Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: Boban_m poslato 09 Januar, 2015, 23:08
Kao Siiti i Suniti, kao kurdi i turci, kao palestinci i egipcani, kao Alijini i Babini...

;)

Familija - Jin i Jang

slave74

Bio sam na putu, pa  nisam informisan, jesu li ova dvojica brace ubili nekog taoca ili ne?
Ako je odgovor ne, a mogli su, i usput su mogli  da pobiju nevine znaci da ovo nije klasican terorizam, ovo je samo osveta. Jeste zlocin, al iz osvete.

Koliko me pamcenje sluzi , pre deset ,dvanaest godina su muslimani izboli nozem na smrt Teo van Gogh-a u Holandiji, jer je u svoji filozofskim emisijama ismevao muslimane.
Tada su bile demonstracije u Holandiji, i malo agresivnosti prema muslimanima. Nista vise. To je njihova globalna politika, jebe im se za zrtve svojih gradjana dok god im interesi nalazu tako. Koliko ih onda zabole za nas..
Nas Srbe su u NL zvali cetnicima, a posle su malo popustili ,pa su govorili dobro je dok si cetnik samo da nisi musliman..

Ne treba se mesati , to je njihov rat, a nikako ne bi valjalo saradjivati s Nato i slati nase vojnike u te "milosrdne" akcije, koje smo i mi osetili na nasoj kozi.
Ionako su svi oni pokazali da zivot gradjana Srbije ne vredi njima nista, eno na KiM to stalno pokazuju, a mi ovde palamudimo..

Ma ko ih sve na gomili jebe

eclipse4

koliko ja citam 4 talaca su mrtva a ne ni jedan....

Hattrick

Prva dvojica, arapi, su pobili 12 ljudi, i ranili 20.
Treci, crnac, sa svojom devojkom arapkinjom, je ubio policajku, ranio policajca, i sutradan ubio 4 talaca i 2 ranio.

eclipse4


p0peye

Citat: monsterbnt poslato 09 Januar, 2015, 09:48
Pre nego sto pocnete da dizete spomenik ovim obrezanim majmunima da vas jos jednom podsetim....



ИСИС (можда - а можда им је и то сервирано) је објавио мапу по којој се види да планирају окупирање (и) српске територије.

Француска (припадница НАТО-а) је бомбардовала, окупирала и одузела српску територију. Ту нашу територију дала је убицама, злочинцима и учествовала у обележавању Срба и Србије као ратних злочинаца, а са друге стране учествовала у ослобађању (скоро) свих оптужених за злочине над Србима.

Сећате ли се 1999те? Ја је никада нећу заборавити.

Далеко од тога да одобравам оно шта ИСИС ради, али није све црно-бело, и пре него што се "свртсамо" и "осудимо" - да се подсетимо - ево поновићу линк са којим се потпуно слажем, као и са већином коментара испод (читајте коментаре људи, често ће поткрепити ваше мишљење, али ће вас понекад и замислити...):

http://www.pravda.rs/2015/01/08/pogledajte-naslovne-strane-lista-sarli-ebdo-pred-bombardovanje-srbije-1999-foto/

+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +


rtaku


freepartyman

 Po ovom  clanku ispade Hitler upravu..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hattrick

Ma daleko im lepa kuca i jednima i drugima.

balcan girl

i dalje stojim iza onoga sto sam rekla :D sedi i æuti niko te ni¹ta nije pitao i ne moramo mi u svakoj èorbi da budemo mirodjija, a ovog pièkoustog i sve ove koji idu tamo da seru da æe se srbija boriti uz francusku, ja vala neæu za pièkoustog nisam ni glasala i taj seronja ne moze da govori u moje ime i taèka.
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


balcan girl

ja koliko sam odgledala neke snimke ispada da sluèajni prolaznici koji su snimali telefonima poèetak napada nose pancire :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


ЯЭВОЛУТИОН

nedostaje po koji u parizu...nesto se ne secam da su pravili akciju "je suise aberdareva"...ah da tamo oni pobise novinare ....da su bili satiricari onda bi bilo reakcije....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hattrick

Bilo kako bilo, kamilojebca poslase u vecna lovista, pa ujutru ko voli kosher nek izvoli  :)







PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hattrick

Koliko cujem sutra ce se organizovati neka mega-giga protestna setnja, politicki lesinari se laktaju ko ce da ubere po koji jeftin politicki poen.
Bice kamarila stranih polikanata, od Sergej Lavrova, preko Andjele Merkel i Dejvida Kamerona, Kralja Jordana i Seika UAE, pa do Bejamin Netanjahua i Mahmud Abasa.
Jos im fali Kim Dzong Un, pa da plato bude kompletan.
Samo da se ne pobiju izmedju sebe u toj gunguli, i bice dobro.

A sto se tice fundamentalista, vehabija, dzihadista, i ostalih islamistickih ludaka, i njihovog odnosa prema hriscanima u poslednjih 1.000 godina, koji se svodi na noz u grlo, da sam predsednik neke sile samo 2 dana, crveno dugme bi odavno proradilo, pa neka filozofira ko koliko hoce.


balcan girl

ha, biæe da èovek bas nije mogao da podnese ono sto je saznao...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!