Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.


Lazic


MIGE

Citat: Laziæ poslato 18 Maj, 2015, 21:38
http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/560101/KARAMBOL-KOD-SAJMA-Probio-zastitnu-ogradu-i-zakucao-se-u-autobus

Koliko je ovaj vozio, 200...? :o
ma ne mora da znaci,mozda je u njegovu traku usao neko od retardiranih vozaca iz srednje jer se plase busa pa vole malo da pobegnu u brzu traku...koliko sam ih samo puta izbegao...a cesto se tu desava da neka raspala fuksa,utrci u skroz levu traku bez gledanja u retrovizor jer je ,zamisli,ona ipak dala migavac i time stekla pravo da mi udje u putanju...debili   [neslusam] [neslusam]

TEEfqd

Citat: MIGE poslato 18 Maj, 2015, 21:52
Citat: Laziæ poslato 18 Maj, 2015, 21:38
http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/560101/KARAMBOL-KOD-SAJMA-Probio-zastitnu-ogradu-i-zakucao-se-u-autobus

Koliko je ovaj vozio, 200...? :o
ma ne mora da znaci,mozda je u njegovu traku usao neko od retardiranih vozaca iz srednje jer se plase busa pa vole malo da pobegnu u brzu traku...koliko sam ih samo puta izbegao...a cesto se tu desava da neka raspala fuksa,utrci u skroz levu traku bez gledanja u retrovizor jer je ,zamisli,ona ipak dala migavac i time stekla pravo da mi udje u putanju...debili   [neslusam] [neslusam]
Prosle godine dok sam vozio neko smece od 125cc mi je uleteo tako kombi u levu traku, sirena mi se ne cuje a nemam gas da ga preteknem jednom rukom naslonjen na kombi druga na volanu.... imao sam oko 10 cm lufta sa leve strane da ne udarim u trotoar i ogradu. I posle neko da mi kaze da je manja kubikaza i snaga motora bolja

Lazic

Protoèni lonac
Sirena sa kompresorom
Xenon


Samo zveraju gde sam i razmièu se...




Slaninar

Citat: Laziæ poslato 18 Maj, 2015, 09:51

Taèno sve treba diæi u vazduh...

Kapiram. Zakon, pravda, moral - sve veæi raskorak, a i sve u tri lepe.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

e da ste me poslu¹ali kada sam rekao da napravimo moto cigan malu...

http://mondo.rs/a796103/Info/Drustvo/Vesic-najavio-stanove-za-stanovnike-nehigijenskih-naselja.html


sada bismo imali svoju zgradu.

mrle

za one koji se ne seæaju...
davne 2011te

"Moja ideja je sledeæa:

Ja æu da se izjasnim kao rom, ciganin. Onda æu da negde u blokovima, najverovatnije iza bloka 45 na nièijoj zemlji da podignem straæaru (mogao bih i kod belvila, ali bi sigurno sevali no¾evi zbog teritorije). Nemam ni¹ta na svoje ime, tako da bih to prijavio kao jedino mesto stanovanja. Predlo¾io bih isto i vama, pa da napravimo neku romsku komunu. Leti bi se super zezali, pravili kotliæe, kampovali u improvizovanim kuæicama, zajebavali se oko motora, divota.

Ali, nije glavna fora u tome. Glavna fora je da kada doðu da nas ru¹e, moraju da nam daju neke stanove (tako ka¾u ovi iz Evrope) ili nema kredita  MMF-a. Tako da sam zakljuèio da je ovo najjednostavniji naèin da doðem do stana, pa bio on u Borèi ili Barajevu, meni je sve jedno.

Ako neko ima jednostavniju ¹emu da doðe sa malo para do stana, neka ka¾e, pa da na vreme odustanem od ideje.
Ovako, hajdemo svi koji nemamo ni jednu nekretninu na svoje ime (mogu i oni koji imaju)da uradimo ovo i isteramo do kraja.

Ako uspe, svi æemo ¾iveti u istoj zgradi, imati veliku gara¾u , i opet kotliæi, u¾ivancija, dru¾enje..."

BOKYBOY

Citat: mrle poslato 19 Maj, 2015, 16:30
e da ste me poslu¹ali kada sam rekao da napravimo moto cigan malu...

http://mondo.rs/a796103/Info/Drustvo/Vesic-najavio-stanove-za-stanovnike-nehigijenskih-naselja.html
sada bismo imali svoju zgradu.

...i mogli bi da prckamo maloletne cigancice bez da odgovaramo... [rofl]

Hurricane

Citat: BOKYBOY poslato 19 Maj, 2015, 17:02
Citat: mrle poslato 19 Maj, 2015, 16:30
e da ste me poslu¹ali kada sam rekao da napravimo moto cigan malu...

http://mondo.rs/a796103/Info/Drustvo/Vesic-najavio-stanove-za-stanovnike-nehigijenskih-naselja.html
sada bismo imali svoju zgradu.

...i mogli bi da prckamo maloletne cigancice bez da odgovaramo... [rofl]

Bravo  [clapp] [clapp] [clapp]

MIGE

Citat: BOKYBOY poslato 19 Maj, 2015, 17:02
Citat: mrle poslato 19 Maj, 2015, 16:30
e da ste me poslu¹ali kada sam rekao da napravimo moto cigan malu...

http://mondo.rs/a796103/Info/Drustvo/Vesic-najavio-stanove-za-stanovnike-nehigijenskih-naselja.html
sada bismo imali svoju zgradu.

