Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

zakon je manjkav...kada bi dalo kradje javne svojine sledovala dozivotna robija, onda bi i politicari i cigani bili umereniji....ovako cigani su malo a politicari veliko zlo.....oni dnevno pokradu bakra koliko cigani za celu godinu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

oæe i bugari da im bude toplo i da se voze?

Slaninar

http://www.021.rs/Info/Srbija/Kako-su-hakeri-ukrali-podatke-o-gradanima-Srbije.html

Samo, koliko se razumem, prikupljanje i èuvanje ovakvih podataka je protuzakonito, ¹to bi rekli braæa Hrvati. Da li æe neko ispitati i te kojima su ti spiskovi "ukradeni", a ne one koji su rekli da je car gol?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

Citat: Slaninar poslato 12 Decembar, 2014, 11:11
. Da li æe neko ispitati i te kojima su ti spiskovi "ukradeni",

zasto uopste postavljas takvo pitanje, kad zans da nece niko...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


Slaninar

Koliko znam, one stvari ¹to "pi¹u sitnim slovima", kad jednom dr¾ava uðe u EU, ne mo¾e da izaðe - po zakonu. Neka me ispravi ko se bolje razume ako gre¹im.

Mudro smi¹ljeni naèin prevare - kao i evro valuta.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

moze moze,nista se ne brini,samo sto im nedaju da izadju dok ih ne ispuse do maksimuma i stvaraju zavisnike od njih...onda kad bi izasao ne bi se snasao sam napolju :)

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

dzimika

http://www.space.com/27995-geminid-meteor-shower-peak-observers-guide.html?adbid=10152500527056466&adbpl=fb&adbpr=17610706465&cmpid=514630_20141212_37198597

inace pre jedno 3 nedelje sam gledao kako se asteroid raspada u atmosferi, sa gazele gledao prema centru, mnogo mocno je izgledalo


Kostić

mo¾da budemo imali sreæe, pa gledamo kako se onaj kamen od 300 m, raspada u atmosferi, ako krene kod nas na kafu :)



VR 46

i ovo ce da se zataska kao i kad je njegov sin ubio onu devojku...para vrti gde burgija neceeeee  [facepalm]
Twist of wrist!

eclipse4



VR 46

Twist of wrist!