Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 31 Mart, 2015, 00:53




The President of ‪ ‎Yugoslavia‬ and  ‎Serbia‬, Slobodan ‎Milo¹eviæ‬, in regard to the threat to ‪ ‎Russian‬, Ukrainian and Belarusian people from ‪ ‎Europe‬ and ‪ ‎NATO‬ led by  ‎USA‬ (one of his last messages):
“Look at us and remember – they will do the same to you if you disunite and go soft. The West – this mad guard dog – will sink its teeth into your throat. Brothers, remember Yugoslavia’s fate! Don’t let them do the same thing to you! Russians, what do you need Europe for? It’s hard to find a nation which is more self-reliant than you. Europe needs you, but not the opposite. It is three of you – three entire countries! – but there is no unity! You have everything you need and it is your own: a lot of land, energy, water, science, industry and culture. When we had Yugoslavia and were united, we felt ourselves as a great power, able to move mountains. Now, because of our stupidity and unwillingness to listen to each other, Yugoslavia does not exist anymore. And we all are “unwanted warts” on European political map – new markets for their expensive stuff and American democracy”.
Njega je trebalo prvog, jo¹ '88-me... Al' nema ovde ni pameti, ni morala, ni pravde... Pizda nam materina kvarna i glupa...

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 31 Mart, 2015, 00:47
Krenuti redom pa dokle stigne¹... Prvo tog u katastru, pa ove redom, pa sudije... Serem i ja, sve ih treba pobiti...

:-* [srce]

Ljubi te brat! To je i meni palo na pamet, ali sam samog sebe upla¹io tom mi¹lju. Lepo pi¹tolj sa par okvira, pa dokle stigne¹... Lepo je kad jo¹ neko ima isto ludilo kao ti.  :)




Citat: Laziæ poslato 31 Mart, 2015, 00:57
Njega je trebalo prvog, jo¹ '88-me... Al' nema ovde ni pameti, ni morala, ni pravde... Pizda nam materina kvarna i glupa...

®iva istina. To ja prièam sve vreme!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti



Slaninar

Citat: BOKYBOY poslato 31 Mart, 2015, 12:41
Citat: Ivicat poslato 31 Mart, 2015, 12:24
http://www.telegraf.rs/vesti/1501139-zabranili-minice-u-gimnaziji-evo-sta-jos-nece-biti-dozvoljeno

...podrzavam...skole nam lice na Grand... [clapp]

Brate, ali BERMUDE i KAÈKETI da ne smeju?!?!? Serem im se u malograðan¹tinu. Debili. Na 30 stepeni da deca idu u dugaèkom?!?


Nego, evo malo Domanoviæa:

http://www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/I-Novosadani-u-akciji-postavljanja-radara.html
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

doktor

Citat: Ivicat poslato 31 Mart, 2015, 12:24
http://www.telegraf.rs/vesti/1501139-zabranili-minice-u-gimnaziji-evo-sta-jos-nece-biti-dozvoljeno

Samo me zanima zasto je kapuljaca na spisku zabranjenih stvari. U redu je da se ne ide kao idiot u skolu, ali sta tu smeta kapuljaca.  :wtf:
Bikers work is never done!

BOKYBOY

Citat: doktor poslato 31 Mart, 2015, 15:22
Citat: Ivicat poslato 31 Mart, 2015, 12:24
http://www.telegraf.rs/vesti/1501139-zabranili-minice-u-gimnaziji-evo-sta-jos-nece-biti-dozvoljeno

Samo me zanima zasto je kapuljaca na spisku zabranjenih stvari. U redu je da se ne ide kao idiot u skolu, ali sta tu smeta kapuljaca.  :wtf:

...verovatno su mislili na sedenje na casu sa navucenom kapuljacom...znam da ima takvh slucajeva...ja sam nosio skolsku plavu unifomu i ponosim se time...

mrle


mkt


dzimika

ovo u mirijevu kod maksija



Boban_m

Примаријус др сци. медицине  Тодор Јовановић, имунолог и вирусолог

http://srbinaokup.info/?p=59226

Nadalina

Citat: Slaninar poslato 31 Mart, 2015, 13:41

Brate, ali BERMUDE i KAÈKETI da ne smeju?!?!? Serem im se u malograðan¹tinu. Debili. Na 30 stepeni da deca idu u dugaèkom?!?


Pa, niko njima ne kaze da ne smeju da nose kacket do skole vec da tokom casa ne drze kacket na glavi. ;)
A, bermude... Nepisano pravilo je oduvek da se u (pre)kratkim pantalonama ne dolazi u skolu.... 3/4 bermude su tolerisane, ali imas ti gomilu klinaca koji dodju u onom u cemu bi neko isao na fizicko samo ili na bazen... Tako da, kontam i njih - zbog pojedinaca, 'nagrabace' vecina... Ali, opet, onim normalnim i ne smeta to jer su i pre dolazili pristojno obuceni.
Dzukela u podznaku

zVuk

nakaradni zakoni i propisi koje moze da tumaci ko kako hoce, bolje da su uveli obavezne skolske uniforme, kad im vec odredjuju sta sme a sta nesme da se nosi....u rusiji kad sam isao u skolu, nisu te pustali da udjes ako ti uniforma nije u redu....kosulja kravata itd........moja pretpostavka je da na taj nacin deca nemaju predrasude jedni prema drugima na osnovu onoga sto nose, odnosno nema vidljivih klasnih/kulturoloskih razlika pa se samim tim deca bolje upoznavaju medjusobno...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mrle

Citat: dzimika poslato 31 Mart, 2015, 20:42
ovo u mirijevu kod maksija

pa lepo pi¹e "Kafanica Mirijevo" , a pored "Maxi"   :)

Ivicat

Citat: Boban_m poslato 01 April, 2015, 06:24
Примаријус др сци. медицине  Тодор Јовановић, имунолог и вирусолог

http://srbinaokup.info/?p=59226
CitatНекада је код MMR вакцине било аутизма на педесет хиљада једно дете а сад је на педесет деце један случај аутизма.
Веома смела изјава.

mrle

polu nadri lekar. ne ka¾em da se ne sla¾em sa njim, ali nije on ba¹ tako merodavan...
Pogledaj plaæene termine o Todoksinu, njegovom preparatu...

Slaninar

Citat: zVuk poslato 01 April, 2015, 09:21
nakaradni zakoni i propisi koje moze da tumaci ko kako hoce, bolje da su uveli obavezne skolske uniforme, kad im vec odredjuju sta sme a sta nesme da se nosi....u rusiji kad sam isao u skolu, nisu te pustali da udjes ako ti uniforma nije u redu....kosulja kravata itd........moja pretpostavka je da na taj nacin deca nemaju predrasude jedni prema drugima na osnovu onoga sto nose, odnosno nema vidljivih klasnih/kulturoloskih razlika pa se samim tim deca bolje upoznavaju medjusobno...

Apsolutno se sla¾em & podr¾avam. Samo da uniforme budu normalne - ne da dobije¹ jedan par pantalona za celu godinu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen