Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Pokusavao da nadjem nesto o demonstracijama u Nemackoj ali po BLIC-u tamo se nista ne desava ... svaki dan su sve vece dzubre od novina !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


Kostić

jebote, neko puca nasumice po kuæama po petrovaradinu... oblesavili smo za sve na¹e pare.... a ja se èudim, otkud onoliko murije po nsu... ¾ivot u srbiji postaje amerika. na na¹u ogromnu ¾alost


Kostić

hoda¹ ulicama i najðe¹ na skup, uhapse te komunalci, napi¹u prijavu, pa posisaju kurac kod sudije, kad se pojavi¹ sa pet svedoka da si samo prolazio i da su te maltretirali. onda tu¾i¹ grad i tra¾i¹ pare.

ti komunalci mogu samo da se te¹e da æe dobiju pare od tog ¹to je prolazio. osim ako nije neki stra¹ljiv graðanin.

bigbad86

Samo cekam da nalete na nekog prepecenog dizelasa koji je dosao pravo iz 1994 pa da ih ODVALI od batina...

Zokowmali

Za to nece biti potreban nikakav DIZELAS, samo jedan besniji od armije bednih kome je prekipelo sve...
©alterski slu¾benici. Kaæe dumru?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: monsterbnt poslato 19 Mart, 2015, 20:09
Idemoooooo

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/543793/SKANDAL-Komunalna-inspekcija-privela-aktiviste-i-novinarku-Bete-uprkos-sluzbenoj-dozvoli

pa po zakonu morali su imati saglasnost opstine za deljenje propagandnog materijala (a to ono sto oni zovu novinama jeste) a oni su se pravili ludi....ili su glupi pa ne znaju sta im za sta treba....nisu morali da ih privode ali kaznu su mogli da im pisu.....
Da konalci nisu retardirani to bi tako i proslo...ali oni su morali da pokupe jos nekog sa strane....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Wanna be kerovi moraju nekoga da privedu ili ne bi bili ¾ivi!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Boban_m

Cini mi se da je jos neko zavrsio taj fakultet u Sremskim Karlovcima ;D



freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња