Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt


Che

@kosta66

Covece cime se ti bavis, mislim koji posao kada je toliko lose placen?

Slaninar

Najveæa pljaèka ove zemlje je bila pljaèka PIO fonda i deviznih rezervi. Poèetkom devedesetih. Sloba.  Sve ostalo je boranija spram toga.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

nemam posao a plaæam raèune, kazne, namete, poreze. time se bavim. smetanjem, jer ¾ivim, pa  jer kvarim prosek usranoj i govnjivoj dr¾avi.


jebe¹ zemlju u kojoj ministar promeni zakon jer stoka jede buðavu hranu, pa ako i popijemo po sto litara mleka, ni¹ta neæe da nam fali, pa kad stoka pojede tu buðavi hranu, mi vratimo stari zakon. to je pravna dr¾ava.

jebe¹ dr¾avu u kojoj ti promene zakon i pljunu na ono ¹to su ti propisali i naplatili. i to je pravna dr¾ava.

u ovoj zemlji ni¹ta nije pravno, a sve je pravno, jer ona ima vojsku i policiju, da nama jebe mater, kad nam nije dobro i kad se po¾alimo.

nikad narod u ovoz zemlji nije ¾iveo pristojnije, kao za doba æopavog komunjare, ma koliko god da je bio lo¹.

jebala vas ova tema, uvek se iznerviram, jebome pas kad je i otvorim ;D
odo sutra kod sudije da se posvaðam, pa u æorku :)

Slaninar

Kosta, sve se sla¾em.   [cheers]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 04 Februar, 2015, 13:34
Najveæa pljaèka ove zemlje je bila pljaèka PIO fonda i deviznih rezervi. Poèetkom devedesetih. Sloba.  Sve ostalo je boranija spram toga.
pio fond je nesto sto je bila kesa...kase se ma koliko velika lako isprazni.....ono sto je punilo kesu je ostalo....to su fabrike.....prodali su zuti njih za budzasto a uz to lopinama i kriminalcima....samo da uzmu neke pare...gde su te pare.....Sloba moze da se pravda da je finansirao rat koji nismo vodili.....ovi su imali sve kredite i pomoc evrope....nisu imali sankcije.....ali su se zato u njihovo vreme javili bogatasi koji sada haraju.....U Slobino vreme si mogao da ih nabrojis na prste jedne ruke a sada sve prste i na nogama da nabrojis, nema dosta.....i kurta i murta buzmismen....
pio fond i sada pljackaju....a firmi vise nema.....nema ni radnih mesta.....a prodate su firme koje su u tom momentu bile relativno uspesne....jer da nisu ne bi ih niko ni kupovao....to sto su uradili biznismeni mogle su i same firme....da prodaju deo pogona.....
BIP prodat....gazda prodao liniju za punjenje sokova....raskinuta privatizacija ....a sad firma radi u plusu....
Mozda je jedinio svetao primer onaj miki kostic....jeste covek kupio secerane za evro....ali sve i jedna posluje sa profitom....zaposljava ljudi i placa porez....po meni najpostenije.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Revo, mislim da nisi u pravu. PIO je imao velik fond, dovoljan da se od kamate na investirana sredstva isplaæuju penzije. Nije kao danas: od poreza na plate za januar se isplaæuju penzije za februar. Nego je ono uplaæivano od plata i doprinosta èuvano i pametno investirano da se uveæa.

Ne branim ni jedne, ali zamena je teza optu¾ivati i ¾ute i plave za pljaèku - najveæa pljaèka je bila za vreme Slobe. Ovi sad koko¹are na sitno (i nisu ni¹ta bolji, samo nije posle Slobe ostalo puno ¹ta da se ukrade).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

mlad si pa ne znas kako se puni pio fond.....mora biti vise zaposlenih od penzionera,,,,,,nema radnih mesta nema ni pio.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Februar, 2015, 15:25
mlad si pa ne znas kako se puni pio fond.....mora biti vise zaposlenih od penzionera,,,,,,nema radnih mesta nema ni pio.

Jadna je dr¾ava koja ga tako puni. Pio puni¹ sam, da bi posle imao kad ode¹ u penziju. Kad se planira, na du¾i rok.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

...i na svu tu jadnost i slobinu kradju, dodaj i to se hrana iz eu uvozi bez carina, a na izvoz se placaju carine.....i tako dobijes da je uvozna hrana jeftinija od domace.....seljak nemoze da ponudi konkurentnu cenu.....selo propada.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Slaninar

Sve propada. Takva politika se vodi od devedesete, bez bitnih promena. Valda je cilj da budemo Kina u Evropi. Ovi na¹i to poslu¹no sprovode. I Sloba je to radio (rasparèavanje Juge, kad je trebalo po svaku cenu ostati zajedno, jer smo tako jaèi).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

ma koliko da ne volim slobu, ne mogu se sloziti sa tim da je on kriv za rasparcavanje, kriv je za mnogo toga ali za rasparcavanje sfrj tesko da je on kriv.....deo drzave koji tezi da se odvoji je taj koji destabilizuje drzavu......odnosno ako je JNA bila armija sfrj, koje su to onda vojske ratovale protiv nje..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Slaninar

Pravio je poteze koji idu na ruku separatistima. Ja njega najvi¹e krivim za raspad, a za ratove pogotovo. Kome se ne sviða, neka lupa minuse, optu¾uje me da sam "Srbomrzac", kako god, ali to je moje mi¹ljenje posle svega ¹to sam video, èuo i proèitao. Moguæe da gre¹im, naravno. Mada sumnjam.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ivan1979

Citat: Slaninar poslato 04 Februar, 2015, 16:01
Pravio je poteze koji idu na ruku separatistima. Ja njega najvi¹e krivim za raspad, a za ratove pogotovo. Kome se ne sviða, neka lupa minuse, optu¾uje me da sam "Srbomrzac", kako god, ali to je moje mi¹ljenje posle svega ¹to sam video, èuo i proèitao. Moguæe da gre¹im, naravno. Mada sumnjam.

A koliko si to video?

Ono sto si cuo I procitao okaci macku o rep .

Slaninar

Onda sam u zabludi. Mo¾da ni Zemlja nije okrugla - nisam je nikad celu proputovao.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ivan1979

Pa I da jesi proputovao celu, I dalje ne bi znao dal je okrugla , elipsasta, suplja , u centru  svemira ili ne...

Ali ako na putu sretnes njih 1000 I svi ti kazu da je okrugla, da li ces verovati da stavrno jeste?

balcan girl

nije sloba kriv za rat :D mi smo :D jel ste vi gledali onaj snimak nase vojske koji je u to vreme pusten na drzavnoj televiziji gde hrvati i spegelj uvoze oruzje??? ja sam gledala i moj otac isto, i ja kazem jebote mi ce da ratujemo a on kaze si luda necemo..e mi smo krivi, jer jedino su srbi i kad su to gledali verovali u bratstvo i jedinstvo...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

zVuk

Citat: Slaninar poslato 04 Februar, 2015, 16:01
Pravio je poteze koji idu na ruku separatistima. Ja njega najvi¹e krivim za raspad, a za ratove pogotovo. Kome se ne sviða, neka lupa minuse, optu¾uje me da sam "Srbomrzac", kako god, ali to je moje mi¹ljenje posle svega ¹to sam video, èuo i proèitao. Moguæe da gre¹im, naravno. Mada sumnjam.

ja ne lupam minuse, niti mislim da si srbomrzac, samo smatram da si potpao pod uticaj separatisticke propagande nenada canka....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Slaninar

Citat: zVuk poslato 04 Februar, 2015, 16:09
ja ne lupam minuse, niti mislim da si srbomrzac, samo smatram da si potpao pod uticaj separatisticke propagande nenada canka....

Nenad Èanak je najvi¹e ¹tete naneo ideji autonomije. Verovatno namerno. Njemu je ovako super.

Zahvaljujuæi tome ¹to sad takvi preovlaðuju, jo¹ kad par minuta poprièa¹ s mladim ljudima, generacijama koje dolaze... kontam da je ta prièa sad skroz sve jedno. Najebali smo svakako.

[cheers]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen