Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Citat: Slaninar poslato 31 Maj, 2015, 09:30
Ima¹ par posto ekstremista koji ti se useru u ¾ivot. Uz to je pitanje stava dru¹tva (i dr¾ave) po tom pitanju. Kod nas isto ¹tite te huligane, (kao da) rade za dr¾avu. Isto i tamo izgleda.


Èitam sad vest: nosio èovek majicu s dvoglavim orlom. Ko zna ¹ta su pre¾ivele Sarajlije u prethodnom ratu od tih orlova, ne bi takvu majicu ¹etao gradom.
druze upoznao sam te i dobar si covjek,ali nisi bio ovdje ne znas sve cinjenice,i bolje da nisi bio ovdje... samo cu ti postaviti pitanje,dali znas za pokolje koje je pravio naser oric po srpskim selima izlazeci iz zasticene zone un/a  iz srebrenice,dali si cuo za prve zlocine u selima oko bos. tj srpskog broda na samom pocetku rata... i ima toga pun moj,kazem ti opet nije sve tako crno bjelo,i nemas potrebe da branis druge napadajuci svoje... jer su svi podjednako krivi.. ne bi vjerovao koliko su muslimani u b i h zadrtiji od srba i koliko vise mrze oni nas nego mi njih... i to imam osjecaj da jos gore nego poslije samog kraja rata... ako se ikad neki islamski extremista raznese u novome sadu ili bg racunaj da je dosao iz b i h iz jednog od gomile centara za obuku tih ludaka...,pametan si,al pusti to... nije vise kao nekad,i vise nikad biti nece... ja sam prije neki dan sa kolegama iz firme iz sarajeva zagrljen pjevao na godisnjici firme...,ali da se osjecam bezbjedno u Sarajevu...,e bogami ne osjecam se...  a sto se tice te majce,to je njihova greska,opustili su se...to ih je kostalo,to sam i gore napisao,jebiga kad vole sarajevski cevap vise nego banja lucki.... a sarajlije su same krive.. alija nije htjeo da potpise,i zrtvovao je svoj narod da bi napravio islamsku republiku usred evrope..,tako je i srebrenica zrtvovana... sve su ti to igre ,a narod gine....
jin-jang

monsterbnt

Slaninar.... Francuz NIJE lincovan.... Francuz je ucestvovao u tuci 2 grupe navijaca (jednoj je bio vodja), i taj francuz je sam skocio preko ograde u pokusaju da pobegne, ni ne znajuci gde skace.... Inace taj isti francuz je u francuskoj imao gomilu tuca i hapsenja, samo je nasa ''divna'' vlast odlucila da od njega napravi andjelcica.... Opet vrsis zamenu teza... Izjednacavas nekog ko je dosao da se opusti i provede u sarajevu sa nekim ko je dosao da napravi sranje i sam se sjebao u tome...
Smrt SVIMA!!!!

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

mkt

hahahahahaha show

Ivicat

Citat: Laziæ poslato 29 Maj, 2015, 17:15
Citat: mrle poslato 28 Maj, 2015, 16:02
taènije, napisaæe novu istoriju, izbrisaæe sve ¾rtve, d¾elati æe biti vekovni prijatelji...
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/562967/Buduci-srpski-djaci-kroz-ucenje-istorije-ce-se-miriti-sa-susedima
Ime moje, zar stvarno misli¹ da je bolje da razvijamo agresiju kod dece, pa da unedogled nastavimo da ginemo uzalud... Da je bar jedna generacija uspela da prekine zaèaran krug, makar pobili sve unaokolo, nego stalno ostavljamo nedovr¹ena posla deci...
U vreme kada svi svoju decu vaspitavaju da budu vukovi, nije bas najpametnije vaspitavati dete da bude jagnje.

freepartyman

 Ja se u Sarajevu osecam bezbedno ,idem svake godine.
@malizmaj Kazes da se ne osecas bezbedno. U kom smilsu? Jel si imao neko neprijatno iskustvo.
Porediti Sarajevo i Beograd je mnogo glupo jer se u Bgu pilo pice na terazijama a u Sarajevu ratovalo. Isto tako i Zagrebcani nisu videli rata, a tamo ce pre da ti skinu tablicu sa kola nego u Sarajevu. Sta su dozivele Sarajlije tokom rata sada su super. (Kad kazem Sarajlije mislim i na Srbe pored muslimana i mali deo hrvata. Moram ovo da stavim u zagradu jer ima mnogo bukvalista na forumu koji bolje znaju od mene samog na sta ja mislim kada nesto napisem )
I mnogo se palite, i bas ste masa sa kojom se manipulise, zbog sacice kretena vi sad stvarate averziju prema jednom celom gradu i njegovim stanovnicima. Svuda imas budala. A koliko je do sada bilo nasih bajkera u Sarajevu sa slicnim obelezjima. Stotine verovatno a nije im se nista desilo.
monsterbnt@ Ja sam ti dao plus, potpisujem post. Obicnu tucu navijaca smo digli na politicki nivo, gde predsednik trazi najstrozije kazne. Kada bi se u Francuskoj oglasio predsednik opstine da se nesto slicno desilo nasem navijacu.? Ne nego je to bio FRancuz, Francuz koji zivi u zemlji gde je najveci rasizam u Evropi, gde arapi zive u getu i izdvojeni su od ostatka drustva. Gadi mi se ta prica, a da ne pricam o tome sto je sam skocio u smrt.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

SACO

Danas sam bio sa jednim uèesnikom tog dogaðaja u Sarajevu, on je iz Kosjeriæa, Boban Èvaks. Batine je dobio i Goran Milosavljeviæ- Babun iz Èaèka,on nosi boje mk Dragons, a sve je poèelo zbog maice sa dvoglavim orlom i taèno je da je provokacije zapoèeo jedan od prolaznika a odmah mu se pridru¾ila poveæa grupa. Pocepali su maicu i nastavili da ih batinaju.

ЯЭВОЛУТИОН

Namerili se na matore ljude.....sto nisu zakacili mc SRBI......nego choperse.....ko detetu da otimas lizalicu....uvrces ruku i to.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Tatica

Citat: PECA BMW poslato 31 Maj, 2015, 14:58
Evo sta oni kazu ...

https://www.youtube.com/watch?v=4vdvMOArYj8

''Они'' су телевизија Републике Српске. Значи наши. Иначе, ако се иде негде мечки на рупу, где нас не воле, или шетај ''Low profile'', без обележја, или буди спреман да се за свој грб/заставу пошибаш као мушкарац. Овако... скинули мајицу, па опет добили батине. Срећом, нису тражили да скину и гаће.

SACO

Nisu tra¾ili da skine maicu veæ je na njemu pocepali a inaèe iz kluba choper je bio jedan ili dva èoveka, Èvaks nje u klubu a dvoica su iz kluba Dragons

Tatica

Citat: SACO poslato 31 Maj, 2015, 17:37
Nisu tra¾ili da skine maicu veæ je na njemu pocepali a inaèe iz kluba choper je bio jedan ili dva èoveka, Èvaks nje u klubu a dvoica su iz kluba Dragons

Наш човек је САМ скинуо мајицу (на снимку 51. секунда). То је хијене само охрабрило.

SACO

Nisam gledao snimak, ne mogu da ga otvorim, a preneh kako mi isprièao uèesnik a on verovatno taj deo nije ni video jer je zapalio da be¾i èim se zakuvalo tako da se i jedini izvukao od batina ;)

ЯЭВОЛУТИОН

Okacis boje na ledja....ne shvativsi sta to znaci.....stavis grb na sebe i li zastavu i ne znas sta to znaci.....te dve stavri se brane....sramota je samo sto su balije dovatili matore ljude da biju.....
Da su trazili gace da skinu , i to bi uradili.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Sramota je ¹to su napali goste. Samo sa takvom majicom nije pametno ¹etati Bosnom i Hrvatskom.

@Zmaj: upoznat sam sa svetlim likom Oriæa - najveæi, krunski biser Haga je bilo njegovo oslobaðanje - tu je 100% ceo tribunal pao u vodu ¹to se mene tièe. I Hitlera bi oslobodili.
Kapiram i to za Sarajevo ¹to prièa¹ i sla¾em se - ne bih se tamo ¹etao tek tako. Ne znam ¹ta je ovom trebalo da nosi takvu majicu tamo.
Isto je svugde, samo negde ekstremnije. S tim ¹to kontam da pola njih boli kurac, pola njih je u fazonu da ne voli ove druge (gde god bili), ali samo par najekstremnijih kretena æe napraviti sranje... ali dovoljan je jedan takav da ti se usere u provod. Mene su tako u diskoteci spopali zbog Vo¹inog ¹ala i opet kontam - sam sam kriv, zna¹ da to mo¾e da izazove. Isto je sa svim tim obele¾jima - nosi¹ na sopstvenu odgovornost. Da ne prièam da najveæi vernici i najveæe patriote najmanje kenjaju o tome, ne nose velike krsteve, zastave i ostale stvari.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

freepartyman

Jos jedan razlog vise da ne nosis te glupe prsluke...Em dobijes batine em su ruzni. :D Onako kozni , ne idu uz sorc i papuce.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hattrick

Oni koji nose zvanicno grb, uz isti duze i oruzje kojim mogu da ga brane....
Ostalima ortaci/kolege sluze kao pomoc ukoliko dodje do frke. Navijaci ma kojih godina, ne bi dozvolili da im neko skida boje kolegi. Zbog cega su bajkeri iz grupe dozvolili ?

Hurricane

..koji bre bajkeri, ko da su bajkeri ne¹to pa da dopu¹taju ili ne..

povraæa mi se od te kategorije "bajker" u zadnje vreme, toliko da se ljutim kad me neko zbog toga ¹to sam motociklista nazove bajkerom jer ne zna..

i za ove na¹e bajkerske titule ispod nicka sam uffu davno govorio da menja u ne¹to drugo..

ko bre sve nosi prsluk danas, da vrisne¹ od smeha... èast izuzecima ali ih je veoma veoma malo..


edit: nose i svi brade danas pa nisu èetnici....

morao sam ovo zadnje nije ni jednom na ovoj strani niko pomenuo èetnike, pa da nas ne bije maler..



Hattrick

Pa jebem mu mater, ides negde sa nekom satro ekipom, kakva god bila, i onda neko izvuce nekoga iz te ekipe, nalupa ga zato ima, lupam, istu majicu kao i ti, i ti sad kao picka stojis, pobegnes, ili gledas u beton, a ne skaces da pruzis makar kakv otpor.
Sta znam, meni je to nepojmljivo. Ili se ne druzis onda sa takvim ljudima, ili ako je stvarno pitanje zivota ili smrti da branis svoje dostojanstvo, onda ne ides na takva mesta. A ako se vec ide, onda svi za jednog, jedan za sve. Za prsluke to je stvarno postala komedija vec odavno. A pogotovo nadrkani R-ovi i coperaski kozni prsluci sa prisivacima preko Alpinestarsova, koji idu zajedno kao piletu zlatni zubi.

Hohštapler

...ja uæu da osnujem "Irish Road Racing Fan Club".
Kontam da æu biti prvi fan klub ikada, a?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.