Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

ja dao plus da ponistim slaninarev minus....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

#11441
?

edit:
Vidim sad tekst. Nisam ja lupio minus. Opisuje lo¹e ljude. Znam dosta Vojvoðana koji nisu takvi ljudi, naprotiv. I jeste Vojvodina opljaèkana otkad ne mo¾emo sami o svojim parama da odluèujemo. Onaj lik na prvoj slici se inaèe izja¹njava kao Srbin, ne Vojvoðan, koliko znam. I on radi za Vojvodinu isto kao Vuèiæ za Srbiju.

Ja sam inaèe  Jugosloven po nacionalnosti. I Vojvoðan. I Novosaðan. I okoreli Limanac i limanski separatista. Kome to mo¾e da smeta, taj ima problem sa sobom, ne sa mnom.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 06 Decembar, 2014, 19:34
?

edit:
Vidim sad tekst. Nisam ja lupio minus. Opisuje lo¹e ljude. Znam dosta Vojvoðana koji nisu takvi ljudi, naprotiv. I jeste Vojvodina opljaèkana otkad ne mo¾emo sami o svojim parama da odluèujemo. Onaj lik na prvoj slici se inaèe izja¹njava kao Srbin, ne Vojvoðan, koliko znam. I on radi za Vojvodinu isto kao Vuèiæ za Srbiju.

Ja sam inaèe  Jugosloven po nacionalnosti. I Vojvoðan. I Novosaðan. I okoreli Limanac i limanski separatista. Kome to mo¾e da smeta, taj ima problem sa sobom, ne sa mnom.
jbg ,ti si jedini deklarisani autonomas ovde......prica o losim ljudima ne samo u vojvodini...to je kao primer uzeto jer je covek iz Backe.....meke za osmofanzivce i spomenicare.....moji su se doselili u toj osmoj ofanzivi....i baba je penziju dobila na osnovu dede koji je ratovao od 41 dok ga nisu ubili sa ledja zato sto im nije dao da kradu.....elem, imam rodbinu u backoj...braca od tetke....strasno vredni ljudi.....koji znaju ko ih krade...
Malo para iz te vojvodine povuce Srbija.....mnogo vise neki drugi......i tako je kako je jer sve sto ukradu vasi domaci guraju u Novi Sad....preciznije u svoje dzepove......
Tema mu je pljuvanje po svom narodu i velicanje tudjih.....ispade da nihovo govno mirise i ima ukus jagode.....
Ja ne podnosim ni ove na vlasti sto su u Beogradu.....seljacine koje su se dokopale vlasti.....ja bih vise voleo paora na mestu ministra poljoprivrede, rudara na mestu ministra rudarstva, pijacara na mestu ministra trgovine.....kod nas se politikom bavi rdja....kradu od svog naroda.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Jes' da si Glodar po ubeðenju al' moram da ti dam krs'!
+

neskez

Kad pomislis da je glupost dostigla vrhunac, a onda se setis izjave Alberta Ajnstajna da "samo svemir i ljudska glupost nemaju granice, mada za svemir nisam siguran!"

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/ministarka-zavodi-red-u-crtanom-filmu-pepa-prase-ne-sme-da-vozi-bez-pojasa-clanak-1631250

monsterbnt

Nije bas stampa al ja moram da prenesem.... Desilo se drugaru na putu kuci sa posla....

Pokusacu da budem tacan u ovoj frapantnoj prici ali ne i kratak,jer ovo sto mi se desilo u zadnjih sat vremena a zelim da vam ispricam,to iziskuje. Naime. Dok cekam 52 na Zvencu,prilazi mi deckic onako bojazljivo i nekako sramljivo te me zapita "izvinite ciko,jel bi mogli da mi ostavite malo tog vaseg cokoladnog mleka,znate jeo sam sada picu i zedan sam a nemam vise para?!" gledam i ne verujem,beo,bez akcenta,lepo obucen i obuven,cist i lep crnokosi plavooki mrsav deckic "hoces da ti kupim celo cokoladno i jos nesto da jedes?" on se nasmeja "pa ako imate para,moze ali samo cokoladno,necu vise da jedem,pica mi je bila taman a sad cu da idem da spavam,hvala vam" prelazimo do pekare "a kako se zoves i koliko imas godina" pitam ga ja a on onako sa stavom "Jovan i imam 11g,mislim imacu za Bozic" kupim cokoladno i vracamo se ka stanici "dobro,to je sve ok ali reci mi sta radis ovde ovako kasno ili je rano?" pogledam ga onako malo prekorno "pa cekam 52 isto ko i vi,ja zivim kod Meka na Brdu,jel znate gde je to?" klimnem potvdno glavom "a sta ces ovde,mali si ti za nocni provod?" on odpi malo mleka "pa znate kako,ne volim o tome da pricam ali kada me vec pitate evo da vam kazem. Znate,moja mama je ono" i pokaza mi srednji prst "obicno radi na ulici" zastade i odpi jos malo,dok su se meni oci izbecile "zadnjih par dana je bolesna,pa radi kuci i veceras ih ima trojicu,pa je bratu i meni dala 300 dinara da idemo do grada i da se ne vracamo pre 5" ne verujem sta mi dete prica "aha imas brata,pa gde je on sada?" slegnuo je ramenima "ma za njega me bas briga,znate on je stariji ima 14g i u nekom losem je fazonu,pije pivo a ja ne volim jer je gorko a i pusi,meni je to totalno bezveze,sto bi neko pusio i ugrozavao svoje zdravlje?!" slusam i palim cigaru "kada smo dosli u grad,on je kupio onu flasu piva od litar i cigare a meni dao 70din za picu. Tu smo se rastali,on je otisao negde da nadje,kako on kaze ekipu a ja sam setao Knezom i isao sam u Skadarliju i sada evo idem kuci...a jel ima 5?" pogledam telefon i namignem mu "sad ce za 5 min" "super,vec mi postaje hladno" cutim i ne znam sta da kazem,pojavljuje se bus,ulazimo i sedamo zajedno. Tek sto je krenuo bus,on posrka cokoladno i onako pogledom trazi kantu "ovi novi busevi su skroz dobri,mislim greju i to ali nemaju kante za djubre a to je bas bezveze,ma nema veze bacicu kada izadjem" nisam siguran sta sam osecao u tom trenutku ali znam da jezu koja mi je prolazila uz kicmu nikada necu zaboraviti. Cutimo i vozimo se a negde kod Sajma ga priupitah "Jovane,izvini sto te pitam a jel imas tatu?" on me pogleda onako tupo "imam ali kao da ga nemam,on radi u Rusiji,barem tako mama kaze a pravo da vam kazem ja mislim da je on ustvari u zatvoru vec godinu dana ali o tome necu da pricam,znate on je los covek!" tu mi je vec knedla stala u grlu a u ocima se pojavise suze. Okrenuo sam glavu od njega i nevesto brisao oci "a sto placete?" tu sam se vec zagrcnuo "pa nemam pojma,znas Jovane,mnogo si dobar decko i pored svega sto te snalazi u zivotu" vadim telefon i pokazujem mu Lazarevu sliku "jaooo sto je sladak a ko je to,jel to vas sin?" "da,to je Lazar i ima 3 i po godine" "pa i moj brat je Lazar" iskezio se od uveta do uveta "jel imate jos neku sliku?" ulazim u album i pokazujem mu "kako je lud,vidite sta radi sa mackom,kako se ne plasi,pa skoro je veca od njega?" "ma taj se ne plasi nikoga i nicega,on je mnogo dobar ali i nestasan,znas" vec smo na Brdu kod crkve,vracam telefon i vadim novcanik "uzmi ovu hiljadarku,da imas za sebe,kupi nesto,znaces ti sta vec,pametan si i dobar" pomazim ga po kapuljaci (koju nije ni skidao sa glave) i guram mu soma u dzep "ne ciko,ja to ne mogu da uzmem,pa vi imate dete i treba vama" "e,ja silazim na sledecoj a gde vi silazite?" "u Zarkovu kod maxija" ustao je i nasmejao se "moj brat kaze,da u Zarkovu zive seljaci ali to je glupost jel da,dovidjenja i hvala vam za cokoladno mleko,ljubite Lazara" "hocu hvala,i molim te budi dobar kao sto jesi" klimnuo je glavom i izleteo iz busa pravo na kantu na stanici u koju je zakucao tetra pak,i otrcao u mrak..JEBEM TI SVE
Smrt SVIMA!!!!

mali_zmaj

e jebote!! samo to mogu reci,ovo je tako poucno i potresno istovremeno!
jin-jang

Dukags

A ako je i izmisljeno dobro zvuci.

goranvojska


Dukags

Citat: Dukags poslato 07 Decembar, 2014, 10:47
A ako je i izmisljeno dobro zvuci.
Po prirodi ne verujem u sve sto je pise (jer i na tarabi pise ona stvar pa niko ne j..) te rekoh ako i jeste i nije bilo prica dobro i za ovo danasnje vreme realno zvuci.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

penzos

U bre monster  [dobarpost] ali ono! Svaka èast! (mislim na sve kompletno).
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

ЯЭВОЛУТИОН

od me minus ....zbog autonomaske propagande

p.s.
dete je bilo u pravu, u zarkovu zive seljaci....oni su starosedeoci.....ostali samo trpe iste.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

farbach

nijedna suza zbog Baranje. Ko voli Vojvodinu voli je celu, a ko mrzi Srbiju svejedno mu je koliko je ono sto bi trebao da voli.

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Decembar, 2014, 16:07
od me minus ....zbog autonomaske propagande

p.s.
dete je bilo u pravu, u zarkovu zive seljaci....oni su starosedeoci.....ostali samo trpe iste.

Pre èinjenice, nego propaganda. Sem poslednjeg pasusa - podnaslova.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Citat: penzos poslato 07 Decembar, 2014, 16:05
U bre monster  [dobarpost] ali ono! Svaka èast! (mislim na sve kompletno).

Nisam pisao niti doziveo.... Samo preneo drugara za kog se ne bi moglo reci da je nesto talentovan za pisanje.... Ali je vidno potresen celim susretom...
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


Hattrick