Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jecko

Solidarise sa nama kojima dolaze siptari u Bg i paradiraju svojom zastavom po njemu.... ko god da ju je viorio i iz kog god razloga....

Nece siptari da se useru ni na ovaj a ni na onaj nacin.... Kazem ti, ja se ne bih solidarisala tako...kao da ce to nama nesto da pomogne....

Samo, naopako vreme doslo.... opet... A i nismo odavno ratovali....

Ivicat

Ti si neki mnogo razocaran i ljut covek. Opusti se malo. Ljudi malo lece svoje frustracije, pa sta. Kad bih imao za sprej i ja bih pisao :D.


Kostić

Citat: Boban_m poslato 15 Oktobar, 2014, 20:07
Kosta je za politiku nerazgovaranja o politici. On voli da sjedi i da razmislja. Ponekad samo sjedi...  ;D

ja¹ta brate, bolje da gledam ovo, nego vas, kako se nadmeæete ko æe da nas jebe.

http://s28.postimg.org/9f6xjdyh9/SAM_5232.jpg

balcan girl

sjebace nas onih 70km obruèa na kosovu devedesetih sto smo ih pustili da prodju......
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

zVuk

Citat: Ivicat poslato 15 Oktobar, 2014, 20:35
Ti si neki mnogo razocaran i ljut covek. Opusti se malo. Ljudi malo lece svoje frustracije, pa sta. Kad bih imao za sprej i ja bih pisao :D.



pre bih rekao da su te beclije ljute.....poenta je da od tog zvrljanja/vikanja po becu(nju jorku, minhenu, oslu....) mi nemamo nikakve koristi....ako im je bas stalo da iskazu patriotizam, zna se kako se to radi.......zvrljanje i vikanje nije nacin.....

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Ivicat

koji je to pravi nacin?

zVuk

ima ih vise, ali zvrljanje, bar po meni, to nije
Ko se ljuti, uleti mu kruti

eclipse4

#11027
Citat: zVuk poslato 15 Oktobar, 2014, 18:50
Citat: eclipse4 poslato 15 Oktobar, 2014, 18:31
burazer mi javlja u becu sinoc bio haos,poslao mi slike na policijskim automobilima ispisali flomasterima i sprejevima "ubij siptara".....

najjaci su mi te patriote iz beca i ostalih zapadnih teritorija......sto ne ode na kosovo ili u albaniju..??....nego tamo iz beca vice ubij siptara....ne znam samo kako imaju hrabrosti za tako nesto....

dole se okupili nekih 50 siptara ispred srpsog kafica,neki mali kafic, gde su nasli gledali prenos,krenuli flasama kaze burazer (neznam dal kokteli ili samo flase),medjutim unutra nasi bili ko sardine,ni manje ni vise nego 200 likova i to sve onih....zescih....kaze da su oko 30 ostali dole po asfaltu (siptari),pa je stigla policija i nasatao haos,al cim su im ovi sfrljali i automobile,onda verovatno nije doslo dovoljno policije...


evo i ovde ima,imas i video ali nista posebno a ima i par slika,vidi se na jednom autu gde napisali ubij siptara,a burazer kaze jer je prosao tamo da su ima mnogi automobili isfrljani flomasterom i sprejem

http://www.oe24.at/oesterreich/chronik/wien/Serben-gegen-Albaner-Polizei-Grosseinsatz/161401115

Lazic

Meni se èini da je ovo samo dimna zavesa za sirotinju raju da peni oko neèega, ne bi me uop¹te iznenadilo da preko noæi provuku na mala vrata neko novo sranje...

Alchemist

npr. koliko su para spizdili da ne pada ki¹a za vreme dana¹njeg paradiranja  [rofl] [rofl]
You're just jealous cause voices are talking to me

mrle

Citat: Laziæ poslato 15 Oktobar, 2014, 22:53
Meni se èini da je ovo samo dimna zavesa za sirotinju raju da peni oko neèega, ne bi me uop¹te iznenadilo da preko noæi provuku na mala vrata neko novo sranje...

èim sam video letelicu i zastavu, posle desetak sekundi sam rekao ¾eni "ala radi dr¾avna bezbednost". Ume¹ali su oni prste tu.

Hurricane

Citat: Alchemist poslato 16 Oktobar, 2014, 12:34
npr. koliko su para spizdili da ne pada ki¹a za vreme dana¹njeg paradiranja  [rofl] [rofl]

veæ kru¾i prièa da su nas Ameri ucenili da æe Haarpom navuæi crne oblake i pokvariti paradu
ukoliko ne preuzmemo odgovornost za utakmicu..

Ivan1979

Citat: Ivicat poslato 15 Oktobar, 2014, 21:00
koji je to pravi nacin?

....
"na istoku sam bio kraljevine ambasador
pregovaro sam ko mator al sam im malo spalio ¹ator
jedan provokator, ostalo prevaranti okoreli
pa su izgoreli jer su me smorili a i dugo se nismo borili!
sada svoju gordu hordu gledam oka bistroga
s boka èupam sablju ¹to sam doneo sa istoka
petsto puta kovana petsto puta krvava
ko i braæa surova, ledja mi je èuvala
sabljom vitlam, vladimiru vièem: pazi se!
iza ledja ti je turèin! seci! sagni se!
bo¾idar i tim na boku dobro dr¾e se
gledam i èudim se kolko pr¾e se!
i nad kadijama sudija, bratija
oklop maè i mantija, u du¹i nam vizantija
vitezovi reda zmaja opet dolaze
jer mi smo veèni va¹e kraljevine prolaze!"

...

mrle

Citat: hurricane poslato 16 Oktobar, 2014, 12:39
Citat: Alchemist poslato 16 Oktobar, 2014, 12:34
npr. koliko su para spizdili da ne pada ki¹a za vreme dana¹njeg paradiranja  [rofl] [rofl]

veæ kru¾i prièa da su nas Ameri ucenili da æe Haarpom navuæi crne oblake i pokvariti paradu
ukoliko ne preuzmemo odgovornost za utakmicu..

jo¹ jutros sam ovo rekao kolegama. i dodao da æe rusi kao onomad iznad Moskeve i ovde napraviti lepo vreme...


Sada mi kolege spontano èestitaju na predviðanju :)

mrle


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

stilgar

nesto se mislim da bi Putinu kao velikom prijatelju trebalo pokloniti negde veeeeliki plac da napravi ranc, pa bi u tu svrhu mogli da mu daju kosovo na 99 godina sa pravom prece gradnje :) posto rusi nisu priznali drzavu kosovo, ono ne postoji za njih tako da nema pravnih prepreka :)

Ivicat

Hahaha. Genijalna ideja.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Evo, posle toliko godina rada i truda, konaèno da neko to primeti i da i JA izaðem u novine!

http://tinyurl.com/opqhpgl
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen