Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

p0peye

+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

mrle

idem na kawu da stavim deèije sanke i da izaðem u novine, a mo¾da i u hronuku beograCku

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: p0peye poslato 16 Januar, 2015, 14:19
Citat: Slaninar poslato 16 Januar, 2015, 08:18
Citat: p0peye poslato 16 Januar, 2015, 03:10
да, сви се ми сада курчимо и пљујемо по Цеци када Аркана нема. Да је жив, вероватно би смо махали заставицама из првих редова са концерта и тражили аутограм, а у сисе не би смели ни да погледамо...  [zvizdi]

Ja nisam takav èovek.


Arkan je bio klasièan krimos, a posle je dobio svojih pet minuta da poka¾e taèno kakav je i pokazao se.

Ceca je vrhunski profesionalac. Ne volim takvu muziku, ali svaka joj èast za nastupe. Ja bih oti¹ao na njen koncert na u¹æe i slièno, da platim ulaz i da budem na koncertu sa 100.000 ljudi. Da osetim tu atmosferu.

Jedino ¹to Ceca simboli¹e turbo folk - koji je zlo. U svakom smislu. Zato ona nikad, nikad, ne bi trebalo da peva na gradskoj proslavi. Osim ako hoæe¹ u gradu, u dr¾avi da promovi¹e¹ te vrednosti koje turbo folk promovi¹e.

Mada je mozak mladim ljudima, veæini, veæ odavno ispran, uni¹ten, izmeðu ostalog i takvom muzikom - koja u pubertetu ima prilièno jak uticaj. Tako da nije sad ovaj nastup ne¹to tu puno pokvario, samo malo. Isto kao ¹to Vuèiæ nije puno gori od Tadiæa... koji nije bio puno gori od prethodnika... i tako, postepeno, polako tonemo.  Neko je spominjao Partibrejkerse. Oni, sa svim svojim manama, predstavljaju odliène muzièare (ko je imao priliku slu¹ati Antona solo zna o èemu prièam), i predstavljaju bunt, slobodu. To je ono ¹to mladim ljudima treba usaditi... barem po mom mi¹ljenju (ko u mladosti nije bio buntovnik, taj nije ni bio mlad).

Jo¹ jedna stvar: iz nekog èudnog razloga, ni jedan èovek koga poznajem i po¹tujem iz NS nije oti¹ao na Cecu. Èak ni iz radoznalosti.

Јок, него би Аркану у лице рекао "Цеца нема појма да пева"  [blahblah] :violina: [pop]

Ипак, са већином написаним у овом посту (у стврари са свиме негативно о Цеци и турбо-фолку) се слажем.

С'тим што ја не бих отишао да слушам Цецу ни за Џ ни да ми плате (ајд' сад - за неку већу суму би се жртвовао, али разумемо се ваљда).
А слушао сам је када сам био млађи. Нисам куповао касете, нисам ишао на концерте - ни онда ме није нешто одушевљавала - али су јој песме биле певљиве, и када неко пусти на журци нисам револтирано излазио нити тражио да мењају музику.
У сваком случају, ни раније нисам пуштао код куће њене песме, а сада поготово - ако је на ТВу - променим канал...

Citat: Slaninar
Jo¹ jedna stvar: iz nekog èudnog razloga, ni jedan èovek koga poznajem i po¹tujem iz NS nije oti¹ao na Cecu. Èak ni iz radoznalosti.
Ето ти сад. Бије вас глас да сте гејеви, а ја вас браним. Али и ти пази шта пишеш... ;)

п.с. - на прошлом посту сам ти дао минус јер си окачио онај линк ка чланку који је такав какав је.
Ја нисам прочитао "Цеца је олош" већ "Срби су олош и криминалци, а јадни муслимани су једва извукли живу главу док смо их ми убијали..." (иначе - кад мало боље размислим -тај Аркан и није био толико лош - човек му рекао да му не би јеб'о жену, па му је рекао да би је јеб'о, а он му налупао пар шамара и пустио човека да после прича о томе...  :wtf:. Прави кримос би га на месту сахранио...)

ДаклеМ - Овде умало да ти дам плус, али си написао да би отишао на Цецин концерт, тако да - ништа од плуса. Јбг - други пут... ;)

http://www.nspm.rs/ekonomska-politika/sta-je-eu-donela-srbiji.html

kad nije znao da odgovori kako treba......"znate gospodine, meni vera ne dozvoljava ni da pogledam tudju zenu a kamoli da je pozelim"......."a mislim da je i u vasoj veri isto"....medjutim udario nevernik na nevernika....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

con3

Citam samo kako serete ne interesuje vas Ceca a piset po 4 5 postova hhahahah . ma da .

Kostić

biste bismo i bista su tri reèi :)

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Januar, 2015, 18:16
Јок, него би Аркану у лице рекао "Цеца нема појма да пева"  [blahblah] :violina: [pop]

Pametan èovek je sinu savetovao: nemoj nikad da pi¹a¹ uz vetar. Ali ne, ne bih mahao zastavicom, tra¾io autogram i "pla¹io se da pogledam sise".

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Januar, 2015, 18:16
С'тим што ја не бих отишао да слушам Цецу ни за Џ ни да ми плате (ајд' сад - за неку већу суму би се жртвовао, али разумемо се ваљда).

Ja sam èovek prilièno slobodnijih shvatanja i otvorenog uma.  :)

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Januar, 2015, 18:16
Ето ти сад. Бије вас глас да сте гејеви, а ја вас браним. Али и ти пази шта пишеш... ;)

To da sam gej i da mi je mali kurac nije nikakva tajna. Samo da se ¹to vi¹e njih uveri u to i ja sam sretan.  :)

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Januar, 2015, 18:16
п.с. - на прошлом посту сам ти дао минус јер си окачио онај линк ка чланку који је такав какав је.
Ја нисам прочитао "Цеца је олош" већ "Срби су олош и криминалци, а јадни муслимани су једва извукли живу главу док смо их ми убијали..." (иначе - кад мало боље размислим -тај Аркан и није био толико лош - човек му рекао да му не би јеб'о жену, па му је рекао да би је јеб'о, а он му налупао пар шамара и пустио човека да после прича о томе...  :wtf:. Прави кримос би га на месту сахранио...)

To je tvoj problem. Shvati¹ i tumaèi¹ kako hoæe¹.

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Januar, 2015, 18:16
kad nije znao da odgovori kako treba......"znate gospodine, meni vera ne dozvoljava ni da pogledam tudju zenu a kamoli da je pozelim"......."a mislim da je i u vasoj veri isto"....medjutim udario nevernik na nevernika....

Znajuæi lik i delo, taj bi najebao svakako. Klasièna d¾ukaèka kafanska fora: "lep sam ti/nisam ti lep".
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Ono kad retardirani hipsteri od roditelja zele da budu in i da sa ''bore'' protiv farmaceutske industrije...

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/527225/DECU-IZLAZU-BOGINJAMA-Bapske-metode-sujevernih-roditelja
Smrt SVIMA!!!!

El Jefe

Samo je hirurgija medicina.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

hirurgija je mesarski zanat dignut na nivo umetnosti......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

freepartyman

 Kakvo banalizovanje......Da bi uzeo samostalno skalpel u ruke treba da gulis dobro stolicu najmanje 15 godina posto zavrsis srednju skolu..A ti to spustas na nivo zanata............................................................ :o [thumb_down] [thumb_down]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: freepartyman poslato 17 Januar, 2015, 16:56
Kakvo banalizovanje......Da bi uzeo samostalno skalpel u ruke treba da gulis dobro stolicu najmanje 15 godina posto zavrsis srednju skolu..A ti to spustas na nivo zanata............................................................ :o [thumb_down] [thumb_down]
umetnosti......a zanat je osnova....mozes da budes ti stolar za mesec dana ali za vrhunski komad autorskog namestaja ti treba vise od 20 godina....ili tvrdis suprotno.....jedino sto stolar radi na mrtvom drvetu, a hirurg na zivom stvoru.....ali posle odredjenog vremena ni jednog ni drugog se ne dotice ishod....inace bi hirurg poludeo...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

K0le

Gre¹i¹ Rev.. Babe i ¾abe.. Uèi li stolar bar 4 godine graðu drveta, kako ono raste, kako se menja, kako di¹e, da bi tek nakon toga mogao da krene sa 'seèenjem' ? Mesar radi sasvim suprotno od hirurga, plus ¹to hirurg mora da ima vi¹e 'zanata' u malom prstu. I itekako treba da brine o ishodu, mislim da nikome ne bi godilo da ga 'otvara' doc koji æe ga ofrlje iseæi i kako bilo za¹iti pa ¹ta mu mila boga i sreæa daju .
Ne raèunamo osnovno obrazovanje, nakon èega ide srednja 4 god, pa faks bar 5, pa specijalizacija jo¹ koja godina i nakon toga mnooogo prakse.. Vrhunski hirurzi imaju kratak vek trajanja, znanje potrebno za 'virtuoznost' u bran¹i stièu u proseku tek sredinom èetrdesetih i kasnije. Jbg

Slaninar

Ono ¹to ja znam je da su lekari uglavnom zadovoljni ishodom operacije... dok kod pacijenata to nije uvek sluèaj.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

p0peye

+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

freepartyman

Citat: Slaninar poslato 17 Januar, 2015, 18:44
Ono ¹to ja znam je da su lekari uglavnom zadovoljni ishodom operacije... dok kod pacijenata to nije uvek sluèaj.
Svi ljudi mogu da pogrese osim lekara ;) Jbg i oni su ljudi od krvi i mesa...
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Bori¹a

Citat: freepartyman poslato 17 Januar, 2015, 19:31
Svi ljudi mogu da pogrese osim lekara ;) Jbg i oni su ljudi od krvi i mesa...

moju gresku pokrije farba, njihovu zemlja :D

freepartyman

 Stoji...Sta hoces da kazes da ne smeju da pogrese??
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Bori¹a

ne, naprotiv, ko radi taj i gresi...

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] freepartymen se pronasao u temi  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] ne brini freepartymen od masaze jos niko nije umro  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

#11939
 Moj posao ako povezujes sa masazom vredjas me  :P :P ;D ;D
A kada hirurg spasi zivot onda ljudi kazu hvala bogu.. [doh] [doh]
I became a beast to rid myself the pain of being a man