...i mogli bi da prckamo maloletne cigancice bez da odgovaramo... [rofl]
vid ga ovaj nas boky...samo bi da umoci   [dobarpost] [rofl] [thumb_up] [klanjam_se]

DraganPavlicevic

Bokiboj,ako ona tvoja vidi ovaj tekst,naj... si.A mo¾e da ti se desi da ostane¹ i bez motora, sa sve opremom.To je normalan sled dogaðaja kada se deli braèna tekovina.Kad je reè o ciganèicama-ideja ti i nije tako lo¹a.

BOKYBOY

...gde su mladi,tu je i sala... [rofl] [rofl] [rofl]

p.s.BokyBoy nije ozenjen...nema deobe...hehehehhe... ;)
p.p.s....a ni maloletnih cigancica nema... :P

bucko

Mrle pa UFF te poslusao izgleda jedini,vidis da je poceo da budzi nesto uz nasip

eclipse4

izvinjavam se sto moram ovako,ako nije u redu nek Uff obrise



Amerièki nauènik Vejn Medsen, jedan od najobave¹tenijih istra¾ivaèa na svetu i autor studije „Genocid i tajne operacije u Africi“ u intervjuu za Geopolitiku pre dva meseca je predvideo situaciju koja se danas de¹ava u Makedoniji.

Interviju prenosimo u celosti.

Analiza Vejna Medsena, objavljena na engleskom sajtu Fonda strate¹ke kulture pod naslovom „Da li je Vojvodina nova instant-dr¾ava na Balkanu?“ zapanjujuæe precizno je opisala planove „Evropske unije i NATO-a, da srpska pokrajina Vojvodina postane sledeæa instant-dr¾ava na Balkanu, èime bi se pridru¾ila Kosovu i Metohiji, koje su EU i NATO prethodno oteli od Srbije i pretvorili u etnièku albansku dr¾avu pod upravom teroristièke OVK“. „Ako je suditi po nedavnim komentarima biv¹eg pomoænika genseka NATO-a ʼza javnu diplomatijuʼ i novoizabranog predsednika Hrvatske Kolinde Grabar-Kitaroviæ“, smatra Medsen, „Hrvatska æe uskoro poslu¾iti kao odskoèna daska za planove NATO-a da Vojvodinu otme od Srbije i proglasi multietnièkom i multijezièkom nezavisnom ʼdomovinomʼ Maðara, Roma, Slovaka, Hrvata, Rumuna – i novoprido¹lih albanskih izbeglica koje EU dovozi autobusima iz svih ju¾nih delova nekada¹nje Jugoslavije“.

Vejn Medsen jedan je od najobave¹tenijih istra¾ivaèa-obave¹tajaca na svetu. Njegovi tekstovi, izve¹taji i studije, kakve su „Genocid i tajne operacije u Africi“, „Zvezda i maè“, studija o vezama amerièkog potpredsednika Èejnija sa Halibartonom i plaæenicima na Balkanu, nezaobilazna su literatura za one koji ¾ele da saznaju istinu o genocidalnoj, totalitarnoj strukturi, organizaciji i prirodi poretka koji nas je okru¾io sa svih strana.

Medsen je prvi „zvi¾daè“ u Agenciji za nacionalnu bezbednost SAD (NSA), jedan od vodeæih nauènika u oblasti kompjuterske sigurnosti, elektronske privatnosti, specijalista za bezbednost kompjuterskih programa, izvanredan poznavalac „fols fleg“ operacija, upotrebe i razvoja biotehnolo¹kog oru¾ja, sistema za nadzor i kontrolu, genocidalne depopulacione agende koja se kontinuirano i medijski nevidljivo od strane obave¹tajnih slu¾bi Zapada, pre svega CIA, organizovano sprovodi na prostoru Afrike i sve beskrupuloznije i pogubnije nameæe èitavom svetu.

Planovi globalista za otimanje Vojvodine od Srbije realizuju se, po Va¹im uvidima, demografskim in¾enjeringom koji se u Srbiji i njenoj severnoj pokrajni zaista neometano odvija zahvaljujuæi zakonima o azilantima i ugovorima o readmisiji koje je Srbija potpisala sa EU, koji su dali odre¹ene ruke EU da u Srbiju doseljava koga god ¾eli pod uslovom da u EU stigne preko teritorije Srbije, i to pod klauzulom tajnosti kao i da ih upisuje u matiène knjige roðenih u Srbiji, uz izjavu dva svedoka.

– Ono ¹to se trenutno odigrava pred nama je poku¹aj da se preuzme Pokrajina Vojvodina i oèigledno je da se u tom cilju sprovodi in¾enjering populacije. Na izdavanje srpskih paso¹a Albancima sa KiM i drugim delovima biv¹e Jugoslavije nadovezuje se nestanak stotina hiljada srpskih paso¹a. Oni dospevaju u ruke albanskih izbeglica koji dolaze sa juga. Imam kolege koji veoma pa¾ljivo prate situaciju u Srbiji i trenutno se ne zna sudbina na stotine hiljada srpskih paso¹a. To je naravno razlog za brigu, jer ako su ovi paso¹i dati Albancima ili Romima, onda bi oni mogli da tvrde da imaju dugu istoriju na teritoriji Vojvodine i mogli bi zahtevati za sebe neka prava koja im ne pripadaju. Prema tome, na delu je veoma cinièan poku¹aj repopulacije Vojvodine, koja trenutno ima veoma jasnu veæinu srpskog stanovni¹tva, preko ¹ezdeset procenata. Maðari su drugi po brojnosti, sa oko ¹esnaest procenata. Sada se od strane Orbanove vlade govori o Velikoj Maðarskoj, zatim tu je i rumunski predsednik koji je zapravo Nemac, i koji dolazi iz maðarskog dela Rumunije u Transilvaniji, koji takoðe di¾e buku oko za¹tite prava etnièkih Rumuna. U sredi¹tu ovakvih dogaðaja su po pravilu kreatori problema kakav je D¾ord¾ Soro¹, koji uvek koristi ovakve situacije. Pokazatelji da je Vojvodina sledeæa meta saveza neokonzervativaca i Soro¹a su veoma precizni. Evropska unija Albance sa Kosova, Makedonije i Crne Gore prevozi u Vojvodinu. Mnogi Albanci, koji napu¹taju Kosovo (s namerom da se upute u zemlje EU, npr.) dobijaju instrukcije da se raziðu po Pokrajini i prijave stalno boravi¹te. Na poslednjem popisu stanovni¹tva u Vojvodini bilo je 3.360 muslimana. Masovni priliv muslimanskih Albanaca iz drugih delova biv¹e Jugoslavije jasan je signal da EU skuplja pruæe za potpalu po¾ara, kao na Kosmetu.

Sve soro¹evske i neokonzervativne predatorske organizacije punom parom rade u Vojvodini, od Fonda za otvoreno dru¹tvo do Nacionalne zadu¾bine za demokratiju. Predsedavajuæi pokrajinske vlade Bojan Pajtiæ teèno govori engleski i maðarski i prisan je sa nevladinièkim operativcima u Pokrajini, koje finansiraju Soro¹ ili CIA. Oni pak blisko saraðuju sa ¹eficom amerièke diplomatije za Evropu Viktorijom Nuland – koja je u Hrvatskoj obezbedila pobedu Grabar-Kitaroviæ, a u Vojvodini poma¾e organizaciju separatista uz pomoæ novopristiglih profesionalnih provokatora iz Rumunije, Maðarske, Albanije i romske populacije.

Nuland i njeni neokonzervativci za Vojvodinu planiraju etnièko èi¹æenje Srba i stvaranje novog predatorskog raja za zapadne naftne i gasne kompanije, koje su bacile oko na nalazi¹ta u Banatu.

Nakon ¹to je Kosovo i Metohija odseèeno od Srbije kako bi se napravio transbalkanski cevovod, a SAD dobile trajnu bazu na Balkanu – kamp „Bondstil“ – nezavisna Vojvodina bi obezbedila NATO-u izvor nafte i gasa u Banatu, kao i plodnu podunavsku ravnicu za proizvodnju genetièki modifikovane hrane. Zapadni vojno-industrijski kompleks o Vojvodini razmi¹lja kao o jo¹ jednoj Ukrajini: teritoriji za „Monsantovu“ agroeksploataciju i vaðenje nafte i gasa iz ¹kriljaca.

U Beogradu je 3-5. novembra pro¹le godine odr¾an sastanak evropskog ogranka Trilateralne komisije. Videli smo ubrzanje dogaðaja od tada. Da li imate neke insajderske informacije o ovoj konferenciji? Da li je na njoj odluèeno da se krene u operaciju sloma Srbije?

– Oèigledno je sastanak Trilateralne komisije, jedne od super-tajnih organizacija poput Bilderberg grupe, bogatih ljudi koji se svake godine sastaju u Davosu u ©vajcarskoj, bio veoma operativan. Zastra¹ujuæe je ¹to biv¹i britanski premijer Toni Bler sada savetuje srpsku Vladu i beogradskog gradonaèelnika. Pritom, on to ne radi besplatno! On veoma skupo naplaæuje svoje usluge za ono ¹to se predstavlja kao lobiranje kako bi se Srbiji olak¹ao put za ulazak u Evropsku uniju. To ima veliku cenu. Ne samo u smislu da æe time novèanik gospodina Blera postati znatno deblji, veæ takoðe i u mno¹tvu sporazuma koje æe Srbija morati da potpi¹e, kojima æe u su¹tini u potpunosti izgubiti suverenitet.

Postavljanje Blera za savetnika premijera Srbije je zaista bizaran i orvelijanski èin. Da li vidite ovaj skandalozan potez Svetske vlade kao vrstu specijalnog rata protiv srpskog naroda?

– Da, svakako. Vidimo da trenutno postoji slièna situacija u Makedoniji. Zemlje NATO-a i globalisti su veoma upla¹eni od ideje da bi „Ju¾ni tok“ iz Rusije, umesto da ide kroz Bugarsku, mogao da ide od Rusije, preko Turske, Grèke pod novom vladom Sirize, kroz Makedoniju, Srbiju i preko Vojvodine do Maðarske, Èe¹ke, Nemaèke, Francuske i Italije. Namera NATO-a i meðunarodne grupe biznismena je da spreèe da se to dogodi. Zbog toga vidimo Tonija Blera u Beogradu, vidimo poku¹aj svrgavanja vlade Nikole Gruevskog u Makedoniji, slièan puèu u Ukrajini – ume¹an je i tamo¹nji amerièki ambasador koji poku¹ava da nedemokratski smeni Gruevskog, ba¹ kao ¹to se dogodilo sa ambasadorom u Kijevu. Viktorija Nuland, pomoænik dr¾avnog sekretara za Evropu, veoma je ume¹ana u ovaj poku¹aj puèa u Makedoniji. Dakle, ne samo da se stvari odvijaju u Srbiji, ukljuèujuæi i Vojvodinu od koje globalisti nameravaju da postane Kosovo broj dva, veæ i takoðe u okolnim zemljama. To ukljuèuje i Hrvatsku, gde je takoðe na nedavnim izborima po modelu tradicionalne D¾ord¾ Soro¹evske pobede – „za ¾ilet“ – na vlast do¹la Kolinda Grabar-Kitaroviæ, hrvatski ambasador u Va¹ingtonu i glavni pomoænik za propagandu neokonzervativnog Generalnog sekretara NATO-a, Andersa Fog Rasmusena, biv¹eg danskog premijera. I, naravno, ona je odmah digla larmu o za¹titi prava Hrvata u Vojvodini. Ona igra igru u kojoj poku¹ava da potpali jo¹ jednu pobunu na Balkanu.

Kako razumete izjavu amerièkog dr¾avnog sekretara D¾ona Kerija da je Srbija na liniji vatre u odnosima izmeðu Va¹ingtona i Moskve? Da li Vi ovu izjavu vidite kao pretnju? Keri koristi strogo vojne termine, èak iako mu je postavljeno pitanje strogo o civilnim stvarima?

– Da, D¾on Keri govori o linijama fronta u ratu izmeðu NATO-a i Rusije i njenih saveznika. On je su¹tinski objasnio ¹ta je linija vatre. Ona se ¹iri od Gruzije, preko samoprogla¹ene republike Ju¾ne Osetije i Abhazije, kroz Ukrajinu, Donbaski region, Krim, Transnistriju, Moldaviju i takoðe Grèku, Makedoniju, Srbiju. D¾on Keri mo¾da sebe naziva demokratom, no on je oduvek bio èlan „elite“, on je èlan „Lobanje i Kosti“ (Skull and Bones) sa Jejl univerziteta, veoma tajne organizacije èiji je D¾ord¾ V. Bu¹ takoðe bio èlan, tako da Keri govori u ime Volstrita i bankara kada preti linijama vatre, i, naravno, njegov pomoænik za evropska pitanja je Viktorija Nuland, neokonzervativac, èiji mu¾ Robert Kejgen bio jedan od arhitekata amerièke invazije i okupacije Iraka i proizraelski cionista. Nuland je pomogla da se raspiri vatra u Kijevu, èak deleæi kolaèe i sendvièe protestantima na trgu Majdan. Sada je ona ume¹ana u srpska pitanja, u Vojvodini, na Kosovu, kao i u Makedoniji u pogledu poku¹aja dr¾avnog udara. Prema tome, ukoliko bi gospodin Keri zaista ¾eleo da bude diplomata, trebalo bi da se najpre otarasi Viktorije Nuland, ali on to neæe uèiniti, po¹to je to sporazum koji je morao da sklopi kada je postao dr¾avni sekretar – morao je da zadr¾i neke od neokonzervativaca Hilari Klinton, ukljuèujuæi i Nulandovu. Karijera Viktorije Nuland u Stejt departmentu poèela je mestom naèelnika ¹taba Stroba Talbota, zamenika dr¾avnog sekretara predsednika SAD Bila Klintona, sa kojim je veoma blizak prijatelj. Pod Talbotom je Nulandova pomogla potpuno razaranje Jugoslavije i obezbedila da se SAD okrenu protiv interesa ruskog saveznika – Srbije. Nakon pomaganja da se Jugoslavija dokrajèi Nuland je krenula da sprovodi spoljnu politiku SAD u biv¹em Sovjetskom Savezu – u Ukrajini, koja se nalazi u samo sredi¹tu njenog ciljnog polja. Ona je tu dovedena ni zbog èega drugog nego zbog smrti i krvoproliæa u Istoènoj Ukrajini, Odesi i sada mo¾da i u Skoplju, u Makedoniji. Keri je svoju izjavu plasirao istog dana kada su amerièki i britanski tenkovi uparadirali u Estoniju, samo tri stotine jardi od granice sa Rusijom. Prema tome, nema nikakve sumnje da izjave u Va¹ingtonu daju ratni hu¹kaèi.


eclipse4

Kako komentari¹ete protekle grèke izbore i pobedu Sirize? Da li se otvara prostor za nadu, ili je u pitanju jo¹ jedna podela karata iz tajnog ¹pila globalista?

– Na prvi pogled, Grci su napravili veoma dobar izbor. Aleksis Cipras, Siriza, rekli su da ¾ele da poni¹te sporazum o merama ¹tednje sa Trojkom, tj. Centralnom evropskom bankom, Evropskom unijom, i Meðunarodnim monetarnim fondom. Meðutim, optimizam je poèeo da jenjava kada je Cipras odabrao Janisa Varufakisa za svog ministra finansija – to je lik koji je povezan sa ljudima iz Brukings institucije iz Va¹ingtona. To su prijatelji D¾ona Kerija, prijatelji Dika Èejnija, neokonzervativaca… I suprug Viktorije Nuland radi za Brukings instituciju! Nije va¾no ¹to on nosi ko¾ne jakne i ¹to ne nosi kravatu, on pripada njihovom taboru. Znakova upozorenja da je Varufakis „trojanski konj“ za globalne bankare ima u izobilju, ¹to bi bilo neoprostivo za Grke, buduæi da su upravo oni izumitelji strategije trojanskog konja. Prvo, Varufakis je bio ekonomski savetnik propalog PASOK-a, socijaldemokratske vlade premijera Jorgosa Papandreua, èoveka koji je prvi stavio Grèku na put drakonskih mera ¹tednje. Varufakis sada tvrdi da je bio vatreni protivnik Papandreuovog dogovora sa „trojkom“, ali te¹ko da mo¾emo znati koliko je ministar finansija i sada¹nji protivnik mera ¹tednje stvari odradio dok je savetovao Papadreua. Mediji ga proslavljaju kao rok-zvezdu, heroja, i to nam jasno govori da je on taj koji æe isporuèiti gorku pilulu grèkom narodu, a on je to i uèinio, po¹to je Grèka potpisala sporazum sa Trojkom da produ¾i taj u¾asan sistem jo¹ nekoliko meseci, umesto da Grèka jednostavno istupi iz Evropske unije, pocepa sporazum, ukine evro i vrati drahmu i sklopi sporazum sa Rusijom, kako bi finansijski podr¾ala nezavisnu grèku ekonomiju. Sa druge strane, grèki ministar spoljnih poslova, Nikolaos Kotzias, stari grèki komunista, podr¾ao je generala Jaruzelskog protiv Leha Valense. Mi danas znamo da je Valensu plaæala CIA i da je Solidarnost bila proizvod CIA operacije u Poljskoj. I, to je izbor sasvim drugog smisla i znaèenja. Ipak, u Grèkoj ne mo¾ete da èujete ni¹ta o ovom ministru, veæ se sve vrti oko ministra finansija. To je zbog toga ¹to Donald Task, predsednik Evropskog saveta, mrzi grèkog ministra spoljnih poslova jer je on bio kolega Leha Valense i Task nema vremena za ovog komunistu. Sasvim razumljivo, jer je on poljski fa¹ista desnice.

Pogledajmo sada sve te amerièke dr¾avljane koji su instalirani na kljuènim mestima: tu je predsednik Estonije, biv¹i amerièki graðanin koji je radio za Slobodnu Evropu, koja je deo propagandne operacije CIA. Imamo ukrajinskog ministra finansija koji je amerièki graðanin, zatim tu je predsednica Hrvatske koja je imala prebivali¹te u Sjedinjenim Dr¾avama gde je ¾ivela i radila; tu je ministar ekonomije Rumunije, koji je, opet, biv¹i stanovnik SAD – dakle Soro¹ i globalisti i NATO zemlje postavljaju Amerikance, bilo dr¾avljane bilo nosioce Zelene karte, na veoma kritiène pozicije u Evropi. Èak je i grèki ministar finansija ¾iveo u Sjedinjenim Dr¾avama. Mislim da u grèkoj vladi ima mnogo dobrih ljudi. Èak je do¹lo i do va¾nog telefonskog razgovora izmeðu makedonskog premijera Gorevskog i premijera Ciprasa o re¹avanju pitanja oko imena Makedonije, ali su sa Nulandovom i njenom bandom ovi zajednièki grèki i makedonski poku¹aji, da se postigne nekakav dogovor i prestane sa besmislenim svaðama oko imena, ote¾ani, s obzirom na poku¹aj puèa i destabilizacije u Makedoniji.

Da li æe globalisti poku¹ati da potpuno uni¹te svetsku bezbednost?

– Da. Prioritet im je da se uni¹ti BRIKS i najavljena razvojna banka BRIKS-a. Takoðe i da se uni¹ti svaka ¹ansa da se neka dr¾ava pridru¾i grupi BRIKS-a. To je sasvim sigurno sluèaj sa Makedonijom: vlada ove zemlje je bila veoma zainteresovana da se pridru¾i BRIKS-u. Sada se odvija i poku¹aj svrgavanja brazilske predsednice, nakon ¹to im nije po¹lo za rukom da ona do¾ivi poraz na izborima. Poku¹avaju da je ume¹aju u skandal. Takoðe je na udaru i argentinska vlada i predsednica Kristina Fernandez de Kir¹ner, koja je takoðe ¾elela da se njena zemlja uskladi sa BRIKS-om, i protiv nje se pokreæu la¾ne optu¾be u koje su veoma ume¹ani Izraelci, kao i CIA. Svedoci smo i otkrivanja takozvanih obave¹tajnih dokumenata ju¾noafrièke dr¾avne bezbednosne agencije, za koje je veoma opravdano pretpostaviti da su falsifikovani jer se njima poku¹ava reæi da je ju¾noafrièka bezbednosna agencija ¹pijunirala vladu predsednika D¾ejkoba Zume. Ju¾na Afrika je èlan BRIKS-a i ovo je poku¹aj da se vlada osramoti, ¾ele da izgleda kao da Iranci nameravaju da kupe uranijum u Ju¾noj Africi radi proizvodnje nuklearnog oru¾ja. To je besmislica i oèigledno je su iza nje Izraelci i CIA. Dokumente kao dokaze da se ovo dogaða ¹irom sveta objavljuje „Al D¾azira“ i svi bi trebalo da znaju da „Al D¾azira“ nije nezavisna medijska mre¾a jer nju finansira vlada Katara, koja je u najveæoj meri sastavljena od pripadnika Muslimanskog bratstva, koji saraðuju sa britanskom obave¹tajnom slu¾bom, MI6. ©tavi¹e, svi znaju da je servis „Al D¾azire“ na engleskom jeziku sastavljen uglavnom od biv¹ih èlanova Bi-Bi-Sija, kao i da je arapski servis „Al D¾azire“ sastavljen od mnogih ljudi koji su radili za arapski servis Bi-Bi-Sija. Prema tome, „Al D¾azira“ je u rukama MI6 i Muslimanskog bratstva, finansirana od strane Katarskog emira, Al Tanija (Sheikh Tamim bin Hamad Al Thani) koji je upravo posetio Obamu u Beloj kuæi. I ne mislim da je sluèajno ¹to su ovi krivotvoreni ju¾noafrièki dokumenti objavljeni na „Al D¾aziri“ upravo istog onog dana kada je Al Tani posetio Obamu.

Mohamed Dalan, biv¹i voða militantnog krila palestinskog Al Fataha i ozlogla¹eni ministar policije, èovek koji je u Palestini bio osumnjièen za ubistvo legendarnog palestinskog lidera Jasera Arafata radioaktivnim otrovom, dobio je od Vuèiæevog re¾ima dr¾avljanstvo Srbije sa jo¹ pet njegovih saradnika, palestinskih disidenata.

– Oèigledno srpska vlada èini uslugu CIA. Mohamed Dalan je bio veoma blizak kolega D¾ord¾a Keneta dok je bio u CIA i radili su zajedno na mnogim pitanjima. Sada poku¹avaju da mu naðu dom. Srbija je trenutno u poziciji da joj mo¾e biti iznuðeno da uradi niz stvari, poput davanja dr¾avljanstva Dalanu, ili anga¾ovanja Tonija Blera. Nagledaæemo se svih vrsta zahteva, poput prihvatanja izbeglica sa Bliskog istoka, Albanaca, i davanja dr¾avljanstva svima za koje se takav zahtev ispostavi.

Pozicija Emirata kao partnera prvog reda deo je, naravno, globalistièke igre. Da li je ovo partnerstvo deo projekta islamizacije Srbije?

– Veliki deo onoga ¹to je Slobodan Milo¹eviæ govorio pre nego ¹to je oti¹ao u Hag, i tokom suðenja u Hagu, istina je. Al Kaida je bila aktivna u Bosni i na Kosovu. To su mi potvrdili ljudi iz NATO-a, obave¹tajci iz Britanije, Italije… Svi su oni znali da je Bin Laden nakratko ¾iveo u Bosni, pod za¹titom NATO-a, i da su sve te razlièite grupe bile aktivne u tzv. Oslobodilaèkoj vojsci Kosova, u¾ivajuæi podr¹ku Bin Ladena i ekstremista ¹irom Bliskog istoka. ©to se tièe Arapskih Emirata – da, oni igraju veoma mraènu ulogu. Petar Poro¹enko, „èokoladni predsednik“, upravo je bio u Emiratima na vojnoj izlo¾bi i sada se saglasio da kupi oru¾je od Emirata. Bio sam u Emiratima, u Abu Dabiju. Deklari¹u se kao muslimani, no, ipak, klanjaju se svakoj vrsti zemaljskog blaga – skupim automobilima, nakitu, zlatu, novcu… To je ono ¹to obo¾avaju, klanjaju se zemaljskom blagu, a ne Alahu.

Sudeæi po dosad viðenom, realizacija planova Novog svetskog poretka za 2015. godinu podrazumeva intenziviranje metodologije „fols fleg“ terorizma.

– Bez ikakve sumnje. Pogledajmo ko su takozvani usamljeni napadaèi, bilo da ih je jedan, dvoje ili troje – koliko ih je bilo u napadu na francuski satirièni magazin „©arli Ebdo“ 7. januara u Parizu. Ja sam prouèio biografije svih jedanaest napadaèa okrivljenih za skora¹nje teroristièke napade i svi su bili dobro poznati obave¹tajnim slu¾bama. Mnogi od njih su putovali na Bliski istok i borili se u Siriji, boravili u Jemenu, Egiptu… Devet od jedanaest ovih napadaèa je sada mrtvo ili su bili ubijeni u sukobima sa policijom, tako da sada imamo samo dvojicu ¾ivih: Namu¹, koji je navodno pucao na ljude u Jevrejskom muzeju u Briselu, i ®okar Sarnijev, mlaði od dvojice braæe koji su navodno izvr¹ili bomba¹ki napad na bostonskom maratonu. Svi ostali su mrtvi pa se njima neæe suditi, ali, gledajuæi u ranije njihove akcije, vidi se da su neki od njih bili regrutovani od strane zapadnih obave¹tajnih slu¾bi. To je sigurno sluèaj sa individuom za kojom trenutno traga vlada Tunisa, Abubakarom al Huseinom, koji je navodno francuski obave¹tajac koji je radio u Siriji ali je tra¾en zbog ubistva dva levièarska politièara u Tunisu. On je inaèe Tuni¾anin koji poseduje francuski paso¹. Interpol, èije je sedi¹te u Lionu, u Francuskoj ne èini ni¹ta kako bi pomogao tuniskoj vladi da naðe ovog tipa za koga se sumnja i da planira sledeæi napad – novi „fols fleg“. Negde u Francuskoj, Nemaèkoj, negde, ne znamo gde. Mislim da su mnogi od ovih napada predstavljali „fols fleg“ operacije – jer, ako su ove osobe bile poznate policiji, za¹to su bile pu¹tene iz zatvora! U sluèaju Mohameda Mera, koji je ubio jevrejsku decu u ¹koli u Tuluzu, kao i francuske vojnike u Tuluzu i Montubanu, reèeno nam je da ¾eleo da bude regrutovan u francuske vojne snage. Predstavili su ga kao vuka samotnjaka, i sve vreme je bio poznat obave¹tajnoj slu¾bi, koja ima dugaèke dosijee o svim ovim ljudima. Naravno, upravo ovakvi pojedinci su odlièni za ulogu u „fols fleg“ operacijama.

Da li vidite Rusiju kao glavnu metu globalista, i koliko je opstanak Rusije va¾an za èitavo èoveèanstvo, koje æe u protivnom skliznuti u apokalipsu?

– Opstanak Rusije je zaista od presudnog znaèaja. U to bih ukljuèio i opstanak onoga ¹to je za Rusiju blisko inostranstvo – Istoène Ukrajine. Problem je u tome ¹to su ove granice ucrtane unutar Sovjetskog Saveza. Nikita Hru¹èov je 1954. prosto poklonio Krim Ukrajini, tek tako. Za¹to Zapad ¾eli da podr¾i odluku takozvanog glavnog neprijatelja Zapada u Hladnom ratu, Nikite Hru¹èova? To je sve kreirano kako bi poku¹ala da se zbaci ruska vlada i instalirao Mihail Hodorkovski, kriminalni gangster u egzilu, koga ¾ele da postave za predsednika Rusije. To je namera. Ako bi se on vratio u Rusiju kao ¹to ¾ele, vratio bi sa sobom sve gangstere koji bi su¹tinski ponovo krali, kao ¹to su radili za vreme Borisa Jeljcina. Jeljcin je bio alkoholièar koji je, dok je bio predsednik, dozvoljavao da sovjetski trezor bude poharan od strane ovih gangstera, oligarha. Kada bi njima po¹lo za rukom da zbace Putina, mislim da u svetu vi¹e ne bi bilo drugog glasa. Kinezi su zauzeti pravljenjem para, i oni æe biti zainteresovani za saradnju sa Rusijom sve dok Rusija mo¾e da stoji na svoje dve noge. Meðutim, ako bi Rusija pala, onda bi Kina bila sledeæa meta. Mnogi u Kini ne shvataju da su posle Rusije oni sledeæi na listi. D¾ord¾ Soro¹ veoma aktivno radi sa muslimanskim grupama u istoènom Turkistanu, pokrajini Sinðang na Tibetu… Inaèe, æerka D¾ord¾a Soro¹a je povezana sa Dalaj Lamom i poku¹ava da izdejstvuje nezavisnost za Tibet. Kinezi su na¾alost prezauzeti „biznisom“ da bi videli ¹ta se sprema njihovoj zemlji. Indija ima desnièarsku vladu i oni za sada odr¾avaju veoma dobre odnose sa Rusijom. Obama je posetio Delhi i sastao se sa premijerom, no, Rusija gradi èitavu flotu ratnih brodova za Indiju, tako da, po svemu sudeæi, Obama i nije bio tako uspe¹an u Indiji.

Ukoliko bi ovi oligarsi preuzeli Rusiju, pretvorili bi je u sledeæu Jugoslaviju. Jugoslavija je sada podeljena na sedam dr¾ava, a Vojvodini se to mo¾da sprema takoðe. Rusija ima preko osamdeset autonomnih republika i regiona i Soro¹evci su bili veoma aktivni u Rusiji, ali je Putin povukao odlièan potez kada je izbacio mnoge od ovih nevladinih organizacija i prisilio ih da se registruju kao strane agenture. Nema ¹anse da bi SAD dozvolile nekoj stranoj zemlji da zastupa nezavisnost za nekih 350 indijanskih plemena, Aljasku, Havaje… To se ne bi moglo desiti, ali to je upravo ono ¹to Soro¹eve NVO rade, od Èeèenije, preko Karelije na finskoj granici, pa sve do Tuve na granici sa Mongolijom i drugim oblastima u Sibiru. Putin je stavio taèku na to, ali to je ono sa èim se Rusija suoèava kada ¾eli da za¹titi suverenitet svoje zemlje koja se prostire preko jedanaest vremenskih zona.

Zbog èega uni¹tenje Srbije i srpskog naroda predstavlja cilj i posebno u¾ivanje za globalnu elitu?

– To je stoga ¹to Srbija ima veoma bliske veze – istorijske, kulturolo¹ke, jezièke, bratske – sa Rusijom. Èuli ste Kerija kako govori o liniji vatre sa Rusijom. Kada pokreæete rat, glavna stvar o kojoj brinete jeste da nemate problema iza svojih linija. Trenutno ovi ljude vide Srbiju kao potencijalnog kreatora problema u sukobu sa Rusijom u prostoru koji NATO smatra svojim linijama. Iz tog razloga moraju da potpuno potèine Srbiju. To se de¹ava i sa Makedonijom u poku¹ajima da se zbaci tamo¹nja vlada. Treba se postarati i da Grèka i Rusija ne ostvare prijateljskije odnose, ¹to bi se svakako moglo desiti jer mnogi grèki ministri koji su istinski levièari, ne vole da igraju valcer sa NATO-om i EU. Dodao bih i da je predsednik Kipra upravo posetio Moskvu, tako da bismo sada mogli da vidimo probleme i za Kipar. Kad bilo koja dr¾ava u bilo kom trenutku stupi u kontakt sa Rusijom, problemi poèinju jer dolaze CIA i Mosad, sa provokatorima koje plaæa Soro¹.

Da li smatrate da je neki oblik velikog rata neumitan?

– Da, bojim se da smo sada bli¾i takvom obliku rata nego ¹to je to bio sluèaj za vreme Sovjetskog Saveza. Planeri NATO-a ne razmi¹ljaju vi¹e u okvirima Hladnog rata, veæ, poput Adolfa Hitlera i Napoleona, misle da mogu da poraze Rusiju konvencionalnim ratnim operacijama. Ja ne mislim da bi Rusija svojevoljno koristila nuklearno oru¾je na bojnom polju, ali problem za NATO je ¹to ne uèi lekcije iz istorije. Tri tiranina poku¹ala su da izvr¹e invaziju na Rusiju: ¹vedski Èarls XII, Napoleon i Hitler. Svi oni su u Rusiji na kraju bili pora¾eni. Ako NATO bude krenuo na Rusiju konvencionalnim ratnim operacijama, mislim da bi smo prisustvovali zametku uni¹tenja NATO-a. NATO je trebalo da bude uni¹ten nakon pada Berlinskog zida, nakon kraha Var¹avskog pakta. NATO sada iskljuèivo slu¾i kao vojna sila za globaliste, bankare, i jedini ljudi koji stvaraju novac u NATO-u su veliki vojni ugovaraèi, zato ¹to, kada se neka zemlja pridru¾i NATO-u, mora sve svoje avione, brodove i oru¾ane sisteme da adaptira za NATO-ove standarde, ¹to znaèi da moraju da sklope ugovore sa „Loki Martinom“ i „D¾eneral Dajnamiksom“ i mnogim drugim odbrambenim firmama kako bi svoje snage uskladili sa NATO-om. Sve to je zapravo jedna velika ucena, reket i iznuda.

Mislite li da æe èoveèanstvo uspeti da opstane, ili æe i¹èeznuti u tami nauèno-tehnolo¹kog totalitarizma Novog svetskog poretka?

– Soro¹ ima mnogo novca, a CIA nastavlja da ga snabdeva sa jo¹ vi¹e novca. Stejt department sa svom svojom zastra¹ujuæom propagandom, Nacionalna zadu¾bina za demokratiju, Amerièka agencija za meðunarodni razvoj i ostali, raspola¾u nemerljivim kolièinama novca. Nikada neæemo imati novca koliko i oni. Ali mi mo¾emo usvojiti njihove politike, njihove programe, strategije. Kada oni plate ljude da izaðu i protestuju i demonstriraju, kao rent-rulja, ti ljudi moraju biti edukovani da bi znali za koga i za ¹ta zapravo rade i treba da im bude ponuðena alternativa. Treba da uvide da ne predstavljaju neki legitimni pokret, nego strane interese. Mislim da ¹to vi¹e ljudi treba da bude edukovano o tehnikama koje primenjuju Soro¹ i drugi globalisti. Edukovani ljudi æe onda znati kako da na vatru odgovore vatrom. Ne sme se desiti ono ¹to se desilo u Ukrajini, kada su se mediji ukljuèili u kreiranje slike o vladi kao o neprijatelju, da bi potom neonacisti, koju su tu vladu zbacili, predstavljali dobre momke. Treba mnogo unakrsne koordinacije… Postoji mnogo politièkih stranaka koje se protive Evropskoj uniji. Oni se kreæu od desnog krila, Nacionalnog fronta u Francuskoj, do nekih èlanova Sirize u Grèkoj, Italiji, ©paniji, i mislim da treba staviti na stranu razlièita mi¹ljenja o nekim pitanjima kako bi se neka va¾nija pitanja re¹ila i kako bi se zaustavio ovaj mar¹ prema Svetskoj vladi i globalizaciji. Ukoliko bi se uspostavila saradnja izmeðu, primera radi, Nacionalnog fronta u Francuskoj i Komunistièke partije u Grèkoj, mislim da bi to bila jedna dobra stvar.

Lazic

Citat: Slaninar poslato 19 Maj, 2015, 13:36
Citat: Laziæ poslato 18 Maj, 2015, 09:51

Taèno sve treba diæi u vazduh...

Kapiram. Zakon, pravda, moral - sve veæi raskorak, a i sve u tri lepe.
A birokrate kao moj debeli ¹ef samo razglabaju oko zakona i "po¹tovanja" istih...









Citat: mrle poslato 19 Maj, 2015, 16:30
e da ste me poslu¹ali kada sam rekao da napravimo moto cigan malu...

http://mondo.rs/a796103/Info/Drustvo/Vesic-najavio-stanove-za-stanovnike-nehigijenskih-naselja.html


sada bismo imali svoju zgradu.
Jebiga imenjaèe, kakve smo kurate sreæe i koliko je ovoj "dr¾avi" stalo da se uvuèe u dupe mmf-u i ostalima na raèun svojih podanika, ne bi nam to pro¹lo, jo¹ bi nas u ludnicu strpali... Niti izgledamo kao cigani, niti se tako pona¹amo(èast izuzecima), niti znamo ciganjski, zna¹ kako bi nas sva moguæa NGOvna spopala da hoæemo da zloupotrebimo tuðu "muku"...