Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 1 gost pregledaju ovu temu.


dzimika

Citat: redshadow poslato 12 Mart, 2015, 17:37
Citat: redshadow poslato 12 Mart, 2015, 14:23
kakav crni heroj, rob covek. jebem ti ja takav zivot
obicno se ne osvrcem na minuse jer svesno pisem stvari koje nekad nekom zasmetaju naravno da ne moze svima da se udovolji a za ovo mislim da nisam zasluzio pa evo da ga zasluzim
taj sto ga je lupio zelim mu da radi 17 sati dnevno i vidja decu samo nocu kad dodje kuci, da ga pitam jel se oseca kao heroj ili rob.
nema para za koje bi vodio takav zivot, takav scenario zivota je gori od zatvora kakve crne pare. u zatvoru bi bar mogao knjigu da procitas


nisam lupio minus nego si u pravu
radim pon-pet od 8 do 16, kuci kucam izvestaj, rucam, kupanje klinaca, moje kupanje pa ako imam srece legnem u 8, ako ne u 9, ustajem do pola 12 i od 12 do 5 vozim nocu, ako imam srece imam pauzu od sat vremena od 2 do 3 pa odspavam malo u kombiju, dodjem kuci do pola 6 i do 6 sam sigurno u krevetu opet ako imam srece legnem do pola 6, ustajem u 7 ili do pola 8 i opet sve iz pocetka
nedelja mi je jedini slobodan dan u potpunosti
pored svega toga cesto se desava da uleti neki poslic izmedju dnevnog i nocnog, tipa voznja do nisa i nazad i slicno ili ako ima neki veci posao ne radim dnevni posao nego odem na voznju kao pre neki dan malo posle nocne od 7 do 23h pa onda pravo na nocni posao
dok ne moras nisi ni svestan sta sve mozes da izdrzis da bi porodici obezbedio sve sto im treba
nije mi tesko sve to ali mi je krivo sto ne mogu uvece da izadjem negde da se vidim sa ljudima i jos neke stvari da stignem da uradim

mkt

zajebamo matori, kapadole

Kostić

ja sam radio od pola sedam pa do èetri zvanièno a nikad kuæi do¹ao pre devet uveèe za 16 000. imao slobodnu samo nedelju. danas je sreæa uop¹te imati posao. ja bi dao dupe da vozim kombi od ujutro do uveèe pa makar nemao ni nedelju slobodnu. ti radio od 8 do 14... pa ¹ta je tu muka? moj matori èetres godina nije iza¹ao iz kamiona, dolazio kuæi nedeljom i kad uhvati prolaz kroz beograd. takav je posao, nema tu kukanja.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

PECA BMW

Jos jednom demonstrirali svoju nesposobnost da je cak i ministar morao da izadje na teren !

Tako isto drzava nesposobna bila da izvade ljude iz snega pa morao licno premijer da ih vadi ..

Ali je i bivsi ministar Dacic morao da vija lopova bicikle da bi vratio bese onom sirotom sto isao na put oko sveta


http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/542150/Ministar-Stefanovic-ucestvovao-u-poteri-za-otmicarima-devojcice-FOTO?ref=fbblic
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

ne¹to ne ¹tima u toj prièi.

eclipse4

pa ne stima nikako vuciceva svalerka tu....

Kostić

ajd ¹to prièa ne ¹tima, al ¹to se alviroviæ utrpo u kadar.... da ne radi on za muriju?

eclipse4

"Insistiranje na razvojnom modelu koji se bazira na stranim investicijama je kljuèni mehanizam moderne kolonizacije.



Za razliku od klasiènog kolonijalizma koji je nametan uz otpor stanovni¹tva i lokalnih elita, na novi kolonijalizam graðani pristaju dobrovoljno, politièke elite ga prizivaju, a ekonomski teoretièari ohrabruju.



Nerazvijene i slabe dr¾ave danas mole da budu ekonomski potèinjene, èak i plaæaju da budu kolonizovane.


Klasièni kolonizatori su civilizovali prostor koji su osvajali, o svom tro¹ku gradili infrastrukturu i gradove, i iza sebe ne¹to ostavljali. Novi kolonizatori uglavnom samo uzimaju. I najporaznije od svega - danas se kolonizuju i dr¾ave koje nikada nisu bile kolonije, koje imaju dugu tradiciju nezavisnosti i koje su umele da funkcioni¹u samostalno kao nezavisne dr¾ave.

Ovakvo stanje se mo¾e odr¾avati (a da ne dovede do pobune) samo kontinuiranim ispiranjem mozga, mantriènim ponavljanjem uvek istih fraza, stvaranjem zombi generacija koje nisu u stanju da misle, niti da kritièki, otvorenih oèiju analiziraju svet oko sebe.



Upravo u tome i jeste smisao neprekidne promocije liberalnih ideja

- iz ograðenog prostora i zatvorenog uma ne mo¾e se pobeæi."

Lazic

Tri strane èitam sa zaka¹njenjem, ne znam ¹ta je vi¹e zabolelo... Jebem ti ovu zemlju i nas baksuzne kad se ne rodismo kao Norve¾ani ili bar ©vajcarci...

U na¹em sluèaju reè patriotizam ima jednu potpuno novu mazohistièku dimenziju, mi smo opasni ludaci kad uspevamo da preðemo preko svih sranja i da nam je i dalje stalo...

bigsheki

Citat: Laziæ poslato 14 Mart, 2015, 03:14
Tri strane èitam sa zaka¹njenjem, ne znam ¹ta je vi¹e zabolelo... Jebem ti ovu zemlju i nas baksuzne kad se ne rodismo kao Norve¾ani ili bar ©vajcarci...

U na¹em sluèaju reè patriotizam ima jednu potpuno novu mazohistièku dimenziju, mi smo opasni ludaci kad uspevamo da preðemo preko svih sranja i da nam je i dalje stalo...

druze ,problem je u nasem mentalitetu.ponosim se sto sam srbin,ali mi smo uvek naj pametniji i sve znamo. i sad gledam,nema za koga da glasam u sriji,dosovci odpadaju u velikom stilu,za vucka nikad nisam niti cu,jer je izdao kuma.sps krmak je svoja prica...a ove male i ne racunam. tuga sto nema ko da nam vodi drzavu.(malo skrenuh sa teme daljim ovim komentarom,ali to je tako)


bigsheki

drugari,od 1.aprila 2015 u nemackoj se zute talice mogu koristiti kako sam skontao samo do prvof tuv tj. tehnickog .sto znaci,ako auto nema tehicnki validan,tablice se mogu koristiti 5 dana,ako nema tehnicki onda se mogu korisititi samo do tehinckog pregleda i to je to.ne mogu se korisititi recimo od dortmunda do minhena.tako sam skontao.pa eto..malo novosi.jes da sam malo promasio temu.ali verujem da ce mnogima ovo obavestenje biti od koristi.

Dukags


monsterbnt

Vojska nikad nije kupovala Mi-17
Ta dva su ostala od JSO
Vojska inace ima starije i slabije Mi-8... celih 6 komada....
Smrt SVIMA!!!!

rtaku

Citat: bigsheki poslato 14 Mart, 2015, 11:52zute talice mogu koristiti kako sam skontao samo do prvof tuv tj. tehnickog .sto znaci,ako auto nema tehicnki validan,tablice se mogu koristiti 5 dana,ako nema tehnicki onda se mogu korisititi samo do tehinckog pregleda i to je to.

Znaèi ako nema tehnièki mo¾e se koristiti do tehnièkog. :)

PECA BMW

Citat: El Jefe poslato 14 Mart, 2015, 11:36
http://www.nspm.rs/hronika/srusio-se-vojni-helikopter-koji-je-prevozio-bolesnu-bebu-iz-novog-pazara-strahuje-se-da-nema-prezivelih.html

Ja pratim sinoc i kao pokupili su devojcicu i sleteli na beogradski aerodrom i sve ok .... kad posle par sati ..... kakvo su djubre od novina to je strasno i kao nismo to mi objavili to neko drugi , ma daj mi smo slepi ...


http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/542314/Beta-se-izvinila-zbog-vesti-o-sletanju-helikoptera
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

bigsheki

Citat: PECA BMW poslato 14 Mart, 2015, 13:34
Citat: El Jefe poslato 14 Mart, 2015, 11:36
http://www.nspm.rs/hronika/srusio-se-vojni-helikopter-koji-je-prevozio-bolesnu-bebu-iz-novog-pazara-strahuje-se-da-nema-prezivelih.html

Ja pratim sinoc i kao pokupili su devojcicu i sleteli na beogradski aerodrom i sve ok .... kad posle par sati ..... kakvo su djubre od novina to je strasno i kao nismo to mi objavili to neko drugi , ma daj mi smo slepi ...


http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/542314/Beta-se-izvinila-zbog-vesti-o-sletanju-helikoptera
Citat: rtaku poslato 14 Mart, 2015, 12:41
Citat: bigsheki poslato 14 Mart, 2015, 11:52zute talice mogu koristiti kako sam skontao samo do prvof tuv tj. tehnickog .sto znaci,ako auto *ima* (ispravka) tehicnki validan,tablice se mogu koristiti 5 dana,ako nema tehnicki onda se mogu korisititi samo do tehinckog pregleda i to je to.

Znaèi ako nema tehnièki mo¾e se koristiti do
Citat: PECA BMW poslato 14 Mart, 2015, 13:34
Citat: El Jefe poslato 14 Mart, 2015, 11:36
http://www.nspm.rs/hronika/srusio-se-vojni-helikopter-koji-je-prevozio-bolesnu-bebu-iz-novog-pazara-strahuje-se-da-nema-prezivelih.html

Ja pratim sinoc i kao pokupili su devojcicu i sleteli na beogradski aerodrom i sve ok .... kad posle par sati ..... kakvo su djubre od novina to je strasno i kao nismo to mi objavili to neko drugi , ma daj mi smo slepi ...


http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/542314/Beta-se-izvinila-zbog-vesti-o-sletanju-helikoptera

druze,ako je vozilo u berlinu,znaci u berlinu od placa gde stoji vozilo do radionice u kojoj zelis da radis tehnicki.