Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


ЯЭВОЛУТИОН

jedini problem koji imaju je ruski gazprom......mislim da to rusi nece dozvoliti, jer oni imaju ugovor sa Srbijom a kako ste videli nezavisne drzave mogu da svojataju sve na svojoj teritoriji.....pitanje je da li Putin i Rusija zele to da im dopuste ili zele da budu trn u oku i da ih jebu doveka....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

Danasnje tj jucerasnje gostovanje generala Ruckog na jednoj televiziji,kakav crni putin kakav sojgu,ovaj je za predsednika rusije i za vrhovnog generala (nemam vesti na srpskom pa je ovo prevod)izvinjavam se sa telefona pisem:



Ја сам по убеђењу пацифиста,после Авганистана сам постао пацифиста.Ја ћу још једном да поновим да иницијатива Минска-2 од почетка до краја припада председнику Владимиру Путину.15 јануара је он послао писмо председнику Парашјенку који га је сасвим игнорисао и оно је прерасло у Минск-2.Ви говорите федерализација,уставна реформа,стабилизација.Питање.Ко ће тиме да се бави?Ти којима је идол Хитлер,хоће они то да раде?
Како да се заустави рат?
То је просто.Позив.Ја сам био потпредседник,Борис Николајевић(Јељцин)је као увек био на “одмору”.Градоначелник града ми говори,Александре Владимировићу,јел чујете?Шта?Звуке.Чујем сада.То су хаубице које туку по Цхинвалију.Како по Цхинвалију?Директно по Цхинвалију.Ко туче?Грузијска армија .Зовем Шеварнадзеа.Едуарде,јел то твоји чине злодела?Он каже да не.Издао сам наређење,све што гађа по Цхинвалију-спалити.Кроз сат времена позив.Шеварнадзе запенио,почео је да виче да ћу ја на трибунал у Хагу,да ме чекају вешала.Пажљиво сам га саслушао и рекао сам му следеће:”Едуарде имаш 3 сата да скупиш остатке тих који су тукли по Цхинвалију у мирним житељима,ти ме добро знаш,нанећу велики удар по Тбилисију”.Рат се завршио,за 3 сата.
Када ми говримо споразуми,биће то,аутономија,реформа Устава,дедерализације-неће бити ништа,они имају друга убеђења,имају друге циљеве,задатке.Принудити миру је могуће само силом.Запамтите то једном и за свагда.
Цитираћу вам главном идеолога,ја га сматрам филозофом,неки га самтрају фашиситчим филозофом,али је он свеједно филозоф.Ниче је рекао тако:“Поштовање може постојати само према јаком.Према слабом саосећање и то не увек.Јак примењује силу размно узимајући у обзир своје могућности и слабог”.Запамтите то једном и заувек.
Зато сви ти потписи ,преговори...Погледајте колико је времена на то губио министар иностраних послова Лавров,Путин се свакодневно бави тим питањем,као да нема ништа друго да ради.Захвалност за то:санкције,увреде,прекрајање историје.
Такође сам у Придњестровје ишао да заустављам рат,истина онда је те лавре узео Љебјед,али сам се тиме бавио ја,зато што је Борис Николајевић опет био на ”одмору”,а ја тамо.Да нисам скинуо команданта 14. Армије и донео одговарајуће одлуке,рат се не би завршио.Кроз пар дана се рат завршио.
Ударац по њушци јак.Зашто?Нико нема право да убија људе .А поготово,ја не знам,душа ме боли ,када видим како сахрањују децу у Доњецку,Луганску.За мене је најстрашније у животу,када мала несвесна дечица гину,а група злих дебила их убија.Ја хоћу да видим те да кроз годину дана добију највишу казну

OKi

Pa zasto minus coveku, tema je ok , takodje se i trudio. Evo komsija od mene ,,+,,

monsterbnt

Neki evropejac se sunja po forumu...
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

Citat: OKi poslato 17 Februar, 2015, 08:14
Pa zasto minus coveku, tema je ok , takodje se i trudio. Evo komsija od mene ,,+,,

hvala komso ;)


Citat: monsterbnt poslato 17 Februar, 2015, 08:27
Neki evropejac se sunja po forumu...

ma sto se sunja pa ajde nego sto siri negativnu energiju .....  [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

i od mene plus....nek crkne jevropa
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

eclipse4


durmitor2000

40 godina ekspedicije "Kragujevac - Kilimandžaro" http://blic.rs/i/535463

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man


Silvana

Hajde kad ste zapoèeli o politici, bizarna vest o amerièkim politièarima. Tj. politièarki: sluèajno se ubila dok je name¹tala pi¹tolj u futroli u brusu. Bajkerka, hri¹æanska republikanka. Ka¾e novinar: èudi me da je i ovoliko potrajala, jer ako je dr¾ala napunjen pi¹tolj u nedrima, verovatno nije nosila ni kacigu  [facepalm] [samoubistvo]

http://dangerousminds.net/comments/republican_politician_fatally_shoots_herself_in_the_eye
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

bigsheki


mrle

50.000 za kvartal neplaæenog poreza.
Zbog neplaæenih nekoliko hiljada dinara ode imovina na dobo¹

http://mondo.rs/a771430/Info/Ekonomija/Kazna-na-neplacanje-poreza-50.000-dinara.html

PECA BMW

http://mondo.rs/a771323/Info/Ekonomija/Svajcarski-ambasador-kaze-da-se-saoseca-s-ljudima-koji-su-verovali-u-snagu-franka.html

Iz dosade citam ovaj clanak , a u njemu pise " Zao nam je sto je franak promenjen u odnosu na euro , ali smo zainteresovani da kupujemo te firme sto rasprodajete "

[rofl]  [doh]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!