Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bugi

Meni je odmah zasmetalo zasto samo kad panuri padnu naglase da su panduri :/

Slaninar

Citat: Bugi poslato 12 Maj, 2015, 13:16
Meni je odmah zasmetalo zasto samo kad panuri padnu naglase da su panduri :/

Naglase to uvek u novinama, bilo dobro ili lo¹e.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

nije nasa stampa ali.....ovo je zajsta...nemam reci

vec je 50 komada namsteno,medjutim bice izgleda skinuti nakon ovog evrosonga......sve je ovo garant zbog one njihove kurconose....

http://www.krone.at/Wien/Ampelmaennchen_FPOe_erstattet_Strafanzeige-Geldverschwendung-Story-452902

monsterbnt

#13463
Danas, 25 godina od maksimira.... Dogadjaja za koji mnogi smatraju da je zapoceo rat...

http://youtu.be/4YSI3yCI0WI
Smrt SVIMA!!!!


zVuk

....ma jeeeeste hiljadu.....pa ga je onda sastavio da bi ga razneo ponovo i tako 812 puta i to samo zato sto nije bio mnogo iznerviran njegovim ponasanjem......


.....nesto ne verujem u tu anti kim propagandu....
Ko se ljuti, uleti mu kruti




Slaninar

Kontam da je ovo prava tema, iako je tehnièki slika.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen



Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


mi¹ko_kolo

Са малим закашњењем.




Војводино срећан ти рођендан!!! Ево и грба.
Војводство Србија: Бачка+Барања+Банат+Срем
На данашњи дан (13. мај (1. мај по јулијанском календару)) 1848. године, у току Мађарске револуције, у Сремским Карловцима почело је заседање „Мајске скупштине“ на којој су делегати 175 црквених општина из Војводине и Србије изабрали Јосифа Рајачића за патријарха, а пуковника Стевана Шупљикца за војводу. На сабору је проглашена Српска Војводина, која се састојала од Баната, Бачке, Срема и Барање, а која је настала као одговор на поступке Мађара у Угарској који нису признавали никаква национална права другим народима. Револт Срба нарочито је изазивало насилно замењивање њихових имена мађарским именима у матичним црквеним књигама. Овакав развој догађаја довео је до оружаног сукоба између Српске Војводине и побуњеничке угарске владе. Сукоб се завршио тако што је побуна Мађара угушена, Српска Војводина је укинута 1849. године а на њеном подручју је аустријска власт формирала нову круновину под називом Војводство Србија и Тамишки Банат. Патријарх Јосиф Рајачић је био први председник самосталног Војводства Србија тј данашње Војводине. Секретар по питањима просвете (први министар просвета) је био Евгеније Ђурковић.

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bojan

Citat: PECA BMW poslato 12 Maj, 2015, 04:05
Citat: Laziæ poslato 12 Maj, 2015, 00:13
Ovo treba u crnu hroniku.

NE treba bas je na dobrom mestu .. na odlicnom mestu a dok ne obrisu clanak evo ga u celosti :

Poginuo policajac u udesu u Novom Sadu
M. S. | 11. 05. 2015. - 17:30h | Komentara: 18

Policajac M.M. poginuo je danas posle podne u udesu na putu Sajlovo -Veternik. On je bio zaposlen u Policijskoj upravi u Novom Sadu, ali nije bio na du¾nosti u trenutku sudara.

On je vozio motocikl kada je ispred njega izleteo vozaè automobila koji mu nije ustupio prvenstvo prolaza. Policajac je poginuo na licu mesta, a iza sebe je ostavio dete od dve godine.

Policija trenutno vr¹i ureðaj.


Nazalost covek je poginuo (moje duboko saucesce) ali ovde treba obratiti paznju na stvari koje fale u tekstu , a sto vucicevi glupavi ,nepismeni ,partiski, kretensko-debilski novinari nisu napisali :

1.Ubice na motoru
2.Divljao po putu
3.Motor se pojavio niotkuda
4.na jedan tocak preko 200
5.u alkoholisanom stanju na zadnjem tocku neregistrovanim-kradenim motorciklom stvorio vozacu automobila traume za ceo zivot
6. mora se stati na put vozacima sportskih motora
7. opet donator organa , da li ce drzava konacno stati njima na put ...

itd...itd ... itd .... 

nek mi kaze posle neko novinari su nezavisni i objektivni ......
Ti bas imas neki problem. Kakve veze ima bajker sa Vucicem,Tadicem i ostalim.
Ne odreduje coveka profesija a ni vlada pod kojom zivi.

Slaninar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 15 Maj, 2015, 00:47
Војводино срећан ти рођендан!!! Ево и грба.

Uskoro i sretan put... a grb je onda manje bitan.  :P

Ko ka¾e da je car go, kazna:

http://www.021.rs/Info/Srbija/Ko-od-sad-uvredi-Drazu-sledi-mu-kazna-do-450-000.html
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man