Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86

Ne ne jebemo se. Vodimo ljubav, polako. Ko na filmu...

mareskin

Citat: zVuk poslato 25 Februar, 2015, 22:49
Citat: metarex poslato 25 Februar, 2015, 22:04
http://www.kurir.rs/zabava/pop-kultura/beograd-mi-je-unistio-zivot-dosla-sam-iz-provincije-iskusila-sam-nemoral-nesrecu-razvrat-zlobu-clanak-1690619


;D ;D

Drugaèije, ovo je grad u kom vas pozovu na kafu  pa vam “neprimetno” zavuku ruku pod suknju, grad u kom vas pozovu na dejt pa raskopaèju ¹lic i ka¾u “hajde, samo me malo pipni”.

[rofl] [rofl] [rofl]

Meni se ovo nikad nije desilo  [neampojma]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: bigbad86 poslato 26 Februar, 2015, 01:57
Ne ne jebemo se. Vodimo ljubav, polako. Ko na filmu...

I ljubimo se u usta.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle

Citat: mareskin poslato 26 Februar, 2015, 08:41
Citat: bigbad86 poslato 26 Februar, 2015, 01:57
Ne ne jebemo se. Vodimo ljubav, polako. Ko na filmu...

I ljubimo se u usta.


ass to mouth

dzimika

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/537852/TESKA-NESRECA-Sudar-kombija-i-slepera-jedna-osoba-mrtva-blokiran-Zrenjaninski-put


Zurio je da bi ispostovao satnicu koju motorom tesko mozes uspeti da ispostujes
85godiste
2 puta ove nedelje ga policija vodila na tehnicki i kaznjavala jer gazda peconi nece dinara da ulozi u vozni park, pa cak ni u odrzavanje vozila, jedva skrpe pare za zimske gume

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

zVuk

....sad ispada da su svi srbi gejevi, jer se na slavama, svadbama, ispracajima i ostalim porodicnim slavljima ljube u obraz i to ne jednom, ne dva puta, nego ni vise ni manje nego tri puta.....:D...i zamislite deca to gledaju svojim ocima....:D

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Kostić

sad je kasno za izgovore. nije gazda kriv. osim ako ga nije prisilno naterao za volan neispravnog vozila i poterao pu¹kom da 'juri vreme'...

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion


penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mrle


mkt


durmitor2000

Citat: dzimika poslato 26 Februar, 2015, 11:23
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/537852/TESKA-NESRECA-Sudar-kombija-i-slepera-jedna-osoba-mrtva-blokiran-Zrenjaninski-put


Zurio je da bi ispostovao satnicu koju motorom tesko mozes uspeti da ispostujes
85godiste
2 puta ove nedelje ga policija vodila na tehnicki i kaznjavala jer gazda peconi nece dinara da ulozi u vozni park, pa cak ni u odrzavanje vozila, jedva skrpe pare za zimske gume
Ne znam dok sam ja radio odrzavao je sluzbena vozila u roku to mislim na octavie i fabie a kakvo je sad stanje nisam se raspitivao.

dzimika

katastrofa je stanje, bar u pekari, ne zna se kom autu, kombiju ili kamionu treba vise delova
meni od bitnih stavki za saobracaj ne valja jedan far, oboren je da baca na 4m, jedna guma ispod minimuma, trap je u kurcu tj ima lufta u nekim sponama ili gde vec, kocnice skripe kao da su pri kraju iako su ih zamenili malo posto sam ga dobio, a od stavki koje nisu bitne za voznju toliko je ne radi ventilator od danas uopste a radio je samo na najjace ali i tada nije duvao skoro nista, brisaci ne rade na onoj prvoj povremenoj brzini, izduvna grana je negde na bloku pukla pa kad stojim na semaforu pusim se kao da je prokuvao
mozda ima jos nesto sto nisam primetio :D

durmitor2000

Citat: dzimika poslato 26 Februar, 2015, 18:19
katastrofa je stanje, bar u pekari, ne zna se kom autu, kombiju ili kamionu treba vise delova
meni od bitnih stavki za saobracaj ne valja jedan far, oboren je da baca na 4m, jedna guma ispod minimuma, trap je u kurcu tj ima lufta u nekim sponama ili gde vec, kocnice skripe kao da su pri kraju iako su ih zamenili malo posto sam ga dobio, a od stavki koje nisu bitne za voznju toliko je ne radi ventilator od danas uopste a radio je samo na najjace ali i tada nije duvao skoro nista, brisaci ne rade na onoj prvoj povremenoj brzini, izduvna grana je negde na bloku pukla pa kad stojim na semaforu pusim se kao da je prokuvao
mozda ima jos nesto sto nisam primetio :D

Izvinite ostali za off
A jel teta Bilja direktor pekare ili je Ratara?

dzimika

mislim da je ratara ali nisam siguran, znas i sam da ih menjaju ko carape ili ih bar izmenjaju medjusobno

durmitor2000

Citat: dzimika poslato 26 Februar, 2015, 19:26
mislim da je ratara ali nisam siguran, znas i sam da ih menjaju ko carape ili ih bar izmenjaju medjusobno

Znam, znam


Lazic

Citat: dzimika poslato 26 Februar, 2015, 11:23
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/537852/TESKA-NESRECA-Sudar-kombija-i-slepera-jedna-osoba-mrtva-blokiran-Zrenjaninski-put


Zurio je da bi ispostovao satnicu koju motorom tesko mozes uspeti da ispostujes
85godiste
2 puta ove nedelje ga policija vodila na tehnicki i kaznjavala jer gazda peconi nece dinara da ulozi u vozni park, pa cak ni u odrzavanje vozila, jedva skrpe pare za zimske gume
Jutros sam na semaforu Cvijiæeve i Ðure Ðakoviæa video kombi na pauku, samo sam pomislio, vozaè ovo nije mogao da pre¾ivi... Posle èuo vesti... 30 godina, sad te ima, sad te nema... Kad se setim, sa 27 godina sam firmin Boxter vozio kao na trkama...