Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

juga

Ni¹ta to nije èudno, ta traka se za to i koristi, debela Al. folija sa jezivo jakim lepkom, inaèe je zovu'...'' hi speed tape''!!!

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Dukags

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/563575/Petorica-Cacana-pretucena-u-Sarajevu 
Obièno to tako biva prvo smeta majica ili prsluk, pa registarska tablica, pa... onda sve ode u q...

mali_zmaj

Vi svi iz Srbije kako sam primjetio na forumu trcite u Sarajevo... samo nastavite,ne zivite ovdje i ne kontate da je tamo pun moj vehabija i ekstremista koje ovdasnja vlast podrzava i stiti.... jasno vam je iz price o pocjepanim zapisnicima.... slobodno vi idite u Sarajevo,i otvarajte firme tamo..,ima masa dobrih ljudi tamo,ali i gomila srbomrzaca.. ne mrzim nikog,al tesko cemo moci ikad zivjeti zajedno... Banja Luku zaobilazite,jebiga nije interesantna kao Rajvosa ali vas izbor vasa stvar ,pa kad dobijete po picici nemojte jaukat!!!  da me pogresno ne shvatite ba!!
jin-jang

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen



monsterbnt

Pa u moskvi ce uvek tako da prodju...
Smrt SVIMA!!!!

PECA BMW

STA JE OVO ?   da li ovo znaci pocetak necega , nije li ovo neki novi Maksimir ?

Petorica Èaèana pretuèena u Sarajevu

Motociklista Neboj¹a (61), jedan od èlanova Moto kluba "Èoper", rekao je da su im napadaèi psovali "èetnièki majku" i pretili da æe ih poklati.
On je isprièao novinarima da su èaèanski motociklisti do¹li da posete Sarajevo, da su prethodno parkirali motore, pro¹etali do Veène vatre u centru Sarajeva i u povratku ih je kod d¾amije napao visok plav mu¹karac, sa bradom.
Prema njegovim reèima, napadaè je pri¹ao jednom od motociklista koji je na sebi imao prsluk, ispod kojeg je virila majica sa srpskim grbom (dvoglavi orao) i psovao mu "èetnièku majku".
Neboj¹a, èije puni identitet nije saop¹ten iz bezbednosnih razloga, rekao da je su se napadaèu prvo pridru¾ila jo¹ èetvorica nepoznatih lica, koji su uz psovku pretili motoristima da æe ih poklati, te da neæe uspeti da izaðu iz Sarajeva.
On je naveo da je motociklista skinuo majicu koju su èetvorica nepoznatih mu¹karaca iscepala, nakon èega im se pridru¾ilo vi¹e od 20 ljudi koji su poèeli da tuku Èaèane.
Neboj¹a je rekao da motociklisti nisu znali gde da be¾e, te da je on u¹ao u jednu prodavnicu i zatra¾io pomoæ, meðutim, bio je izbaèen iz nje. Na mesto napada prvo su do¹la èetiri policajca, zatim jo¹ dva, koji su poèeli da pi¹u ¹ta se dogodilo, isprièao je on.


"POLICIJI REÈENO DA NAS IZVEDU IZ SARAJEVA I POCEPAJU ZAPISNIK"

Èuo je da razgovaraju preko motorole sa nekim ko je rekao policajcima da motocikliste izvedu iz Sarajeva, a da zatim pocepaju zapisnik i da ne pi¹u prijave
. Neboj¹a je rekao da je od jednog prolaznika èuo da je kompletno mesto napada pokriveno kamerama.
Prema njegovim reèima, motociklisti su, nakon ¹to su smestili u bolnicu svog najte¾e povreðenog kolegu, do¹li u Stanicu policije Pale, da daju izjavu o svemu ¹to im se dogodilo.
"Najte¾e povreðenom motociklisti slomljeni su zub i nos, bio je sav u krvi, nismo mogli da mu zaustavimo krvarenje. Èak ni lekari iz Hitne pomoæi nisu u tom uspeli, jer je reè o èoveku koji ima dijabetes i visok pritisak", dodao je Neboj¹a. [/i


http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/563575/Petorica-Cacana-pretucena-u-Sarajevu
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hurricane

..opet èetnici  [zvizdi]

BOKYBOY

Citat: hurricane poslato 31 Maj, 2015, 01:35
..opet èetnici  [zvizdi]


...sad ce i partizani iz sume...

Hurricane

..a koji su na¹i?

balcan girl

nemam pojma ja kad sam bila u sarajevu super sam se provela i svud sam isla sa bojama na ledjima i jela na bas èarsiji i isla na izvor reke bosne i svud redom i svi su bili fini prema meni...èak su mi na bas èarsiji kad sam kupovala fildzan i soljice gazda musliman me pitao kako se zovem i odakle sam i spustio cenu za iste, i kad sam jela na bas èarsiji muslimanka me je isto pitala kako se zovem i odakle sam i bila jako ljubazna i posedela sa nama i proæaskala...biæe da se nesto promenilo tamo zadnjih dve godine jbg..
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

#13673
Ima¹ par posto ekstremista koji ti se useru u ¾ivot. Uz to je pitanje stava dru¹tva (i dr¾ave) po tom pitanju. Kod nas isto ¹tite te huligane, (kao da) rade za dr¾avu. Isto i tamo izgleda.


Èitam sad vest: nosio èovek majicu s dvoglavim orlom. Ko zna ¹ta su pre¾ivele Sarajlije u prethodnom ratu od tih orlova, ne bi takvu majicu ¹etao gradom.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

farbach

Bitno je da ti iznivelises. Jeste da tamo ima huligana, ali nasi su gori.
Kada je 6 turkisa dobilo batine u Srbiji?
Ako nije, nema nivelacije i tacka.
Ovde se radio lincu. Stoka koja je gazila te ljude se i ne poznaje medjusobno.
A sada ubaci koju pametnu o visevekovnom srpskom fasizmu, koji je uzrok ovakvih pojava.

Slaninar

Ne znam za vi¹e vekova, ali znam da su bili pod opsadom par godina.

Ovde u Novom Sadu su kamenovali hrvatske autobuse kad je bilo rukometno prvenstvo. Na primer. Probaj u hrvatskom dresu pro¹etati BG-om ili NS-om, ali kad nije praznik, pa beograðani i novosaðani ne odu svi kuæama. Dovoljno je da naiðe¹ na par budala, makar veæina ne bila spremna na to. Kod nas su inaèe linèovali, ali bukvalno, onog Francuza pre koju godinu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

farbach

Bili su pod opsadom dobrovoljno. Alija je potpisao pa ponistio dogovor o primirju na pritisak Amerikanaca. Montranje islamske drzave i spajanje zelene transverzale u Evropi kosta. Sta su bivsi Srbi mislili, da ce ih pustiti da se seire po Bosni. Bio je rat  i jaci tlaci. A ekipa koja ne zna sta je , pa tvrde da su bili Bogumili, sto je nemoguce, jer Bogumili su verska odrednica a ne etnicka. Pa su bili muslimani, sto im je tito izmislio, a sto ne postoji nigde vise na planeti. Imas turcina koji je musliman, a ne postoji musliman koji je musliman. Poslednje sto su se setili je da su Bosnajci, sto je geografska odrednica, pa kao sto ne postoji sumadijski narod, tako ne postoji ni bosnajcki. A nisu se ni to setili sami, nego su im izmislili Austrijanci u 19. veku. Pre toga nije postojao taj pojam, osim kao geografski. Poznavajuci ih dobro i znajuci u kom pravcu iode globalni ringispil, uskoro ce izaci iz mode da se bude musliman u Evropi, da ne kazem neku tezu rec. Pa ce se obrezana ekipa brzo setiti svojih hriscanskih korena.

Boban_m

Sad svi iz regiona treba svakom srbinu na kog naidju da potpuno legitimno izlome zube i nos, jer kao nacija vucemo bukagije zbog lincovanja francuza. Tu nije bila rijec o "par posto huligana".

Nema tolerancije ni opravdanja za bilo cije huliganstvo. Od razumijevanja i nalazenja opravdanja za sve lose sto nam se desava mi se...  [povracanje]

juga

Citat: Slaninar poslato 31 Maj, 2015, 09:30
Ima¹ par posto ekstremista koji ti se useru u ¾ivot. Uz to je pitanje stava dru¹tva (i dr¾ave) po tom pitanju. Kod nas isto ¹tite te huligane, (kao da) rade za dr¾avu. Isto i tamo izgleda.


Èitam sad vest: nosio èovek majicu s dvoglavim orlom. Ko zna ¹ta su pre¾ivele Sarajlije u prethodnom ratu od tih orlova, ne bi takvu majicu ¹etao gradom.
A mo¾da se ti nisu ni rodili! Nego koliko si video ljudi da nosi majcu sa amerièkom i engleskom zastavom pa ne piju batine( a bombardovali nas...), jednostavno, mlade uèe da mrze, kao i u Hrvatskoj, a ja moje dete ne. Mo¾da je to moja gre¹ka a mo¾da i nije!