Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Maj, 2015, 21:20
Citat: Ivicat poslato 24 Maj, 2015, 20:58
da...

http://www.srbijuvolimo.rs/moja-srbija/duhovnost/item/4112-odbrana-manastira-ostrog-i-herojsko-podvig-slavnog-baje-stani%C5%A1i%C4%87a.html
jesi ti nekad bio na Ostrogu.......Manastir je napravljen na nepristupacnoj steni i jako je lako braniti ga....ali zasto bi neko napadao manastir....
Osim ako se u manastiru nisu skrivali cetnici.....onda nije odbrana Ostroga, vec cetnicke komande koja se skrivala u ostrogu.....i medju toliko njih se nadjose cetri junaka koji se nisu predali vec poginuli kao heroji.....aj sad da se ne zajebavamo.....U pitanju su crnogorski cetnici i crnogorski partizani koji su se svi znali....iz kog su plemana i sta i kako....Da nije malo autor testa okitio pricu.....oni branili sveti Ostrog....od koga....inace su partizani bili poznati kao rusioci crkava po celom balkanu.....
Ne mogu se ovakvim pricama rehaibilitovati oni koji su saradjivali sa nemcima i italijanima za vreme rata.....ne moze jedna odluka suda da sudjenje od pre sedamdeset godina nije bilo posteno da rehabilituje bilo koga.....
Ba¹ sam se pitao ko je taj ¹to je sve to video i zabele¾io objektivno... Proklet prostor, uvek brat na brata, sin na oca, kom¹ija na kom¹iju(zbog ¾ene i kuæe naravno), govna svuda, pravde nigde... Balkan...

mali_zmaj

Upravo to govorim citavo vrijeme.... ne zna se ko koga ,kada i zasto.... ali svakako greota sto se jugoslavija raspala,i sto smo popustili pod pritiscima i pukli kao kurton..... sve smo imali,ali smo imali i duhove proslosti koji su nam visili iznad glava stalno.... i kako dodjosmo tako i odosmo..... sad smo svjetski otirac,labaratorija za drugorazedne politicare,svjetska kanta za pranje para...
jin-jang

Lazic

#13622
Sad smo kurac na biciklu... Mada i to je super posao...

edit:
ako je ¾enski bicikl u pitanju...;D

Ivan1979


Ivicat

http://bktvnews.com/najlepsi-zamak-u-francuskoj-krije-ovu-tapiseriju-posvecenu-kosovskom-boju-staru-500-godina-foto

CitatPitao sam kustosa za¹to je francuska kraljevska kuæa naruèila basnoslovno skupu tapiseriju sa srpskim motivom, a on je odgovorio da se na Kosovu odigrala najva¾nija bitka u srednjem veku u Evropi.

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mrle

Citat: mrle poslato 19 Maj, 2015, 16:30
e da ste me poslu¹ali kada sam rekao da napravimo moto cigan malu...

http://mondo.rs/a796103/Info/Drustvo/Vesic-najavio-stanove-za-stanovnike-nehigijenskih-naselja.html


sada bismo imali svoju zgradu.
Citat: mrle poslato 19 Maj, 2015, 16:34
za one koji se ne seæaju...
davne 2011te

"Moja ideja je sledeæa:

Ja æu da se izjasnim kao rom, ciganin. Onda æu da negde u blokovima, najverovatnije iza bloka 45 na nièijoj zemlji da podignem straæaru (mogao bih i kod belvila, ali bi sigurno sevali no¾evi zbog teritorije). Nemam ni¹ta na svoje ime, tako da bih to prijavio kao jedino mesto stanovanja. Predlo¾io bih isto i vama, pa da napravimo neku romsku komunu. Leti bi se super zezali, pravili kotliæe, kampovali u improvizovanim kuæicama, zajebavali se oko motora, divota.

Ali, nije glavna fora u tome. Glavna fora je da kada doðu da nas ru¹e, moraju da nam daju neke stanove (tako ka¾u ovi iz Evrope) ili nema kredita  MMF-a. Tako da sam zakljuèio da je ovo najjednostavniji naèin da doðem do stana, pa bio on u Borèi ili Barajevu, meni je sve jedno.

Ako neko ima jednostavniju ¹emu da doðe sa malo para do stana, neka ka¾e, pa da na vreme odustanem od ideje.
Ovako, hajdemo svi koji nemamo ni jednu nekretninu na svoje ime (mogu i oni koji imaju)da uradimo ovo i isteramo do kraja.

Ako uspe, svi æemo ¾iveti u istoj zgradi, imati veliku gara¾u , i opet kotliæi, u¾ivancija, dru¾enje..."

http://mondo.rs/a798162/Info/Drustvo/Romske-porodice-se-uselile-u-nove-stanove-u-Orlovskom-naselju.html

ЯЭВОЛУТИОН

@Mrle
Sad ne mozes samo da se izjasnis kao cigan, vec mora da te atestiraju ciganjske vodje....da se vidi ko su ti pretci....nema vise mucke...
Ali ako se izjasnimo kao Irci Pravoslavci (ortodox celts) i skupi nas se par desetina hiljada, mozemo da ih jebemo ko sansku kozu....em smo evropska manjina, em ugrozeni, a ako nam ispituju dnk, sigurica ce naci keltske krvi , bar u promilima....a i mi kad prdnemo, bas se tako osecamo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

ok, moramo ne¹to manjinski da smislimo.
ubi nas veæina

balcan girl

a jbg hteli smo demokratiju zato  veæina budala zajebava nas manjinu pametnih :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Ubodoste ga svo troje... :-* :-* :-*

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man



monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

ЯЭВОЛУТИОН

riba ima muda....moj naklon
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

*zeka*

Riba ima smisla da pise dobre price iz svoje udobne fotelje ;)

mkt


monsterbnt

Preneseno iz Guardian-a. Zar zaista mislite da jos postoji u blicu neko ko bi tako nesto napisao pa makar i iz glave.....
Smrt SVIMA!!!!