Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 20 Maj, 2015, 00:01
A birokrate kao moj debeli ¹ef samo razglabaju oko zakona i "po¹tovanja" istih...

Juèe mi ba¹ kenjao ¹ef, povodom ovog, znam èoveka:

http://rs.n1info.com/a61778/Vesti/Porodica-legalno-kupila-stan-sada-mora-da-ga-deli.html


Skupilo se dosta dru¹tva, napravili frku kad je trebalo da bude iseljenje. I ovaj kenja: "ne mo¾e se na silu, na takav naèin menjati zakon. Mora¹ da uèestvuje¹, ima institucija. ©to se ne bavi¹ politikom da ne¹to promeni¹? Ljudi ni ne glasaju..."    [povracanje]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin


http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/560150/SVEDOCENJE-FRANCUZA-Davio-sam-ga-i-tukao-dok-ga-nisam--ubio

Ba¹ me zanima da li æe osuditi francuza (stranog dr¾avljanina) za samoodbranu tj. ubistvo, kao ¹to osude na¹e ljude.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: Slaninar poslato 20 Maj, 2015, 08:10
Citat: Laziæ poslato 20 Maj, 2015, 00:01
A birokrate kao moj debeli ¹ef samo razglabaju oko zakona i "po¹tovanja" istih...

Juèe mi ba¹ kenjao ¹ef, povodom ovog, znam èoveka:

http://rs.n1info.com/a61778/Vesti/Porodica-legalno-kupila-stan-sada-mora-da-ga-deli.html


Skupilo se dosta dru¹tva, napravili frku kad je trebalo da bude iseljenje. I ovaj kenja: "ne mo¾e se na silu, na takav naèin menjati zakon. Mora¹ da uèestvuje¹, ima institucija. ©to se ne bavi¹ politikom da ne¹to promeni¹? Ljudi ni ne glasaju..."    [povracanje]

Ako ja dobro razumem ovi ljudi i jesu po¹tovali ZAKON, samo ¹to ZAKON ne po¹tuje njih.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

penzos

Zakon? Hmmmm, pa zavisi kako ga ko tumaèi. To je svakodnevno, jbg. Evo i ovog primera. http://www.politika.rs/rubrike/Drustvo/Oficiru-bivse-JNA-stigla-optuznica-posle-20-godina.sr.html
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Slaninar

Citat: mareskin poslato 20 Maj, 2015, 08:46
Ako ja dobro razumem ovi ljudi i jesu po¹tovali ZAKON, samo ¹to ZAKON ne po¹tuje njih.

To da, ali pred iseljenje. Da se skupe ljudi i da ne daju nikom da ih iseli - mr¹!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion


Lazic

Citat: Slaninar poslato 20 Maj, 2015, 08:10
Citat: Laziæ poslato 20 Maj, 2015, 00:01
A birokrate kao moj debeli ¹ef samo razglabaju oko zakona i "po¹tovanja" istih...

Juèe mi ba¹ kenjao ¹ef, povodom ovog, znam èoveka:

http://rs.n1info.com/a61778/Vesti/Porodica-legalno-kupila-stan-sada-mora-da-ga-deli.html


Skupilo se dosta dru¹tva, napravili frku kad je trebalo da bude iseljenje. I ovaj kenja: "ne mo¾e se na silu, na takav naèin menjati zakon. Mora¹ da uèestvuje¹, ima institucija. ©to se ne bavi¹ politikom da ne¹to promeni¹? Ljudi ni ne glasaju..."    [povracanje]
E ovo je odlièan primer debilne i retardirane birokratije... Mrzi ih da se cimaju da jure lopova po Amerikama, mrzi ih da kompenzuju investitora, pa da jure lopova, ali na¹li su rupu u zakonu da se izvuku kao tarana iz lonca i da naprave jo¹ veæe sranje tako ¹to æe da naprave scenu kao iz tesne ko¾e... Ili je to ba¹ neki birokrata kao moj ¹ef namerno hteo... Iz èiste sprdnje...

Odo' ja na Taru da lomim klepetalo...

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 21 Maj, 2015, 01:22
E ovo je odlièan primer debilne i retardirane birokratije... Mrzi ih da se cimaju da jure lopova po Amerikama, mrzi ih da kompenzuju investitora, pa da jure lopova, ali na¹li su rupu u zakonu da se izvuku kao tarana iz lonca i da naprave jo¹ veæe sranje tako ¹to æe da naprave scenu kao iz tesne ko¾e... Ili je to ba¹ neki birokrata kao moj ¹ef namerno hteo... Iz èiste sprdnje...

Odo' ja na Taru da lomim klepetalo...

Jo¹ je bolje cinièno saop¹tenje suda. Kao, nismo promenili odluku o iseljenju zbog pritiska javnosti (i fizièki ljudi koji su se skupili), veæ je to bila gre¹ka u kucanju, umesto "uvoðenje u posed", gre¹kom su napisali "iseljenje" ?!??!  Jeste, a ja sam mala wewewica. Mjaau.    [samoubistvo]

Ipak, morali su predati kljuèeve (primerak kljuèeva, kopiju) stana tom dr¾aocu. Po zaknou, koliko se razumem, on bi trebalo da mo¾e da ih izbaci iz stana kad hoæe, jer je pravo dr¾avine jaèe od vlasni¹tva, kad je upotreba stvari u pitanju. D¾aba ti ¹to si vlasnik (i plaæa¹ kredit, koji glasi na tebe).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

CBRR1

Citat: Slaninar poslato 21 Maj, 2015, 08:32
Citat: Laziæ poslato 21 Maj, 2015, 01:22
E ovo je odlièan primer debilne i retardirane birokratije... Mrzi ih da se cimaju da jure lopova po Amerikama, mrzi ih da kompenzuju investitora, pa da jure lopova, ali na¹li su rupu u zakonu da se izvuku kao tarana iz lonca i da naprave jo¹ veæe sranje tako ¹to æe da naprave scenu kao iz tesne ko¾e... Ili je to ba¹ neki birokrata kao moj ¹ef namerno hteo... Iz èiste sprdnje...

Odo' ja na Taru da lomim klepetalo...

Jo¹ je bolje cinièno saop¹tenje suda. Kao, nismo promenili odluku o iseljenju zbog pritiska javnosti (i fizièki ljudi koji su se skupili), veæ je to bila gre¹ka u kucanju, umesto "uvoðenje u posed", gre¹kom su napisali "iseljenje" ?!??!  Jeste, a ja sam mala wewewica. Mjaau.    [samoubistvo]

Ipak, morali su predati kljuèeve (primerak kljuèeva, kopiju) stana tom dr¾aocu. Po zaknou, koliko se razumem, on bi trebalo da mo¾e da ih izbaci iz stana kad hoæe, jer je pravo dr¾avine jaèe od vlasni¹tva, kad je upotreba stvari u pitanju. D¾aba ti ¹to si vlasnik (i plaæa¹ kredit, koji glasi na tebe).





..od kada jbte veverice mjaucu...?

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Boga mi, hoæe i da zalaju... ;D

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


Dukags


stanebane


mrle


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !