Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

El Jefe i 1 gost pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Citat: mkt poslato 09 Januar, 2015, 01:36
i sa nama su se lepo sprdali
Nesto se ne secam da su Francuzi palili svece na trgu kad su bombardovali rts

Evo kako su nas videli ti isti francuzi , i taj isti casopis dok su nam demonstrirali cari buduce demokratije 1999 god:


"шта је нема више ништа да се силује"

evo ceo clanak ovde :

http://www.pravda.rs/2015/01/08/pogledajte-naslovne-strane-lista-sarli-ebdo-pred-bombardovanje-srbije-1999-foto/
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

TEEfqd

lepo sam reko americki papir i ko im jebe mater, i pre nego sto sam video ovo sto je peca postavio

Kostić

#11782
izgleda se ni rts ne seæa svoje krvi, pa po ceo dan vièe da je èarli. ¹to su onu èarli, ok, al ¹to vièu beograd je èarli, svi smo èarli. ja nisam èarli, al po rtsu izgleda jesam. to ¹to se sprdaju sa bogovima i politikom je jedno, al sprdanje sa pobijenim ljudima je za na prst na èelo. dokle ide ta njihova novinarska po¹alica. pa dotle dokle je do¹la.

sme¹na strana istorije je to ¹to su nekada religije pravila sva sranja, a danas, religija znana kao medij, pravi ista sranja. nas nije tukla amerika, nego njihovi mediji i smrdljivi german, sve mu pomrlo zaveka. svaki njihov predvodnik trese muda na one koje mrzi, uz svesrdnu pomoæ medija. da nema medija, ovaj svet bi bio raj.

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

monsterbnt

Pre nego sto pocnete da dizete spomenik ovim obrezanim majmunima da vas jos jednom podsetim....

Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Ko kome podi¾e spomenik? U èemu je problem?

Takvih mapa ima svugde i sve te budale su iste: velika Srbija, Maðarska i tako dalje.

Islam kao religija nije ni gori ni bolji od hri¹æanstva.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Ne. Postoje muslimani, i obrezani majmuni....
Obrezani majmuni su napravili ovu mapu, i oce da to sprovedu u delo... Neki ih zovu i dzihadisti, neki ih zovu teroristi, ali je meni nekako prikladnije obrezani majmuni...

Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Ko njima podi¾e spomenik? Ne razumem?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Pojedinci po srbiji slave sto su pobijeni karikaturisti. Francuzi su nas bombardovali a ISIS nije... Zaboravili su koliko i na koji nacin su kojekakvi dzihadisti pobili ljudi na ovim prostorima.... I zaboravljaju da ukoliko ISIS dodje do ovde, bombe ce biti blagoslov u odnosu na to sta ce ovi obrezani majmuni raditi....
I da... tokom bombardovanja.... nekoliko francuskih oficira je uhapseno zbog odavanja planova napada srbima....
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Èak i da su ti novinari lièno podr¾avali bombardovanje (iz nedostatka pravih informacija, ili gluposti), ne daje nikom za pravo da ih pobije.

Trebalo je da pobiju neke oficire, vojne, ne novinare. Budale su svakako.


Nego se ne¹to mislim, mo¾da nema veze s karikaturama, mo¾da ljudi prosto mrze Francuze.  :)

https://www.youtube.com/watch?v=aiCkVEjCh_8
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

ajde nemoj da se blamira¹. naziva¹ ljude obrezanim majmunima a kuka¹ na one koji slave smrt ljudi. misli¹ da si bolji od tih koji slave?  ako ne po¹tuje¹ druge ljude, kako oèekuje¹ da drugi po¹tuju tebe? niko ne slavi smrt ljudi, ako ima suprotno mi¹ljenje ili nedaj bo¾e ka¾e slovo protiv medija.

a slaninar ti je lepo rekao za mape, nemoj da si tako paranoièan. sa tim mapama deluje¹ kao neko juèe roðeno deri¹te.

prpa_zr


Kostić

e to je vest. rudarima prase!

'nije vest, ako je pas ujeo èoveka, ali je vest ako èovek ujede psa' reèe nikoliæ u televizoru.

mrle


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

PECA BMW

Citat: monsterbnt poslato 09 Januar, 2015, 10:01
Pojedinci po srbiji slave sto su pobijeni karikaturisti. Francuzi su nas bombardovali a ISIS nije... Zaboravili su koliko i na koji nacin su kojekakvi dzihadisti pobili ljudi na ovim prostorima.... I zaboravljaju da ukoliko ISIS dodje do ovde, bombe ce biti blagoslov u odnosu na to sta ce ovi obrezani majmuni raditi....
I da... tokom bombardovanja.... nekoliko francuskih oficira je uhapseno zbog odavanja planova napada srbima....

Ne treba slaviti ubistvo bilo koga i bilo gde i sumljam da bilo ko slavi ali sigurno ima puno onih koji ih ne zale !
Ja sam prvi . Podrzali su ameriku u borbi protiv muslimana i "terorista" , salju svoje misije po Iranu i Iraku i gde sve vec znaci da su u ratu sa njima a ako ste u ratu evo i ratnih zrtava ! prosto.
Amerika i evropska unija imaju obicaj da ratuju a ne objavljuju rat vec okupiraju tude zemlje pod izgovorom da suzbijaju terorizam e pa ovako se teroristi bore , vi njih pusakama u rodnom gradu i oni vama isto .

To sto je par oficira odavalo tajne '99 , svaka cast izuzetcima . Ali zvanicna francuska je nas bombardovala i ubijala pod izgovorom da smo teroristi i da masnovno ubijamo miroljubiv narod koji hoce svoju zemlju .

Nesto se ne secam da je francuska uskratila avione i aerodrome ? Ne secam se da se bunili sto je objavljen rat srbiji bes potvrde u sevetu bezbednosti ? ne secam se da je francuska odbila slanje svojih pilota na Srbiju ?

Francuska je pored ostalih objavila rat '99 i bombardovala srbiju .  ili ja nesto ne znam ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mi¹ko_kolo


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

eclipse4

Citat: monsterbnt poslato 09 Januar, 2015, 10:01
Pojedinci po srbiji slave sto su pobijeni karikaturisti. Francuzi su nas bombardovali a ISIS nije...

zar to nije istina? ISIS nas nije bombardovao,bar ne do sada a svi ovi prijatelji sto ih vucic ljubi u dupe i predtavlja ih kao nase drugare i partnere jesu to je cinjenica.


Citat: monsterbnt poslato 09 Januar, 2015, 10:01
Zaboravili su koliko i na koji nacin su kojekakvi dzihadisti pobili ljudi na ovim prostorima....

takodje se zaboravlja koliko je ljudi stradalo a i dece od partnerskih bombi i svi su oni spadali u kolateralnu stetu......bas kao i eto ti novinari,naravno nasi,u bombardovanju.
sva ta kolateralna steta je....zaboravljena.....sete je se samo najblizi,mozda tik neko uz pivo koji prica o vremenu bombardovanja....
jel se mozda seca neko od tih nasih prijatelja iz nato-a...boli ih kita,oni su samo ubijali teroriste

jel je mozda zaboravljeno da su nas ti isti svetu predstavljali kao teroriste ??? e nije,jos uvek je srbin neka vrsta teroriste van njegovih granica,sve zahvaljujuci prijateljima i partnerima.

jel je mozda zaboravljeno koliko je njihovih aviona sejalo bombe po muslimanskoj deci?
zbog toga sto su isis islamisti i ubijaju druge?
ne nego zbog nafte i zbog poena kod amerike.

i jel zaboravljeno konacno da su te isis neobrezane majmune stvorili upravo amerikanci i nazzivropljani,pa evo im ih sada nisu im teroristi dosli u drzavi,teroristi su u svojoj kuci......gde su i rodjeni.


Citat: monsterbnt poslato 09 Januar, 2015, 10:01
I zaboravljaju da ukoliko ISIS dodje do ovde, bombe ce biti blagoslov u odnosu na to sta ce ovi obrezani majmuni raditi....
I da... tokom bombardovanja.... nekoliko francuskih oficira je uhapseno zbog odavanja planova napada srbima....

na srecu zaustavise ih francuzi i vise nikad nece uspeti da dodju do ovde..... ???
pa oni su tu medju nama,sve ih je vise i vise,polako se spremaju,to ne ide tako brzo....jos samo da nam premijer onim napuckanim usnama dobro izljubi amerske bulje i da salje nase vojnike negde u misiji i eto ti.....i onda dodje dan kad  sedis sa curom na teraziji,pridje ti bubuljicavi i bradati ucenik srednje skole sa punim rancem eksloziva i vice alah blah blah i boom.......


e pa da kazem ja nesto :

Je NO suis charli,je suis sa¹a a ovaj premijer moze da se suisuje i Jelena ako mu je volja.
samo treba stati na put jer nas vodi veoma losom stazom,i to stazom na kojoj ce polako,videcete,kad kad,naici onaj ucenik srednje skole sa rancem .eksploziva.