Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

Citat: perlx poslato 13 April, 2015, 23:21
http://sup.rs/snimanje-brzine-vozila-bez-zaustavljanja/

Bitno je da imamo 2 policije, najnovije radare, prisluskivace, pizdarije a sto nema bolnica i skola i sto su ove preostale kao iz kamenog doba to nema veze.
Kazne su bitnije od zivota.
Cela Srbija da se preseli u Beograd na vodi.
Odatle ce da bacaju samo u Savu, ne u Dunav jer ce da smeta Djerdapu, a i njega valja prodati.
bole me tjose, ja vozim 45 minuta od Bogoslovije do Vuka  [rofl] ;D

mkt

u stvari ja i nemam motor  [doh]

Slaninar

Citat: perlx poslato 13 April, 2015, 23:21
http://sup.rs/snimanje-brzine-vozila-bez-zaustavljanja/

Bitno je da imamo 2 policije, najnovije radare, prisluskivace, pizdarije a sto nema bolnica i skola i sto su ove preostale kao iz kamenog doba to nema veze.
Kazne su bitnije od zivota.
Cela Srbija da se preseli u Beograd na vodi.
Odatle ce da bacaju samo u Savu, ne u Dunav jer ce da smeta Djerdapu, a i njega valja prodati.

Tender za tu Famu je name¹ten, da se ugrade burazeri, jer ima domaæih istog kvaliteta, jeftinijih, ali nisu nièiji i niko se ne ugraðuje.

Moraæu prepakovati tablicu pod rep, definitivno.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Velika bruka za Republiku Srbiju je to da je Direkcija za mere i dragocene metale, odnosno njen Odsek za kontrolu i nadzor Beograd, po izrièitom nareðenju pomoænika direktora za taj sektor, Lucije Dujoviæ, ¾igosao bez ispitivanja merenja brzine ¹est policijskih presretaèa (merila brzine vozila u saobraæaju) tipa Vascar, proizvoðaèa Traffic System, Velika Britanija (o ovome mo¾emo nadugaèko i na¹iroko jer je muæka u MUP-u Srbije oko nabavke tih presretaèa)!
Citaj dalje
http://www.magazin-tabloid.com/casopis/?id=06&br=332&cl=24
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Neverovatno kako u ovoj rupi od zemlje mo¾e da se krade svuda, ne bi me iznenadilo kad bi èuo da se name¹taju tenderi za boju pe¹aèkih prelaza...

BOKYBOY

Citat: Laziæ poslato 14 April, 2015, 12:01
Neverovatno kako u ovoj rupi od zemlje mo¾e da se krade svuda, ne bi me iznenadilo kad bi èuo da se name¹taju tenderi za boju pe¹aèkih prelaza...

...pa mislis da nije...? [neampojma]

Dukags

#13266

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 14 April, 2015, 12:01
Neverovatno kako u ovoj rupi od zemlje mo¾e da se krade svuda, ne bi me iznenadilo kad bi èuo da se name¹taju tenderi za boju pe¹aèkih prelaza...

Komunisti su gradili, a ovi se ugraðuju.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: BOKYBOY poslato 14 April, 2015, 12:17
Citat: Laziæ poslato 14 April, 2015, 12:01
Neverovatno kako u ovoj rupi od zemlje mo¾e da se krade svuda, ne bi me iznenadilo kad bi èuo da se name¹taju tenderi za boju pe¹aèkih prelaza...

...pa mislis da nije...? [neampojma]
Ma znam da jeste, ali nisam mogao da se setim neèeg beznaèajnog, kao tender za nabavku èaèkalica za upravu za zajednièke poslove...

BOKYBOY

Citat: Laziæ poslato 14 April, 2015, 13:30
Citat: BOKYBOY poslato 14 April, 2015, 12:17
Citat: Laziæ poslato 14 April, 2015, 12:01
Neverovatno kako u ovoj rupi od zemlje mo¾e da se krade svuda, ne bi me iznenadilo kad bi èuo da se name¹taju tenderi za boju pe¹aèkih prelaza...

...pa mislis da nije...? [neampojma]
Ma znam da jeste, ali nisam mogao da se setim neèeg beznaèajnog, kao tender za nabavku èaèkalica za upravu za zajednièke poslove...

...proverena prica iz Beograd puta...ova farba kojom boje prelaze uopste nije za tu namenu...prava boja za te stvari nije klizava po kisi... i skuplja je tri puta od ove...znaci...mislite o tome....[prebicute]

penzos

Pa da, boja za horizontalnu signalizaciju nije iste vrste, razlièite su boje za "linije", "Strelice",... i za pe¹aèki prelaz. Ali kako bi onda pojedinci redovno proklizavali i padali po pe¹aèkim i raskrsnicama??? Pa onda kao neprilagoðena brzina i ovo ono, ma mmmm   [ljutko][povracanje]  [govance]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mi¹ko_kolo

A linije i strelice koje su farbane u poslednjih godinu-dve se skidaju kao da su kredom crtali. Kad se proðe Metro na zrenjanincu, pro¹irivali su trake i pravili skretanja levo. Sada ima¹ sve duplo. Nove se izlizale do pola, a ona siva farba kojom su i¹li preko starih se skinula pa su i stare "izronile" iz asfalta. Potpuna ludnica.

Lazic

Na¹a tu¾na realnost...

Neos

Ne znam ¹ta bih rekao na ovo.Da li æe mi auto rastavljati na dellove.Da bi izmerio ovalnost dobo¹a mora da skida dobo¹.Naravno o mom tro¹ku.
Ovoga nema u Evropi!!
http://s16.postimg.org/x91eda5b9/sat1.jpg
http://s12.postimg.org/p8ytf78y5/sat2.jpg

Lazic

Hahahahaha, retardi, jel'te kamerama ne mo¾e da se manipuli¹e... [rofl] [rofl] [rofl] [samoubistvo] [facepalm]

mareskin

Citat: Lazić poslato 15 April, 2015, 00:38
Hahahahaha, retardi, jel'te kamerama ne može da se manipuliše... [rofl] [rofl] [rofl] [samoubistvo] [facepalm]

Može, ali dok potplatiš nekoga da to uradi onda ti je jeftinije da popraviš auto.

Na primer ne mogu da registrujem auto prikolicu. Kupio je moj pokojni otac pre 10-15 godina. Dovezena iz Nemačke. Tad je moglo da se vozi kako hoćeš i on nikada nije uradio papire za nju. Sad imam ispravnu i kvalitetnu auto prikolicu koju nikako ne mogu da registrujem. Probao sam svuda da se raspitam i na kraju ništa. Tehnički pregledi neće, papire nema, samogradnja više ne važi itd. Dođe mi da je potpuno rasturim sekirčetom. A bolja od gomile prikolica koje ćeš videti na putu. I potpuno ispravna. Naravno.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

juga

Uvek æe biti kombinacija za tehièki, nego sledeæe æe biti: ako si uèestvovao u udesu, auto ide na ve¹taèenje ispravnosti , a veæ vidim, da ni jedan ili veæina neæe proæi ve¹taèenje , u tom sluèaju si kriv, biæe¹ ka¾njen, a osiguranje ne plaæa. Naravno ko je radio tehnièki najebo je. Ko zna ¹ta æe sve iz ovoga da proistekne, ali znam da æemo se naplaæati raznih sranja!

mareskin

Citat: juga poslato 15 April, 2015, 09:30
Uvek æe biti kombinacija za tehièki, nego sledeæe æe biti: ako si uèestvovao u udesu, auto ide na ve¹taèenje ispravnosti , a veæ vidim, da ni jedan ili veæina neæe proæi ve¹taèenje , u tom sluèaju si kriv, biæe¹ ka¾njen, a osiguranje ne plaæa. Naravno ko je radio tehnièki najebo je. Ko zna ¹ta æe sve iz ovoga da proistekne, ali znam da æemo se naplaæati raznih sranja!

To je sigurno. Naplaæaæemo se.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Super, samo ¹to vlasnici vozila od par desetina hiljada eura okrenu telefon i prijava nikad ne stigne...