Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

spa¹ava, leti, skaèe, igra basket... sada i ¹ije-
"sedela sam za ma¹inom, ¹ila sam"

http://mondo.rs/a784929/Info/Srbija/Vucic-probao-da-sije-u-fabrici-u-Krupnju.html

Lazic

Ostao sam bez teksta... [facepalm] [samoubistvo]

mkt

vucicu pederu  [bejzbolka] ... shio si  [gej]

Lazic


freepartyman

Isti homer simpson jebote...
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Slaninar

Va¾no je da se èovek na kraju pronaðe. Jo¹ samo ostavka na posao koji sad (BRILJANTNO) obavlja.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DraganPavlicevic

Za sve ga je majka dala.Blago nama sa njim(a).

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


mali_zmaj

ma od toga nema nista,traze oni to svako malo!!!
jin-jang


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


Slaninar

Vaistinu Borko!  :)

Pevaè (i frontmen) benda je radio (ne znam je li jo¹ uvek) u nekoj organizaciji za pomoæ ciganima u tim naseljima njihovim oko NS.

Generacija Bez Buducnosti - Krst u plamenu
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Samo da se divis coveku !


Сликар вратио награду, јер је овогодишњи добитник и Жељко Митровић!

http://www.srbijadanas.net/slikar-vratio-nagradu-jer-je-ovogodisnji-dobitnik-i-zeljko-mitrovic/
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

zapravo lepo receno .. nisam dosad znao za ovo  ( sto bi reko "palma" , bio sam mali tad)

http://www.crveneberetke.com/vladika-nikolaj-beseda-zbog-koje-su-englezi-postidjeno-zaplakali/
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

eclipse4

samo prenosim:


Nas i Amera 300 milijuna
Nas Hrvate moglo bi se usporediti sa kurvetinom koja ne zna reæi ne ma kako joj mu¹terija bila smrdljiva. Ali to nije sve. Mi ne da æemo svakome tko naleti ra¹iriti hrvatske noge mi æemo mu na¹u uslugu jo¹ i platiti. Ne treba iæi daleko u pro¹lost. Pu¹ili smo Hitleru, Musoliniju, Titu i Komunistièkoj partiji, danas smo labrnju razvalili papi i Katolièkoj partiji. O gutanju amerièke sperme da se ne govori. Davimo se od u¾itka.
Na¹i uèestali orgazmi koje do¾ivljavamo mar¹irajuæi sa imenom Merkel, Obama i Franjo na ustima i usminama ne bi nas toliko opu¹tali da nam povremeno novinarski komentatori ne objasne koliki je na¹ u¾itak. Tako jedno od prvih pera “Zornjaka”, paèe urednik, svr¹ava danas u svom “dnevnom komentaru”. Za¹to se Pero nadrkalo? Deèko je zgro¾en jer je èe¹ki predsjednik Milo¹ Zeman odluèio otiæi u Moskvu na proslavu kraja Drugog svjetskog rata.?!
“Zornjak” je èe¹koj pijanduri, oni znaju da je èe¹ki predsjednik pijandura, jo¹ kad bi nam javili ¹to je na¹a predsjednica, posvetio nekoliko plahti. Sve bi se ipak moglo svesti na nekoliko reèenica. Milo¹ Zeman leti u Moskvu iako je na èelu dr¾ave koja je èlanica EU i NATO-a i neæe poslu¹ati amerièkog ambasadora koji mu je to zabranio.
Èe¹ki predsjednik, cuger neviðeni, poruèio je Ameru da ide u Moskvu jer na taj naèin ¾eli pokazati zahvalnost Rusima. Da nije bilo njih Èesi bi danas govorili njemaèki. I ne samo Èesi, to sam ja htjela reæi ali neæu jer mi Hrvati u mnogim firmama danas govorimo njemaèki pa nemamo na èemu zahvaliti Rusima.
Ono Pero koje se besramno obru¹ilo na Pijanduru za nas Hrvate ima samo rijeèi hvale. “Zagreb se èvrsto i beskompromisno pridr¾ava osnovnih naèela na kojima svijet mora biti utemeljen: po¹tivanje meðunarodnog prava i suverenosti…”
Jebote! Kad smo mi Hrvati zadnji put bili suvereni? Kad? Nikad. Mali smo, nebitni i genetski rektalni ulo¹ci. Kako tko naiðe u na¹e krajeve tako nam ga stavi. Trenutno su to Ameri. Izabrali su nam predsjednicu. Postali smo èlanica NATO-a ¹to ne znaèi da mo¾emo u Ameriku bez vize. Na¹a ministrica vanjskih poslova, kad ¾eli skoèiti poslovno do Amerike, mora u njihovoj ambasadi u Zagrebu dati pismenu izjavu da se preko Bare ne namjerava baviti prostitucijom.
Dakle, mi ne idemo u Moskvu na proslavu Dana pobjede nad fa¹izmom zato jer je Putin diktator koji je anektirao Krim. Mi smo i¹li na proslavu Dana D zato jer Obama i njegovi prethodnici nisu u posljednjih sedamdeset godina otkako se slavi pobjeda nad fa¹izmom ni¹ta anektirali. Jebe¹ èinjenicu ¹to otkako postoje ¾are i pale kako im se digne i gdje im se digne.
Sretna sam. Na ovome svijetu postoji èovjek, ime mu je Zeman, Milo¹ Zeman, predsjednik male zemlje koji veliku Ameriku ¹alje u krasni kurac.

P.S: Na¾alost kako u ¹tampi stoji, ovaj gore hvaljeni Milo¹ TAKOÐE NEÆE U MOSKVU. Izgleda da se ipak "usrao svoje hrabrosti".

Boban_m