Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE

ko to voli cecu pa daje minuse,u bulju ga nategnem?

Hurricane

 :D

slobodno nek racuna na DP

mi¹ko_kolo

Ja pobolj¹ao sa plusevima, kol'ko sam imao. Ni ja ne mogu da je svarim nikako.

MIGE

vidi ovako,nemam nista protiv cece...da ima neke stare pesme...ima...da je lepa...lepa je....sta me boli patka da dajem nekom neistomisljeniku minuse zbog nje...zabole me

bigsheki

Citat: MIGE poslato 15 Januar, 2015, 21:17
ko to voli cecu pa daje minuse,u bulju ga nategnem?

ja sam dao minuse

mkt


bigsheki


mi¹ko_kolo

I neka si nas izminusirao Za bolje i nismo. A ni ti, brate. Taèno se vidi da si iz dijaspore.

bigsheki

pa druze,kako vise mogu voliti tudje nego svoje?vise volim partibrejkerse neko ramstajna,svoje volim a tudje postujem,da bi bio postovan...ali ode tema u sukobe misljenja ...ovi minusi i plusevi su za mene samo pozitive i negativne kritike i ne opterecujem se time i nema potrebe ni ostali drugari sa sajta da se opterecuju mojim ili tudjim minusima.svakog saslusam ali radim kako ja zelim,ali politika da ulazi na sajt (vezano za protest u ns sto je ceca bila...odakle pare bla bla) na to sam dao odgovor,sve u svemu ne okrecem ledja kolegi koji preti buljarenjem ;)

mi¹ko_kolo

Uop¹te nije problem u tome. Vidi¹, moj posao je ovde http://www.kolo.rs/ igram i pevam narodne igre i pesme. A Cecu organski ne podnosim jer je izjednaèavaju sa onim ¹to moje kolege i ja radimo, a to nema nikakve veze ni sa nama, ni sa narodnom-tradicijskom muzikom. Pri tom je simbol neèega ¹to se meni i mnogim drugima gadi: lopovluci, pljaèka, ubijanja i sve ¹to ide uz to. A po¹to sam poprilièno upuæen u muzièki ukus dijaspore, nisam ti to rekao da bih te uvredio veæ je to samo gola èinjenica. Pozdrav od jednog iz materije.

p0peye

Ало, људи, јебете ли ви нешто ових дана (знате онај виц када рава пита камионџију "ало човече - читаш пи ти нешто?!" - е па ово је супротна асоцијација)
Нема ме 2 дана а ви спуцали 40+ постова на тему... Кад да легнем, кад да устанем, а јуниори се непогрешиво буде у 6 сати...

Елем, Цецу не могу органски да поднесем - а све би било другачије да је уместо у певачице лепо отишла у глумице - као на пример Северина... Мислим да би имала много више фанова.
Али. Када сам прочитао онај Сланинарев аутономашки пост - морао сам да му дам минус. Толико ми је љигав и анти - српски текст да ћу морати да им одговорим на сајту...
И да се захвалим Фарбачу што ми је уштедео времена да не морам ја да одговарам на провокацију: + ко кукућа
@ Мишко:Потпуно се слажем са тобом - пустио би је само на ливади да пева док чува овце - ако се оне не буне. Али на жаллост - народ нико није терао да иду да је слушају - па иду. Ту је држава подбацила, и требаће времена да се грешка исправи. И требаће времена да пре тога добијемо нормалну власт која ће по том питању нешто и радити...
Ал' сам се раскењ'о... и за крај: да, сви се ми сада курчимо и пљујемо по Цеци када Аркана нема. Да је жив, вероватно би смо махали заставицама из првих редова са концерта и тражили аутограм, а у сисе не би смели ни да погледамо...  [zvizdi]
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

PECA BMW

Citat: p0peye poslato 16 Januar, 2015, 03:10
Ало, људи, јебете ли ви нешто ових дана (знате онај виц када рава пита камионџију "ало човече - читаш пи ти нешто?!" - е па ово је супротна асоцијација)
Нема ме 2 дана а ви спуцали 40+ постова на тему... Кад да легнем, кад да устанем, а јуниори се непогрешиво буде у 6 сати...

Елем, Цецу не могу органски да поднесем - а све би било другачије да је уместо у певачице лепо отишла у глумице - као на пример Северина... Мислим да би имала много више фанова.
Али. Када сам прочитао онај Сланинарев аутономашки пост - морао сам да му дам минус. Толико ми је љигав и анти - српски текст да ћу морати да им одговорим на сајту...
И да се захвалим Фарбачу што ми је уштедео времена да не морам ја да одговарам на провокацију: + ко кукућа
@ Мишко:Потпуно се слажем са тобом - пустио би је само на ливади да пева док чува овце - ако се оне не буне. Али на жаллост - народ нико није терао да иду да је слушају - па иду. Ту је држава подбацила, и требаће времена да се грешка исправи. И требаће времена да пре тога добијемо нормалну власт која ће по том питању нешто и радити...
Ал' сам се раскењ'о... и за крај: да, сви се ми сада курчимо и пљујемо по Цеци када Аркана нема. Да је жив, вероватно би смо махали заставицама из првих редова са концерта и тражили аутограм, а у сисе не би смели ни да погледамо...  [zvizdi]

znas da je zabranjeno muciti zivotinje ?   [stop]

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

p0peye

+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +


Slaninar

Citat: p0peye poslato 16 Januar, 2015, 03:10
да, сви се ми сада курчимо и пљујемо по Цеци када Аркана нема. Да је жив, вероватно би смо махали заставицама из првих редова са концерта и тражили аутограм, а у сисе не би смели ни да погледамо...  [zvizdi]

Ja nisam takav èovek.


Arkan je bio klasièan krimos, a posle je dobio svojih pet minuta da poka¾e taèno kakav je i pokazao se.

Ceca je vrhunski profesionalac. Ne volim takvu muziku, ali svaka joj èast za nastupe. Ja bih oti¹ao na njen koncert na u¹æe i slièno, da platim ulaz i da budem na koncertu sa 100.000 ljudi. Da osetim tu atmosferu.

Jedino ¹to Ceca simboli¹e turbo folk - koji je zlo. U svakom smislu. Zato ona nikad, nikad, ne bi trebalo da peva na gradskoj proslavi. Osim ako hoæe¹ u gradu, u dr¾avi da promovi¹e¹ te vrednosti koje turbo folk promovi¹e.

Mada je mozak mladim ljudima, veæini, veæ odavno ispran, uni¹ten, izmeðu ostalog i takvom muzikom - koja u pubertetu ima prilièno jak uticaj. Tako da nije sad ovaj nastup ne¹to tu puno pokvario, samo malo. Isto kao ¹to Vuèiæ nije puno gori od Tadiæa... koji nije bio puno gori od prethodnika... i tako, postepeno, polako tonemo.  Neko je spominjao Partibrejkerse. Oni, sa svim svojim manama, predstavljaju odliène muzièare (ko je imao priliku slu¹ati Antona solo zna o èemu prièam), i predstavljaju bunt, slobodu. To je ono ¹to mladim ljudima treba usaditi... barem po mom mi¹ljenju (ko u mladosti nije bio buntovnik, taj nije ni bio mlad).

Jo¹ jedna stvar: iz nekog èudnog razloga, ni jedan èovek koga poznajem i po¹tujem iz NS nije oti¹ao na Cecu. Èak ni iz radoznalosti.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

prpa_zr


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

balcan girl

pa iskreno i ja sam se bila obradovala kad nam prvi put palma kad je dosao na vlast doveo neverne bebe da sviraju na trgu za proslavu grada :D to je bilo tad i nikad vise jer kolièina ljudi koja je bila na trgu je bila tri puta manja nego kad na istom tom trgu dovede harisa dzinovica, zvezde granda i tome slièno....prema tome toliko, da li je vlast u novom sad skontala da bilo ko drugi da peva neæe biti toliko naroda ili sta nemam pojma, al ja iskreno mogu da garantujem da u jagodini i okolini zive nebeski neobrazovani seljaci i ja tu nista ne mogu da uradim da to promenim, jos sto je crnje i grdje i zatucani su i hoce da se svadjaju ako im kazes da to nije pametno sto rade ili ako probas da ih uèis neèemu  sto vredi...tako da me sad iskreno boli kurac...platim kartu i odem u bg da slusam iron maiden :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mrle


p0peye

Citat: Slaninar poslato 16 Januar, 2015, 08:18
Citat: p0peye poslato 16 Januar, 2015, 03:10
да, сви се ми сада курчимо и пљујемо по Цеци када Аркана нема. Да је жив, вероватно би смо махали заставицама из првих редова са концерта и тражили аутограм, а у сисе не би смели ни да погледамо...  [zvizdi]

Ja nisam takav èovek.


Arkan je bio klasièan krimos, a posle je dobio svojih pet minuta da poka¾e taèno kakav je i pokazao se.

Ceca je vrhunski profesionalac. Ne volim takvu muziku, ali svaka joj èast za nastupe. Ja bih oti¹ao na njen koncert na u¹æe i slièno, da platim ulaz i da budem na koncertu sa 100.000 ljudi. Da osetim tu atmosferu.

Jedino ¹to Ceca simboli¹e turbo folk - koji je zlo. U svakom smislu. Zato ona nikad, nikad, ne bi trebalo da peva na gradskoj proslavi. Osim ako hoæe¹ u gradu, u dr¾avi da promovi¹e¹ te vrednosti koje turbo folk promovi¹e.

Mada je mozak mladim ljudima, veæini, veæ odavno ispran, uni¹ten, izmeðu ostalog i takvom muzikom - koja u pubertetu ima prilièno jak uticaj. Tako da nije sad ovaj nastup ne¹to tu puno pokvario, samo malo. Isto kao ¹to Vuèiæ nije puno gori od Tadiæa... koji nije bio puno gori od prethodnika... i tako, postepeno, polako tonemo.  Neko je spominjao Partibrejkerse. Oni, sa svim svojim manama, predstavljaju odliène muzièare (ko je imao priliku slu¹ati Antona solo zna o èemu prièam), i predstavljaju bunt, slobodu. To je ono ¹to mladim ljudima treba usaditi... barem po mom mi¹ljenju (ko u mladosti nije bio buntovnik, taj nije ni bio mlad).

Jo¹ jedna stvar: iz nekog èudnog razloga, ni jedan èovek koga poznajem i po¹tujem iz NS nije oti¹ao na Cecu. Èak ni iz radoznalosti.

Јок, него би Аркану у лице рекао "Цеца нема појма да пева"  [blahblah] :violina: [pop]

Ипак, са већином написаним у овом посту (у стврари са свиме негативно о Цеци и турбо-фолку) се слажем.

С'тим што ја не бих отишао да слушам Цецу ни за Џ ни да ми плате (ајд' сад - за неку већу суму би се жртвовао, али разумемо се ваљда).
А слушао сам је када сам био млађи. Нисам куповао касете, нисам ишао на концерте - ни онда ме није нешто одушевљавала - али су јој песме биле певљиве, и када неко пусти на журци нисам револтирано излазио нити тражио да мењају музику.
У сваком случају, ни раније нисам пуштао код куће њене песме, а сада поготово - ако је на ТВу - променим канал...

Citat: Slaninar
Jo¹ jedna stvar: iz nekog èudnog razloga, ni jedan èovek koga poznajem i po¹tujem iz NS nije oti¹ao na Cecu. Èak ni iz radoznalosti.
Ето ти сад. Бије вас глас да сте гејеви, а ја вас браним. Али и ти пази шта пишеш... ;)

п.с. - на прошлом посту сам ти дао минус јер си окачио онај линк ка чланку који је такав какав је.
Ја нисам прочитао "Цеца је олош" већ "Срби су олош и криминалци, а јадни муслимани су једва извукли живу главу док смо их ми убијали..." (иначе - кад мало боље размислим -тај Аркан и није био толико лош - човек му рекао да му не би јеб'о жену, па му је рекао да би је јеб'о, а он му налупао пар шамара и пустио човека да после прича о томе...  :wtf:. Прави кримос би га на месту сахранио...)

ДаклеМ - Овде умало да ти дам плус, али си написао да би отишао на Цецин концерт, тако да - ништа од плуса. Јбг - други пут... ;)

http://www.nspm.rs/ekonomska-politika/sta-je-eu-donela-srbiji.html
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +