Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

boze hurricane sto ti je ovo dvosmislena reèenica :D :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

El Jefe

Ja mislim nema da veceg turbo folkera od Gorana Bregovica.Njegovom unistavanju mozgova nema kraja, i opet se celo to drustvo nije bunilo sto svira za novu godinu.Znaci nije u pitanju turbo folk nego politika
Друштво за заштиту од животиња

Hurricane

Citat: balcan girl poslato 13 Januar, 2015, 12:22
boze hurricane sto ti je ovo dvosmislena reèenica :D :D :D :D :P

..svaka slucajnost i slicnost sa likovima iz stvarnosti nije iskljucena..  ;)

mrle


Dukags

Citat: mrle poslato 13 Januar, 2015, 14:37
da li ovo stvarno mo¾e? Probao bih leti, kada lako pali.

http://www.blic.rs/Vesti/Srbija/526143/IDE-KAO-PODMAZANO-U-Prokuplju-umesto-evrodizela-sipaju-zejtin
Kolega vec drugu godinu vozi Mercedesa na zejtin i nista mu ne fali sem sto iz auspuha vonja pomfrit.

BOKYBOY

Citat: Dukags poslato 13 Januar, 2015, 14:58
Citat: mrle poslato 13 Januar, 2015, 14:37
da li ovo stvarno mo¾e? Probao bih leti, kada lako pali.

http://www.blic.rs/Vesti/Srbija/526143/IDE-KAO-PODMAZANO-U-Prokuplju-umesto-evrodizela-sipaju-zejtin
Kolega vec drugu godinu vozi Mercedesa na zejtin i nista mu ne fali sem sto iz auspuha vonja pomfrit.

...sledece je da zeldi u fritezu sipaju... [facepalm]

ЯЭВОЛУТИОН

samo redne pumpe i dizeli sa predkomorama....mercedes 123, 124, golf 1, 2, pezo stari,,,,,traktori i tamici....vec se godinama voze...otkad nema jeftinog lozaka...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86


ЯЭВОЛУТИОН

jajare...nisu probali sa rabljenim automobilskim uljem.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Januar, 2015, 18:25
samo redne pumpe i dizeli sa predkomorama....mercedes 123, 124, golf 1, 2, pezo stari,,,,,traktori i tamici....vec se godinama voze...otkad nema jeftinog lozaka...

moj cale u audija 80 1.9 dizel obican sipa cega ima, malo preradjenog ulja, u kamion zastava 50.8, 5 litara ulja na rezervoar minimum hahah

MIGE

http://vesti.mojauto.rs/Testovi/526202/Pogledajte-Ceoni-sudar-oldtajmera-i-modernog-automobila
ako sam dobro video,cini mi se da u oldtajmeru nema motora..a akonema motora,onda je totalno debilna izjava lika koji je komentarisao...i ipak mislim da su majmuni stavili samo sasiju bez motora

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Dukags

Citat: Bori¹a poslato 13 Januar, 2015, 20:29
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Januar, 2015, 18:25
samo redne pumpe i dizeli sa predkomorama....mercedes 123, 124, golf 1, 2, pezo stari,,,,,traktori i tamici....vec se godinama voze...otkad nema jeftinog lozaka...

moj cale u audija 80 1.9 dizel obican sipa cega ima, malo preradjenog ulja, u kamion zastava 50.8, 5 litara ulja na rezervoar minimum hahah
i kad je najnepovoljniji odnos racunica je prosta


Hattrick


dzimika

Moglo je proletos da se uzme na veliko za 84din bez pdva, 92 izadje sa pdvom, a u maloprodajama je moglo na akciji da se nadje ispod 100din
A imaju i baloni od 5l da se nadju, lakse je za sipanje

penzos

Ima ka¾u i neki ruski, bugarski zejtin, ili èiji veæ, jo¹ jeftiniji. Sipa¹ pola-pola i super. Kod sina na meganu je pumpa poèela da slinavi jer se stiskao za aditiv, od kada sipa me¹avinu super je. Dodu¹e, malo te¾e pali ujutro, ali...lova bato  [zvizdi]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

sremac

sad kad genialci dignu cenu ulja ili uvedu akcizu
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Boban_m

Javlja mi se da ce Golf 2 diesel ponovo da dobije na popularnosti.

goranvojska

Citat: Boban_m poslato 13 Januar, 2015, 23:16
Javlja mi se da ce Golf 2 diesel ponovo da dobije na popularnosti.
nikad je nije ni gubio.

Boban_m

I to sto kazes...mada sam mislio na one koji su bili gadljivi na njega.