Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

rtaku

Ima li neki prevodilac ovde?

misa-pei

Ima, dva. Sta ti treba?
Država je najveći neprijatelj naroda

rtaku

U stvari potreban je tumaè posta od momka iz Titela.

misa-pei

A... nesam skolovala...
Država je najveći neprijatelj naroda

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man


monsterbnt

Citat: El Jefe poslato 14 Mart, 2015, 18:16
www.vaseljenska.com/politika/odgovornost-hoce-li-gasic-i-loncar-nakon-tragedije-podneti-ostavke/

Nece... Vec su poturili onog nesretnog Bandica kao zrtveno jagnje.... Navodno je on licno naredio ceo let i sletanje... Niko btw ne sme da napise da je leteo za BG umesto za kraljevo ili nis da bi gospoda imala priliku da se slikaju....

Citat: El Jefe poslato 14 Mart, 2015, 18:16
www.vaseljenska.com/vesti/kako-nas-lazu-rezimski-mediji-bolesna-beba-stigla-helikopterom-u-beograd-foto/

Problem cak nije ovaj put u rezimskim medijima..... Vest je pustila novinska agencija beta, uradio je novinar koji je blejao kuci i slusao na tv sta se desava.... Pogresno protumacio info da su u beogradu spremni da docekaju i lece bebu.... Idiot...
Smrt SVIMA!!!!

mali_zmaj

jin-jang


Lazic

Otkrili rupu na saksiji...


Bori¹a

ima li VOZAC AUTOBUSA pravo da me izbaci iz istog? zato sto mu nisam pokazao mesecnu?
u petak posle skole milion ljudi u busu i ja utrcim na zadnja vrata (kod nas se karte kupuju kod vozaca i ulazi na prednja) posto je bila guzva i nisam mogao da udjem od napred...
i drugari nisu mogli da udju i ostanu napolju - klosar mi zatvori vrata zamalo mi ranac nije uhvatio
i galami od napred TAJ STO JE USAO U BUS CE DA IZADJE ODMAH ja uzvratim E BOGA MI NECE
narod pocne da se smeje i ja izadjem zbog drugara koji su ostali tu
e sad, sledeci put ako mi kaze da izadjem cu da se uhvatim za sipku i da ne pustam taman me sa konstrukcijom izneli, dok ne dodju panduri necu da pustim sipku
imam mesecnu kartu, uredno placenu za to relaciju...

eclipse4


eclipse4

borke ako boga znas promeni taj gif,vrti mi se u glavi kad procitam neki tvoj "maaaalko" duzi post ;)

Slaninar

Citat: Bori¹a poslato 14 Mart, 2015, 23:24
ima li VOZAC AUTOBUSA pravo da me izbaci iz istog? zato sto mu nisam pokazao mesecnu?
u petak posle skole milion ljudi u busu i ja utrcim na zadnja vrata (kod nas se karte kupuju kod vozaca i ulazi na prednja) posto je bila guzva i nisam mogao da udjem od napred...
i drugari nisu mogli da udju i ostanu napolju - klosar mi zatvori vrata zamalo mi ranac nije uhvatio
i galami od napred TAJ STO JE USAO U BUS CE DA IZADJE ODMAH ja uzvratim E BOGA MI NECE
narod pocne da se smeje i ja izadjem zbog drugara koji su ostali tu
e sad, sledeci put ako mi kaze da izadjem cu da se uhvatim za sipku i da ne pustam taman me sa konstrukcijom izneli, dok ne dodju panduri necu da pustim sipku
imam mesecnu kartu, uredno placenu za to relaciju...

Isto kao ¹to na granici mora¹ da poka¾e¹ paso¹, iako ga ima¹, tako i kad ulazi¹ u bus poka¾e¹ kartu. Ako ne poka¾e¹, kao da je nema¹, ne pi¹e nikom na èelu. Oni ¹to se najvi¹e kunu u svoje po¹tenje i zgra¾avaju kad neko hoæe da ih proveri, èesto budu prevaranti. Mogao si mahnuti pokaznom kroz zadnja vrata da vidi na retrovizoru, reæi da æe¹ doæi na prednja da poka¾e¹ kartu, da naprave mesta da uðe¹. Tako ne¹to meni pada na pamet.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bigsheki

Borisa,nemoj se bosti sa rogatijim od sebe,stara poslovica.koliko god da ti je nepravo ti si u tom slucaju zadnja karika u lancu.iskuliraj ih i ustedi sebi zivaca i vremena,budi iznad njih svojim pstupcima care.za konflikt su uvek potrebne dve osobe,koja ce da zapocne i koja ce da odgovori na zapoceto.znas da nije u pravu vozac autousa,ali u poziciji je da mu se moze,kao i policajcima kad te zaustave,sve im se moze

farbach

ПРИМЕР МИНИСТАРСТВА ПРОСВЕТЕ

Када је после Другог светског рата суђено министру просвете у колаборантској влади ђенерала Милана Недића – Велибору Јонићу – он је истицао да су Немци вршили стални надзор над радом његовог министарства. У немачком Управном штабу налазили су се официри задужени за контролу просвете [8, 190]. Љубинка Шкодрић, историчарка, каже: „Немачки органи достављали су Министарству просвете плакате и остали пропагандни материјал у коме су хваљене немачке установе, школство, систем студирања и организација друштвеног живота. Министарство је било дужно да тај материјал прослеђује школама и да га популарише“ [8, 193].

Милан Брдар, угледни србски философ, био је помоћник министарке просвете Љиљане Чолић у првој Влади Војислава Коштунице, формираној 2004. У својој књизи Хроника разорене Троје он сведочи о томе како постпетооктобарска окупација изгледа у просвети: „Реформу образовања од Ђинђићеве Владе па до дана данашњег у Србији не води ниједна странка, ни један наш вајни ауторитет, него Светска банка, то запамтите (…) обавезани смо државним уговорима који директно сведоче да је Србија у колонијалном статусу“ [9, 113]. Он каже да је сасвим свеједно ко у влади држи просвету јер „министар, или његов заменик, сваког четвртка у 14.00 мора да дође у зграду преко пута Универзитетске библиотеке, где је седиште филијале Светске банке, на консултацију са службеником из Вашингтона, преко видео бима“ [9, 114]. Кад је Љиљана Чолић преузела ресор просвете и када је покушала да отпусти 250 људи које је запослио претходни министар и верни сарадник Вашингтерне Гашо Кнежевић, а који нису имали никаквог посла, чиновник Светске банке је рекао да то не може јер су у питању били људи у служби империјалног меког окупатора.

Сваке године у школе Србије стиже тзв. Европски дневник, који штампа ЕУ пропаганда у нас, да се дели ђацима. У брошури се пропагирају „ЕУ вредности“ (попут толерисања различитости, од којих су, зна се, најбитније оне сексуалне); школе редовно спроводе све ЕУ пропагандне акције. Наравно, нацистичка Немачка и ЕУ нису исто: нацистичка Немачка је у ширење Трећег рајха ишла само са Италијом и Јапаном као савезницима, а ЕУ је саставни део Империје, која обухвата како САД и њене сателите широм света (међу којима и ЕУ), тако и институције економске окупације, какве су ММФ, Светска банка итд. Али сличност је очита: као што се Недићева министарства ни о чему нису питала, тако се и министарства постпетооктобарске Србије равнају по наређењу НАТО Империје. И ништа се не питају.


juga