim i na Srbe pored muslimana i mali deo hrvata. Moram ovo da stavim u zagradu jer ima mnogo bukvalista na forumu koji bolje znaju od mene samog na sta ja mislim kada nesto napisem )
I mnogo se palite, i bas ste masa sa kojom se manipulise, zbog sacice kretena vi sad stvarate averziju prema jednom celom gradu i njegovim stanovnicima. Svuda imas budala. A koliko je do sada bilo nasih bajkera u Sarajevu sa slicnim obelezjima. Stotine verovatno a nije im se nista desilo.
monsterbnt@ Ja sam ti dao plus, potpisujem post. Obicnu tucu navijaca smo digli na politicki nivo, gde predsednik trazi najstrozije kazne. Kada bi se u Francuskoj oglasio predsednik opstine da se nesto slicno desilo nasem navijacu.? Ne nego je to bio FRancuz, Francuz koji zivi u zemlji gde je najveci rasizam u Evropi, gde arapi zive u getu i izdvojeni su od ostatka drustva. Gadi mi se ta prica, a da ne pricam o tome sto je sam skocio u smrt.
a ti bas vehabiju nisi vidjeo uzivo,vidis ja jesam,i onda me ne pitaj dali se osjecam sigurno!!! vi ne zivite sa njima.... da nemamo unificirane tablice ne bi smjeli primirisat u federaciju... idemo mi tamo,ali bez boja... barem ja.. vi slobodno idite tamo ja vam ne branim,ali ko zna mozda nikad ne bude nista,a ko zna.. a vise ta prica oko Sarajeva,ratovalo se i drugdje.. a ginuli su i Srbi,sta koji moj pravite mucenike od njih,rat je bio,u ratu se gine,mi smo bili jaci i to je to!!!! i sa mnom niko ne manipulise... vi ste se ususkali i mislite da je sve sjajno i bajno!! ovo na balkanu je daleko od svrsenog cina!!!! ali opet kazem nadam se da grijesim!!!!
Procitaj sta pise u zagradi....
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Lazic

Citat: Ivicat poslato 31 Maj, 2015, 13:07
Citat: Laziæ poslato 29 Maj, 2015, 17:15
Citat: mrle poslato 28 Maj, 2015, 16:02
taènije, napisaæe novu istoriju, izbrisaæe sve ¾rtve, d¾elati æe biti vekovni prijatelji...
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/562967/Buduci-srpski-djaci-kroz-ucenje-istorije-ce-se-miriti-sa-susedima
Ime moje, zar stvarno misli¹ da je bolje da razvijamo agresiju kod dece, pa da unedogled nastavimo da ginemo uzalud... Da je bar jedna generacija uspela da prekine zaèaran krug, makar pobili sve unaokolo, nego stalno ostavljamo nedovr¹ena posla deci...
U vreme kada svi svoju decu vaspitavaju da budu vukovi, nije bas najpametnije vaspitavati dete da bude jagnje.
U pravu si, ali pored sve mr¾nje kojom roditelji tovare decu Balkana, znam dovoljno deèiju psihologiju(a i mi svi smo bili deca), da znam da deca u jednom trenutku ¾ivota teraju kontru roditeljima... Jako se nadam da æe nove generacije terati kontru na mr¾nju...

balcan girl

#13708
sad bi nesto rekla al ajd da ne jedem govna mnogo posto znam ko su likovi koji su dobili preko pièke :D dok sam nosila boje ( vise ne nosim i necu ) meni niko nikad nije skinuo boje niti trazio da skinem iste niti bi ja ikad skinula :D znam neke "ljude" ( da se ne izrazim pièke jer pièka je zenski polni organ a pizda je karakterna osobina ) koje su iste skinule kad su se zabrinuli da æe da popiju batine :D prvo i prvo ja sam lièno sa svojim bojama pre dve godine prosetala sarajevom i jednim i drugim delom bez problema, isla u bugarsku, rumuniju svud redom sa istim bojama koje su tri pach crveno bele sa sve 1%, znamo svi sta znaèe, sedela za istim stolom zajedno sa gremiumima, banditosima i night wolwsima i svi su bili fini prema meni i jos uvek iako vise ne nosim boje se svi javljaju i fini su jer nije bitno sta nosis na ledjima bitno je kakav si èovek i kakav si karater pre svega, verovatno ja zbog toga nikad nisam imala problema ni sa jednim klubom niti sa bilo kojim normalnim èovekom...e sad ja sam grobar a sedim celo veèe i pijem sa zakletim zvezdasem pa se ni on ne drka na mene, sa radovcima sam igrala bilijar jednom kad sam bila u bg, i sta god mi neko kaze da su ovi onakvi i ovakvi moze slobodno da mi popusi kurac jer dok se ja ne uverim da je èovek pizda nikom ne verujem na reè....ne kaze se dzabe svakome po zasluzi jbg :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bugi

Ipak si ti zensko a balkanska tradicija je da se biju svoje a ne tudje zene  ;D

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] moj brat bi prvi rekao da ja nisam zensko samo lièim  [rofl] [rofl] [rofl] a izgled vara  ;D ;D ;D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ivicat

Citat: Laziæ poslato 01 Jun, 2015, 00:24
Citat: Ivicat poslato 31 Maj, 2015, 13:07
Citat: Laziæ poslato 29 Maj, 2015, 17:15
Citat: mrle poslato 28 Maj, 2015, 16:02
taènije, napisaæe novu istoriju, izbrisaæe sve ¾rtve, d¾elati æe biti vekovni prijatelji...
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/562967/Buduci-srpski-djaci-kroz-ucenje-istorije-ce-se-miriti-sa-susedima
Ime moje, zar stvarno misli¹ da je bolje da razvijamo agresiju kod dece, pa da unedogled nastavimo da ginemo uzalud... Da je bar jedna generacija uspela da prekine zaèaran krug, makar pobili sve unaokolo, nego stalno ostavljamo nedovr¹ena posla deci...
U vreme kada svi svoju decu vaspitavaju da budu vukovi, nije bas najpametnije vaspitavati dete da bude jagnje.
U pravu si, ali pored sve mr¾nje kojom roditelji tovare decu Balkana, znam dovoljno deèiju psihologiju(a i mi svi smo bili deca), da znam da deca u jednom trenutku ¾ivota teraju kontru roditeljima... Jako se nadam da æe nove generacije terati kontru na mr¾nju...

Ne govorim ja o mrznji. Vec o realnom pogledu na svet koji ih okruzuje. I ne bih se zadrzao samo na Balkan. Pogledaj malog amerikanca ili kineza ili rusa. Svi oni uce da je njihova zemlja najbolja na svetu...

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 01 Jun, 2015, 00:24
U pravu si, ali pored sve mr¾nje kojom roditelji tovare decu Balkana, znam dovoljno deèiju psihologiju(a i mi svi smo bili deca), da znam da deca u jednom trenutku ¾ivota teraju kontru roditeljima... Jako se nadam da æe nove generacije terati kontru na mr¾nju...

Mene upravo najvi¹e brine kad vidim kako mladi ljudi razmi¹ljaju. To mi je najbolji pokazatelj da se neæemo jo¹ dugo iz govana izvuæi. Ima izuzetaka, naravno.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

CBRR1

free je opet neshvacen......

CBRR1

Citat: freepartyman poslato 31 Maj, 2015, 21:32
Jos jedan razlog vise da ne nosis te glupe prsluke...Em dobijes batine em su ruzni. :D Onako kozni , ne idu uz sorc i papuce.




nesto najodvratnije sto postoji.....

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 01 Jun, 2015, 09:52
Citat: Laziæ poslato 01 Jun, 2015, 00:24
U pravu si, ali pored sve mr¾nje kojom roditelji tovare decu Balkana, znam dovoljno deèiju psihologiju(a i mi svi smo bili deca), da znam da deca u jednom trenutku ¾ivota teraju kontru roditeljima... Jako se nadam da æe nove generacije terati kontru na mr¾nju...

Mene upravo najvi¹e brine kad vidim kako mladi ljudi razmi¹ljaju. To mi je najbolji pokazatelj da se neæemo jo¹ dugo iz govana izvuæi. Ima izuzetaka, naravno.
realno i mene brine kad vidim kako ti razmisljas.....moze se oprostiti ali se nesme zaboraviti.....nista dobro mi nismo dobili od njih.....a dali smo im vise nego sto zasluzuju.....Da smo posteno podelili parce hleba (citaj teritoriju) ne bi bilo rata i ne bi bilo toliko mrznje....ali oni su hteli parce zemlje gde Srbi zive....Eno sad kad krenes po delovima gde su Srbi proterani iz Hrvatske pustinja...tamo gde je bilo ljudi sada ih nema.....i verovatno ih dugo jos nece ni biti.....za sta im sluzi to pare zemlje.....da imaju.....balije su probale ali su dobili u bosni preko picke.....i nisu dobili ni parce gde zive Srbi u vecini......dakle lepo da smo se odmah podelili, menja bi mrznje bilo....ali ne oni hoce preko pogace....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DraganPavlicevic

Balkan girl, to ¹to nosi¹ na leðima je pod b, ali ono ¹to (ti) ima¹ napred, e to je pod a. Da tebe ne krase te tvoje "trojke",nisam ba¹ siguran kakav bi prolaz imala.Ovaj komentar se ne odnosi ba¹ na tebe (mada  si i ti prisutna), veæ je reè o devojkama koje voze motore.Prizor devojke na motoru uvek izazove oseæaj divljenja, pa otuda takva reakcija èak i onih ekstremnijih.

Slaninar

Taj rat su svi hteli i bilo je lepo svima koji su to organizovali, a sirotinja je najebala. Da smo igrali pametno, mo¾da bismo bolje pro¹li, ali ti ¹to su nas vodili nisu tako hteli, a "puèina je stoka jedna grdna", ¹to reèe Njego¹.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Joker

Obrati paznju na naslov..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...