Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE

ti i ja  ga sigurno necemo docekati

ЯЭВОЛУТИОН

ma jebo ja mater i karadjordju.....mozda bi nam bilo bolje pod turcima.....i onom titi...bilo bi nam bolje pod nemcima nego pod ovim nasim sposobnim....na kraju cemo ipak doci na isto, samo pod gorim uslovima i pedeset ikusur godina kasnije.....ma jebo mater svima njima...nama bolje biti nece....a ne moz ni mnogo gore....ako je za utehu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ivicat

Citat: monsterbnt poslato 08 Februar, 2015, 11:14
I tako dok nam se siptari mnoze, vojska rasprodaje opremu BEZ nabavke adekvatne zamene....

http://www.mod.gov.rs/sadrzaj.php?id_sadrzaja=7762

Izmedju ostalog vidim i prodaju 99 bvp-a.... to je kolicina vozila za CELU JEDNU MEHANIZOVANU BRIGADU!!!!

1000 protivavionskih topova.... 280 tenkova.... 200 haubica.... 50 pragi.... 26 vbr.... Kad se sve sabere eto divizije....
Што се тиче тенкова, то је стара техника и потребно је много новца да се доведу у исправно стање и да се правилно одржавају. Ту је већи ризик за онога ко је у тенку него оног са друге стране цеви.

За другу технику не знам колико је стара.

Citat: durmitor2000 poslato 08 Februar, 2015, 17:27
Ta mehanizacija ce ici da se uposli zelezara Smederevo. Izgleda da su se dogovorili sa Esmarkom i ovo prica za narod da traju mucni pregovori. Ista je bila prica sa US steel Serbia kad im je cvetala proivodnja isto topili oruzje iz regiona.
Што се тиче тога да ли ће завршити у Смедереву, можда хоће тенкови, али шта је са муницијом, личним наоружањем, минама и ракетама?

Док се сви наоружавају (Албанија, Хрватска,...) ми продајемо наоружање.

Историја је показала, када једну државу разоружавају а другу наоружавају, лоше се заврши. Дао Бог да грешим...

El Jefe

               Дуго путовање у лошу бесконачност
              - читанка за бољу економску писменост -

http://www.izjave.net/doc/Dejan-Barac-Dugo-putovanje.pdf
Друштво за заштиту од животиња

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ivicat poslato 09 Februar, 2015, 15:39
Citat: monsterbnt poslato 08 Februar, 2015, 11:14
I tako dok nam se siptari mnoze, vojska rasprodaje opremu BEZ nabavke adekvatne zamene....

http://www.mod.gov.rs/sadrzaj.php?id_sadrzaja=7762

Izmedju ostalog vidim i prodaju 99 bvp-a.... to je kolicina vozila za CELU JEDNU MEHANIZOVANU BRIGADU!!!!

1000 protivavionskih topova.... 280 tenkova.... 200 haubica.... 50 pragi.... 26 vbr.... Kad se sve sabere eto divizije....
Што се тиче тенкова, то је стара техника и потребно је много новца да се доведу у исправно стање и да се правилно одржавају. Ту је већи ризик за онога ко је у тенку него оног са друге стране цеви.

За другу технику не знам колико је стара.

Citat: durmitor2000 poslato 08 Februar, 2015, 17:27
Ta mehanizacija ce ici da se uposli zelezara Smederevo. Izgleda da su se dogovorili sa Esmarkom i ovo prica za narod da traju mucni pregovori. Ista je bila prica sa US steel Serbia kad im je cvetala proivodnja isto topili oruzje iz regiona.
Што се тиче тога да ли ће завршити у Смедереву, можда хоће тенкови, али шта је са муницијом, личним наоружањем, минама и ракетама?

Док се сви наоружавају (Албанија, Хрватска,...) ми продајемо наоружање.

Историја је показала, када једну државу разоружавају а другу наоружавају, лоше се заврши. Дао Бог да грешим...

nemojte da se palite...oruznja ima jos tri puta toliko....ne zaboravite da je vecina magacina bivse jugoslavije dovuceno
ovamo. Nema ko da ga koristi.....i onako ce pola mladih na sam pomen rata da zapali preko, deo ce da se krije sa tetkama po podrumima....ostaje dovoljno naoruzanja za ove sto preostanu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86

I to svako da dobje po tri komada :P

ЯЭВОЛУТИОН

Ima ko Neo iz matrixa.....sa sve torbom..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


eclipse4

reportaza sa dekijem obratite paznju na deo o:

"Кад смо већ код обичаја, нешто сам приметио код руског народа. Избегавам псовке, али понека излети....."

http://facebookreporter.org/2015/02/09/%D1%81%D1%80%D0%B1%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%99%D0%B0%D1%86-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%B8-%D0%BD%D0%B8%D1%81%D0%B0%D0%BC-%D1%98%D0%B0-%D0%B8%D0%B7%D0%B3%D1%83%D0%B1/#comment-44485

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

freepartyman

 [zena] [zena] Da li je moguce, bogami ja sam za nesto slicno kao 5 oktobar da se odradi, samo sa vesalima na terazijama... [samoubistvo]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

rtaku

Citat: eclipse4 poslato 09 Februar, 2015, 21:33
reportaza sa dekijem obratite paznju na deo o:

"Кад смо већ код обичаја, нешто сам приметио код руског народа. Избегавам псовке, али понека излети....."

http://facebookreporter.org/2015/02/09/%D1%81%D1%80%D0%B1%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%99%D0%B0%D1%86-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%B8-%D0%BD%D0%B8%D1%81%D0%B0%D0%BC-%D1%98%D0%B0-%D0%B8%D0%B7%D0%B3%D1%83%D0%B1/#comment-44485

Meni je zapelo za oko prezime novinarke koja je radila interviju.

penzos

Citat: freepartyman poslato 09 Februar, 2015, 23:17
[zena] [zena] Da li je moguce, bogami ja sam za nesto slicno kao 5 oktobar da se odradi, samo sa vesalima na terazijama... [samoubistvo]

da se niko ne uvredi, ali...


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

freepartyman

 Znam ja to, to je jos tuznije..jer je to dokaz da je narod glup..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Ivicat

CitatБригаде данас, наспрам армија и дивизија пре читавог века. Поред свеколике трагедије то је и својеврсно лицемерје и унижавање славних српских војвода, генерала, официра, подофицира и војника ратника који су сачували слободу и част Србије.
[clapp]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: El Jefe poslato 10 Februar, 2015, 12:10
http://srbin.info/2015/02/10/vojska-srbije-viskovi-oruzja-ili-manjak-borbenih-jedinica/

kako vec rekoh....isti kurac prodali ili ne prodali= kad ce pola omladinaca da pobegne preko a veci deo drugogdela ce da se steka po podrumima.......ostaju patriote i navijaci i matorci......nema ko da tera tenkove a jas manje da puca iz puske....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Februar, 2015, 14:39
Citat: El Jefe poslato 10 Februar, 2015, 12:10
http://srbin.info/2015/02/10/vojska-srbije-viskovi-oruzja-ili-manjak-borbenih-jedinica/

kako vec rekoh....isti kurac prodali ili ne prodali= kad ce pola omladinaca da pobegne preko a veci deo drugogdela ce da se steka po podrumima.......ostaju patriote i navijaci i matorci......nema ko da tera tenkove a jas manje da puca iz puske....

Ko se seæa da su jo¹ 2000 i neke (ubrzo  posle demokratskih promena) rashodovali protivavionske sisteme. Neka prièa da NATO uslovljava, pa reforma (smanjenje!) vojske kurac palac. Protivavionski sistemi su iskljuèivo odbrambeno oru¾je, tako da je meni tad bilo jasno da skidamo gaæe, ni¹ta drugo. To je politika - da se sve vojske oslabe. Mislim da su se u Smederevu natopili na¹ih tenkova, a sad æe i ovo sitno ¹to je ostalo da rashoduju. Pa ukidanje slu¾enja vojske...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen