Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: freepartyman poslato 09 Mart, 2015, 02:21
Rus :)
http://www.telegraf.rs/sport/1465395-zvali-su-ga-eksperiment-niko-nije-verovao-da-ljudsko-bice-moze-da-bude-toliko-snazno

Ne mogu ni da zamislim koliko je ovaj èovek jak. Neko mo¾e da podigne u benèu, a neko u èuènju, a kod njega je svaki mi¹iæ razvijen do besvesti i kad te dohvati nije ti dobro.
Imao sam ovakvog prijatelja. Telo kao kamen. Sirovi mi¹iæ. U pregibu ili benèu je bio slabiji, ali kada iskoristi celo telo da ne¹to uradi ima¹ utisak da te stegla presa.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Inaèe davno je bio u ZRu, u rvaèkom klubu na nekom gostovanju,  u nedeljnom listu Zrenjanin je tad iza¹ao kompletan èlanak o tom èoveku, seæam se da smo to svi èitali ko legendu.
Najbolje su prièe kako i koliko on jede!
Kajgane od 25 jaja, 2l mleka, vekna hleba za doruèak.
Na olimpijadi je pojeo ne znam koliko velikih pica i hamburgera i onda ustao od stola i pobedio finale za pola sata...  ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

bigsheki


eclipse4



Eto, Zorana Mihajloviæ je lepo objasnila da Toni Bler nije odr¾ao nikakvo predavanje ministrima i onom muèenom èuvaru Beograda na vodi u zimskom periodu Sini¹i Malom, veæ je to jednostavno bio razgovor uz kafu, i da ¹to je najva¾nije- to Srbiju nije ko¹talo ni dinara!

Verovatno je na nekoj pumpi usput kupio 100 grama, pa su pili njegovu, a raduje i to ¹to kafenisanje s njim nije o tro¹ku poreskih obveznika, veæ samo onih na èijim spomenicima kao godina smrti stoji 1999.  Negde od marta do juna. I svi potonji na Kosovu i Metohiji- sve¾i, neslegnuti, stari- preorani.

I, naravno, nièega tu nije bilo tajnog- èovek inaèe ima obièaj da ulazi i izlazi kroz kuhinju, to èini i kod kuæe, a neretko i kroz ona vratanca za maèku.

Skroman i drag èovek, uðe i izaðe na mala vrata, ostavljajuæi za sobom blatnjavi trag ilovaèe.

©alu na stranu, Srbija nije ni nebeska niti zemaljska veæ tu¾na i poni¾ena, a takva ne mo¾e ni dole ni gore, veæ tu gde jeste- u vazduhu, kao neoprane podrane gaæe ostavljene na ¹tapu k'o bela zastava.

Neka me razapne ona Srbija kojoj ne pripadam (prva, il' druga, ne znam kako nas vi¹e dele i razvrstavaju), ali u kuæi pokojnika za d¾elata nema mesta!

To je ta famozna crvena linija nacionalnih interesa, za nas daleka i nedosti¾na, a crvena upravo od krvi koju taj isti Bler ima na rukama! Do lakata! Srpske, albanske, iraèke, libijske.

Bez razlike èija je, jednako je crvena, jednako su on i njemu slièni jada uèinili èoveèanstvub da ne postoji dovoljno valjan razlog ne prezreti ih!

Kafa se vazda ispijala sa prijateljima, a ako su nam ovo danas prijatelji- Srbiji veæi neprijatelj od sebe ne treba!!!

Vi ste mu, gospodo, seæate li se, te iste '99. sudili i presuðivali na nekim patetiènim i zami¹ljeni suðenjima?!

Jel to u meðuvremenu "odrobijao" svoje u va¹oj virtuelnoj apsani, ili ste naknadno uva¾ili kakve argumente odbrane u koje onomad, u nacionalnom zanosu i histeriji, niste imali uvida?!

Jeste li mu uz kafu i ratluk, kroz smeh, tiho i udvorièki, provukli da je zapravo uhap¹en kao ratni zloèinac (va¹a kvalifikacija, seæate se) i da ima pravo na jedan poziv, advokata i obezbeðenje do aerodroma kad mu dosadi tamnovati?!

Jeste li na posletku okrenuli ¹oljice da vam gleda?!

Znate li ¹ta je video: gomilu budala, hrpu otiraèa, tu¾ne udvorice koje mu dosaðuju dok u miru poku¹ava da popije kafu, seæajuæi se starih dobrih vremena kada ste pljuvali u nebo verujuæi da æete pogoditi neki od bombardera, ili barem zaprljati "¹oferku" pilotu.

Ka¾u da samo budala nikada ne menja mi¹ljenje, ¹to je, verujem, apsolutno taèno. Jednako kao i to da samo budale preèesto menjanju mi¹ljenje.

Lepo je i pohvalno ¹to vi o Bleru jeste, ali verujte, on o vama nije!

Za njega ste isti oni Srbi o kojima je govorio: " Rat protiv Srba nije vi¹e samo vojni sukob! To je bitka izmeðu dobra i zla, izmeðu civilizacije i varvarstva"!

Za njega ste bili jo¹ samo jedna dobro plaæena tezga! Zbog vas je Srbija samo podrana svadbarska ¹atra pod koju je svaka fukara dobrodo¹la da predstavi svoj talenat u va¹oj adaptaciji ¹oua "Tvoje lice zvuèi poznato"!

Njegovo zvuèi isuvi¹e, to niste smeli zaboraviti pre nego ¹to ste domaæinski pristavili vodu za kafu.




Dukags

...
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/541045/Blerova-zena-pocela-da-radi-za-albansku-vladu

"Toni Bler je pre ne¹to vi¹e od godinu dana poèeo da radi kao savetnik albanske vlade, a ovih dana u Tirani mu se pridru¾ila i supruga."
[pop]

Kostić


Slaninar

Do dole je lako, samo sedne¹ na kross! :D
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

Citat: kosta66 poslato 10 Mart, 2015, 09:37
kuda æu namore :(

Kliziste Budva Markovici
Preko Ni¹, kroz Grdelicu, na Kumanovo i samo pravo do Soluna! A onda, mo'¹ i levo i desno, kuda ti volja! ;D

DraganPavlicevic

Eklipse, tvoj tekst o Blerovoj poseti potpisujem od prvog do poslednjeg slova.Ne ¾elim da ponavljam ne¹to ¹to si ti veæ rekao, jer posle tvog teksta sve reèi bi bile suvi¹ne.Hvala ti ¹to misli¹ tako kako si napisao.

eclipse4

ja mislim tako kako je napisano inace ne bih podelio ovo sa vama,medjutim,ovaj teskt mi je stigao na mail a iskreno,voleo bih da umem i ja da tako sklapam reci....kod mene to jos uvek ide onako "po seljacki" s brda s dola ali epicentar je isti ;)

mrle

sla¾em se sa vama dvojicom

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

DraganPavlicevic

Eklips, kod navedenog teksta nisi stavio znake navoda, pa sam zato mislio da su to tvoje reèi.Nema veze, od tebe je poteklo pa æu smatrati da si to ti.Zato moj komentar ostaje isti.


bigbad86


Dukags


bigbad86

Prilicno sam siguran. EU ce nas uceniti vrv cemo kao Rumunija i Bugarska u isto vreme sa Kosovom da udjemo u EU i onda cemo opet fakticki biti ista drzava. Na papiru naravno.

Ivan1979

Citat: bigbad86 poslato 11 Mart, 2015, 13:25
Citat: Ivicat poslato 11 Mart, 2015, 13:14
http://web-tribune.com/u_fokusu/srbe-ocekuje-25-mracnih-godina-a-u-narednih-5-jug-srbije-i-kosovo-ulaze-u-sastav-velike-albanije
ovo je vec teska glupost, ovo nema leba da se desi. Mooooooooooooozda Kosovo ali i to tesko, ali jug Srbije nema sanse.

Zasto mislis da nema?

Da nece neko da uzme pusku u ruke I da brani zemlju?
A I da hoce, odakle mu puska kad sve rasprodase.. raspustise,,,     da nece onaj sto sluzio u biblioteci vojsku da jurisa na siptara, amera, ....       [pop] :violina:

Nisam mnogo video, ali ono sto jesam je da ce se se vecina pre naguziti I primiti ga u dupe nego stati I braniti svoj stav, zemlju, svoja prava....

Svaka cast izuzecima , kojih ima I to ne malo, koji su pokusali da odbrane nesto I ako su znali da je unapred izgubljeno...   I koji bi opet isto to pokusali I ako znaju da je to borba sa vetrenjacama, ali jednostavno imaju nesto sto ovi primaci  u buljsona nikada nece imati .

[pop]