Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

freepartyman

 Meni su religijski ratovi i uopste polemike oko vere mnogo paganska stvar..Mislim da tome nema mesta u 21-om veku..Ali jbg..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

ako æemo iskreno bilo kakav rat da se desi nama bi bilo najbolje da sednemo i èekamo da se zavrsi :D nemamo nista da bi smo mogli da premenimo :D ni vojsku, ni tehniku, ni organizaciju niti bilo kakav kurac bitan za rat :D a i dokle bre mi nesto da se kurèimo :D ako neko hoce da predje preko srbije do zapadne evrope moze plati kintu i pali, oæe neko da predje na istok preko srbije, plati i prolazi, a mi lepo da ostanemo neutralni kao svajcarska da nas ovog puta ne sravne sa zemljom jbg onda æe i maslaèak da nam bude mnogo gde æemo da se smestimo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt


dzimika

zagrejem ga da bi krenuo da greje da meni bude toplo a ne njemu :D
svakako dok izadjem iz garaze, zatvorim kapiju i eventualno udju saputnici on se zagreje dovoljno

bigbad86

Ja samo par sekundi da slozi radi i onda krenem polako. Vozim Karburator/plin oba automobila. Vozim brze tek kad krene topao vazduh iz grejanja.

Slaninar

Ja nauèio voziti u vreme sankcija: litar benzina - litar krvi. Uvek ugasim èim stanem i palim samo kad sam spreman kretati. Ni pod prednjom smræu nisam u stanju ostaviti auto u brzini pod gasom ako vidim da je crveno na semaforu i da æu uskoro usporavati i stati.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

freepartyman

Upalim auto i udjem u kucu dok se ne zagreje, onda lepo udjem u auto a unutra toplo..Lepo motoru,lepo meni..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kostić

koliko god sad svet kukao na ove ili one, svo sranje je kao po obièaju napravila religija. a 21 vek....

bokilic

ja sam resio da postanem profesor hokeja..kad moze ona da tupi..mogu i ja :)
http://www.24sata.rs/prekrstite-se-i-pogledajte-vendi-drzi-cas-veronauke-video/1708
brmmmm

Kostić

puna joj kuæa boga po zidovima. al ¹to bi jedan pop koji vozi motor u nekoj domaæoj seriji reko, bog ne brani. sme¹no.

freepartyman

 Mene plase ljudi koji su ovoliko u veri  [ludak]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

goranvojska

ovo u francuskoj je samo uvod u nesto mnogo vece.isti scenario kao sa kulama.sad krece cela evropa na muslimane,ali ima jedan mali problem.samo u nemackoj ima legalnih 5 miliona turaka,isto toliko nelegalnih a gde je ostatak evrope.puno krvi ima da padne a koliko vidim kartu ni nasa nece da bude postedjena.videcemo sta ce da se desi i to vrlo brzo.

goranvojska

sve to rade ameri da bi se zastitili od svoje propasti.ali vidim da se i njima blizi kraj.

mareskin


Na¾alost ljudi su nastradali. Video sam u meðuvremenu neke od tih karikatura i nisam ne¹to odu¹evljen. Vrlo uvredljivo po svim kriterijumima. Ni naroèito genijalno.
Po¹tujem kada neko izvali dobar fazon. Zavuèe, ali inteligentno.

S druge strane imate situaciju da se muslimani ubijaju na kuænom pragu u vi¹e zemalja veæ godinama.

Ma u stvari sve je to sranje. Interesi nekih bogatih ljudi kojima vi¹e ne mo¾e da se digne, pa im je samo ostalo da se igraju Rizika sa celim svetom. Sranje.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu



mkt

i sa nama su se lepo sprdali
Nesto se ne secam da su Francuzi palili svece na trgu kad su bombardovali rts

Zeljkamp

"..а јес' чуо што су се оније муслимани по Француској дигли па побише неки свет тамо? У сред Париза, ее! " натегну чика Обрад ракију и гледајући у ону доњу њиву, која лежи до саме шуме, сачека одговор.
Дислоциране шајкаче, полу сагнут, извири Миомир иза потесне чардачке овратнице. Пљуну неку трунчицу низа дрвене мердевине, баци један оглодан кукуруз пред петла који се нашао поред Обрадових колица, намести шајкачу и рече:
"знаш кол'ко ми се јебе за Французе и муслимане? Кол'ко и за оног малог педера што је у Београду пао низа степенице па се цела Француска дигла на нас."
Пљуцну још једном низ мердевине и нестаде кроз вратанца. Обрад својим осмехом откри да нема пола зуба и погледа изнад шуме где је деведесетдевете пала велика француска бомба на једини мост који имају. И то док је воз прелазио. Много људи било изгинуло..."
TwinZ Auto & Moto