Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

zVuk

 
Citat: freepartyman poslato 03 April, 2015, 12:31
nemojte da lupate vise kakvo ubistvo iz nehata....

ne lupam, to nas pravni sistem tako kaze.....drugar moj je lezao godinu dana u zatvoru zbog ubistva iz nehata, jer mu se dekica bacio pod tockove van pesackog, drugar je bio trezan i vozio je stojadina po ogranicenju, stao, zvao hitnu pomoc i policiju, dekica je umro u bolnici od posledica udarca....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Dukags

Kad, jel, mogu komunalci ¹to ne bi mogli i kontrolori da prebijaju putnike bez karte.
http://www.novosti.rs/vesti/beograd.74.html:541729-Kontrolor-u-Lastinom-autobusu-isamarao-putnicu

Dukags

"Ja, Ana Laliæ, novinarka i strana plaæenica, izjavljujem sledeæe: Dr¾avu u kojoj se daje legitimitet ludilu, otimaèini, ugnjetavanju graðana, jebanju u zdrav mozak, govoru mr¾nje, stavljanju na stranu siled¾ija i psihopata: dr¾avu èiji predsednik, èekajuæi vezu za Twitter i Facebook, javno mnijenje naziva ru¹ilaèkim faktorom dr¾avnog suvereniteta; dr¾avu èiji ministar pravde insistiranje javnosti da sazna ko je kriv za pogibiju ¹estoro ljudi i tek roðenog djeteta naziva „hajkom senzacionalistièkih medija"; dr¾avu u kojoj se „ukidaju" svi èiji se tok misli razlikuje od statuta i programa SNS; dr¾avu u kojoj se ljudski incidenti i statistièke pogre¹ke nalaze na ministarskim, sekretarskim i gradskim funkcijama; dr¾avu u kojoj je 350.000 Novosaðana talac kompleksa, kukavièluka, manifetluka, bahatosti i bola u preponama jednog èovjeka; dr¾avu u kojoj se svaki poku¹aj obrane od paranoidnog ludila tumaèi napadom na njenog premijera; dr¾avu u kojojoj su jednoumlje, dodvoravanje, puzanje, drukanje, sitnodu¹je, glupost, prostakluk i niskost jedini po¾eljni model pona¹anja – takvu dr¾avu ja æu sa zadovoljstvom da izdam. Besplatno!", stoji u poruci. 
http://www.index.hr/vijesti/clanak/novinarka-blica-optuzena-da-je-hrvatski-spijun-srbiju-gdje-se-jebe-u-zdrav-mozak-izdat-cu-besplatno---/811296.aspx

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zVuk poslato 03 April, 2015, 12:35
Citat: freepartyman poslato 03 April, 2015, 12:31
nemojte da lupate vise kakvo ubistvo iz nehata....

ne lupam, to nas pravni sistem tako kaze.....drugar moj je lezao godinu dana u zatvoru zbog ubistva iz nehata, jer mu se dekica bacio pod tockove van pesackog, drugar je bio trezan i vozio je stojadina po ogranicenju, stao, zvao hitnu pomoc i policiju, dekica je umro u bolnici od posledica udarca....

ja svaki put postavljam stvari u paralelu...da je decko poginuo a oni ostali zivi...koliko bi oni robije dobili.....recimo da je zakacio samo prednji kraj automobila i zakucao se u nesto.....podelili bi 8 na cetri dela.....vozac bi dobio 8 godina...ili;

koliko godina je dobio retard koji je decka ubio na motoru dok je isao sa drustvom da proslavi rodjenje deteta.....zna li neko....seca li se neko...zanima li nekog.....e zbog toga ne volim moto klubove i udruzenja motorciklista....time se ne bave...intresuje ih kad ce skup da bude da se oblocu i pucaju iz auspuha.....ko ce decka koji je pokupio zenu i dete pre nedelju dana, ni kriv ni duzan, da podrzi .....da sudija kaze: idi kuci, a ona nek nauci da se tako ne silazi na kolovoz......bjb, ams, ums, .....neko drugo kvazi udruzenje ili neki od klubova ...ono mk i mc....ili udruzenje klubova.....

decko ce dobiti robiju ...i treba...ali 8  godina da je pistoljem pucao , ne bi dobio....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Dukags poslato 03 April, 2015, 13:55
"Ja, Ana Laliæ, novinarka i strana plaæenica, izjavljujem sledeæe: Dr¾avu u kojoj se daje legitimitet ludilu, otimaèini, ugnjetavanju graðana, jebanju u zdrav mozak, govoru mr¾nje, stavljanju na stranu siled¾ija i psihopata: dr¾avu èiji predsednik, èekajuæi vezu za Twitter i Facebook, javno mnijenje naziva ru¹ilaèkim faktorom dr¾avnog suvereniteta; dr¾avu èiji ministar pravde insistiranje javnosti da sazna ko je kriv za pogibiju ¹estoro ljudi i tek roðenog djeteta naziva „hajkom senzacionalistièkih medija"; dr¾avu u kojoj se „ukidaju" svi èiji se tok misli razlikuje od statuta i programa SNS; dr¾avu u kojoj se ljudski incidenti i statistièke pogre¹ke nalaze na ministarskim, sekretarskim i gradskim funkcijama; dr¾avu u kojoj je 350.000 Novosaðana talac kompleksa, kukavièluka, manifetluka, bahatosti i bola u preponama jednog èovjeka; dr¾avu u kojoj se svaki poku¹aj obrane od paranoidnog ludila tumaèi napadom na njenog premijera; dr¾avu u kojojoj su jednoumlje, dodvoravanje, puzanje, drukanje, sitnodu¹je, glupost, prostakluk i niskost jedini po¾eljni model pona¹anja – takvu dr¾avu ja æu sa zadovoljstvom da izdam. Besplatno!", stoji u poruci. 
http://www.index.hr/vijesti/clanak/novinarka-blica-optuzena-da-je-hrvatski-spijun-srbiju-gdje-se-jebe-u-zdrav-mozak-izdat-cu-besplatno---/811296.aspx


je svoju zemlju nikada ne bih izdao....kakva god bila....a ovoj bi matericu izvadio i jezik iscupao...da ne moze da radja i da ne postanje Sonja Biserko ili ona druga...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigsheki

lajkujem javno revolutiona

Lazic

Ja ga javno dislajkujem iako ga volim... Zemlju nikad ne bih izdao, koliko god me stanovnici nervirali, ali re¾im uvek i svuda... Inaèe pristajem da nas sve vuèiæ i njegovi retardi jebu u "zdrav" mozak... Jebu i ovako, ali se za razliku od recimo mog brata ne pravim da mi je lepo...

mkt


bigbad86

I meni deluje kao namestaljka, najlakse optuziti mrtve ljude... Mada takav pro pilot kao on bi verovatno mogao da upravlja i sa 1.6 a ne o.6 u krvi. Svi smo vozili sa 0.6 bar jednom u zivotu, ne oseca se.

lord_oblivion

Ma da, vojni pilot i oficir, da poleti na misiju pijan. Kako da ne.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

bigbad86

To mi nije nelogicno, mozda su kulirali u kasarni, znajuci da nemaju zadatak i onda odjednom ovo izleti hitno hitno.

Lazic

Citat: mkt poslato 03 April, 2015, 20:24
ne moze nize od ovoga sve im jebem
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=04&dd=03&nav_category=12&nav_id=976654
Jo¹ nisam upoznao treznog pilota, ali to nema veze sa ¾ivotom, lete oni pijani bolje nego ¹to veæina hoda trezna...

edit:
Citat: bigbad86 poslato 03 April, 2015, 20:40
I meni deluje kao namestaljka, najlakse optuziti mrtve ljude... Mada takav pro pilot kao on bi verovatno mogao da upravlja i sa 1.6 a ne o.6 u krvi. Svi smo vozili sa 0.6 bar jednom u zivotu, ne oseca se.
Preteèe me, ali sla¾emo se, budala¹tina... Ako sam mogao posle kile rakije da odvezem za 5 sati od Valjeva do Ni¹a, pa nazad do Valjeva i to preko Gornjeg Milanovca i vas, i da pre¾ivim i ne sjebem kola, taj je sa 0.6 mogao da leti oko sveta u krug...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 03 April, 2015, 20:01
Ja ga javno dislajkujem iako ga volim... Zemlju nikad ne bih izdao, koliko god me stanovnici nervirali, ali re¾im uvek i svuda... Inaèe pristajem da nas sve vuèiæ i njegovi retardi jebu u "zdrav" mozak... Jebu i ovako, ali se za razliku od recimo mog brata ne pravim da mi je lepo...
drzava nije ovo sada....drzava je od postanja i bice do nestanka.....ne izdajes ti rezim, vec zemlju.....dezerrtere u normalnim zemljama streljaju.....ovde ih zaposle u drzavnoj sluzbi....ima prigovor savesti kad njemu odgovara.....ja bi vratio sluzenje vojnog roka i ko ne sluzi ne bi mu dao ni vozxacku....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Ako sjebem lopovski izdajnièki re¾im, spasao sam zemlju breee, ima¹ 100 godina a ni¹ta ne zna¹... :P

I ti se pravi¹ da u¾iva¹... [facepalm] ;D

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mkt

zaboravice posle dva dana gde ih je stavio ..... golden fish

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 03 April, 2015, 21:01
Ako sjebem lopovski izdajnièki re¾im, spasao sam zemlju breee, ima¹ 100 godina a ni¹ta ne zna¹... :P

I ti se pravi¹ da u¾iva¹... [facepalm] ;D

+1


Uz to, kad bi svi dezertirali, rata ne bi bilo. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Dukags

...¹to je i teoretski najmanje utopijsko razmi¹ljanje

eclipse4

Citat: mkt poslato 03 April, 2015, 20:24
ne moze nize od ovoga sve im jebem
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=04&dd=03&nav_category=12&nav_id=976654

za pad helija je licno kriv vucic i njegov puppy stefanovic jer je heli moro da sleti upravo tamo gde je morao po naredjenju vucica kako bi se on i puppy slikali sa bebom i time obezbedili jos koji politicki poen...verujem da ima boga!

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !