Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Jeba¹e im taksisti mamu! Ne mogu da svarim divljake sa aerodroma ali mi je drago ¹to su prebili ove govnare.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=02&dd=08&nav_category=16&nav_id=956040


freepartyman

 Brate sto ti je drago za takve slucajeve i postoji komunalna policija. Jedno je kad maltretiraju narod za bus plus a drugo kad cimaju ovaj olos sa aerodroma.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

mi¹ko_kolo

Pa zato mi i jeste drago, jer nisu sposobni da rade ono to bi trebalo da im bude osnovna delatnost: komunalni red! I zato ne treba da se zovu "policija" veæ redari, slu¾benici... Lako je 'apsiti ¾ene bez karte, aj' stisni muda na gomilu divljaka koji su celog ¾ivota pesnicama re¹avali svoje probleme.

freepartyman

Ok,neka ih, nikom ne smetaju ti taksisti...
I became a beast to rid myself the pain of being a man

mi¹ko_kolo

Nisi me razumeo, nije meni drago za taksiste. Ja bi' im jebao mater za to pljaèkanje ljudi. Drago mi je ¹to se kroz praksu oèitava nesposobnost komunalaca da re¹e probleme kojima treba da se bave. Pri tom sam za to da im se nikako ne daje oru¾je jer bi ovako nesposobni ubili nekoga ni krivog ni du¾nog.

freepartyman

Ja bi mlatio i jedne i druge :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

a sto da se cimas? to ce oni samiiiii :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MIGE

bezanje siptara sa kosova??nesto mi je tu sumnjivo

juga

Oni odu u Austriju po azil, ovi ka¾u ne mo¾e, pa ih deportuju u Srbiju, po¹to su sada gradjani Srbije mogu da kupuju nekretnine po Ni¹u, Vranju...

MIGE

Citat: juga poslato 09 Februar, 2015, 10:14
Oni odu u Austriju po azil, ovi ka¾u ne mo¾e, pa ih deportuju u Srbiju, po¹to su sada gradjani Srbije mogu da kupuju nekretnine po Ni¹u, Vranju...
vecina njih ide sa kosovskim nekakvim dokumentima,ne sa Srpskim pasosem...zato mi je to sumnjivo....ali ima logike u tvojoj besedi...a ako je stvarno to sto kazes a vlast to zna,onda je to veleizdaja SRPSKOG naroda...

ЯЭВОЛУТИОН

samo treba da se organizujemo da cesce autobusi usled kvara upadaju u ladan dunav.....inace sipci svi plivaju ko sekire....ne se izbave ni iz topciderke.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Februar, 2015, 10:46
samo treba da se organizujemo da cesce autobusi usled kvara upadaju u ladan dunav.....inace sipci svi plivaju ko sekire....ne se izbave ni iz topciderke.
ti si nasilnik,samo bi da bijes i da davis  [rofl]
salu na stranu,ima i tamo ljudi koji zive bedno kao i mi...pogledajte Hrvatsku,Makedoniju....usrecilo se samo par ljudi ,ostalo buranija ko i ovde

Conti-Moto

Citat: MIGE poslato 09 Februar, 2015, 10:43
Citat: juga poslato 09 Februar, 2015, 10:14
Oni odu u Austriju po azil, ovi ka¾u ne mo¾e, pa ih deportuju u Srbiju, po¹to su sada gradjani Srbije mogu da kupuju nekretnine po Ni¹u, Vranju...
vecina njih ide sa kosovskim nekakvim dokumentima,ne sa Srpskim pasosem...zato mi je to sumnjivo....ali ima logike u tvojoj besedi...a ako je stvarno to sto kazes a vlast to zna,onda je to veleizdaja SRPSKOG naroda...

Sa kosovskim pasosima NE MOGU da udju na teritoriju EU.
Ima tu jedan veci problem, posto Srbija Kosovo (pa i stanovnike) smatra svojim delom,
Siptari dolaze u Srbiju i bez ikakvih problema dobijaju srpske pasose.
Sa nasim pasosem bez ikakvih problema odlaze u EU i traze azil.
Ostaju tamo par meseci (vreme za resavanje azila), dobijaju par stotina eura mesecno po osobi,
proteruju ih nazad u maticnu zemlju SRBIJU ?!?!?!?!
A nasa vlast po zakonu o readmisiji (koji je potpisala) mora da primi "svoje gradjane" nazad i da ih ugosti ...
Siptari sa tih par hiljada eura koje donesu kupuju jeftinija imanja i gazdinstva i polako nam opet zauzimaju-oduzimaju zemlju.
Za 10-15 godina ce opet krenuti sa kukanjem kako ih ne volimo pa ce doleteti mama i tata malo da nas bombarduju i tako u krug ...
Sve je ovo deo jednog velikog plana.
Novo !!!
Conti ROAD !!

ЯЭВОЛУТИОН

kazem samo par autobusa u ladan dunav....dnevno...prevoznici pare i onako unapred uzimaju
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

izgleda da ja kad kazem to isto meni se ne veruje :D :D :D :D a ja vam lepo kazem da su mi rekli da su ovi nasi veæ uzeli pare za to i da nas pustili niz vodu :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

OKi

#12516
Citat: balcan girl poslato 09 Februar, 2015, 11:14
veæ uzeli pare za to i da nas pustili niz vodu :D :D :D
E, da je samo za to   :o

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 09 Februar, 2015, 11:14
izgleda da ja kad kazem to isto meni se ne veruje :D :D :D :D a ja vam lepo kazem da su mi rekli da su ovi nasi veæ uzeli pare za to i da nas pustili niz vodu :D :D :D

ti si inace poznata po pouzdanim informacija iz prve ruke.....radio mileva...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

nja nja nja ovo jeste iz prve ruke :P ja kad nesto ne znam ja kazem da nisam sigurna a za ovo sam 100 posto sigurna :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ivicat

Срби су 400 година чекали Карађорђа да се ослободе турака. Колико ћемо ми чекати неког новог вођу.

ЕÑ,но песма - Седам саÑ,и удара / Relaxing music - Serbia