Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 1 gost pregledaju ovu temu.

bucko

Citat: freepartyman poslato 29 Mart, 2015, 19:47
Momak koji je  otisao za suprugom pre par godina u Cikago, sada je jedan od najuspesnijih dizajnera..Bravo!! Manite nas vise novinari Stanija i Soraja pisite o ovakvim uspesnim mladim ljudima.
http://www.24sata.rs/srpski-dizajner-je-u-cikagu-prozivljavao-pakao-a-onda-se-kolo-srece-okrenulo/7587

Ima jos takvih iz Srbije u USA,jedan nas izmedju ostalog ima i svoju liniju Nike patika, zove se David Skokna i  iz Beograda je. [kralj]


Hurricane

..niko ne mo¾e da me ubedi da im ovo nije bilo najavljeno jo¹ ranije

a onda su naravno kao foru u¹tede i dokaz njihove svetosti oglasili

prodaju vozila onu pre mesec dva...

..¹to ne prodaju ove nove po sni¾enoj ceni ili ¹to nisu ke¹ tra¾ili kao donaciju, mnogo je bilo pametnije u ova krizna i stezanje kai¹a vremena.. 

MIGE

citiram:
"Vuèiæ je kazao da bi Srbija trebalo da se ugleda na Japan, jer se tamo kupovinom domaæih proizvoda podstièe domaæa proizvodnja"

MIGE

Citat: hurricane poslato 30 Mart, 2015, 17:28
..niko ne mo¾e da me ubedi da im ovo nije bilo najavljeno jo¹ ranije

a onda su naravno kao foru u¹tede i dokaz njihove svetosti oglasili

prodaju vozila onu pre mesec dva...

..¹to ne prodaju ove nove po sni¾enoj ceni ili ¹to nisu ke¹ tra¾ili kao donaciju, mnogo je bilo pametnije u ova krizna i stezanje kai¹a vremena.. 
ko to danas nekom poklanja nesto????

freepartyman

Citat: MIGE poslato 30 Mart, 2015, 18:23
citiram:
"Vuèiæ je kazao da bi Srbija trebalo da se ugleda na Japan, jer se tamo kupovinom domaæih proizvoda podstièe domaæa proizvodnja"
Kakav debil pa tako je Jugoslavija funkcionisala  [doh]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

MIGE

Citat: freepartyman poslato 30 Mart, 2015, 18:24
Citat: MIGE poslato 30 Mart, 2015, 18:23
citiram:
"Vuèiæ je kazao da bi Srbija trebalo da se ugleda na Japan, jer se tamo kupovinom domaæih proizvoda podstièe domaæa proizvodnja"
Kakav debil pa tako je Jugoslavija funkcionisala  [doh]
jako pametan zakljucak naseg premijera...kao da on ne upravlja Srbijom nego neko drugi  [facepalm]

mkt

#13067
Prièe iz GSP-a .

Jednog lepog dana momak je ustao , protegao se , pigledao je kroz prozor . Nad ®arkovom je sijalo sunce , ¹to je retko u ovim gidinama , na¹ momak je zadovoljno èe¹kao stomak i re¹io da se malo pro¹eta po gradu . Spremi se ne bude lenj i krene ka autobuskoj stanici , po¹to za auro nema para , a nema ni posla , ali ima volje da se procunja po sunèanom danu .
Saèeka bus 58 i ukca se ka gradu . Polako je prilazio Banovom Brdu koje je èuveno po incidentima sa kontrolorima BUS PLUSA i bezobraznih graðana koji se puni love ¹vercuju po prevozu .
Oèekivano ulazi kontrola , prilazi na¹em junaku , tra¾i kartu , momak mrgudno odgovara da nema kartu , a i ¹ta æemu kad ne radi nigde  , meðutim prepla¹ena kontrola poziva kauboje preru¹ene u komunalne policajce .
Kauboj prilazi momku i postavlha mu suludo pitanje : " Momak u èemu je problem ? " Na¹ta momak ¹eretski odgovara ko il topa : " Pa vidi dru¾e , tvoj je problem ¹to u autobusu nema kamera ! "
Kauboj obuèen u uniformu komunalnog policajca malo razmisli i ode u nepoznatom pravcu !
Na¹ momak je nastavio svoj put ka skup¹tini Srbije gde ga je èekalo veselo dru¹tvance uz pivce , vinjak i kokakolu .
Dan je bio prosto savr¹en


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Joker

Citat: njanja poslato 30 Mart, 2015, 16:39
http://www.telegraf.rs/vesti/beograd/1493171-ripanj-rusanj-resnik-misterija-beogradskog-bermudskog-trougla-foto

gde je buljavi ripanjac  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Moz da ga duvas debeli, svi vi dolazite u moj kraj da se vozite.. .!. Svi putevi bajkerski vode u Ripanj!! :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Hattrick


Joker

Tresnja je brate deo Ripnja.. Molim lepo..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

durmitor2000

Citat: Joker poslato 30 Mart, 2015, 21:02
Tresnja je brate deo Ripnja.. Molim lepo..

Kuku onda sam i ja povremeno Ripanjac.

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DaChaS

ti sto su im prodali su i isli na to da uzmu pare i zajebu ih za stan  ...klasicna prevara al po zakonu

Lazic

Krenuti redom pa dokle stigne¹... Prvo tog u katastru, pa ove redom, pa sudije... Serem i ja, sve ih treba pobiti...

eclipse4





The President of ‪ ‎Yugoslavia‬ and  ‎Serbia‬, Slobodan ‎Milo¹eviæ‬, in regard to the threat to ‪ ‎Russian‬, Ukrainian and Belarusian people from ‪ ‎Europe‬ and ‪ ‎NATO‬ led by  ‎USA‬ (one of his last messages):
“Look at us and remember – they will do the same to you if you disunite and go soft. The West – this mad guard dog – will sink its teeth into your throat. Brothers, remember Yugoslavia’s fate! Don’t let them do the same thing to you! Russians, what do you need Europe for? It’s hard to find a nation which is more self-reliant than you. Europe needs you, but not the opposite. It is three of you – three entire countries! – but there is no unity! You have everything you need and it is your own: a lot of land, energy, water, science, industry and culture. When we had Yugoslavia and were united, we felt ourselves as a great power, able to move mountains. Now, because of our stupidity and unwillingness to listen to each other, Yugoslavia does not exist anymore. And we all are “unwanted warts” on European political map – new markets for their expensive stuff and American democracy”.