Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Ivicat

Kolika li mu je plata? Da li spada u srednju klasu :D

eclipse4

Citat: freepartyman poslato 22 Februar, 2015, 19:59
Sta reci a ne zaplakati...
“Belgrade has become a puppet” Tony Blair to advise Serbian PM 16 years after bombing Yugoslavia

to...to je pravo resenje sedeti kuci i plakati......jer niko ne placa da skinemo ove majmune!da kojim slucajem ameri placaju opoziciju da skinu vlast mi bi vec bili na ulice.....a cim amer ne placa i hvali znaci da mu odgovara ova vlast....a cim njima valja znaci da vlast radi za amere i protiv svog naroda....

tako da.....sedimo kuci i placimo.....

i posle sto toliko pratim rat u ukrajini....ono su ljudine,rekli su NE nato i ostala sranja na njihivo tlo i evo ih,bore se do zadnjeg ali nece dozvoliti da njihova cizma gazi njihovo tlo,a mi....ma sve je ok,ako se pobune,samo im dizi platu za 10 dinara i narednih godinu dana su mirni.

neznam samo kada li ce neko da skupi muda konacno i uradi nesto pametno za svoj narod.....ali mi se sve cini da i opozicija prima dobru paru da bude mirna,zato za narod generalno niko ne boli kurac...

izvinjavam se....

Joker

Nema potrebe da se izvinjavas, sve si u pravu.. Mi sedimo i kukamo...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...


juga

Citat: freepartyman poslato 22 Februar, 2015, 19:59
Sta reci a ne zaplakati...
“Belgrade has become a puppet” Tony Blair to advise Serbian PM 16 years after bombing Yugoslavia
Da li æe neko smeti da ga pita, ¹ta je bre ovo?
Svi smo mi ovo znali , ali sada su nam rekli: jeste pa ¹ta, ¹to ste glasali za nas!
Imam jednu dilemu: da li veliki vodja stvarno misli da radi u unteresu Srbije i naroda, ili svesno i savesno uni¹tava i ovo malo ¹to imamo?


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Tatica

Citat: zVuk poslato 23 Februar, 2015, 10:26
idemooooo....jos malo da izbijemo pare narodu iz dzepa.....

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/536984/Deca-do-12-godina-samo-u-specijalnom-sedistu

Ово подржавам, јер буквално деци спашава животе. Да не цитирам статистике - више пута сам видео настрадало дете у колима буквално згњечено телом родитеља, чак и у сударима при мањим, ''градским'' брзинама. Почетком деведесетих су моја деца била једина која су се возила у наменским седиштима, а сада унуци као прве поклоне од мене добијају исто (''Cybex''). Препоручујем свима (са поприличним знањем и искуством).

zVuk

kapiram sta zelis da kazes, ali ne kapiram da dete do 12. godine treba da sedi u tome, a onda moze i na prednje sediste......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hurricane

..ja sa 12 godina vozio æaletov vw minibus i auto uveliko, a oni æe sad da prave debila od mog deteta da ga do 12 montiram

u sedi¹te namensko pozadi...

...poruèite onom Okanoviæu ako ga neko poznaje, da pazi kako ¹eta ulicom pljunuæu ga ¹lajmarom zelenom ako ga negde sretnem...


..sve su ideje potro¹ili, sad æe da bude sme¹no ¹ta æe sve jo¹ da izmi¹ljaju..   

DraganPavlicevic

Ovde postoji zamena teza:saobraæajna policija kontroli¹e po¹tovanje saobraæajnih propisa, a ne inicira niti predla¾e(da ne ka¾em donosi) saobraæajne propise.To im je na sastanku u privrednoj komori Srbije jasno predoèeno(prof. Veselinoviæ).Postoji odgovarajuæe monistarstvo(saobraæaja) kome su u nadle¾nosti predlozi i dono¹enje odgovarajuæih zakona.Ne vredi; kod nas nekompetentni ljudi iz policije koji su sebi dali pravo promene zakona o saobraæaju.Ja koji sam u ovom poslu vi¹e decenija, nigde me nema(ne mene,veæ auto ¹koleAli zato se od auto ¹kola ta¾i kao osnov sticanja znanja i ve¹tina upravljanja vozilom).Zato se na te javne rasprave pozivaju "grupe graðana" i nvo.a auto ¹kole niko ne konsultuje.Zato se od auto ¹kola tra¾i da snosi sve tro¹kove nastale dono¹enjem tog novog zakona.Odakle?To znaèi da æe ti novi tro¹kovi biti prebaèeni na raèun novoupisanih kandidata za obuku!Ko æe to moæi da plati, tu novu cenu obuke kada je i postojeæa cena paprena.Ali koga to zanima.Sigurno ne one koji o tome odluèuju.

DraganPavlicevic

Pre nego ¹to sam proverio ¹ta sam i kako napisao, sluèajno sam kliknuo na po¹alji.Odmah sam video da su mi se potkrale odreðene gre¹ke u samom sastavu teksta.Izvinjavam se.Uostalom, bitno mi je da shvatate "¹ta je pisac hteo da ka¾e".Da budem iskren,posle prisustva na dve rasprave o nacrtu tog novog zakona( ukupno trajanje rasprava iznosilo je taèno 9 sati-4 sata na saobraæajnom fakultetu i 5 sati u privrednoj komori), jednostavno mi nije bilo dobro.Razlog...Nemoæ da utièem na dono¹enje pogre¹nih odluka i neizvesnost zbog sutra¹njice.

mareskin

Citat: DraganPavlicevic poslato 23 Februar, 2015, 15:05
Pre nego ¹to sam proverio ¹ta sam i kako napisao, sluèajno sam kliknuo na po¹alji.Odmah sam video da su mi se potkrale odreðene gre¹ke u samom sastavu teksta.Izvinjavam se.Uostalom, bitno mi je da shvatate "¹ta je pisac hteo da ka¾e".Da budem iskren,posle prisustva na dve rasprave o nacrtu tog novog zakona( ukupno trajanje rasprava iznosilo je taèno 9 sati-4 sata na saobraæajnom fakultetu i 5 sati u privrednoj komori), jednostavno mi nije bilo dobro.Razlog...Nemoæ da utièem na dono¹enje pogre¹nih odluka i neizvesnost zbog sutra¹njice.

Ko god od nas da je prisustvovao bilo kakvom skupu, seminaru ili ¹ta veæ gde su "struènjaci" predlagali nove mere za bilo ¹ta, nije bilo dobro. Bar znam kako je u mom poslu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

zVuk

Citat: Tatica poslato 23 Februar, 2015, 14:07
Citat: zVuk poslato 23 Februar, 2015, 10:26
idemooooo....jos malo da izbijemo pare narodu iz dzepa.....

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/536984/Deca-do-12-godina-samo-u-specijalnom-sedistu

Ово подржавам, јер буквално деци спашава животе. Да не цитирам статистике - више пута сам видео настрадало дете у колима буквално згњечено телом родитеља, чак и у сударима при мањим, ''градским'' брзинама. Почетком деведесетих су моја деца била једина која су се возила у наменским седиштима, а сада унуци као прве поклоне од мене добијају исто (''Cybex''). Препоручујем свима (са поприличним знањем и искуством).

a ako ides logikom da ce detetu od 10ak godina da spasi zivot sediste, znaci li to da bi i taksisti trebali da imaju ta sedista ili ce da placaju kaznu ako voze dete bez toga..??...a sta cemo sa autobusima..??..
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Ivicat

Iz mog ugla sto se tice sedista.
Zanemarimo kazne, meni su sedista za decu neizostavan deo auta. Ne razmisljam da li sedi ili cuci ili stoji. Da li je iza mene ili u sredini sedista. ..
Hajde vi meni objasnite kako ja sam, bez decijih auto sedista, voziti dva deteta. Jedno 4 a drugo 1god. Ako su u svojim sedistima, samo ponekad pogledam u retrovizor i to je to.

mali_zmaj

kod nas vec odavno je obavezno da djete do dvanaest godina,ili odredjene visine bude u toj sjedalici ,a poslije se na sjediste stavlja samo onaj dodatak da ga mozes svezati klasicnim pojasom,a da mu pojas ne prelazi preko grla,tj.da se veze kao na odraslom covjeku!!
jin-jang

goranvojska

sto se niste ranije zenili pa da su vam veca deca.